PDA

View Full Version : кажете си честно



tedito19
04-28-2007, 07:26
когато правите секс с приятеля/приятелката си изпитвате ли оргазъм или посто ви е много хубаво.И още нещо-момчета винаги ли изпразването при вас е съпроеводено с оргазъм защото м/у двете има голяма разлика.

krem4et0
04-28-2007, 07:35
Изпитвам оргазъм, но изключително рядко по време на самия секс. повече по време на любовната игра преди и след него.

SuN4o_F
04-28-2007, 07:38
povreme na vse o6te ne sam izpitvala..no predi i sled po nqkolko pati :)

alkobalko
04-28-2007, 07:59
Да, изпитвам оргазъм, не всеки път, но доста често.

koalka
04-28-2007, 08:09
Да, но не при същинския секс, а при любовната игра.

SweeTy-
04-28-2007, 08:20
хахах ще ме спукате от смях...Май доста хора не са наясно какво е оргазъм и какво е да ти е хубаво по време на секс.Как ще получиш оргазъм преди или след секса ей това не ми стана ясно... ](*,)

SuN4o_F
04-28-2007, 09:44
хахах ще ме спукате от смях...Май доста хора не са наясно какво е оргазъм и какво е да ти е хубаво по време на секс.Как ще получиш оргазъм преди или след секса ей това не ми стана ясно... ](*,)
koi klas si???? kak ...e taka.. predi i sled sex kato me lije primerno!

jony
04-28-2007, 10:44
хахах ще ме спукате от смях...Май доста хора не са наясно какво е оргазъм и какво е да ти е хубаво по време на секс.Как ще получиш оргазъм преди или след секса ей това не ми стана ясно... ](*,)
1. Подкрепям мнението на `Death`Whore`
2.Доста хора? пффффф Тук никой не е наясно със секса! Само ти си го правила и знаеш най-добре.
3.Кога навърши 9 и от къде чу думичката "секс" ? От мама и тате ли?
После разказаха ли ти за пчеличките? Ако не са ги накарай. Найш к'во яко? :mrgreen:

Schnitzer
04-28-2007, 12:51
когато правите секс с приятеля/приятелката си изпитвате ли оргазъм или посто ви е много хубаво.И още нещо-момчета винаги ли изпразването при вас е съпроеводено с оргазъм защото м/у двете има голяма разлика.При момчетата има разлика между празнене и оргазъм...е тва не го бях чувал :lol: много ясно че винаги има оргазъм,освен ако не си получил мокър сън :lol:

04-28-2007, 19:09
Аз пък свършвам по време на самия секс :roll: . Дори често се случва да свършваме заедно :roll: . Или с една две секунди разлика...

temito
04-28-2007, 19:14
poprincip vseki pat mi e super qko,ama ne vseki pat svarshvam.....smisal primerno ot 10 pati,az shte polucha orgazam 3 pati.....pri jenite e po-razlichno,no az sashto mislq,che pri majete vsqko svarshvane si e orgazam,ama ne sam sigurna :smt017
stana mi interesno-moje li nqkoi maj da kaje dali vseki pat kato svarshi e orgazam ili ne????

macka123
04-28-2007, 21:29
ми не всеки път изпитвам оргазъм често казано но не мога да се оплача че е рядко...

Sexapilna_kukla
04-28-2007, 21:54
Почти всеки път, рядко се случва да не успея.

eXtRaoRdinaRy
04-28-2007, 22:17
Почти всеки път, рядко се случва да не успея.
the same :smt026

unexisting
04-29-2007, 05:39
всяко свършване е оргазъм, но за съжаление оргазъм е само при свършването 7-11 секунди. ( Тва оня сексулога на Канал1 го беше разправял)
Мен ми е интересно, вие момичетата какво изпитвате когато "имате оргазъм" ?

Golf_fenka
04-29-2007, 06:05
аз почти винаги свършвам по няколко пъти....то си е до психическа нагласа....попринцип лесно получавам оргазъм....всичко друго зависи от момчето и колко ще продължи акта :lol:

unexisting
04-29-2007, 07:19
аз почти винаги свършвам по няколко пъти....то си е до психическа нагласа....попринцип лесно получавам оргазъм....всичко друго зависи от момчето и колко ще продължи акта :lol:

А продължителността каква роля играе ?

Golf_fenka
04-29-2007, 07:28
аз почти винаги свършвам по няколко пъти....то си е до психическа нагласа....попринцип лесно получавам оргазъм....всичко друго зависи от момчето и колко ще продължи акта :lol:

А продължителността каква роля играе ?
играе, тя е определяща колко пъти ще получа оргазъм...за 5 мин не мога да свърша 3 пъти

unexisting
04-29-2007, 07:30
а стига бе, май нищо не знам за тея ваши оргазми...

Golf_fenka
04-29-2007, 07:32
а стига бе, май нищо не знам за тея ваши оргазми...
незнам какво знаеш, но за 25 мин акт, мога да свърша 3-4 пъти ;)
а има някои които не могат и веднъж....така че ;)

krem4et0
04-29-2007, 07:34
всяко свършване е оргазъм, но за съжаление оргазъм е само при свършването 7-11 секунди. ( Тва оня сексулога на Канал1 го беше разправял)
Мен ми е интересно, вие момичетата какво изпитвате когато "имате оргазъм" ?
А ти като изпитваш оргазъм какво чувстваш? Чувствам топлина във влагалището си, свиване и отпускане на стените му, вълна от удоволствие, която ме залива. Общо взето топлина, която гри органите ми и ме кара да се чувствам щастлива. нещо като експлозия е!

krem4et0
04-29-2007, 07:36
аз почти винаги свършвам по няколко пъти....то си е до психическа нагласа....попринцип лесно получавам оргазъм....всичко друго зависи от момчето и колко ще продължи акта :lol:

А продължителността каква роля играе ?
Почти никаква-мога да се клатя с часове и да не свърша. Мога да свърша и за 5 минути. Всичко зависи от момента. забелязала съм, че обаче при по-кратък секс по се получават нещата при мен. може би, защото партньорът ми е ужасно възбуден и допълнително ме надъхва със стоновете си!

Golf_fenka
04-29-2007, 07:37
всяко свършване е оргазъм, но за съжаление оргазъм е само при свършването 7-11 секунди. ( Тва оня сексулога на Канал1 го беше разправял)
Мен ми е интересно, вие момичетата какво изпитвате когато "имате оргазъм" ?
А ти като изпитваш оргазъм какво чувстваш? Чувствам топлина във влагалището си, свиване и отпускане на стените му, вълна от удоволствие, която ме залива. Общо взето топлина, която гри органите ми и ме кара да се чувствам щастлива. нещо като експлозия е!
немога да го опиша с думи, единствено е по рода си това усещане....

krem4et0
04-29-2007, 07:37
всяко свършване е оргазъм, но за съжаление оргазъм е само при свършването 7-11 секунди. ( Тва оня сексулога на Канал1 го беше разправял)
Мен ми е интересно, вие момичетата какво изпитвате когато "имате оргазъм" ?
Абе не е всяко свършване оргазъм. понякога свършвам физически, но не изпитвам удоволствие от това. какво е тогава? за мен оргазъм е да има удоволствие!

unexisting
04-29-2007, 07:42
говорим за наш'те свършвания :lol:
Вашите, както видя по-горе, не съм наясно с тях.

Иначе напълно те подкрепям за горните ти постове, порсто защото при нас, с моята приятелка, се получава горе долу същото.