PDA

View Full Version : Според вас



kuber
04-28-2007, 08:49
Според вас ако едно момиче си легне с момче което познава от скоро, например при дадена ситуация (купон, алкохол и т.н.) която им предпоставя възможност и определено не са на 13 години т.е. от 17 на горе... курва ли е в очите ви...
Лубопитно ми е... Според мен не е, а според вас?

Ice_Queen
04-28-2007, 08:53
НЕ!защо трябва да е ?
А той какво е ? Курвар?

kuber
04-28-2007, 08:55
НЕ!защо трябва да е ?
А той какво е ? Курвар?

След подобни ситуации често съм чувал реплики от устата на момичета предимно...

Ice_Queen
04-28-2007, 09:00
НЕ!защо трябва да е ?
А той какво е ? Курвар?

След подобни ситуации често съм чувал реплики от устата на момичета предимно...

Дам,то зависи...
Въпреки че и аз съм я чувала тая реплика от момичета,които също са го правили-преди или след самото изказване -Всеки обича да се показва с високи морални ценности,но като му опре до кокъла не мисли кой знае колко...
Ако е момиче което,не си ляга със всеки срещнат,а простой и се е случило дфа се отпусне в дадена вечер,да прави секс с непознато момче..не е курва.Това че иска да си достави удоволствие я прави курва?хах..
Ами ако тя е курва и момчето е долен курвар - аз си го казах-защо трябва да има разлика?!......... НЯМА!

olive_oil
04-28-2007, 09:10
Ние хората имаме лошия навик да се бъркаме в живота на хората и да ги съдим за постъпките им. А това не трябва да е така. Всеки има личен живот, който живее както иска. Това често се забравя и за това съществуват епитети като "курва". Щом това момиче е намерило за най-подходящо да легне с въпросното момче, за да му покаже, че го харесва нейна си работа. Аз лично подкрепям постъпката 8)

Jose
04-28-2007, 09:13
Не не мисля, че е курва или нещо подобно според мен е нормално. Ако дваматата са се харесали преди тва .... къв е проблема :wink: Така че НЕ

`Death`Whore`
04-28-2007, 09:14
Ако И е навик, е курва. Иначе сексът за една нощ не е нещо лошо, но трябва да се подбере партньора.

alkobalko
04-28-2007, 10:03
Ако това се случва често е логично да я нарекат к*рва. Лично аз не съм привърженичка на такъв секс, но всеки има право сам да избира какво да прави. И не сме ние тези, които ще я съдим.

n03
04-28-2007, 10:05
Щом това момиче е намерило за най-подходящо да легне с въпросното момче, за да му покаже, че го харесва нейна си работа. Аз лично подкрепям постъпката 8)

И аз подкрепям - още повече че във въпроса се споменава че се познават въпросните двама.. така че... O:)

jony
04-28-2007, 10:16
Еми не, не може да се нарече курва. Но ако е легнала с него под влиянието на алкохол, както ти споменаваш е глупава.

LetiCherry
04-28-2007, 10:18
Ако това се случва често е логично да я нарекат к*рва. Лично аз не съм привърженичка на такъв секс, но всеки има право сам да избира какво да прави. И не сме ние тези, които ще я съдим.

Съгласна съм! Ако е минала вси4ки присъства6ти на купона и спи и с теб, еми да, курва е. Но ако не е такъв слу4ая, явно искрите са били силни, алкохола пове4е, важно да не е навик! Ина4е и аз не съм "ЗА" секса за една но6т/един купон!