PDA

View Full Version : kakav trqbva da si za da go naprvi6..



sad people everywhere
04-28-2007, 09:58
gadjeto mi se okaza ne6tasten korvar! izneveri mi s priqtelka koqto poznavam mn otadavna ...6to za ne6tastno sa6testvo trqbva da si..i to e stanalo 2 pati...kakav trqbva da si za da go napravi6 :cry:

LetiCherry
04-28-2007, 10:01
1. Няма6 свястно гадже, 6том ти изневерява и то с твоя приятелка.
2. Няма6 приятелка на място, 6том прави такива не6та!

Извод :arrow: отваряй нова страница в живота, на която тях ги няма!

iskam
04-28-2007, 10:02
Ем не трябва да си човек с много ум, за да го направиш тфа.. ;) А.. май не му пука мн мн за твойте чувства .. и не само на него.. а и на приятелката ти .. тия и двамата са зле.. просто внимавай кви хора допускаш до себе си ..

04-28-2007, 10:08
nemoga da gi gledam napravo..na nito edin ot dvamata ne im e guzno.toi mi se obqsnqva v lubov a tq mi se usmihva i se darji vse edno nqma ni6to .na nito edin ot dvamata ne im migna okoto.nito imaha doblesta da si priznaqt.Mrazq e tvarde silna duma no prosto nemoga da si traq

LetiCherry
04-28-2007, 10:12
nemoga da gi gledam napravo..na nito edin ot dvamata ne im e guzno.toi mi se obqsnqva v lubov a tq mi se usmihva i se darji vse edno nqma ni6to .na nito edin ot dvamata ne im migna okoto.nito imaha doblesta da si priznaqt.Mrazq e tvarde silna duma no prosto nemoga da si traq

А ти откъде разбра зза това, което е станало?
НЕ им обръ6тай внимание! МНого са не6тастни и двамата!

04-28-2007, 10:14
nemoga da gi gledam napravo..na nito edin ot dvamata ne im e guzno.toi mi se obqsnqva v lubov a tq mi se usmihva i se darji vse edno nqma ni6to .na nito edin ot dvamata ne im migna okoto.nito imaha doblesta da si priznaqt.Mrazq e tvarde silna duma no prosto nemoga da si traq

А ти откъде разбра зза това, което е станало?
НЕ им обръ6тай внимание! МНого са не6тастни и двамата!
Prosto se osetih i v posledstviq mi se potvardiha samneniqta v na4aloto prosto nemojeh da otreagiram i nqkolko 4asa po kasno kato usmislih i kato si predstavih nqkoi ne6ta prosto mi stana lo6o

04-28-2007, 10:15
prosto sled nqkoilko 4asa navarzah mn ne6ta i momenti i razbrah kak sa me lagali v o4ite i...

BAYO
04-28-2007, 10:56
Дрпни им шалтера и на двамата и да отиват в тъмното минало :smt011

За кой ли път поредната история се повтаря - Гаджето ми се заби в най-добрия/добрата ми приятел/ка :smt013

koalka
04-28-2007, 11:15
Трябва да нямаш капка съвест, нито за изпитваш вина.Но и тя е виновна-защо се е съгласила да го направи?

kuber
04-28-2007, 11:18
Три стъпки за да се почувстваме добре:

1. Вземаш нещо тежко удобно за хващане :smt027 (бухалак, гайчен ключ и т.н.)
2. Откриваш проблема :smt066 (изменник и изменничка)
3. Масажираш проблема в продължение на час - два :smt075 (спукваш ги от бой)

и всичко е наред :smt059

Помага... знам го от личен опит :-D

04-28-2007, 21:56
kat piine6 i spitra da ti puka

mechtaq_za_teb
04-29-2007, 07:49
Shtom go e napravil zna4i za nego si prosto porednoto momi4e.A tq ne ti e nikakva priqtelka,shtom se e saglasila...sama si pravi izvodite kakvo shte pravish ot tuk natatyk.

iskamTe_vednaga
04-29-2007, 07:59
Това просто е един момент да равносметка какви хора имаш около себи си.Много жалка картинка..това са едни мн тъжни и нещастни хора.Момчето/мъжа ти е доказал че ти нищо не си означавала за него и си е било чиста подигравка да го направи с твоя приятелка.А отностно твоята "приятелка" тя е една малка и ограничена личност(ако може така да я наречем личност)Има моменти в които незнаеш кой ще ти забие нож в гърба...Затова има едно лафче дръж приятелите си близо а враговете още по близо...
Моя съвет е да седиш дълеч от тях това са хора който няма да ти донесат нищо повече от мъка и сълзи..

honda^
04-29-2007, 08:34
Просто ги игнорирай... А тя ако наистина ти се усмихва само(както твърди666), зна4и е доста нагла "приятелка" :smt013 . Не им се връзвай.

Blab
04-29-2007, 08:41
Това просто е един момент да равносметка какви хора имаш около себи си.Много жалка картинка..това са едни мн тъжни и нещастни хора.Момчето/мъжа ти е доказал че ти нищо не си означавала за него и си е било чиста подигравка да го направи с твоя приятелка.А отностно твоята "приятелка" тя е една малка и ограничена личност(ако може така да я наречем личност)Има моменти в които незнаеш кой ще ти забие нож в гърба...Затова има едно лафче дръж приятелите си близо а враговете още по близо...
Моя съвет е да седиш дълеч от тях това са хора който няма да ти донесат нищо повече от мъка и сълзи..
да, точно така е...
лично аз след подобни(и не само) случки с "приятели" прибавям по още 1 наум за всеки от тях....., страх ме е да тегля чертата и да видя колко "точки" са насъбрали и все пак умея да прощавам(дори да ми е невъзможно да забравя) и не ми се ще да хвърлям сумати години на вятъра..., но ти сама си решаваш, ако не те свързва мн с дадените хора няма какво да се чудиш, остави ги в миналото...

mimi7373
04-29-2007, 08:45
както са те посъвтвали ходи с бухалката им начупи главата какво още се кумриш в тоя форум и се чудиш какво да правиш заслужава си тоя път да им набиеш неколко бухалки в кухите им картунки после ще ти олекне знам го ! :)

bqsna_teenagerka
04-29-2007, 09:17
ми трябва да си нещастник...ламя,идиот,прос ак,несериозен,пиклю,и още куп неща! :x еххх изневярата е нещо което не бих могла да понеса!...вси4ко друго вси4ко...но изневярата never