PDA

View Full Version : podstrigvah si sama kosata ujas



mii taINA
04-28-2007, 09:49
mi zna4i az sym na 14 godini i predi godina i ne6tu mi postrigaha briton4e i poneje se haresvah samo pyrviq den na vtoriq den postigah polovinata briton do kojata na glavata a drugata 4ast skrivah po zalizvane na kosata (mn grozna gletka) nz ot kyv akyl i se si vikam sh go pusna dylyg i mine 1 mesec i pak go ostrigvam 6toto styr4i mn e sme6no sega ot qnuatri ne sym go postrigvala i e porasnal okolo 2-3 sm nz to4no ne sym go merila no mi kajete nqkfi recepti za byrz raztej na kosata i mi obqsnete hininovata voda ima li efekt bademovo maslo.a i poneje kosata mi po princip si e prava no az q izpraqm poneje styr4i a friziorkata mi kato me podstrigva q iztynqva a tq kyde e rqdka i krai6tata i sa adsi izgoreli i tynki i sym taka podstrigana 4e kosata mi e dylga do krysta no samo 1 kosym e do tam ina4e izglejda malko po ramenete drugoto e otvratitelno tynko . i e izgorqla ot tva 4e lqtoto si praih rusi ki4uri posle s 4erna boq sa povtorih i nakraq pak s 4erna kana zimata i kosata mi sega e otvratitelna a nqmam jelanie da se podstrigvam molq vi daide mi syveti za vsi4ko pls 10x predvaritelno

olive_oil
04-28-2007, 10:18
не го подстригвай, слагай си фибички и го изчакай да порасне. Др вариянт е да потърсиш специализирана помощ - фризьор

emilythestrange
04-28-2007, 10:41
аз като си подсригах бритона и носих
ленти,ластичета и фибички една година
това те очаква и теб :twisted:

Just_One_Girl
04-28-2007, 10:59
За бретона слагай няк'ви фибички и такива майни...
А пък за това, че си я съсипала... Като за начало забрави за пресата, боята и всичко останало. Единственото й третиране да бъде шампоана и, евентуално, балсам. Така като чета май мога да си предствя до какво състояние си я докарала, така че беж при фризьор и, щеш - не щеш, ще трябва да ти махне 3-4 пръста поне и ще ти даде компетентни съвети какво да я правиш. Но не се надявай с мазила и глупости да я съживиш, няма да има кой знае какъв ефект. Помисли си, мъртъв човек как се съживява няколко месеца по-късно?

sun4e
04-28-2007, 11:12
фибичкиии :smt016

N0_feAR
04-28-2007, 11:43
За бретона използвай фибички, лента за коса или диадема докато ти порасне.А за истущената ти коса трябва да забравиш боята и пресата за изправяне,къдрене и т.н.Използвай шампоан за истущена коса, както и балсам,а относно крайщата ти можеш да си купиш серум за тях.Специално тези от ейвън са хубави.

mm taiNA
04-28-2007, 11:45
ami az si za6tipvam prednata 4ast na kosata s fibi4ka gore ama se intereuvam ot ne6to da mi kajete deto usilva razteja na kosata dr sedmica sh se postrigvam no mi kajete dali hininovata voda pomaga,bademovoto maslo ili tozi stimulant za kosa na ikarov?

04-28-2007, 14:42
Shte ti dam nqkolko syveta, koito na men li4no mi pomognaha da podsilq malko kosata si. Moqta syshto e tynka, slaba, lesno omanzvashta se i bez formena. Kato za na4alo shte ti kaja, 4e vyzrastta v koqto si predpolaga, kosata ti da e v kofti systoqnie, hormoni, neukrepen oshte organizym i t.n. Ot mnogoto proceduri ne razbrah kakyv cvqt ti e kosata sega. Ako e 4erno posletigano s kyna, i iskash da prodyljish da e 4erno, kynosvai q! Ot li4en opit ti kazvam- po-polezen produkt ot tozi za kosa ne namiram. Ako iskash poslepenno da dobiesh svoq si cvqt, kynosvai q s kyna za rusa kosa( ne pridava po4i nikakyv svqt) ili bilkova(bezcvetna) nz to4no kak se vodi-neutrlana demek. Kupi si hininova voda. Vtrivai q v korenite na vsqko kypane. Ne mii kosata si pove4e ot 3 pyti sedmi4no, i to samo s nqkakvi ne silni shampoani! Sled miene sloji balsam( ili po-dobre maska). POne vednyj mese4no pravi slednoto-predi kypane namaji kosata si(pone v kraishtata) s bademovo maslo i postoi 2 4asa, sled koeto izmii kosata. Zna4itelno osvejava kraishtata. Pravi si domashni maski-med, jyltyk, racinovo maslo(bademovo ili zehtin), moje vitamin A ili E. Pak stoi 2 4asa i izmiii kosata. Ako za nqkakyv povod ti se priiska presa, slojisi predi tova kristali na kosata. Ne q pozlvai 4esto- pove4e ot 2 pyti mese4no e absurd za v tvoeto systoqnie. Ostavqi q da syhne sama! Pii pove4ko voda i vitamini po vyzmojnost! Nadqvam se da sym ti pomogana :)

mi taiNa
04-28-2007, 16:52
daa mersi mnogo :)) ami az iskam da si e kestenqva i sega e takava oba4e na mesta ima nqkfo oranjevikavo deto se poqvqva ot stratite mi rusi ki4uri uj kolko sa klepah s 4erna boq pyk efekt... i mersi mn :)) {}

04-28-2007, 18:08
ami moqt syvet e da si pravi6 1-2 pyti v sedmicata DOMA6NI maski za kosa i zabravi vsqkakvo tretirane s boq presa se6uar i t.n. :wink:

no0k1e
04-28-2007, 23:20
haha
ot ceiq post razbrah che si kato ....plashilo v glavata
buahhaha

iLoveChocolate
04-29-2007, 09:50
не го подстригвай, слагай си фибички и го изчакай да порасне. Др вариянт е да потърсиш специализирана помощ - фризьор :smt023