PDA

View Full Version : Коя е най-фрапиращата и гнусна гледка,която сте виждали?



e_l_i_z_a
04-28-2007, 08:16
Добър ден на всички :D
Днес докато бях на сутрешен крос в парка,минах покрай една стара,обрасла сграда.Там имаше едно малко котенце,което мяукаше доста жално и просто се спрях,за да го видя :) И тогава пред очите ми се появи ужасяваща гледка-някакъв огромен паяк(странното е,че беше бял),ядеше някакво бяло.....нещо :shock: Като буболечка,подобно на хлебарка може би,но беше лигаво и отвратително.......щях да повърна! :roll: Извинявам се за израза.....та,исках да споделя с някого.... :|
И това ме подтикна да направя тази тема.Кои са най-отблъскващите неща,които сте виждали?

ShannonLarkin
04-28-2007, 08:31
доста са...90% от тях е днешната младеж по улиците...аре махнете тея очила колкот гъзъ ми бе!!! грозни сте знаете го и се мъчите да го прикриете под два соларни панела...

Boot
04-28-2007, 08:38
От едно мини камионче бяха паднали 5-6-7 каси Шуменско и бирата се лееше по пътя... а не в устата ми :smt010 :smt010

ShannonLarkin
04-28-2007, 08:48
От едно мини камионче бяха паднали 5-6-7 каси Шуменско и бирата се лееше по пътя... а не в устата ми :smt010 :smt010

http://punksnotdead.bghacking.net/images/smilies/375.gif

04-28-2007, 08:49
na plaja prez lqtoto v blizkite hrasti edni "mangal4eta" se bqha subrali ... i si bieha 4ikii na men i na edna fr,s koqto se pe4ahme :shock: gledkata be6e gnusna,te ne bqha osobeno 4isti,a i vijdah v detaili vs ot tqh ](*,)

sherry
04-28-2007, 09:16
:( Блъснати животинки.

А едно лято бях на море с майка и татко, бяхме си наели нещо като виличка, в една хора беше....Влизаме ние във вилата, а майка настъпва нещо...Видях, че беше съвсем малко бебе - катеричка, явно катеричката е родила в къщата, защото както казах, тея вили се намираха в гората. Много гадно ми стана за смазаното животинче... :(

malka_sladuranka
04-28-2007, 09:48
Един циганин в автобуса. Беше преди няколко години. Беше...толкова мърляв и гнусен. И му течеше нещо сиво-жълто от ухото, явно ушна кал. :smt078 Беше доста гнусна гледка. :smt012

Бунтар
04-28-2007, 10:09
http://www.telemaniac.com/images/Ivana%20v%20Goreshto.jpg

BastardOfChrist
04-28-2007, 10:13
www.goatse.cz :smt009

Swinkenhoffer
04-28-2007, 10:16
Иначе аз... абе един камион се беше обърнал за да не сгази едно куче по пътя Панчарево-Самоков. Е все пак го сгази де... :lol:

тва е много смешно, да.
умрели животни ме покъртват. имаше едно смазано малко кученце до блока на една приятелка, баси гадното.
другото още по-брутално и любимото ми - един тролей беше размазал главата на някакъв човек срещу Саботаж на Патриарха. мозъкът му беше по половината улица, части от черепа му също. :?

за любители - www.rotten.com :lol:

kudravoto
04-28-2007, 10:21
kak edna luda jena smisul na ndk si4ki q znaem kato ludata se amm izhodi pred ndk po golqma nujda i sled tova si obu gashtite koito bqha v kruv ,urina i drugi mmm neshta dosta otvratitelna gledka beshe .

dete_na_prostora
04-28-2007, 10:23
Няма по противно нешто от едно момче дето преди беши ф класа ми..... Бляяяяк само като си спомня и ми стаа гадну...Имаше по жълти зъби и от тоз емотикон :? , от него се носеше буквално воня на около десетина метра около него (затфа даже през зимата остаяхме отфорени прозорците ф стаята ф даскало), дъха му беше на сероводород (ако не се сештате тфа са вкиснали яйца :smt119 ).... целия е ф гной и ушна кал (не говоря за нормалното пубертетско акне, а за нш наистина противно)..... да не коментирам как се облича да не ви изплаша... Изобшто той стана нарицателелно за най противния чивек ф даскало пък да не кажа и ф целия град.... :smt010 :smt010

ShannonLarkin
04-28-2007, 10:38
www.goatse.cz :smt009

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

quench
04-28-2007, 12:47
Добър ден на всички :D
Днес докато бях на сутрешен крос в парка,минах покрай една стара,обрасла сграда.Там имаше едно малко котенце,което мяукаше доста жално и просто се спрях,за да го видя :) И тогава пред очите ми се появи ужасяваща гледка-някакъв огромен паяк(странното е,че беше бял),ядеше някакво бяло.....нещо :shock: Като буболечка,подобно на хлебарка може би,но беше лигаво и отвратително.......щях да повърна! :roll: Извинявам се за израза.....та,исках да споделя с някого.... :|
И това ме подтикна да направя тази тема.Кои са най-отблъскващите неща,които сте виждали?

божичко,мутанти! казвай къде е тоя парк,имам желание да се завра там и да снимам,снимам!

:)

впрочем,нещо което ме е погнусило или ужасило истински нямам - иначе обективно съм виждал гадории колкото искате

кален съм от малък

nencuHka
04-28-2007, 13:12
Ми един полицай се беше застрелял в главата и аз патката да ходя да гледам :smt017

Ice_Queen
04-28-2007, 13:30
хора...заради вас ми стана лошо като за световно..............

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


мачокккк,плз спри ги докато е времееееееее [-o<

Nekasa4a
04-28-2007, 15:09
Кога след мач... какво бой какво видях как смазахме едни пичове което не бе много спортсменско... то небяха каврища и рани но се пак сравнение с блъснатите в колите си беше чистичко и спретнато :twisted:

ABSOLUTme
04-28-2007, 15:52
тъкмо неска на обяд котката повърна и вие ква тема ми сервирате.. :lol:
мм и аз доста гадости съм виждала,сега такива с хора няма да описвам..нооо си спомням преди 6-7 години,връщам се от даскало ии си ям курасааан иии виждам едно малко кученце да се пече на тротоара полегнало такова под едно дърво..ии както си дъвча и се навеждам да му дам едно парченце,фокусирах,че всъщност беше прегането и вътрешностите му бяха излезли от устата..е напрао щях да пометна.. :-#

Ctrl+Alt+Del
04-28-2007, 16:28

InitialD
04-28-2007, 18:30
ммм темата си я бива!
Моята случка:
Преди 2 години и малко си стоиме аз брат ми и двама френдове на пейките пред НДК-то зад скейтърите където са сега.Та стоиме си ние и беше събота късен следобед и яко хора по алеите..по едно време минава един пенсионер който продава семки..и разбира се ние налазваме ...купуваме си 4мата тиквени семки.Брат ми и френдовете си чоплят като некви селтаци пред пейката на плочките..а аз културния се обърнах да плюя зад пейката.Повярвайте ми този път културата ми излезе прескъпо...та седим и си чоплим и си зяпам паркчето зад нас обаче нали съм седнал и почти нищо не скивам защото е леко хълмисто...и по едно време минават момиче и момче хванати за ръка и гледат в паркчето и момчето се изцепва "Аааа тоя сере!"
Ние 4мата се стъписахме и веднага да скиваме кво става...ебати гнусната гледка некъв тамън се беше изсрал и с омазания си задник към нас ..на нас направо ни се отяде..веднага се изнесохме и както си вървим по-надолу се оказва че там си смърди от бая време но хората си стояха по пейките...ебаси!!! направо ми става лошо като се сетя!

quench
04-28-2007, 22:10
ммм темата си я бива!
Моята случка:
Преди 2 години и малко си стоиме аз брат ми и двама френдове на пейките пред НДК-то зад скейтърите където са сега.Та стоиме си ние и беше събота късен следобед и яко хора по алеите..по едно време минава един пенсионер който продава семки..и разбира се ние налазваме ...купуваме си 4мата тиквени семки.Брат ми и френдовете си чоплят като некви селтаци пред пейката на плочките..а аз културния се обърнах да плюя зад пейката.Повярвайте ми този път културата ми излезе прескъпо...та седим и си чоплим и си зяпам паркчето зад нас обаче нали съм седнал и почти нищо не скивам защото е леко хълмисто...и по едно време минават момиче и момче хванати за ръка и гледат в паркчето и момчето се изцепва "Аааа тоя сере!"
Ние 4мата се стъписахме и веднага да скиваме кво става...ебати гнусната гледка некъв тамън се беше изсрал и с омазания си задник към нас ..на нас направо ни се отяде..веднага се изнесохме и както си вървим по-надолу се оказва че там си смърди от бая време но хората си стояха по пейките...ебаси!!! направо ми става лошо като се сетя!

и аз съм срал там, не е един и два пъти след порядъчно наквасване ;)

нуждата не пита,а идва!

niGGa
04-28-2007, 22:32
Разхождам се със едно момиче по някакви тесни улички.. минаваме до некъв козметичен салон и вътре застанала привидно 70 годишна жена, нагримирана като във филм на Стивън Спилбърг, качила си и 2-та крака на некъв стол и някаква й прави педикюр на онова нещо... което ние смъртните наричаме нокът.. при нея беше около половин сантиметър дебел и около 2 сантиметра дълаг..
познайте кой повърна в краката на момичето...

ErinEverly
04-29-2007, 00:20
Много са, но се сещам само за една - едно удавено куче на Русалка. Никога не съм си представяла, че така би изглеждало. Някакво зелено....

teenkopele
04-29-2007, 02:16
Като се започне от дебела жена, серяща посред бял ден на НДК и се стигне до размазани животни. :?

SUGAR_F
04-29-2007, 07:02
ami na4i v edin den stanaha tri gnusni ne6ta s koito namrazih burgas za nqkolko meseca napred:1.kako si varvqhme po ulicata nqkolko momi4eta i po edno vreme v centara gledame nqkfa kleknala jena-takmo se izpravq i celiq i mrasen,debel,i lainqn zadnik lasna... :shock: po4na da se obuva i da si opraq ga6tite pred celiq centar a be6e o6te obed i takmo hapvahme...i edno ot momi4etata estestveno otide i povarna v edin ko6...2.razhodihme se nadolu i sled 15-20 min gledame nqkfi ciganeta s nqkfa kutiika i to4no varvqha do nas i imashe nqkfa jena i te otvarqt kutiikata v liceto i kfo ima6e vatre-nqkfo 5kg laino sig cqloto s muhi vah ujas...3.posle si prodaljihme nagore i to4no pred nai golemiq magazin v bs-triqta imashe nqkaf dqdo...po4na da pee nqkfi pesni i da se zadava sre6tu nas po4na da barka ne6tu v platoto si i nie si pomislihme 4e 6te izvadi noj..pak to se okaza 4e tfa bilo nosna karpi4ka...po4na bavno da se priblijava kam magazina izduha si nosa pred nas sas vsi4ka sila i sled malko otide i v nai hubaviq magazin na stykloto go namaza...i na stykloto lasna nqkaf zelen sopol...ujaaasss i nie pobqgnahme :smt078

04-29-2007, 09:40
Nai frapirashtoto za men e POSLEDNOTO NIVO

04-29-2007, 10:10
Ми един път си карах байка и един гъзар беше надул сигурно над 120 км/ч с някакъв си смешен мерцедес. за всеки случай беше много скъп и от страни идва една лада. Вътре с едно четеричлено циганско семейство. Те си бяха с предимство хората ама тоя се изнесе с 120 км на не много широка улица. Тоя мерцедес направо размаза ладата. Нищо не беше останала от нея. И четеримата цигани бяха просто... жестока гледка. На Едното дете главата му буквално беше размазана. На другото беше с пречупен гръбнак и с почти завъртяна на 360 градуса глава :shock:
Жената беше също... в ужасно състояние и тя беше починала на място.
Мъжа бе с прерязан крак и плюеше кръв. Само след секунди и той почина...
Иначе пича още надругия ден беше...
Бе правосъдия кво да кажа :smt015

Disrespect
04-29-2007, 10:34
Ми един път си карах байка и един гъзар беше надул сигурно над 120 км/ч с някакъв си смешен мерцедес. за всеки случай беше много скъп и от страни идва една лада. Вътре с едно четеричлено циганско семейство. Те си бяха с предимство хората ама тоя се изнесе с 120 км на не много широка улица. Тоя мерцедес направо размаза ладата. Нищо не беше останала от нея. И четеримата цигани бяха просто... жестока гледка. На Едното дете главата му буквално беше размазана. На другото беше с пречупен гръбнак и с почти завъртяна на 360 градуса глава :shock:
Жената беше също... в ужасно състояние и тя беше починала на място.
Мъжа бе с прерязан крак и плюеше кръв. Само след секунди и той почина...
Иначе пича още надругия ден беше...
Бе правосъдия кво да кажа :smt015

е тва е най-гадното от всичките тука...

за мене най-гадното беше...когато ми откраднаха колелото от балкона(на втория етаж съм и лесно може да се качи човек) сигурно са били двама...със запалка са прегорели въжетата от простира и са вързали колелото(което аз идиота не бях заключил) и го спуснали надолу...през тва време единия се е ИЗСРАЛ на балкона може би от страх да не ги види някой...и го беше покрил с изтривалката...и сутринта аз стъпвам там и се подхлъзнах и добре че се фанах за парапета че......................................... :-D

LunaTriCk
04-29-2007, 11:17
куче яде котка :shock:

In4iTu_
04-29-2007, 11:39
Най-гнусната гледка....а, да - един път си седях на спирката и по едно време, като се обърнах един циганин лъскаше зад мен; наистина беше отвратително. Добре, че в същия момент автобуса ми дойде, защото бях сама на проклетата спирка иии..щях да умра от страх;

SpAcE_LaDy
04-29-2007, 11:53
Най-бруталното нещо, което съм виждала е от сорта на тези клипчета, на които убиват тюленчета или делфини.. само дето деряха някакво животно.. беше ЖИВО :(((( :cry: :cry: :cry: Адски мъчно ми стана, защото го обелиха живо.. в смисъл кожата и беше цялото в кръв и дишаше.. не можай да го догледам.. тя метълката в класа ми го гледаше и се кефеше.. бати коравосърдечното същество, а д не говорим за нещастниците, които мъчат животните така :(((( :? :cry: :cry: :cry: :cry:

malka_sladuranka
04-29-2007, 12:08
Най-бруталното нещо, което съм виждала е от сорта на тези клипчета, на които убиват тюленчета или делфини.. само дето деряха някакво животно.. беше ЖИВО :(((( :cry: :cry: :cry: Адски мъчно ми стана, защото го обелиха живо.. в смисъл кожата и беше цялото в кръв и дишаше.. не можай да го догледам.. тя метълката в класа ми го гледаше и се кефеше.. бати коравосърдечното същество, а д не говорим за нещастниците, които мъчат животните така :(((( :? :cry: :cry: :cry: :cry: :smt022 Ужас. Това е отвратително.. Това за тюленчетата също. :smt022

04-29-2007, 13:58
Бляяя,тва,което го каза Уискас е наистина гадноооо деа...
То една жена се беше хвърлила и от моя блок иии аз исках да видя трупа.Е,трупа го нямаше,ама деба,кръвта си беше още там.
Ъъъ вървя си аз един път и виждам едно умряло коте.Подминава го.на следващия ден го виждам пак,но този пък имаше връвчица на врата и като се приближих видях,че очите му са изхвръкнали.Беше ужасно.
Веднъж една кола беше минала през главата на една котка. :smt087

Mastodont
04-29-2007, 13:59
Човек се насра пред мен докато се хранех. :-D

InitialD
04-29-2007, 14:03
ami na4i v edin den stanaha tri gnusni ne6ta s koito namrazih burgas za nqkolko meseca napred:1.kako si varvqhme po ulicata nqkolko momi4eta i po edno vreme v centara gledame nqkfa kleknala jena-takmo se izpravq i celiq i mrasen,debel,i lainqn zadnik lasna... :shock: po4na da se obuva i da si opraq ga6tite pred celiq centar a be6e o6te obed i takmo hapvahme...i edno ot momi4etata estestveno otide i povarna v edin ko6...2.razhodihme se nadolu i sled 15-20 min gledame nqkfi ciganeta s nqkfa kutiika i to4no varvqha do nas i imashe nqkfa jena i te otvarqt kutiikata v liceto i kfo ima6e vatre-nqkfo 5kg laino sig cqloto s muhi vah ujas...3.posle si prodaljihme nagore i to4no pred nai golemiq magazin v bs-triqta imashe nqkaf dqdo...po4na da pee nqkfi pesni i da se zadava sre6tu nas po4na da barka ne6tu v platoto si i nie si pomislihme 4e 6te izvadi noj..pak to se okaza 4e tfa bilo nosna karpi4ka...po4na bavno da se priblijava kam magazina izduha si nosa pred nas sas vsi4ka sila i sled malko otide i v nai hubaviq magazin na stykloto go namaza...i na stykloto lasna nqkaf zelen sopol...ujaaasss i nie pobqgnahme :smt078

Ллелел ебаси кво им става на хората..да не е престижно вече да сереш посред бял ден в центъра на някой град?!

А онова за онази "дебелата" пред НДК един мой приятел скейтър ми е разправял че го правела точно на средата..ебаси!!! :shock: :shock: :shock:

malka_sladuranka
04-29-2007, 14:06
ami na4i v edin den stanaha tri gnusni ne6ta s koito namrazih burgas za nqkolko meseca napred:1.kako si varvqhme po ulicata nqkolko momi4eta i po edno vreme v centara gledame nqkfa kleknala jena-takmo se izpravq i celiq i mrasen,debel,i lainqn zadnik lasna... :shock: po4na da se obuva i da si opraq ga6tite pred celiq centar a be6e o6te obed i takmo hapvahme...i edno ot momi4etata estestveno otide i povarna v edin ko6...2.razhodihme se nadolu i sled 15-20 min gledame nqkfi ciganeta s nqkfa kutiika i to4no varvqha do nas i imashe nqkfa jena i te otvarqt kutiikata v liceto i kfo ima6e vatre-nqkfo 5kg laino sig cqloto s muhi vah ujas...3.posle si prodaljihme nagore i to4no pred nai golemiq magazin v bs-triqta imashe nqkaf dqdo...po4na da pee nqkfi pesni i da se zadava sre6tu nas po4na da barka ne6tu v platoto si i nie si pomislihme 4e 6te izvadi noj..pak to se okaza 4e tfa bilo nosna karpi4ka...po4na bavno da se priblijava kam magazina izduha si nosa pred nas sas vsi4ka sila i sled malko otide i v nai hubaviq magazin na stykloto go namaza...i na stykloto lasna nqkaf zelen sopol...ujaaasss i nie pobqgnahme :smt078

Ллелел ебаси кво им става на хората..да не е престижно вече да сереш посред бял ден в центъра на някой град?!

А онова за онази "дебелата" пред НДК един мой приятел скейтър ми е разправял че го правела точно на средата..ебаси!!! :shock: :shock: :shock: Уфф, аз съм виждала в градинката на Св. Седмочисленици. :?

Muse_of_Madness
04-29-2007, 18:05
http://forum.skycode.com/pic/22852-Tanzi%20%20%20M.jpg
http://i2.photobucket.com/albums/y6/sidog70/Wrong.jpg
Такива въобще...

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2007, 13:58
poslednoto koeto vidqh be6e edna 2 metrova hlebarka imam 4uvsstvoto 4e i krila imashe :smt017 razmazana i ot neq te4e neshto... blqqqqqqqqqqk :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

nencuHka
05-01-2007, 14:36
http://forum.skycode.com/pic/22852-Tanzi%20%20%20M.jpg
http://i2.photobucket.com/albums/y6/sidog70/Wrong.jpg
Такива въобще...

Като видях едната картинка и вчета на работа докато бях и едно момиче и едно момче седнаха . И седяха 2 часа се натискаха и ние с шефката ги обсъждаме и тя вика "Тея са изядоха,ще ги целя с плодове вече" (на бара има плодове) . След малко се преместиха в др част на заведението,където не се вижда от бара и дойдоха още 2ма техни приятели.По едно време отивам аз нататък да огледам и гледам си бъркат в гащите :shock: Шефката накрая отиде и ги изгони най-учтиво ,ама беше бати гнусната гледка ](*,)

DisturbinThePeace
05-01-2007, 15:06
еми карам си аз байка и по едно време гледам един голям санбернар (после ми казаха че това е най-злобното и голямо куче в квартала)
как гони някъв пес по улицата , обаче песа от страх се блъсна в един трафопост в края на улицата и санбернара го захапа и му откъсна задната част на тялото , а кучето остана живо с половин тяло и почна да лази :smt010

05-01-2007, 15:12
най фрапиращата и отвратителна гледка която съм виждал е `Death`Whore` :smt078

:smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104

nP0c70_A3_
05-01-2007, 15:47
как някви 10 годишни мръсни мангалчета се *тъъъъъъъът* в една умряла улица :smt005

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2007, 19:36
a[N]D[i]T[k]a]poslednoto koeto vidqh be6e edna 2 metrova hlebarka imam 4uvsstvoto 4e i krila imashe :smt017 razmazana i ot neq te4e neshto... blqqqqqqqqqqk :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

Тва ми напомня едно от най-гнусните неща,които съм виждал... Преди няколко години у нас видях хлебарка,хванах там една четка за чистене с дълга дръжка да я убия и като я приближих видях,че от задната част на гадината излизаше нещо бяло... Оказа се,че хлебарката СНАСЯ детето си,което в същия момент излезе от пашкула,в който беше... Смачках ги и двете гадинки... Щях да си издрайфам вътрешностите след тая гледка :lol:

yuk !?!?!? az kato vidq takova neshto pishtq ... posledniq put sko4ih v edna priqtelka ot strah :lol: takvoz i posmurtno ne ubivam :smt017 ](*,) :smt005

honey_7o
05-01-2007, 20:17
най фрапиращата и отвратителна гледка която съм виждал е `Death`Whore` :smt078

:smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104

Добър опит,ма нещо не ти се получи. :-$


По темата-преди време,няколко години една голяма катастрофа при хотел Плиска :?

rosskata
05-01-2007, 21:40
:roll: Преди два дни бях на село при баба 8) и там тъкмо си събувам едната обувка, и скивам цялата ми пета в някаква гнусна червена слуз, а на крака ми виси някаква смазана буболечка... :shock: :shock: Като го разгледах, беше кърлеж... Влязъл ми в обувката и съм го сплескала, а кръвта дето била в него се разплъоскала в обувката ми... :shock: :shock: Щях да загина от гадост, честно... Колко съм се мила и дезинфекцирала не е истина... #-o

Другата гардория- като бях на 12-13 някъде, настъпах една хлебарка с бос крак...Без да искам естествено... Никога няма да забравя как изхрущя и после изцвърча... Бррр... :?

brain_stew
05-02-2007, 08:55
http://forum.skycode.com/pic/22852-Tanzi%20%20%20M.jpg
http://i2.photobucket.com/albums/y6/sidog70/Wrong.jpg
Такива въобще...

Като видях едната картинка и вчета на работа докато бях и едно момиче и едно момче седнаха . И седяха 2 часа се натискаха и ние с шефката ги обсъждаме и тя вика "Тея са изядоха,ще ги целя с плодове вече" (на бара има плодове) . След малко се преместиха в др част на заведението,където не се вижда от бара и дойдоха още 2ма техни приятели.По едно време отивам аз нататък да огледам и гледам си бъркат в гащите :shock: Шефката накрая отиде и ги изгони най-учтиво ,ама беше бати гнусната гледка ](*,)

Познавам едни идиоти, дет ги правеха същите неща (ама само двамата де) насред Борисова!Е поне гледаха да е тъмно де, не посред бял ден...и гледаха да е безлюдно..ма не се уреждаха често със спокойствие! :lol: Оставете децата да се обичат...имат нужди! :lol:

Иначе...виждала съм бая гадни неща...но последното гадно нещо, което ми се отпечата в сънанието и няколко пъти съм сънувала, беше едно коте на трамвайните релси...бях в Сухата река на доктор и гледам на трамвайната линия едно коте, цало целеничко и главата му беше разцепена на две!Явно трамвая е минал, докатое пресичалО!Ужасна смърт!

Миналата година във Варна...имаше голяма катастрофа с едни мотористи, май се бяха блъснали в некъф камион...Минавахме точно покрай катастрофата...единия пич беше починал и главата му беше до гумата на камиона, имаше кръв мозък...бее гадно!

malka_sladuranka
05-02-2007, 12:48
Другата гардория- като бях на 12-13 някъде, настъпах една хлебарка с бос крак...Без да искам естествено... Никога няма да забравя как изхрущя и после изцвърча... Бррр... :? Това, ако ми се случи... :shock: :shock: :shock:
Изпитвам нечовешки ужас от хлебарки и всякакви такива, пък това как пука като се настъпи или котката като ги сдъвче.. Аууууууу ужас... :shock: :shock: :shock:

fulldelight
05-02-2007, 13:18
най фрапиращата и отвратителна гледка която съм виждал е `Death`Whore` :smt078

:smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104
Мн мн мн мн си зле! :evil:


:arrow: Хм...ами яко гадорийки съм гледал... Преди време, на един купон, една приятелка беше зела некви работи дет се халюцинира от тях (май некви гъби бяха) и както си танцувахме тя излезе и се метна от балкона....от 10тия етаж - те го даваха и по новините..

Друго - С най-добрия ми приятел бяхме на една вила и като се прибирахме спряхме да пуснем по вода и той излезе на пътя и го смаза един джип...

Друго - с приятелката ми се прибирахме към 4 и чакахме такси на една спирка и както си седим по едно време дойдоха 2ма мангали и ми казаха аз да си ходя, а тя да сваля гащите и аз викам да се махат и те казаха "добре, поне дайте да гледаме" и ние само седим и ги гледаме умно и двамата си свалят гащите и почват да лъскат, а ние съвсем се стъписахме и ДОБРЕ че дойде едно такси и се качихме .... ужас беше

Друго - веднъж бях на рд и едни нещастници се бяха напили ама адски ного и както си вървим (те бяха в наща посока) и единия само спря и каза "ааа сере ми се " и си вали гащите и се изсра......

Aileen
05-03-2007, 08:44
Едното беше едно премазано от кола коте. Беше много гадно, защото очите му бяха изхвръкнали. Другото - бях в Южния парк (в София) със няколко съученици и бяхме застанали в една по тиха алейка, защото те искаха да пийнат бира. И точно бяха тръгнали да мятат шишета по едно дърво в жалки опити да го уцелят и се обръщаме и виждаме на 2 метра от нас един да лъска. Беше отвратително. И третото: Не знам дали знаете за моториста, който се размаза при село Долна Диканя. Те май го даваха и по новините. Е аз минах от там малко след като беше станала случката. Моториста го нямаше, но имаше кръв, а от мотора беше останало толкова малко, че не се знаеш дали е бил пистов или чопър. Ужас!

quench
05-03-2007, 09:00
добре,мисля,че е време да се включа пълноценно:
- прерязан на три от мотриса човек
- труп на циганин, ударен със секира по главата
- ръфан от кучета труп на циганин, убит при свада и захвърлен на полето
- асистент по анатомия в Плевен, който целува запазена във формалин ръка на жена
- куче,тичащо из парка със забита пръчка в окото (няма друг такъв артериален поток)

и т.н.

макар да не ги приемам за толкова противни,казвам ви,аз имам тренинг

brain_stew
05-03-2007, 09:07
добре,мисля,че е време да се включа пълноценно:
- прерязан на три от мотриса човек
- труп на циганин, ударен със секира по главата
- ръфан от кучета труп на циганин, убит при свада и захвърлен на полето
- асистент по анатомия в Плевен, който целува запазена във формалин ръка на жена
- куче,тичащо из парка със забита пръчка в окото (няма друг такъв артериален поток)

и т.н.

макар да не ги приемам за толкова противни,казвам ви,аз имам тренинг

АХАХАХАХАХААХХААХАХХАХАХА Х! :smt005
съжалявам, ама не мога да се сдържа!Куче с пръчка в окото!ужъс.....(за по-лесно си го представете като анимационен герой хъхъх)

не знам що, кучетата не ме разчустват!Премазано коте мноу гадно...ама един ден си вървяхме със скъпите ми съученици и видяхме трупче на малко кученце..не знам защо аз просто казах 'Хора, вижте труп!" а те казаха "Ти си ужасна!"О.о

Disorder
05-03-2007, 09:07
добре,мисля,че е време да се включа пълноценно:
- прерязан на три от мотриса човек
- труп на циганин, ударен със секира по главата
- ръфан от кучета труп на циганин, убит при свада и захвърлен на полето
- асистент по анатомия в Плевен, който целува запазена във формалин ръка на жена
- куче,тичащо из парка със забита пръчка в окото (няма друг такъв артериален поток)

и т.н.

макар да не ги приемам за толкова противни,казвам ви,аз имам тренинг
Възхищавам се на устойчивостта ти към покъртителни гледки. :)

quench
05-03-2007, 09:20
добре де,когато съм ги срещал първите 2 гадорийки,бях много малък и макар споменът за тях да ми е ясен,тогава не съм имал знанията за това каква реакция да си сформирам. И до ден днешен не се стъписвам от подобни гледки,кво да правя?!

bungle
05-03-2007, 09:27
Човешки мозък ... .

ама... не е чак толкова зле. Някои повръщаха. Аз не..
И междудругото, няма нищо по-вкусно от мозък!!! Сварен и после запържен с масълце.. ех, ех..

Disorder
05-03-2007, 09:30
добре де,когато съм ги срещал първите 2 гадорийки,бях много малък и макар споменът за тях да ми е ясен,тогава не съм имал знанията за това каква реакция да си сформирам. И до ден днешен не се стъписвам от подобни гледки,кво да правя?!
Аз искрено се възхитих, не беше шега.
Иначе най-гадната гледка за която се сещам е едно куче от квартала, което има нещо като тумор. Всъщност не знам дали е точно това, но има едно образование на врата голямо колкото самата му глава и виси много брутално все едно има окачена торба на главата. Много е грозно, но не мога да го опиша с думи - просто трябва да се види.