PDA

View Full Version : Moderated: Искам лятото да се стегна



Младия:)
04-28-2007, 11:58
Така искам ви попитам нещо а ето го и вапросът ми:
на 15 години съм тежа 60 кг висок сам 170+ искам са лятото да се стегна:) Решил съм да ходя на фитнес и да поспортувам стабилно.
Искам да ви попитам като ходя на фитнес кое 1во да почна?
Несъм дебел нито пък сам некав слаб :) Доколото знам теглото ми е нормално просто искам да направя некви мусколи :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Младия:)
04-28-2007, 12:01
забравих само да съобшя преди 1 година нямах такива проблеми спортувах футбол в славия близко 2 години и преди това в 1 др отбор около 3 4 год но просто имам някакви проблеми с краката :( при което трябваше да спра да спортувам точно футбол ( не искам да коментирам повече за футбола) но просто от фитнес не разбрам много много за това искам да ми кажете с кое да започна по колко пъти в седмицата и така благодаря предварително,Надявам се да ми помогнете :|

no0k1e
04-28-2007, 23:25
3 puti v sedmicata nqma da e losho
1 den ruce (biceps i triceps primerno) + korem, ako iskash i predmishnica
2 den gurdi i grub + korem
3 den kraka +ramo + korem

neshto takova
a moje da pravish i

grub ramo triceps
gurdi biceps predmishnica
2 trenirovki
abe ima razlichni kombinacii...zavisi mnogo ot tova kak izglejdash i kvi efekti iskash.
ako iskash otslabvane i stqgane napravo 2 trenirovki i kolelo primerno(ako mojesh da karash s krakata nali....) ili nqkvo krosche.
tva e
ama trqbva volq!

Младия
04-29-2007, 11:42
3 puti v sedmicata nqma da e losho
1 den ruce (biceps i triceps primerno) + korem, ako iskash i predmishnica
2 den gurdi i grub + korem
3 den kraka +ramo + korem

neshto takova
a moje da pravish i

grub ramo triceps
gurdi biceps predmishnica
2 trenirovki
abe ima razlichni kombinacii...zavisi mnogo ot tova kak izglejdash i kvi efekti iskash.
ako iskash otslabvane i stqgane napravo 2 trenirovki i kolelo primerno(ako mojesh da karash s krakata nali....) ili nqkvo krosche.
tva e
ama trqbva volq!
Така мн ти благодаря за отговорите ще те послушам, Мисля че имам волята за която говориш Благодаря пак :smt006

Drakthul
04-29-2007, 13:15
По-добре ще направиш ако не го послушаш .. само кат го видя това гърди+гръб в един ден и ми става ясно колко разбира ..

galaba_vg
04-30-2007, 14:00
Offfff.....Da Vi E.a V Razbirachite.....Pi4 Ako Iskash Da Napravish Hubavo Tqlo,Zapochvai Da Trenirash.Ama Ako Si Mislish,4e s 2-3 Trenirovki V Sedmicata Shte Napravish Neshto-JESTOKO SE LYJE6........Tqlo Se Pravi Mn Trudno I Se Iska Mn Vreme(Mn Godini),Mn Dieti,Mn Pari I Mn Jertvi.....Ako Ne Si Gotov Na Tova---NEDEI DA ZAPOCHVASH,Zashtoto Zalite Se Pulnqt S Nqkvi Tapaci Deto Razpravqt ,Che Bez "Himiq" Nishto Nestava......Ako Iskash Da Trenirash Seriozno Dai Skype,Az Shte Ti Kaja Kvo Da Trenirash I kvo Da Qde6.......

Ниго
04-30-2007, 15:46
galaba_vg, толкова тъп пост като твоя от много време не бях чел. Точнмо с 3 тренировки в седмицата се прави достатъчно. Той едва сега почва а ти ще му натресеш някой 5 дневен сплит да го умориш тотално. Диетата - пилешки гърди и ориз всеки я знае. Протеините, креатина и аминките в периода на качване и тях ги знаем, както и НВД-то и л-карнитина в период на сваляне. не е нужно да се вманиячава с многото време, диети и тн. Достатъчно е да мине на качествена храна, да отделя 4,5 часа на седмица за тренировки и е готов.

Аз казвам НЕ на сплитовете. ДА живеее кръговата тренировка. Действително един сплит е безмислен без химия. Просто анаболните проеси в мускула продължават максимум 72 часа след тренировка. А на сплита времето между тренировка за един мускул е 167 часа. Усещате ли разликата?
3 тренировки седично по 60-90 минути стигат. За това не ти трябват милиони. Не ти трябват милини, за да махнеш вафлите, шоколадите и другите преработени храни за сметка на непреработените.

Отиваш в залата и почваш с кръгова тренировка:
тяга, лег, набирания, раменни преси, френско за трицепс, щанга за бицепс, трудно упражнение за корем.
3 серии по 5 повторения. На тягата можеш да направиш и 2 разгряващи серии на 50-60 от максимума ти. Големи тежести! Над 80-85% от максимума. Винаги редувай бутащи и тласкащи упражнения за по-малка умора. Ако имаш хилави крака прави клек. Тогава програмата ще ти е
гребане с щанга, лег, клек, набирания, раменни преси, френско, бицепс, корем
пак 3х5. Тренираш три седмици, колкото можеш по-+есто (може да редуваш по 2-3 дни един след друг тренировки и 1 ден почивка). Една от най-добрите тренировки за сила. Ако ядеш стабилно и чисто ще качиш и много чиста маса. Тази програма сега я обсъждат в bb-team. Темата е "Брутална мускулна маса"

Програма е супер оп няколко причини:
1. базови упражнения - равномерно развитие
2. Свободни тежести - здрави стави и връзки
3. КОмплексни движения - здрави стави и връзки равномерно развитие

НЕ СЕ ТРЕНИРА ДО ОТКАЗ. Отказа не помага на растежа, само затруднява възстановяването.

Яж месо и яйца на воля и да не ти пука за холестерола!!!

galaba_vg да си направи сайтче gnezdoto точка com и там да си мъти мъдрите мисли. Тук човека не иска а става профи билдър, а по- скоро иска тяло тип Брад Пит в "Боен клуб"

Buhtaaa
04-30-2007, 16:04
konsultaciq s fitnes instruktor