PDA

View Full Version : ZA POBEDITELQ VAV VIP BROTHER



lina1707
04-28-2007, 09:15
Hrisina li spored vas trqbva6e da spe4eli?
](*,) ](*,)

special_girl_SS
04-28-2007, 09:20
hah ami az nqmam ni6to protiv neq-struva mi se simpati4na. moje bi naistina ne e VIP, no se vidq kakav e balgarskiq elit. po-dobre hristina ot mangal-pederast ili nekva isteri4na darta pa4avra, izjivqva6ta se kato 15 godi6na!

sherry
04-28-2007, 09:22
Не. Деси. Ама е нагласено.

LiCk|It_OfF
04-28-2007, 09:25
Не следях особено много предването,но не мисля,че истинския победител е Христина.Искам да отбележа,че не слушам чалга,но според мен Десислава трябваше да вземе парите.Здравко и Христина защо направо не сложат една камера в дома им и да ги гледаме денонощно.Според мен вота е нагласен,защото има много чалгари,които биха предпочели ДесиСлава пред някоя,която не е чак толкова Вип. :wink:

lina1707
04-28-2007, 09:26
Според ме не може да влезе там , за да се ожени и на края да победи Десислава , Катето , Маги, Китаеца и т.н. Освен това се видя пред цяла България , че непрекъснато мрънка на Здравко :smt018 :smt018 :smt018 :( :(

sherry
04-28-2007, 09:29
Христина е добра като човек(пона това, което показаха), но не е ВИП. Всички бяха много повече ВИП, дори малко известните в къщата. Тя уж влезе да сватбата...Нагласено е, сигурна съм. Сега медиите ще гръмнат.
За Деси Слава много хора са гласували, не само феновете й, не само тея, които харесват чалга, но и тези, които разбраха, че тя е много чувствителен, талантлив и артистичен човек.

`Death`Whore`
04-28-2007, 09:31
Христина /ако оставим настрана това, че обича онова лайно Здравко/ ме кефи. Вярно е, че не е ВИП, но защо тогава са я сложили там? Здравко да не би да е? А Тишо? А Китаеца? Да не говорим, че тъпата Катерина Евро, която е пълна селянка не защото живее на село и по цял ден сади домати, а защото държането И е селско, дори маниерът И на говорене.

От ДесиСлава и Христина предпочитам Христина определено. ДесиСлава има прекрасен глас, но до там.

lina1707
04-28-2007, 09:35
А КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ ЗА ТОВА, ЧЕ НЕ ОСТАВИ И ЗА СЕКУНДА ЗДРАВКО НА МИРА? (не, че той е цвете ама все пак Хриси прекали)
АКО НАИСТИНА ОБИЧА ЗДРАВКО, ТОГАВА ДА МУ ИМА ДОВРИЕ , А НЕ ДА МУ ВЪРВИ СЛЕД ЗАДНИКА ВИНАГИ.

_donna_
04-28-2007, 09:38
@`Death`Whore`,Катето Евро може да е селянка ама е Катето Евро...цепиш?!щото половината от видните български личности,независимо от коя епоха,са били със селски МАНИЕР НА ГОВОРЕНЕ..

`Death`Whore`
04-28-2007, 09:41
Не е само до маниера. Окей, много велики хора го имат, но те имат акъл в главата си и не се държат толкова просташки. И ми е все едно, че е участвала в няколко филма, не е Невена Коканова например, нали?

А Христина да има доверие на тази курва Здравко? Няма начин. Но е вярно и че тя си го е избрала, след като знае какъв е.

BastardOfChrist
04-28-2007, 09:44
gledah go super-rqdko , kato nqmashe kvo da pravq i mislq 4e tq trqbvashe.
Stiga e pe4elila 4algata?
Nari4aha q vsi4ki typa , selqnta , glypa4ka i gi pobedi vsi4kite :)
Lina , ako ti se ojenish predi sedmica , gledash po cql den deteto a muja ti ti4a da gleda na nqkakva kurva cicite , koqto gi pokazva omishleno, nqmashe li i ti da se vuzmotish?
Pyk i tq beshe po-krasiva ot tova laino desislava.
a 4i4ka Kalin beshe li vip? ili onaq petq blabla ili rosica ili onazi s dulgata kudrava kosa ? :smt005 :smt005

sherry
04-28-2007, 09:47
Не мога да се съглася, че Тишо и Китаеца са на едно ниво с Христина. Китаеца е известен, не толквоа колкото Азис и Деси, но е ..Отдавна е обсъждан в медиите, някъде го бяха номинирали за известна личност с най - хубаво тяло...Абе искам да кажа, че си е малко или много ВИП. Тишо....Той не е, но поне е малко по - известен от Христина. Всички очаквах да спечелят, не и тя...Колкото до Деси, има страхотен глас, но и хубаво излъчване.

BastardOfChrist
04-28-2007, 09:47
Не мога да се съглася, че Тишо и Китаеца са на едно ниво с Христина. Китаеца е известен, не толквоа колкото Азис и Деси, но е ..Отдавна е обсъждан в медиите, някъде го бяха номинирали за известна личност с най - хубаво тяло...Абе искам да кажа, че си е малко или много ВИП. Тишо....Той не е, но поне е малко по - известен от Христина. Всички очаквах да спечелят, не и тя...Колкото до Деси, има страхотен глас, но и хубаво излъчване.
desislava e krasiva , kakto kazvashe edin poznat "po selsko prostashki na4in".

`Death`Whore`
04-28-2007, 09:50
Не мога да се съглася, че Тишо и Китаеца са на едно ниво с Христина. Китаеца е известен, не толквоа колкото Азис и Деси, но е ..Отдавна е обсъждан в медиите, някъде го бяха номинирали за известна личност с най - хубаво тяло...Абе искам да кажа, че си е малко или много ВИП. Тишо....Той не е, но поне е малко по - известен от Христина. Всички очаквах да спечелят, не и тя...Колкото до Деси, има страхотен глас, но и хубаво излъчване.
Осъзнай се! ВИП си, ако хора, които не четат постоянно списания и не гледат подобни предавания, те знаят. Е, аз не съм го знаела преди аферата му с АЗИС, значи не е ВИП. Не мисля, че ако някаква номинация за конкурс те прави ВИП.

malka_sladuranka
04-28-2007, 09:54
Ухх на мен тазни Христина ми беше ужасно антипатична. Това за мен е пример каква НЕ трябва да бъде една жена. Нито характер, нито визия, нито държание, нищо не ми хареса в нея. Беше и неверяотно злобна и завислива. Другото което е - Не е ВИП.
Аз лично бях за някой от онази групичка - Деси, Катето, Маги, пък дори и Китаеца.
Е, както каза публиката вчера "Мафия...Мафия..." :-s
Не мисля, че чак толкова хора са гласували за това ограничено девойче, но знам ли..?

sherry
04-28-2007, 09:55
Не мога да се съглася, че Тишо и Китаеца са на едно ниво с Христина. Китаеца е известен, не толквоа колкото Азис и Деси, но е ..Отдавна е обсъждан в медиите, някъде го бяха номинирали за известна личност с най - хубаво тяло...Абе искам да кажа, че си е малко или много ВИП. Тишо....Той не е, но поне е малко по - известен от Христина. Всички очаквах да спечелят, не и тя...Колкото до Деси, има страхотен глас, но и хубаво излъчване.
Осъзнай се! ВИП си, ако хора, които не четат постоянно списания и не гледат подобни предавания, те знаят. Е, аз не съм го знаела преди аферата му с АЗИС, значи не е ВИП. Не мисля, че ако някаква номинация за конкурс те прави ВИП.Осъзнавам се! :-D Да, стана известен с аферата с Азис, но тази афера е публично достояние месеци преди ВИП-а. Това направи Китаеца познат за доста хора...Да, не всички го знаят, ама повече хора го знаеха, отколкото Христина.

`Death`Whore`
04-28-2007, 09:56
Да, ДесиСлава не е ограничена... #-o #-o #-o #-o #-o #-o

sherry
04-28-2007, 09:58
Не е добре примерно с географията, но е много страстна натура(това,което показаха), пее перфектно, има талант. Един път се опита да пее оперно пеене, дори не е ходила на уроци по такова, а опитът беше сполучлив. Искам да кажа, че е изключително надарена и артистична. Това уважавам в нея. Има и присъствие на сцената.

`Death`Whore`
04-28-2007, 10:00
Не казах "образована", а "ограничена". Талантът И е неоспорим. Аз преди 1 месец също правех доста успешни опити да пея опера, макар и гласът ми да падаше за немного време, бтв :)

04-28-2007, 10:02
gledah go super-rqdko , kato nqmashe kvo da pravq i mislq 4e tq trqbvashe.
Stiga e pe4elila 4algata?
Nari4aha q vsi4ki typa , selqnta , glypa4ka i gi pobedi vsi4kite :)

Защото така я наричаха всички и бяха против нея и имено за това спечели. Хората са отчаяни от ВИП-овете в БГ...


Много се учудих сега като видях кой е пречелил... до сега все са печелили ревльовци... :-D

lina1707
04-28-2007, 10:21
Хриси не ревеше, ама честно казано ако ревеше щеше да е по-добре. непрекъснато мрънка за нещо и да же се опитва да подръжава на Деси, за да бъде забелязана. А ако е истинска майка няма да си вкара детето в тая къща.
ТЯ ЩО НЕ ВКАРА И РОДИТЕЛИТЕ СИ< ТАКА ДЕ... ДА СЕ СЪБЕРЕ РОДАТА :smt019 :smt019

~~`MaLaK-b3b40`~~
04-28-2007, 10:31
Деси беше победителка не може за 2 мин да се обърнат така резултатите!!!! И нестига това ми Здравко нали спечели ся и жена му ми те догодина ще вкарат и дащеря си и тя да спечели...направо беше смешно всички скандират Деси,а печели тая дет никой не я познаваше!!! И защо не я искараха пред хората да видят колко я обича народа и забялзахте ли,че Здравко не се зарадва...щото всичко е било нагласено и той е знаел!!! :smt019

punisher
04-28-2007, 10:39
И двете са прости пачи.
Всъщност всички в тоя брадър бяха такива...
така ,че все едно кой спечелил...

Reed
04-28-2007, 10:58
Христина /ако оставим настрана това, че обича онова лайно Здравко/ ме кефи. Вярно е, че не е ВИП, но защо тогава са я сложили там? Здравко да не би да е? А Тишо? А Китаеца? Да не говорим, че тъпата Катерина Евро, която е пълна селянка не защото живее на село и по цял ден сади домати, а защото държането И е селско, дори маниерът И на говорене.

От ДесиСлава и Христина предпочитам Христина определено. ДесиСлава има прекрасен глас, но до там.
Напълно съм съгласна с теб.Деси Слава като има глас да ходи в Стар Академи и други тем подобни.Аз друго освен да си показва задните части по телевизията и накрая като дойде финала да сготви едно тамм ядене друго не видях.И както казах вече Христина е на светлинни години от Деси Слава по интелект.

Communist
04-28-2007, 11:06
Страшно нагласена работа, чак дразни окото. Нова ТВ се издъниха супер яко този път :smt013

sherry
04-28-2007, 11:11
Защо Деси да ходи в Стар Академи :shock: Там ходят неизвестни хора, за да показват певческите си данни и да им помогнат да ги развият. Деси е известна и е нормално да ходи във Вип Брадър. Обаче Христина не е известна и не е много редно да ПЕЧЕЛИ това реалити. Мое мнение. Иначе не е лоша.

koalka
04-28-2007, 11:26
Христина за мен е една глупачка.Да търпи така един мъж да й изневерява и тя да се оправдава с думите "всеки мъж изневерява" е доста тъпо.Но естествено си е направила сметката за хотелчетата и бизнеса на Здравко, който е айде да не казвам какъв.А и към някои от по-горните постове-Деси Слава няма как да ходи в Стар Академи, защото тя се е доказала певица, а не изгряващ талант.
Поведението на Деси Слава не се е харесало и за това хората са гласували уж за Христина.Гласували са за нея, защото я съжаляват, че Здравко се отнася така с нея, че се грижи за детето, което е и нейно задължение като майка.Четирима човека вътре в къщата не бяха никакви випове.На мен малко ми се вярва Деси Слава да е съблазнявала Здравко, но една ревнива женица това ще си помисли.

koalka
04-28-2007, 11:27
Страшно нагласена работа, чак дразни окото. Нова ТВ се издъниха супер яко този път :smt013Не знам какъв рейтинг ще имат след тая издънка. :wink:

Violenza
04-28-2007, 11:36
Абсолютно никой не беше достоен да спечели...

[Lucifer]
04-28-2007, 12:18
spe4eli to4no 6toto ne e vip ;) nqma i 6toto vip0ovete (koito ne sa koi zn kvi vipove ) se izlojiha sus svoeto visokomrno durjanie osobenno kum neq :)

Ellie
04-28-2007, 12:31
Не исках тя да спечели.Бях за Калин.

Още от самото начало най-антипатичния човек за мен беше Христина.Как може да спечели..... #-o
Знаех, че е нагласено, но като се заплеснеш да го гледаш и накрая те е яд.

I'm crazy
04-28-2007, 12:50
Аз бях за ДесиСлава или за Катето Евро... :smt012
Ама спечели тая [-( нагласена работа...миналия път Здравко, са жена му :| [-X :---)

GossipGirl89
04-28-2007, 13:04
Ми честно казано аз се колебаех доста между Деси и Маги...И двете ми харесваха като личности.Като изгониха Маги естествено останах за Деси. Христина спечели нечестно. Аз лично не видях едно добро качество в нея, с което да бъде харесана от хората. Супер ревнива,злобна,завистлива.. .Добра майка ли? Че коя добра майка ще си вкара малкото детенце в тая къща дето няма никакви подходящи условия за отглеждането му, да диша цигарен дим и да слуша простотиите на големите? Другото което е - почти всяка вечер трябваше да им гледами скандалите със Здравко кой да го гледа това дете. Ми в крайна сметка като не можете да се разберете за кво изобщо сте го вкарали там само да се мъчи? :shock: Една реплика на Христина, която ми е безумно смешна: "Тя се съблича за тебе ама ти не го разбираш" /става дума за Деси/ :shock: Е Деси Слава е една от най-добрите фолк икони, има си предостатъно фенове и внимание - умряла е да се съблича за тая мижитурка Здравко, който честно казано не смятам за чак толкова хубав, че всички да му се лепят... Според мен Десито беше искрена и се показа такава каквато е всъщност. Иначе всичко е било нагласено предварително явно заради роднинските връзки на Здравко с продуцентите...А да не говориме за въпросите, които всичките до 1 стигат до един и същ отговор:
:arrow: Защо когато всички се бяха събрали Христина беше полу-гола в банята, а не при останалите? От къде ще знае кога ще има живо включване и изгонен?
:arrow: Защо събуди детето едво когато останаха само двете с Деси, а не по-рано? От къде е била сигурна, че ще остане на финал?
:arrow: Защо когато обявиха победителят, още преди Ники Кънчев да каже, че близките й ще я посрещнат вътре в, Здравко хукна към къщата?
:arrow: Защо през цялото време беше адски спокойна дори когато й съобщиха, че печели?
:arrow: Защо не я поканиха в студиото веднага да я аплодира публиката, която уж я е "избрала" ами замазаха положениет с посрещането вътре, за да могат да подменят истинската публика с техни хора ?

Отговорът е един - ВСИЧКО Е УРЕДЕНО!!!

Едно голямо ЕВАЛА на останалите ВИПове, които напуснаха студиото в знак на протест...

Master_88
04-28-2007, 13:10
Не,трябваше да е Десислава.

ReconnEcT
04-28-2007, 13:23
вапросът е само един не са 10 .. чувате името Десислава някаде - всеки може да каже коя е всеки я знае , чувате името Христина и гледате тъпо ..
Десислава и Азис бяха номинирани за конспирация при гласуване, Здравко и Христина савсем спокойно си шушнеха в спаляната всеки следващт техен ход
Вип Брадър потроши толкова много пари за сватбата на двамата, особено фактът че цялата рокля на Христина е в камани на Сваровски , както и на детето и. Тва са потрошени пари на вятъра,откъде мислите те ще си ги избият ? всеки може да се досети
Репликите на Здравко и Христина в един разговор,който не беше излъчен (хората който са го гледали нон стоп сиг. са го видяли)
Христина : " Здравко чи то не си заслужава за някакви си 100 000 лева да играем"
Здравко "100 000 хиляди .. ама сигурни" :-({|=
В краина сметка всеки би се досетил че цялата работа е нагласена ,а ако не го направи то е голям идиот :) Доста голям късмет е ,че 1во Здравко печели БИГ БРАДЪР а след това съпругата му,станала му такава в шоуто печели ВИП БРАДЪР .
Защо Здравко предложи брак на Христина точно там ? Че 2 години каде спа ?! и какъв ВИП е Христина ?! Известната чаровна сескапилна жена с професия и домакиня срещу на никому неизвестната Христина от село Приморско,която е толкова малумна че да влезне с детето си , се едно малко брадъри бяха с деца падащи в басейни или раждащи се там .. и кво ? айде секи вип да си доведе родата .. за по лесно айде моля ви се .. незнам за друго но рейтинга на тва предаване ще падне и то значително :smt018

air_J
04-28-2007, 13:53
Изключително съм доволен, че спечели Христина. Може да не я харесвам кой знае колко, но в сравнение с Десислава е супер. При наличието на над 50% неВип персони не виждам какъв е тоя смешен аргумент, че видите ли как може да спечели Христина, като не била Вип. Това беше Вип Биг Брадър и невиповете (като Маги, Тишо, Китаеца, Роси, Данов, Калин, Петя и т.н.) имаха равни шансове с пишман звездите ни, така че не виждам нищо нередно в победата на Христина. Макар да не пращам смс-и ще използвам рефрена от една реклама - 1 смс - лев и двайсе, да гледаш финала на Вип Биг Брадър - 3 часа и половина загубено време, да видиш физиономията на победената чалгарка и реакцията на смешните "Випове" - безценно! :-({|=
П.С.> Преди някой да вземе да ми спори кои били и кои не били випове, да вземе първо да ми каже критериите си за випове, защото във форума на Биг Брадър като попитам за техните критерии и се посират. Само 1-2 се осмелиха да ги напишат, и дори според техните критерии не можаха да изкарат и 50% от участниците Вип, което доказва тезата ми, че това беше Вип Биг Брадър и всички имаха равни шансове и е смешно да се говори, че Христина не бивало да победи, защото не била Вип. :-({|=

koalka
04-28-2007, 14:17
GoLdEn`GirL, има доста логика в това, което казваш.А пък и не ми се вярва половината от хората да са гласували за Христина, а не за Деси Слава.

air_J
04-28-2007, 14:28
:arrow: Защо събуди детето едво когато останаха само двете с Деси, а не по-рано? От къде е била сигурна, че ще остане на финал?
:arrow: Защо когато обявиха победителят, още преди Ники Кънчев да каже, че близките й ще я посрещнат вътре в, Здравко хукна към къщата?
:arrow: Защо през цялото време беше адски спокойна дори когато й съобщиха, че печели?
:arrow: Защо не я поканиха в студиото веднага да я аплодира публиката, която уж я е "избрала" ами замазаха положениет с посрещането вътре, за да могат да подменят истинската публика с техни хора ?
Когато гонят някой ги викат всички заедно, защо е била в банята не знам, но всеки знае, когато ще се гони някой, просто защото Биг Брадър ги вика да се съберат в хола.
Защо да буди детето, че не се сещам? После има 2 минути да напусне къщата, буди детето и заминава, какво странно има?
Здравко "хукна" към Къщата, след като обявиха победителя, това се видя ясно в живото предаване, след изнасянето на част от "Виповете" и Здравко се изнесе, даже си помислих, че и той бойкотира.
Не беше спокойна, а шокирана, което е повече от нормално, предвид ореола, който бяха изградили на Десислава и едва ли е очаквала, че ще я победи. А как да реагира, като разбра, че печели? Да се радва пред лицето на Десислава ли? Тогава пък щяхте да я обвините, че е злобарка и тем подобни.
Не я пуснаха при публиката в началото, защото беше пълно с топ-идиоти, подкрепящи Еврото и Десислава (те им показаха агитките - бяха половината народ). Здравко също можеше да докара агитка за Христина, защо не го е направил си е негова работа. От друга страна, публиката там е платена и прави това, което й се каже.
Това са мойте отговори на тези въпроси. Аз също не мога да кажа, че харесвам Христина, но определено не е толкова черна, колкото се опитват да я изкарат. :-({|=

Forslor
04-28-2007, 15:00
Не си падам по поп-фолка , но бих предпочел Десислава да спечели ,защото:


1- За разлика от своята колежка от миналия VIP Райна , тя е направо с класи над нея.
2- За първи път да придобия някакво по - добро виждане за някоя поп-фолк певица изключвайки визията.
3 - Абе ,защо не вземата да вкарат в следващите сезони на ББ майката, таткото, лелята ,чичото .... , а след 17-18 години и детето му та всички да спечелят по 100 хиляди и да си седнат на гъза.

Всичко беше нагласено както винаги става във България , какво да говорим повече. :lol:

Нямам нищо против Христина.

04-28-2007, 15:01
Спрете да гледате тези нагласени бози! Протест срещу Нова ТВ! Не им гледайте бозите.

Nekasa4a
04-28-2007, 15:35
Аз ще дам друго решение за победата просто чалгата загуби не че някой е Вип или не то вип в БГ са 10 човека на кръст и ние или не ги знаем или те никога няма да влезнат в такова предаване... защото да си вип незначи да си известен а да си много работи в едно.

А доколкто селяни и не неможе хора като К.Евро Деси и Незнам си кой които народа ги е направил известни да говорят така и да се даржат така затова и загубиха защото дори феновете на десислава са прости и нормални хора а не някакви който се мислят за много печени и гледат от високо :twisted:

GossipGirl89
04-28-2007, 15:36
:arrow: Защо събуди детето едво когато останаха само двете с Деси, а не по-рано? От къде е била сигурна, че ще остане на финал?
:arrow: Защо когато обявиха победителят, още преди Ники Кънчев да каже, че близките й ще я посрещнат вътре в, Здравко хукна към къщата?
:arrow: Защо през цялото време беше адски спокойна дори когато й съобщиха, че печели?
:arrow: Защо не я поканиха в студиото веднага да я аплодира публиката, която уж я е "избрала" ами замазаха положениет с посрещането вътре, за да могат да подменят истинската публика с техни хора ?
Когато гонят някой ги викат всички заедно, защо е била в банята не знам, но всеки знае, когато ще се гони някой, просто защото Биг Брадър ги вика да се съберат в хола.
Защо да буди детето, че не се сещам? После има 2 минути да напусне къщата, буди детето и заминава, какво странно има?
Здравко "хукна" към Къщата, след като обявиха победителя, това се видя ясно в живото предаване, след изнасянето на част от "Виповете" и Здравко се изнесе, даже си помислих, че и той бойкотира.
Не беше спокойна, а шокирана, което е повече от нормално, предвид ореола, който бяха изградили на Десислава и едва ли е очаквала, че ще я победи. А как да реагира, като разбра, че печели? Да се радва пред лицето на Десислава ли? Тогава пък щяхте да я обвините, че е злобарка и тем подобни.
Не я пуснаха при публиката в началото, защото беше пълно с топ-идиоти, подкрепящи Еврото и Десислава (те им показаха агитките - бяха половината народ). Здравко също можеше да докара агитка за Христина, защо не го е направил си е негова работа. От друга страна, публиката там е платена и прави това, което й се каже.
Това са мойте отговори на тези въпроси. Аз също не мога да кажа, че харесвам Христина, но определено не е толкова черна, колкото се опитват да я изкарат. :-({|=

Детето беше голо! Как за не 2, а 1 минута имаха-как за 1 минута ше го облече и ше го оправи? Плюс това тя трябваше да се е оправила /а също и детето/ заедно с другите както е редно и нормално. И изобщо не беше шокирана-супер спокойна беше, просто си го знаеше.Още преди другите ВИПове да станат и да си тръгнат (за което пак казвам ЕВАЛА) Здравко стана и тръгна към къщата. Ники Кънчев още не беше обявил, че близките й ще влизат вътре.А защо трябваше да влизат вътре? Защо не я изкараха пред всички да чуе колко я "подкрепят" ??? Вкараха близките й вътре, за да може да сменят публиката, защото беше ПЪЛНО с фенове на Деси Слава, което показва, че вота е бил манипулиран тъй като не може всички да скандират "Деси! Деси!" и да победи Христина. Другите ВИПове колко са такива си е тяхна работа. Може и те да не са много свет, но сравнение с Христина са много повече. "Щяхте да я изкарате злобарка" - че тя си е такава, злобна и завистлива няма какво да я изкарваме ние.

ПП Сега се сетих и за друго нещо - защо Ники Кънчев не я покани да седне и да й зададе няколко въпроса като на всички останали? - Защото се усети какъв гаф стана... А защо Христинка не каза поне едно "Благодаря" на "феновете" си ? - Защото такива няма

Mimka_sweet
04-28-2007, 16:14
А ама то свършило ли вече :lol:

Reed
04-28-2007, 18:11
Толкова ви е яд,че не е спечелила оная/айде ще си замълча каква е/ ,не искате да приеме и почвате,че е било нагласено..тцтцт :lol:

eXtRaoRdinaRy
04-28-2007, 18:13
това и оставаше...Здравко спечели ББ, сега Христина спечели ВИП...остана малкото им момиченце да спечели някой брадър и ще е върха... ](*,) ](*,)

Mimka_sweet
04-28-2007, 18:15
...остана малкото им момиченце да спечели някой брадър и ще е върха... ](*,) ](*,)
Kids Brother :-D

air_J
04-28-2007, 19:29
Хах, щом така мислиш - твоя воля. А реакцията на "Виповете" беше най-малкото жалка. Победи ги един от тези, които ги правят това, което си мислят че са и тея се посраха от яд и злоба, че и бойкотират. Смях и пародия. :-({|=

`Beautiful_Lie`
04-28-2007, 19:34
Много се иэленадах,когато раэбрах,че тя е победилката.Аэ си мислех,че ще бъде Десислава.Ами тия хора се напълниха с пари-първо Эдравко,после-тя. :lol: Ами нэ според мен тя не трябваше да бъде победилката,но хората иэбраха нея..

GossipGirl89
04-28-2007, 19:39
Не смятам, че е било в знак на злоба. По-скоро в знак на протест срещу несправедливостта. В крайна сметка продуцентите ги унижиха по тоя начин, защото целият рейтинг го правехо именно ВИПовете.Надали някой иска да гледа скандалите на Здравко и жена му.

Reed
04-28-2007, 19:41
Не смятам, че е било в знак на злоба. По-скоро в знак на протест срещу несправедливостта. В крайна сметка продуцентите ги унижиха по тоя начин, защото целият рейтинг го правехо именно ВИПовете.Надали някой иска да гледа скандалите на Здравко и жена му.
Ами аз лично не искам да гледам з*****а на Деси Слава :lol:

shadow4e
04-28-2007, 19:42
Много се радвам, че тя спечели и им свали малкото тъпото самочувствие :lol: Хахаххах Деси щеше да се разплаче още малко. За първи път вторият не поздрави първият, е поздравия след 3 минути, когато се осъзна, че трябва да играе пак ролята на добричката Деси :)

Деси не е лоша, ама самочувствието й е без покритие :)

04-28-2007, 19:46
Аз пък изобщо не харесвам Десислава!Поведението и изобщо не съотвестваше на това отвън(не говоря за тва дето го пише по жълтата преса щот не я чета).Пък там като правеше ония курвенски изпънения и после вика "Това е истинската Десислава.Това съм аз.".Пък после аз съм нз си каква и т.н.А когато казаха че Христина печели,някой все едно беше цапнал Деса с мокър палцал.Попринцип ако си поне малко интелигентен ще кажеш браво,честито веднага,а не като ти кажат да излизаш.Според мен точно пък на Десислава са и обащели да спечели,щото беше повече от очевидно,че тя е сигурна че ще спечели.Плюс тва четах във 24 часа едно интервю с ПР-ката,където се казваше,че "когато Десислава спечели 100 000-те хиляди ще издаде албум в Испания".Кво ще си помисла всеки нормален човек-еми то на нея явно и е обещано че ще спечели.А пък тва ще Христина не била ВИП - ми че то 4 от всички съквъртиранти бяха випове истински при тва!!!!!

malka_sladuranka
04-28-2007, 19:51
Не смятам, че е било в знак на злоба. По-скоро в знак на протест срещу несправедливостта. В крайна сметка продуцентите ги унижиха по тоя начин, защото целият рейтинг го правехо именно ВИПовете.Надали някой иска да гледа скандалите на Здравко и жена му.
Ами аз лично не искам да гледам з*****а на Деси Слава :lol: Поне е хубав, а скандалите са грозна и смешна картинка... :-s

ReconnEcT
04-28-2007, 19:52
Не смятам, че е било в знак на злоба. По-скоро в знак на протест срещу несправедливостта. В крайна сметка продуцентите ги унижиха по тоя начин, защото целият рейтинг го правехо именно ВИПовете.Надали някой иска да гледа скандалите на Здравко и жена му.
Ами аз лично не искам да гледам з*****а на Деси Слава :lol:

кат не искаш да го гледаш смени канала :smt019 кфо ме грее мене че не искаш? колкото до другото не стаа вапрос за тфа кои харесва деси и кои не а кои е ВИП и кои не ! и дали победата е била честна и реална сори ама ако си мислите че оная приморска селяндурка има повече фенове от фолкпевицата Десислава сте ЕБАТи идиотите !

GossipGirl89
04-28-2007, 19:52
Деси се разплака така или иначе от вълнение...Никой не Ви задължава да й гледате задника. Поне има какво да показва :wink: Колкото до самочувствието - аз не съм я видяла нито 1 път да се надува за нещо :shock: Държеше се съвсем нормално.

shadow4e
04-28-2007, 19:54
Щом не си забелязала явно си е постигнала целта... Абе хора, многоповърхносто гледате това предаване. То не че е създадено за друго, де, но ....

malka_sladuranka
04-28-2007, 19:56
Деси се разплака така или иначе от вълнение...Никой не Ви задължава да й гледате задника. Поне има какво да показва :wink: Колкото до самочувствието - аз не съм я видяла нито 1 път да се надува за нещо :shock: Държеше се съвсем нормално. Това е така. Много добро, чувствително и лъчеразно момиче. Вярно е, че не знае столиците и т.н не я прави недостоен човек... :-k

04-28-2007, 20:20
Xristina e 10 pati po-gotina ot Desilava s krivia nos izrosenata kosa i izkustvenite gardi.

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-28-2007, 20:24
opredeleno bqh za hristina.. kva li ne q nari4aha ama nakraq bi ne samo kateto mi i desi .. a a ko be6e spee4elila desi nz de shtqh da se zavra.. 2ri sezon pak 4alga da spe4eli basi gadnoto :smt017 :smt078

In4iTu_
04-29-2007, 11:54
Да, радвам се, че точно тя спечели и разказа играта на "Виповете". В последните дни много ме дразниха със самочувствието си до небето, което според мен нямаше никакво покритие. Десислава показа колко и е интелигентността...столици е трябва да се знаят поне от обща култура - и това са, хората, които представят България, нали за Звезди..Христина се държа напълно нормално. Хареса ми това, че не се оставяше да я злепоставят и да я обиждат, след като не е звезда, а им показа, че може да е достойна за наградата.
В крайна сметка се оказа, че в България няма звезди, щом едно обикновено момиче, което нито играе във филми, нито пее по телевизията, спечели играта за вип персони.

04-29-2007, 12:06
Хайде на бас, че и много хора от тук не ги знаят столиците!

04-29-2007, 12:07
Странно защо в България, като някой с труд е успял да се издигне винаги го плюят.

malka_sladuranka
04-29-2007, 12:13
Да, радвам се, че точно тя спечели и разказа играта на "Виповете". В последните дни много ме дразниха със самочувствието си до небето, което според мен нямаше никакво покритие. Десислава показа колко и е интелигентността...столици е трябва да се знаят поне от обща култура - и това са, хората, които представят България, нали за Звезди..Христина се държа напълно нормално. Хареса ми това, че не се оставяше да я злепоставят и да я обиждат, след като не е звезда, а им показа, че може да е достойна за наградата.
В крайна сметка се оказа, че в България няма звезди, щом едно обикновено момиче, което нито играе във филми, нито пее по телевизията, спечели играта за вип персони.
Ами като е нагласено естествено, че "ще им разкаже играта"... :-s

04-29-2007, 12:19
Здравко - педераса какъв ВИП е, като стана победител в далечната 2004 година? Никой не го помнеше. Катето Евро също лежи на стари лаври, но Десислава миналата година имаше албум.

фенка на Христина
04-29-2007, 12:33
кво като не е вип Хрисито е умна и красива жена кво като хората не е знаят една кокошка като Десислава ли да спечели дето 2 изречения не може да върже и казва,че Австралия има столица и после тъпака Азис и другите се изнесоха като чувал с картофи той гей не6тастен кво се прави :smt019

04-29-2007, 12:37
Христина е тъпа пача, жена без воля и пионка на лайнара Здравко.

LiCk|It_OfF
04-29-2007, 12:39
и казва,че Австралия има столица[/size] :smt019 :lol: Тя Австралия си има столица. :lol:

:arrow: Сидни
:wink:

air_J
04-29-2007, 12:41
и казва,че Австралия има столица[/size] :smt019 :lol: Тя Австралия си има столица. :lol:

:arrow: Сидни
:wink:
ОДрежи си ръката! :-({|=

04-29-2007, 12:44
Леле как може една селска простакеса, приличаща на Пеньо да спечели. И въобще не е жена от народа. Тя е съпруга на хотелиер - богаташ, докато народа не всеки си има хотел.

OtherDimension
04-29-2007, 13:00
и казва,че Австралия има столица[/size] :smt019 :lol: Тя Австралия си има столица. :lol:

:arrow: Сидни
:wink:


да не би сидни да е столицата на австралия ?
всеки път научавам нещо ново от тоя форум..

lina1707
04-29-2007, 13:17
ТАЯ ХРИСТИНА ЗАЩО НЕ ВКАРА И МАЙКА СИ , И БАЩА СИ ЦЯЛАТА РОДА ДА СЕ СЪБЕРЕ ТАМ ДА ГИ ВИ ДИМ КАКВИ СА СЕЛЯНИ. ВЯРНО, ЧЕ И ТЯ СЕ Е ЯДОСВАЛА ЗАРАДИ ЗДРАВКО АМА ТВА НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ ТЯ ТРЯБВА ДА ПОБЕДИ! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 [/url]

Violenza
04-29-2007, 13:23
и казва,че Австралия има столица[/size] :smt019 :lol: Тя Австралия си има столица. :lol:

:arrow: Сидни
:wink:


да не би сидни да е столицата на австралия ?
всеки път научавам нещо ново от тоя форум..
Пфф...те не знаят да пишат, остава столиците да знаят..

И все пак столицата е Канбера.

malka_sladuranka
04-29-2007, 13:48
Леле как може една селска простакеса, приличаща на Пеньо да спечели. Ама верно е. :smt005 И аз казах, че мяза на Пеньо у сурата :smt005 и после го чух от още няколко и сега пак... :-D

Disorder
04-29-2007, 13:59
Може Христина да не е ВИП, но съгласете се, че щеше да е обидно за абсолютно всички гласували ако предаването беше спечелено от личност съобщила, че Манхатън е столицата на Австралия. То бива бива простотия ама чак толкова... все ми се струва, че да си ВИП означава да бъдеш за пример на другите, а лично аз определено не искам да се възхищавам на такива неграмотни хора. Браво, че поне този път простотията не спечели наградата.

malka_sladuranka
04-29-2007, 14:01
... все ми се струва, че да си ВИП означава да бъдеш за пример на другите, а лично аз определено не искам да се възхищавам на такива неграмотни хора. Браво, че поне този път простотията не спечели наградата. Не..ВИП означава известен човек...
А иначе дам...този път злобата и завистта спечелиха.. :?

iLoveChocolate
04-29-2007, 14:02
emi nz koi to4no e trqbvlo da spe4eli, no ako ima6e nqkoi mlad i baq izstradal za godinite si tva be6e imenno Hrisi, tq e servitiorka ili e bila i znae kakvo e da se trudi6 i da gleda6 edno dete SAMA, taka 4e se radvam 4e tq vze parite i ne mislq 4e e naglaseno.

malka_sladuranka
04-29-2007, 14:04
emi nz koi to4no e trqbvlo da spe4eli, no ako ima6e nqkoi mlad i baq izstradal za godinite si tva be6e imenno Hrisi, tq e servitiorka ili e bila i znae kakvo e da se trudi6 i da gleda6 edno dete SAMA, taka 4e se radvam 4e tq vze parite i ne mislq 4e e naglaseno.Горката сервитьорка.... :cry:
Да отиде в Биг Бр. като Ева на Мариян...


Ух..още съм възмутена от това... :-s Че...чак се чудя на себе си... :-s

04-29-2007, 14:07
Хахаха Комплексари!!! Тая ниско набита и в гъза развита кривокрака тояга спечели!!! Това може да стане само у наше село БГ!!!

Disorder
04-29-2007, 14:33
... все ми се струва, че да си ВИП означава да бъдеш за пример на другите, а лично аз определено не искам да се възхищавам на такива неграмотни хора. Браво, че поне този път простотията не спечели наградата. Не..ВИП означава известен човек...
А иначе дам...този път злобата и завистта спечелиха.. :?
То е ясно, че значи да си известен, но по мое мнение славата носи със себе си и някои отговорностти и не е особено добре да демонстрираш ограничени познания, защото какъв пример може да вземеш от такъв човек - че не е важно дали има някой горе, а дали можеш да си фръцкаш добре напудренето дупе.

GossipGirl89
04-29-2007, 14:59
emi nz koi to4no e trqbvlo da spe4eli, no ako ima6e nqkoi mlad i baq izstradal za godinite si tva be6e imenno Hrisi, tq e servitiorka ili e bila i znae kakvo e da se trudi6 i da gleda6 edno dete SAMA, taka 4e se radvam 4e tq vze parite i ne mislq 4e e naglaseno.

Ама ок, съгласна съм, че е изстрадала,трудила се е и т.н., но защо трябваше да участва точно във Вип Брадър? :-s Има и Биг Брадър що не я вкараха там? То нали точно за това е измислено Вип и Биг Брадър :shock: И как ще не е нагласено? Публиката скандираше "Деси! Деси!", от ясно по-ясно беше, че обажданията и смс-ите за Деси Слава са повече и те изведнъж "Христина, това си ти" :shock: Е да ме прощавате ама не може една безизвестна женица да победи певица с кариера... Колкото и да плюете Деси Слава заради стилът й на музика не можете да отречете, че феновете му не са малко щото почте всеки 2-ри слуша чалга, а аз съм убедена, че повечето дори да казвате "не е защото не харесвам чалгата" е точно заради това...

_donna_
04-29-2007, 15:00
да бе..Катето играла в няколко филма..голяма работа..
престанете да се отричате от творците си и да се срамувате от тях.

Катето просто е по-невъздържана.
какво просташко има в поведението й,не разбирам..
всеки от вас откача на моменти,а и при пълна изолация е много по-трудно,дори може би повече отколкото можем да си представим.
аз 2 часа като стоя затворена в нас откачам камо ли седмици..

но както и да е.
Катето е селянка,а ти си великата интелектуалка.
нямаме проблеми с тва-нито аз,нито Катето. = )

malka_sladuranka
04-29-2007, 15:26
emi nz koi to4no e trqbvlo da spe4eli, no ako ima6e nqkoi mlad i baq izstradal za godinite si tva be6e imenno Hrisi, tq e servitiorka ili e bila i znae kakvo e da se trudi6 i da gleda6 edno dete SAMA, taka 4e se radvam 4e tq vze parite i ne mislq 4e e naglaseno.

Ама ок, съгласна съм, че е изстрадала,трудила се е и т.н., но защо трябваше да участва точно във Вип Брадър? :-s Има и Биг Брадър що не я вкараха там? То нали точно за това е измислено Вип и Биг Брадър :shock: И как ще не е нагласено? Публиката скандираше "Деси! Деси!", от ясно по-ясно беше, че обажданията и смс-ите за Деси Слава са повече и те изведнъж "Христина, това си ти" :shock: Е да ме прощавате ама не може една безизвестна женица да победи певица с кариера... Колкото и да плюете Деси Слава заради стилът й на музика не можете да отречете, че феновете му не са малко щото почте всеки 2-ри слуша чалга, а аз съм убедена, че повечето дори да казвате "не е защото не харесвам чалгата" е точно заради това... Така е. И не само феновете на Деси са гласували за нея. Аз лично не слушам музиката на Деси. Е, слушам чалга, но не нея, но я харесвах и бях за нея, не гласувах, но съм сигурна, че има още доста като мен, които, обаче са гласували. Колкото до "таз народна женица"....може и да е имала фенове- майка и, стинка и и лелинчо и...но....не са достатъчи, за да победи която и да е известна личност.

nelkalee
04-29-2007, 15:33
Ами аз не слушам чалга ама бях за Деси Слава от самото начало! Мн ме кефеше и не мисля че се е правила на звезда както съм чувала да говорят за нея. Много ме кефеше и мислех да пусна SMS за нея ама .... а това че Христина спечели е направо ужасно от толкова звезди които влязаха във VIP brother да спечели най - неизвестната... Предпочитах даже Катето да спечели, макар че тя не ми беше от любимите във къщата!!!Ама това уж беше ВИП а спечели някаква която не бях виждала преди да влезе в къщата!!!

Sexapilna_kukla
04-29-2007, 15:53
Аз пък бях за Китаеца, ама уви, спечели оная овца Христина :evil:

malka_sladuranka
04-29-2007, 17:58
Аз пък бях за Китаеца, ама уви, спечели оная овца Христина :evil: Ауууу Китайчето.... :smt007 :smt007 :smt007

Kianna
04-29-2007, 19:32
Христина /ако оставим настрана това, че обича онова лайно Здравко/ ме кефи. Вярно е, че не е ВИП, но защо тогава са я сложили там? Здравко да не би да е? А Тишо? А Китаеца? Да не говорим, че тъпата Катерина Евро, която е пълна селянка не защото живее на село и по цял ден сади домати, а защото държането И е селско, дори маниерът И на говорене.

От ДесиСлава и Христина предпочитам Христина определено. ДесиСлава има прекрасен глас, но до там.


=D> =D> =D>

Sexapilna_kukla
04-29-2007, 19:41
Аз пък бях за Китаеца, ама уви, спечели оная овца Христина :evil: Ауууу Китайчето.... :smt007 :smt007 :smt007
Ммм, ако ми падне в ръчичките... :smt079 :smt050

malka_sladuranka
04-29-2007, 19:59
Аз пък бях за Китаеца, ама уви, спечели оная овца Христина :evil: Ауууу Китайчето.... :smt007 :smt007 :smt007
Ммм, ако ми падне в ръчичките... :smt079 :smt050 И няма да го споделиш с добрата стара малка_сладуранка? :smt012

Sexapilna_kukla
04-29-2007, 20:03
Аз пък бях за Китаеца, ама уви, спечели оная овца Христина :evil: Ауууу Китайчето.... :smt007 :smt007 :smt007
Ммм, ако ми падне в ръчичките... :smt079 :smt050 И няма да го споделиш с добрата стара малка_сладуранка? :smt012
Ако беше друга, нямаше да го споделя, ама щом е с теб- съгласна :-D :smt058

04-29-2007, 20:23
`Death`Whore` написа:
Христина /ако оставим настрана това, че обича онова лайно Здравко/ ме кефи. Вярно е, че не е ВИП, но защо тогава са я сложили там? Здравко да не би да е? А Тишо? А Китаеца? Да не говорим, че тъпата Катерина Евро, която е пълна селянка не защото живее на село и по цял ден сади домати, а защото държането И е селско, дори маниерът И на говорене.

От ДесиСлава и Христина предпочитам Христина определено. ДесиСлава има прекрасен глас, но до там.




По-точно не мога да го напиша!

_Jessy_
04-29-2007, 23:08
Аз пък мн се изкефих като спечели Христина, не защото го заслужава или защото е ВИП или поради някаква друга причина, ами просто защото всички останали се ПОБЪРКАХА ОТ ЗЛОБА!!! На ДесиСлава даже май почна да й се разгражда силикона в циците от ЗЛОБА! :smt005 Просто изключително много ми паднаха в очите всичките, е*аха си майката на медийните лица за отрицателно време. Никой не показа нищо положително в тая къща, освен ДесиСлава, дето показа, че може да пее... ама нищо ново, тва всички го знаехме... пълен смях, ВИП-ове... и се побъркаха да псуват... и да си клюкарят, и да интригантстват, и да доказват колко неадекватно реагират на всякакъв тип ситуации...

krisi_l@loka
04-30-2007, 18:07
Честно казано, тя бе най - достойната от останалите накрая, лично бях за Калинко
Ама кажете ми оная курва(с извинение) ли трябваше да спечели
Аз се радвам, че стана така ;)

Baby_b
04-30-2007, 18:27
В началото бях за Калин ама след като останаха Деси и Христина исках Христина да спечели. =D> Ама след тва мн ме изкефи кат видях физиономията на Деси когато Ники обяви победтиеля и тая десислава си седи най-спокойно и след 5 минути чак се сети да кажа 1 измислено Честито на Хриси :smt005 маи наистина са и се разграждали силиконите в циците :-& мн ми е тъпа

~NeJnO`f~
04-30-2007, 19:44
Аз не мога да повярвам, че има такива нещастни души и злобни жени, който са способни да гласуват за Хриса!Каква жена от народа, тя влезе като жена на Здравко, първият спечелил "Биг Брадър", влезе да се оженят, писна ми да я класифицират с определението "жена от народа", защото щом се е омъжила за Здравко - не е!Толкова фалшив театър никога не съм виждал.Здравко на финала и предлага да се оженят, след толкова години в който живеят заедно.Защо точно сега?Защо точно там?Цяла седмица се натякваше "Какво ще отговори ТЯ" сякаш хората се интересуват от семейните идилии на Здравко.Толкова банално и сапунено, че чак ми се драйфа.И естествено тя се яви в петък и каза "ДА", колко сме изненадани.Национално събитие.Преди това, Здравко беше казал, че живеят разделено от 4 месеца, в което въобще не повярвах.Театралната игра продължи.Влезе вътре тя с детето, сватби веселие.Десислава и Азис и пяха на сватбата, въобще весело беше.Тогава нямах нищо против Христина.Струваше ми се приятно момиче но до тогава.Абе моме, като си се оженила хвани си детето и си излез, не ми излизай с оправданията "Здравко каза да остана"...тогава на Хриса много и порасна работата, хората вътре се веселят тя и Венета търсеха под всеки камък нещо, от всяка дума плетяха интриги.Извинявайте но Десислава не е умряла за Здравко, Десислава си правеше шоуто, както Азис, както Катето и всички други.Та Хриса и порастна работата и започна да се надува.В спалнята плюеше Десислава пред Здравко, наричаше я "грозна", "със виме", "онова нещо Десислава", "к*урва" ето тогава това момиченце ми падна жестоко в очите.Коя си ти, постигнала ли си толкова много колкото Десислава?Много е лесно да имаш мъж с два- три хотела и да не мислиш за нищо, но Десислава си има професия, обичана е от много хора и е нагло и нахално да коментираш един човек, който видимо е направил много повече от теб зад гърба му.Тогава във спалнята на Здравко се заговори за някакви излизания."Аз излизам", "Ти оставаш", "Ти излез , аз оставам", тогава чудно "Биг Брадър" нищо не им направи, а Десислава и Азис санкционира и ги прати на номинации само заради няколко погледа.От седмица насам усилено започнаха да ни натрапват Хриса.Във вечерните издания от 20.00 часа даваха издънките на всички, но Хриса показваха как си милва и целува детето.Показаха Десислава как обърква две столици, но не показаха как Хриса се напи и как едвам стоеше на краката си.Тогава Здравко излезе от къщата, това негово излизане сега се светвам за какво беше, просто да подготви нещата отвън за съпругата си.Междувремено Калин изхвърча като тапа от шоуто и всички останахме като гръмнати, защото той беше един от фаворитите за голямата награда.Макар, че Здравко излезе Хриса не спря да се надува, сякаш беше сигурна в нещо, а?Всеки съвет го приемаше остро.Обиждаше и тъпчеше Десислава, но тя показа класа и си замълчаваше като дипломатично се оттегляше."Сега шъ влеза вътре и Шъ стане панаир" бяха думите на Хриса когато Десислава и Катето се възмутиха че Хриса тъпче детето с вафли и то на зор."Яж, че ще ядеш плесници", "Яж, че Дино ще дойде", това майка ли е?Така да стресира детето си.Наляво и надясно се подхвърля, че била перфектна майка - е не е!Всяка майка е добра и си гледа детето!Та Хриса остана на финала с Десислава, естествено с Деси за да съберат повече парички НОВА, защото хората ще се впуснат да подкрепят и гласуват за Десислава.Толкова елементарно направено, толкова плосък театър разиграха със сватбата, че направо нямам думи.А Хриса преди няколко дни искаше да излиза.Кажете ми кой нормален човек ще излзе 3 дни преди финала?Вляза в изповедалнята и започна да се жалва как не я приемали, как не се чувствала добре.Умен ход.Другият беше като каза, че Катето Евро и е авторитет - на един от лайфовете.Пак умен ход.Разправяйте си вие, че Десислава преигравала а не видяхте най-големите играчи вътре.Всички тези известни личности бяха вкарани за примамка, да се гледа въпросното шоу а Хриса че ще победи се е знаело отдавна.Преди финала прочетох във "Новинар", че тя щяла да победи, но не повярвах.Здравко ще става кмет, колко удобно за една предизборна кампания, да влезе в шоуто, да се ожени и жена му да отмъкне 100 000 лева.Колко лесно за Николай Тупарев да се здобие с парцел земя в Приморско.Тук ще кажа любимият лаф на Здравко - "Интереса клати феса", така е драги ми зрителю.Преметнаха те, тоест ПРЕМЕТНАХА НИ.Взеха ни парите от SMS-и и сега Хриса и Здравко доволно ще ги вложат в новият си хотел.Десислава беше най хубавото нещо в това шоу.От това още повече се привързах към нея, разбрах колко добър и невероятен човек е.А че е гласовита си знаех - но поне го показа на зяла България и знаете ли, Хриса никога няма да бъде обичана както Десислава дори и със 100 000 лв. в джоба.Сега ще се вдигне малко медиен шум, Хриса ще се покрие като пор в Приморско и всички пак ще свикнем че ни излъгаха.Така е, така и ще бъде.Забелязах, че Десислава стана невероятно обичана от почти всички, дори и тези, който не слушат поп-фолк.През този едн месец се убих да ходя из форуми и да създавам впечатления, респективно и да защитавам Десислава.Всички и се възхищават на невероятният глас.Сега когато кажат, че силиконовите чалгаджийки не могат да пеят има с кое име да им затворим устата.Десислава спечели най-голямата награда - уважението и обичта на всички.А тези, който се хващат за най малката и изцепка не виждат доброто и сърце.

Mimka_sweet
04-30-2007, 20:17
Колко нещо се изписа за тея пумаци ахахахаха :smt005

scraby
05-01-2007, 08:52
Колко нещо се изписа за тея пумаци ахахахаха :smt005

хахах много точно казано =D>

LannyBarbie
05-01-2007, 10:04
Според мен Деси Слава трябваше да спечели.. а и немога да си обясня как толкова много хора са гласували за Христина при положение че Деси Слава пее от 7,8 години и за това време си е спечелила много фенове.. и накрая тая Хриса да я бие.. нещо ми се вижда нереално :roll:

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 10:11
... ДесиСлава има прекрасен глас, но до там.

Тя на това разчита се пак.. Се пак Христина си е леко селянка тя си треаше си земе парите.. на ДесиСлава за к'во са и ? тя треа пари си ги зима за 1-2 концерта.. а Христина от к1де ше ги изм1рди тея пари... ше дава на Здравко яхтата под наем ?

T_T

Skullbreaker
05-01-2007, 10:43
Във всеки Биг Брадър вота се манипулира не свикнахте ли :< .
Номера беше Катето да се представи като надута селянка , а Христина като "невинно момиченце с сладка дъщеричка , попаднала случайно в тая къща" . Че е 1000 пъти по-умна от Десислава е ясно.Обаче вота се манипулира.

GossipGirl89
05-01-2007, 14:05
1. Юбилейният 50 Биг Брадър ща бъде спечелен от:
а/ Брата на Здравко
б/ Комшия на Здравко
с/ Порастналата вече Яница която ще си направи абитурентският бал във шоуто

2. Какво ще направи Здравко във следващият Биг Брадър?
а/ ще се обреже
б/ ще си напреви пирсинг
с/ ще отпразнува рождения си ден, на който ще покани десетина близки роднини, който ще останат в шоуто и след празника. Накрая наградата я взима майка му.

3. Ако СИА и Нова ТВ организират конкурс за най-красива котка с награда 200000 лева, наградата ще вземе
а/ котката с най-рядка порода
б/ най-фотогеничната котка
с/ пудела на Здравко

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

nencuHka
05-01-2007, 14:29
[i][b]....

Ххахахах да е :smt005

05-01-2007, 15:51
Абе Десислава е по-умна от Христина.

Skullbreaker
05-01-2007, 15:56
Абе Десислава е по-умна от Христина.


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Ти следи ли шоуто?
"Десислава: Коя е столицата на Холандия?
Азис: Незнам дай жокер..
Десислава: С Х , две срички.
Азис: Ъъъъъ
Десислава: Хага! "

Дам умничка ми е...."Коя е столицата на Австралия? -Миии Манхатън..."...

Десислава има англелски глас , ама е ПРОСТА.

05-01-2007, 15:58
Ами дай пример за ума на Христина, че не се сещам. Коя жена като Деси би се загледала по такъв като Здрако? Фактът, че Христина ревнува е показателен за липсата й на умствени възможности.

malka_sladuranka
05-02-2007, 13:37
http://kolobok.us/smiles/remake/tomato2.gif
Това заслужаваше "победителя"
хихи

Sexapilna_kukla
05-02-2007, 14:22
http://kolobok.us/smiles/remake/tomato2.gif
Това заслужаваше "победителя"
хихи
=D> =D> =D>
И също така да и направя това в лицето :smt019 :smt097 :smt075

(лелее, каква съм гадинка :twisted: )

ninsy
05-02-2007, 14:29
Сигурна съм че всичко това Не е нагласено..Нагласеното беше да спечели Деси,но вота срещу нея бил доста висок и в последния момент променили решението си.Сега много ще нападнат от каде знам.. но това немога да го коментирам,но ще кажа че е доста влиятелна личност в самото предаване.

05-02-2007, 16:20
...артистичен човек.дааа,артистичен