PDA

View Full Version : Кое според вас е най-секси у жената?



gabrielka@a
04-28-2007, 10:06
Коя според вас е най-секси част от жената?Аз съм убедена,че повечето ще кажат:гърдино какво е вашето мнение?

malka_sladuranka
04-28-2007, 10:12
Как може само една част да прави една жена секси?
Според мен като цяло трябва да се определя дали е секси. Тя може да има перфектни гърди, но да е противна, грозна и така нататък. Едни гърди не могат да направят една жена секси, както и едни задни части, както и която и да е друга част.
Според мен всичко е важно, но излъчването е на 1во място.

04-28-2007, 12:10
От кръста надолу всичко за мен е секси :P

Th3WildAng3l
04-28-2007, 15:38
Ъм.. най-секси в една секси жена е доста .. никакво понятие. Иначе аз (като момиче, което често се заглежда по други мацки) най ме впечетлява бюста, може би защото аз нямам голям бюст. И все пак един бюст не прави едно момиче задължително секси. Секси е понятие за цялостната визия... (и не само)

Nekasa4a
04-28-2007, 15:51
Като момче(няма да кажа мъж защото не съм женен) имам следното мнение всяко момиче може да бъде секси по свой начин някой имат супер очи други структора на тялото трети пак избират перфектно дрехите и стила си. Най-важното обаче е момичето да иска да изглежда секси и да бъде уверено в себеси тогава всички ще забележат нейния чар и сексапил :twisted:

extazygirl
04-28-2007, 16:19
Като момче(няма да кажа мъж защото не съм женен) имам следното мнение всяко момиче може да бъде секси по свой начин някой имат супер очи други структора на тялото трети пак избират перфектно дрехите и стила си. Най-важното обаче е момичето да иска да изглежда секси и да бъде уверено в себеси тогава всички ще забележат нейния чар и сексапил :twisted:

e kvo kato ne si jenen,to moje da si na 35 i pak da ne si jenen i togava li si mom4ence

niGGa
04-28-2007, 22:34
Винаги съм се възхищавал на бедрата..

teenkopele
04-29-2007, 02:19
Дупе, гърди...

mrsy
04-29-2007, 06:19
Ми най-секси не мога да кажа, но мога да кажа какво първо забелязвам у жената и това е краката и от там нататък цялото тяло :)

tra^la^la
04-29-2007, 10:32
всичко в една красива жена е хубаво.но мен направо ме подлудява едно хубаво стегнато коремче.. :smt007

ProstoAz
04-29-2007, 11:12
Най-секси според мен е тънката талия - едно неостаряващо разбиране за женската красота. Не случайно в миналото жените са прибягвали до пристягането на корсетите, при което талиите им са достигали и до обиколка от 40см. :shock:
На второ място бих поставила дупето - добре оформено: нито плоско, нито като на Шакира или Дженифър Лопез - нещо посредата. :)
На трето място остават краката - дълги и стройни; и гърдите - повдигнати, не много големи, но не и твърде малки, с апетитно закръглена форма, а не като ... айде стига толкова. :lol:

niGGa
04-29-2007, 18:59
Най-секси според мен е тънката талия - едно неостаряващо разбиране за женската красота. Не случайно в миналото жените са прибягвали до пристягането на корсетите, при което талиите им са достигали и до обиколка от 40см. :shock:
На второ място бих поставила дупето - добре оформено: нито плоско, нито като на Шакира или Дженифър Лопез - нещо посредата. :)
На трето място остават краката - дълги и стройни; и гърдите - повдигнати, не много големи, но не и твърде малки, с апетитно закръглена форма, а не като ... айде стига толкова. :lol:
незнам за вас, но аз се възбудих

Mimka_sweet
04-29-2007, 19:03
Най-секси според мен е тънката талия - едно неостаряващо разбиране за женската красота. Не случайно в миналото жените са прибягвали до пристягането на корсетите, при което талиите им са достигали и до обиколка от 40см. :shock:
На второ място бих поставила дупето - добре оформено: нито плоско, нито като на Шакира или Дженифър Лопез - нещо посредата. :)
На трето място остават краката - дълги и стройни; и гърдите - повдигнати, не много големи, но не и твърде малки, с апетитно закръглена форма, а не като ... айде стига толкова. :lol:
незнам за вас, но аз се възбудихЛеле.....стана ми :lol:

I'm crazy
04-29-2007, 19:04
ДупЕто и краката :-D

Несериозен Потребител
04-29-2007, 19:05
Най-секси според мен е тънката талия - едно неостаряващо разбиране за женската красота. Не случайно в миналото жените са прибягвали до пристягането на корсетите, при което талиите им са достигали и до обиколка от 40см. :shock:
На второ място бих поставила дупето - добре оформено: нито плоско, нито като на Шакира или Дженифър Лопез - нещо посредата. :)
На трето място остават краката - дълги и стройни; и гърдите - повдигнати, не много големи, но не и твърде малки, с апетитно закръглена форма, а не като ... айде стига толкова. :lol:
незнам за вас, но аз се възбудих
Текста заедно с аватара и допринасят за това. :lol:



Леле.....стана ми :lol:
Че на теб какво може да ти стане?

Communist
04-29-2007, 19:06
Лично за мен лицето е най-важното и най-възбуждащото за мен в една жена. Другото не ме касае особенно.

Sexapilna_kukla
04-29-2007, 21:13
Как може само една част да прави една жена секси?
Според мен като цяло трябва да се определя дали е секси. Тя може да има перфектни гърди, но да е противна, грозна и така нататък. Едни гърди не могат да направят една жена секси, както и едни задни части, както и която и да е друга част.
Според мен всичко е важно, но излъчването е на 1во място.
И аз така мисля \:D/

teenkopele
04-30-2007, 04:56
...лицето...

beautiful.soul
04-30-2007, 06:46
Косата е най- определяща!!!

IKisseDAGirL
04-30-2007, 08:25
Как може само една част да прави една жена секси?
Според мен като цяло трябва да се определя дали е секси. Тя може да има перфектни гърди, но да е противна, грозна и така нататък. Едни гърди не могат да направят една жена секси, както и едни задни части, както и която и да е друга част.
Според мен всичко е важно, но излъчването е на 1во място.
Точно така. Дори само една част от тялото да е по-малко привлекателна, веднага се отразява на цялостния сексапил на жената :roll: :wink:

coteto
04-30-2007, 08:46
vsqka 4ast ot tqloto na jenata moje da bade sexy!!!! =P~

04-30-2007, 12:02
Косата е най- определяща!!!
Пфффф... една жена е истински красива, когато излъчването и видът й не се касае от косата... ако жената е хубава с къса коса, значи е найстина красива...


Тва с косата е тъпизЪм!

Cheesy
04-30-2007, 12:13
vsqka 4ast ot tqloto na jenata moje da bade sexy!!!! =P~
Дори и подмишниците?! :-s

malkoto^f
04-30-2007, 12:27
Как може само една част да прави една жена секси?
Според мен като цяло трябва да се определя дали е секси. Тя може да има перфектни гърди, но да е противна, грозна и така нататък. Едни гърди не могат да направят една жена секси, както и едни задни части, както и която и да е друга част.
Според мен всичко е важно, но излъчването е на 1во място.
saglasna =D>

04-30-2007, 12:45
vsqka 4ast ot tqloto na jenata moje da bade sexy!!!! =P~
Дори и подмишниците?! :-s
Да... не си ли гледала рекламата на нещо против изпотяване :-D

coteto
04-30-2007, 15:10
e 4ak pak tam ne.

Ice_Queen_
04-30-2007, 15:22
Най-секси според мен е тънката талия - едно неостаряващо разбиране за женската красота. Не случайно в миналото жените са прибягвали до пристягането на корсетите, при което талиите им са достигали и до обиколка от 40см. :shock:
На второ място бих поставила дупето - добре оформено: нито плоско, нито като на Шакира или Дженифър Лопез - нещо посредата. :)
На трето място остават краката - дълги и стройни; и гърдите - повдигнати, не много големи, но не и твърде малки, с апетитно закръглена форма, а не като ... айде стига толкова. :lol:
незнам за вас, но аз се възбудих
Текста заедно с аватара и допринасят за това. :lol:



Леле.....стана ми :lol:
Че на теб какво може да ти стане?

че какво може да му стане на един млад човек..освен..настроението ? :wink:

а за секси..не знам,но на мен впечатление винаги 1во да ми правили - гърдите и раменете , след което крачетата и дупето. :-)

Murrr
04-30-2007, 16:13
Az sam za korem4eto!!!!

05-03-2007, 19:17
Дупетоооооооооооооо!!!!!!!! :smt007 :smt007 :smt007