PDA

View Full Version : НОВА Телевизия се осра



04-28-2007, 12:34
Нова Телевизия започна бавно, но сигурно да затъва след като я купиха гърците. Но, може да не са виновни самите гърци, ами българското ръководство. Спомням си как, през 90-те и до 2001 г. някак си Нова Телевизия беше нова и различна, а сега какво й е различното от БТВ? Аз ще спра да я гледам заради продукции като "Отечествен Фронт", "Календар", "Един Срещу Всички" и "Биг Брадър".
"Отечествен фронт" - не може да се показват такива неща, във ефирно време, когато и малките са пред екрана.
"Календар" - прекалено много взеха да вдигат кръвното на хората, тъй като се фокусират главно върху лошото. Няма ли добри новини?
"Един срещу всички" - ами стига с тоя водещ, че ми омръзна от него. Той води половината продукции на Нова.
"Биг Брадър" - още като вкараха Пеньо се зарекох, че тая помия няма да я гледам повече, но когато и Христина победи (а с нея Здравко) съвсем вече няма да го гледам това предаване. Остава само "Спортен свят" да гледам. Какво толкова се промени в Нова телевизия, та престана да излъчва продукции като от периода 1995-2001?

04-28-2007, 12:45
Всичко беше нагласено Здравко да спечели или жена му. Стига вече сте говорили глупости, че народът победил чалгата. И аз не обичам чалгата, но разберете, че не народът, ами продуцентите избраха Христина.

RoyTheReaper
04-28-2007, 12:51
И какъв е интереса на продуцентите да спечели Христина?

04-28-2007, 12:56
Ами не е интерес, ами благодарност към Здравко, който ги е бил поканил преди това да пият и ядът безплатно в неговото хотелче.

eclipseee
04-28-2007, 12:57
Всичко беше нагласено Здравко да спечели или жена му
Наистина всичко отначало се знаеше, щом Здравко си вкара цялата рода там. Нищо чудно и баба си и дядо си да вкара в другия вип(нищо, че не са "вип" като Христина и Яница де) А за Ники Кънчев и мен ми писна само него да го гледам. И да...с 1на дума нтв се излага със всички тия глупости. А с това за "Отечествен фронт" съм напълно съгласна не е за пред малки деца [-X

04-28-2007, 13:00
Всичко беше нагласено Здравко да спечели или жена му
Наистина всичко отначало се знаеше, щом Здравко си вкара цялата рода там. Нищо чудно и баба си и дядо си да вкара в другия вип(нищо, че не са "вип" като Христина и Яница де) А за Ники Кънчев и мен ми писна само него да го гледам. И да...с 1на дума нтв се излага със всички тия глупости. А с това за "Отечествен фронт" съм напълно съгласна не е за пред малки деца [-X
То, отечествения фронт и за възрастни не е понякога, ако ме питаш! Жалкото е, че като НОВА телевизия я осраха гърците няма какво да се гледа! БТВ и тя изпростя, Канал 1 си е тъпотия...

Master_88
04-28-2007, 13:05
Не знам само какво прави Христина сред такива звезди в къщата и кое и е ВИП?

kati_0513
04-28-2007, 13:07
Вече няма свестна Бг телевизия, която наистина да става за гледане...
А що се отнася до "Брадъра"- простотия, очаквах някой от истинските Випове да вземе парите, ане тази обикновена женица, та тя не е некакъв ВИП, то защо всички, които излязоха преди Десислава си бяха тръгнали щом разбраха, че Диси излиза, включително и тя, заедно с Азис и Китаеца...
Простащини!

04-28-2007, 13:12
Само още нещо - щастливи са тези, които са били родени и са имали възможността да гледат НОВА от 1994 до 2000 г. Когато през 2000 г. я купиха гърците започна да изпростява. От тогава започнаха да се въдят просташки предавания, а да свалят готините. И сега за щастие истината лъсна и НОВА си заби нож в гърба с това предаване. Да не говорим, че новото лого не прави по-добра телевизия.

eclipseee
04-28-2007, 13:16
Вече няма свестна Бг телевизия, която наистина да става за гледане...
Даа за жалост вече няма какво да се гледа :-k

04-28-2007, 13:36
Отидете в сайта на НОВА и в анкетата "Харесвате ли предаването "Един Срещу Всички"" гласувайте с НЕ.

ntv.bg

04-28-2007, 14:16
Цитат:

Провал за Нова Телевизия заради "Вип Брадър"

Много бяха разочарованите от "избора на публиката" снощи. Въпреки, че е "ВИП" Брадър, спечели едно обикновено момиче, което само привидно е добро. Защото не може хората да предпочетат майка, която пуши буквално на сантиметри от детето си пред известна чалга певица, но която е непушачка. Едно малко дете не може да бъде използвано за печелене на пари, било то и нейно. И защо трябва да бъде тормозено с цигарен дим и пръдни от малко? Госпожа Силвия Зурлева с основание гледаше странно и гузно при подаване на чека на Христина, явно тази жена все пак има някаква съвест...
Из Интернет

Коментар?.

04-28-2007, 14:22
Предлагам повече никой от форума да не гледа бозите на нова.

Shadow_Walker
04-28-2007, 14:24
"В България няма звезди" както казва слави...но все пак има известни и успели.И с какво е известна и успяла Христина?С това, че се е омъжила за Здравко??Не харесвам чалгата, но предпочитам Деси Слава да беше спечелила.
Хах интересното е, че изобщо не знаех какво е станало-туко що прочетох статията в гбг...

04-28-2007, 14:34
Пак повтарям: предлагам повече никой от форума да не гледа бозите на НОВА.

RoyTheReaper
04-28-2007, 14:35
Аз пък се изкефих, че тя спечели. Не че я харесвам, дори напротив, ама това беше един шамар по "звездите", които щяха да се избият за тази награда с конспирации, скандали, истерии и т.н - една обикновена женица спечели брадъра за звезди. Имаха определено нужда от шамар, за да се освестят. Фаворита ми беше съвсем друг, но между двете кокошки на финала предпочитах Христина. Не виждам какво толкова и харесвате на Десислава.

И не виждам защо оспорвате ВИП статуса на Христина - ВИП е някой, който е много важен. Кой е важен, определят продуцентите. Щом са преценили, че е важна за тях, са и гарантирали етикета ВИП. Кой е важен за вас, никой не ви пита.


Ами не е интерес, ами благодарност към Здравко, който ги е бил поканил преди това да пият и ядът безплатно в неговото хотелче.

Безплатно ядене за 100 000 лева? Нещо не ми се връзва... Трябва да имат много по-сериозна мотивация, за да направят такова нещо.

Shadow_Walker
04-28-2007, 14:36
Пак повтарям: предлагам повече никой от форума да не гледа бозите на НОВА.Ми аз почти не гледам нова :-)

04-28-2007, 14:40
не виждам защо оспорвате ВИП статуса на Христина - ВИП е някой, който е много важен. Кой е важен, определят продуцентите. Щом са преценили, че е важна за тях, са и гарантирали етикета ВИП. Кой е важен за вас, никой не ви пита.

Ти с това си мнение показваш колко си повърхностен - не е важно, че тъпата селянка е ВИП за тях, важно е каква е за нас - зрителите, нали уж ние определяме кой е ВИП?

RoyTheReaper
04-28-2007, 15:07
Напротив. Вас никой не ви пита кой е ВИП.

04-28-2007, 15:54
Ами тогава пък няма да гледам блудкавата ГРЪЦКА телевизия НТВ, тя за мен не съществува от 2000 година и без това.

Mo6no3
04-28-2007, 16:38
За мен Нова ТВ е най-добрата българска телевизия. Може и да е скандална, но е правена от професионалисти. Може да има простащини, но затова не виновна тя, а простият ни народ. Тя е задължена да пуска простащини, за да бъде гледана. Предавания като "Стани Богат", "БИГ Брадър", "Господари на Ефира", "Отечествен фронт" показват колко добра е тя.

"БИГ Брадър" е просташко предаване, но е направено добре, защото постига целта си - да го гледат хората.
"Стани Богат" беше страхотно предаване, което обаче вече се беше изчерпало.
"Господари на Ефира" в началото бяха страхотни. Последната година, година и малко взеха да изпростяват, но все още имат интересни моменти.
"Отечествен Фронт" е уникално предаване на уникален журналист. Друг коментар не бих дал.
"Един срещу всички" е новото предаване, което според мен е доста добро. Малко е смешна цялата история с мафията, но като цяло на мен ми е интересно.
"Сделка или не" изобщо не ми харесва, но е факт, че преди беше успешно за часовото време, в което се дава. Успя да смъкне от ефир "Вот на доверие".
"Часът на Милен Цветков" е едно от предаваният, което в началото ми беше интересно, но вече ми стана тъпо. Защото Милен Цветков се държи нагло, никога не дава дума на участниците, взеха да се повтарят нещата, понякога предаването е абсолятно простотия.
Понякога дават интересни филми по Нова ТВ, въпреки че поне мен това не ме интересува, тъй като аз филмите ги гледам само на компютъра.



Биг Брадър беше нагласен и това е явно за всеки. Едно, че зрителите се манипулират. Освен това е очевидна връзката, че спечели жената на предишният победител, която никой не е очаквал да спечели. Хората, които печелят са едни и същи и това ме навежда на съмнения. Най-вероятно същите връзки, които е използвал Здравко, за да спечели ББ1 е използвал и сега, за да спечели жена му. Освен това точно пък тая не вярвам някой да е гласувал за нея. Според мен направиха това, за да почне да се говори как така тя е спечелила и коментирайки ги сега постигаме точно тяхната цел.

04-28-2007, 16:43
Да, но "Отечествен Фронт" е уникално НЕНОРМАЛНО предаване на уникално НЕНОРМАЛЕН журналист. Друг коментар не бих дал.

И НТВ трябва да се нарича НТВ2, защото истинската спря да съществува през 2000 г. Като дойдоха гърците и изгониха повече от половината персонал и наеха плужеци като Николай Кънчев.

04-28-2007, 16:55
Сбогом НТВ, няма да те гледам повече!

LiCk|It_OfF
04-28-2007, 16:55
За мен Нова ТВ е най-добрата българска телевизия. Може и да е скандална, но е правена от професионалисти. На същото мнение съм.

04-28-2007, 16:57
Да бе професионалисти, които показват само лошата страна на живота - убийства, интриги, фалш и лицемерие. Само не казвайте глупости от рода на: "Това е живота!" Не може един човек да знае какво е живота! И живота е различен за всеки.

Mo6no3
04-28-2007, 17:16
Да бе професионалисти, които показват само лошата страна на живота - убийства, интриги, фалш и лицемерие. Само не казвайте глупости от рода на: "Това е живота!" Не може един човек да знае какво е живота! И живота е различен за всеки.
Не, това не е живота. Но между професионалист и показващ действителността има голяма разлика. Проблема не е в работниците на Нова ТВ, а в масовата публика. След като хората искат тъпотии им ги пускат. Тези работници биха направили и страхотни предавания, ако масата беше по-умна. Убеден съм в това.

04-28-2007, 17:19
Е как тогава повечето телевизии правеха по-добри продукти 1997-2001? Да не би хората тогава да са били по-умни?

CVETELLINA
04-28-2007, 17:20
За мен Нова ТВ е най-добрата българска телевизия. Може и да е скандална, но е правена от професионалисти. На същото мнение съм.Хах напротив,най-добрата българска телевизия-това е БТВ. :wink: Нова Телевизия защо като са толкова добри си повтарят филмите и предаванията по 100 пъти..и защо са толкова корумпирани. #-o Как може една тъпа селянка да спечели "ВИП" Брадър... :shock: то от километри си личи колко е нагласена цялата работа.Ми мога да кажа само да му е честито на продуцента на "шоуто",спечели си още 30 години безплатни почивки на морето..Пффф Деси Слава,Азис,Калин Вельов,КАТЕРИНА ЕВРО да се слагат на едно ниво пък и да са победени от няква напълно непозната Христина... :shock: ](*,) то направо е срам за тая телевизия.Аз нямам думи!

Иначе ако става въпрос за другите им предавания, единствено ми харесва "Сделка или не", "Горещо" (гледам го понякога),но пък имат готини филмчета. ("Безследно изчезнали","От местопрестъплението" и разни латино-американски сериалчета :roll: )

04-28-2007, 18:05
НОВА ТВ Е ПЪЛЕН БОКЛУК!!! ОЩЕ ОТ 2000-та година!

LunaTriCk
04-28-2007, 18:26
Като си голям разбирач, кажи някои стойностни, по твоя преценка предавания от програмата на Нова Тв преди 2000г ?
Биг Брадър, Стани Богат, Сделка или не, Един срещу всички и другите чужди предавания защо не са по бТВ или някоя друга телевизия ? Защото Нова в момента е най-добрата и е логично продуцентите да я предпочетат.
И в крайна сметка никой не те кара насила да гледаш, който и да е канал. Аз не харесвам Планета, не я гледам. От проблеми не се оплаквам.


П.П. Отечествен Фронт е култуво ! Карбовски е гении ! :-D

04-28-2007, 18:45
Ами: едно предаване за животните, Супершоу Невада, Сопртен Свят. Спортен Свят за щастие и сега си го има. А Ники Кънчев е олигофрен, така че не ми давай примери с негови предавания ако обичаш!

04-28-2007, 18:50
А за шуробаджанащината нещо да кажеш? Или те е страх? Знаехте ли, че Нико Тупарев е кръстник на Яница, а Здравко е подарил цяла кооперация на екипи от СИА и Нова?

Lady_Chocolight
04-28-2007, 19:29
Най-се ядосах, че заради тая простотия VIP Brother ми спряха сериала Доктор Хаус. Много ми харесваше, дано пак го пуснат.

emilythestrange
04-28-2007, 19:58
и аз гледам хаус-мн ме радва.обаче тоя big brother
стана банален.никой не го гледаше.и най накрая
оня селянин гушна парите ](*,)
аз мисля че е делил с продуцентите да спечели.
и нова и btv ме отвръщават. :smt068 кой е с мен да ги избием сичките

Swinkenhoffer
04-28-2007, 20:03
ти пък ми кажи коя телевизия не е осрана и ти свалям шапка. :) освен СКАТ, много ясно.
изобщо, телевизия, не трябва да се гледа, ако искаш да си останеш с читав мозък. ако решиш да се порадваш на родните програми, то винаги трябва да си имаш едно наум относно това с каква информация те заливат, колко е вярна и дали не целят затъпяване на хората. :)

04-28-2007, 20:17
и аз гледам хаус-мн ме радва.обаче тоя big brother
стана банален.никой не го гледаше.и най накрая
оня селянин гушна парите ](*,)
аз мисля че е делил с продуцентите да спечели.
и нова и btv ме отвръщават. :smt068 кой е с мен да ги избием сичките
Аз съм с теб. Още нещо - НОВА се провали като я купиха гърците и напрактика не е българска телевизия, БТВ пък замени Ефир 2, може да е (уж) по-готина, ама пък тя е американска. И двете са перални за пари.

04-28-2007, 20:18
ти пък ми кажи коя телевизия не е осрана и ти свалям шапка. :) освен СКАТ, много ясно.
изобщо, телевизия, не трябва да се гледа, ако искаш да си останеш с читав мозък. ако решиш да се порадваш на родните програми, то винаги трябва да си имаш едно наум относно това с каква информация те заливат, колко е вярна и дали не целят затъпяване на хората. :)
Сега разбрах защо като дете бях по-щастлив - гледах по-малко телевизия!

Swinkenhoffer
04-28-2007, 20:22
ти пък ми кажи коя телевизия не е осрана и ти свалям шапка. :) освен СКАТ, много ясно.
изобщо, телевизия, не трябва да се гледа, ако искаш да си останеш с читав мозък. ако решиш да се порадваш на родните програми, то винаги трябва да си имаш едно наум относно това с каква информация те заливат, колко е вярна и дали не целят затъпяване на хората. :)
Сега разбрах защо като дете бях по-щастлив - гледах по-малко телевизия!
налии!! :-D
но пък по канал едно имаш часът на Дисни, където даваха нечовешките детски, а сега... :? то да има най-много 2-3 прилични предавания, другото е тъпня и безумна глупост. особено като започнат с тея смс-и за тоя и оня. много дразнещо. :smt011

04-28-2007, 20:27
ти пък ми кажи коя телевизия не е осрана и ти свалям шапка. :) освен СКАТ, много ясно.
изобщо, телевизия, не трябва да се гледа, ако искаш да си останеш с читав мозък. ако решиш да се порадваш на родните програми, то винаги трябва да си имаш едно наум относно това с каква информация те заливат, колко е вярна и дали не целят затъпяване на хората. :)
Сега разбрах защо като дете бях по-щастлив - гледах по-малко телевизия!
налии!! :-D
но пък по канал едно имаш часът на Дисни, където даваха нечовешките детски, а сега... :? то да има най-много 2-3 прилични предавания, другото е тъпня и безумна глупост. особено като започнат с тея смс-и за тоя и оня. много дразнещо. :smt011
Тогава как да кажа на тъпанарите, които дискутират в училище само за телевизия да млъкнат? И само какво давали по новините! Блах, толкова са прости. Аз мисля, че човек не трябва да има други кумири освен себе си и тези, които познава, сам да си е звезда и да не се интересува много от живота на ВИП-овете. Но, наистина аз БИГ БРАДЪР и Нова Телевизия повече няма да ги гледам.

04-29-2007, 09:23
Аз Нова не съм я гледал от финала.

Disrespect
04-29-2007, 09:53
от цялата тая биг и вип брадър глупост само БИГ брадър 1 беше най-доброто...от тогава го осраха изцяло...а за телевизията...аз не гледам телевизия освен новините докато вечерям и ако дават хубав филм...за другото въобще не си вдигам нервите

04-29-2007, 10:47
Призовавам всички зрители на ВипБрадър, които останаха излъгани и прецакани от Нова ТВ да спрат да гледат Нова ТВ и да призоват своите близки и приятели също да не го правят, докато не се извинят публично на ДесиСлава и другите участници. Ако подкрепяте кампанията - моля разпространете я и из другите форуми!

1. СМС - шмекерии
2. Това е ВИП Брадър, не Биг Брадър, Христина Вил ли е?

GossipGirl89
04-29-2007, 11:14
Аз пък се изкефих, че тя спечели. Не че я харесвам, дори напротив, ама това беше един шамар по "звездите", които щяха да се избият за тази награда с конспирации, скандали, истерии и т.н - една обикновена женица спечели брадъра за звезди. Имаха определено нужда от шамар, за да се освестят. Фаворита ми беше съвсем друг, но между двете кокошки на финала предпочитах Христина. Не виждам какво толкова и харесвате на Десислава.

И не виждам защо оспорвате ВИП статуса на Христина - ВИП е някой, който е много важен. Кой е важен, определят продуцентите. Щом са преценили, че е важна за тях, са и гарантирали етикета ВИП. Кой е важен за вас, никой не ви пита.


Ами не е интерес, ами благодарност към Здравко, който ги е бил поканил преди това да пият и ядът безплатно в неговото хотелче.

Безплатно ядене за 100 000 лева? Нещо не ми се връзва... Трябва да имат много по-сериозна мотивация, за да направят такова нещо.

Да, тях ги наказаха с номинация за конспирации, но шушуканията на Здравко и Христина в тяхната стаичка никой не ги видя нали? Да не говориме колко неизлъчвани неща има. Мястото нито на Здравко, нито на жена му беше в къщата. Те не се никакви ВИПове (не че останалите много са, но все пак са постигнали нещо в тоя живот). Никак не беше честно да наградят Христина при положение, че беше от ясно по-ясно, че Деси Слава има повече почитатели и гласове. И не е само безплатно ядене, ами и обещани имоти :wink: НОВА ТВ наистина много се изложиха и загубиха поне 70% от аудиторията си.

RoyTheReaper
04-29-2007, 11:15
Ахахаха, аз ли да съм се преебал да пускам СМС :smt005 :lol: :twisted:

Казваш обещани имоти... срещу какво? Победа в Биг Брадър? Каква пък е мотивацията на Здравко да дава имоти, за да победи той или жена му в Биг Брадър? С какво тази тяхна победа е важна за тях?

04-29-2007, 11:21
Ахахаха, аз ли да съм се преебал да пускам СМС :smt005 :lol: :twisted:

Казваш обещани имоти... срещу какво? Победа в Биг Брадър? Каква пък е мотивацията на Здравко да дава имоти, за да победи той или жена му в Биг Брадър? С какво тази тяхна победа е важна за тях?
За да стане кмет на Поморие.

RoyTheReaper
04-29-2007, 11:22
Като спечели Вип Брадър ще стане кмет на Приморско?

04-29-2007, 11:24
Освен това в условията на игрите на Нова ясно си пише, че участници, които имат каквато и да е роднинска или сродна връзка с лица, свързани по някакъв начин с Нова Телевизия нямат право на участие. Същото стана и със 100 000 в Стани Богат - бащата на Искра спечели парите и после трябваше да ги върне. А сега ситуацията е следната - Нико Тупарев е кръстник на Яница.

04-29-2007, 11:25
Като спечели Вип Брадър ще стане кмет на Приморско?
Поне каза, че има такова желание да се кандидатира. Не мислите ли, че участието му е един вид реклама за изборите за кмет?

LunaTriCk
04-29-2007, 11:26
Пич, спри да четеш жълти вестници.... #-o
П.П. тези предавания за животните и Невада, май само ти си ги гледал :-D

04-29-2007, 11:26
Пич, спри да четеш жълти вестници.... #-o
П.П. тези предавания за животните и Невада, май само ти си ги гледал :-D;
Ти си изрод!

04-29-2007, 11:30
То и аз не обичам чалгата, но Христина със сигурност никой не я знаеше коя е и от къде е. Жалко, че Катето не смачка кувьорчето на Здравко, на което пишеше "Приморско".

LunaTriCk
04-29-2007, 11:34
:smt109

Rock & Roll Queen
04-29-2007, 11:39
Ахахаха, аз ли да съм се преебал да пускам СМС :smt005 :lol: :twisted:

Казваш обещани имоти... срещу какво? Победа в Биг Брадър? Каква пък е мотивацията на Здравко да дава имоти, за да победи той или жена му в Биг Брадър? С какво тази тяхна победа е важна за тях?
За да стане кмет на Поморие.
Пхаха е вие ме заковахте бе! :smt005
То по принцип тея биг брадъри са само една порнография..отдавна станаха банални. Страшно се чудя кой ги гледа?! Тоест защо изобщо тея дето гледат, гледат? Боли ме задника мен за тея уж випове. :smt005

04-29-2007, 11:46
Ами аз още от както вкараха Пеньо се зарекох да не гледам, но не би, навикът си е навик, но това мина всякакви предели! край! Повече няма да гледам Нова телевизия и без това тая Силвия Зурлева не й е там мястото, без нея Нова Телевизия беше по-добре.

Калин В.
04-29-2007, 11:57
абе защо не вземат да направят един детски BIG BROTHER и да дадат и на Яница още пари като и предоставят възможността да спечели и тя! на това семейство му трябват още пари, че като отидат служителите от Нова в Приморско много им харчат парите

RoyTheReaper
04-29-2007, 12:13
Като спечели Вип Брадър ще стане кмет на Приморско?
Поне каза, че има такова желание да се кандидатира. Не мислите ли, че участието му е един вид реклама за изборите за кмет?

Ми не. С участието си по-скоро загуби. По-изгодно за него беше да си остане популярния победител от ББ1, отколкото сега, когато за ужас на всички чалга фенове обиди Десислава и използва жена си като пешка.

И не виждам каква му е ползата за изборите от това, че жена му е спечелила.

Все още съм скептично настроен към теориите ви за конспирация.

04-29-2007, 12:14
Ти луд ли си - щял да си остане популярния победител. Та най победи в далечната 2004 година, нима някой го помнеше?!

04-29-2007, 12:38
Имам един въпрос - какво е Нова телевизия?

RoyTheReaper
04-29-2007, 12:44
Ти луд ли си - щял да си остане популярния победител. Та най победи в далечната 2004 година, нима някой го помнеше?!
Поне съгражданите му, които ще гласуват на изборите...

04-29-2007, 12:49
Имам един въпрос - какво е Нова телевизия? :twisted:

04-29-2007, 12:55
Имам два въпроса - какво е Нова Телевизия? и Коя нормална жена би се загледала по такова същество като Здравко - кинта и двайсе, с къси свински крачета и шумен пърдялник.

04-29-2007, 13:16
ВИЖДАЙКИ ХРИСА С ДЕТЕТО ВЕДНАГА РАЗБРА , КАКЪВ

ТЕАТЪР ЩЕ СЕ РАЗИГРАЕ......СЪЛЗЛИВА ИСТОРИЙКА

ЗА РАЗКАЯЛИЯ СЕ ГРЕШНИК-ПЛЕЙ БОЙ ,КОЙТО ВЛИЗА

В ПРАВИЯ ПЪТ ,КАТО СЕ ЖЕНИ ЗА МАЙКАТА НА

ДЕТЕТО МУ.....А ТЯ ИЗГЛЕЖДА МНОГО ИЗТОРМОЗЕНА И

НЕЩАСТНА А, ДЕТЕНЦЕТО В РАЦЕТЕ Й ДОПЪЛВА ЖАЛКА-

ТА КАРТИНА..............ТИПИЧНИЯ ОБРАЗ ОТ ЛАТИНО

СЕРИАЛ ............РАЗПЛАКВАЩ ВСИЧКИ НЕщАСТНИ

ЖЕНИЦИ С ДОБРИ СЪРЦА , НО БЕЗ СОПСТВЕННО

МНЕНИЕ ...ОТ НОВА ТВ , КАЗВАТ ,ЧЕ Е ДОБРИЧКА

И КРИЯТ АЛКОХОЛНИТЕ Й ПОДВИЗИ.................

ВЕСКО ЗНАЕШЕ ВЕЧЕ , КОЙ ЩЕ СЛОЖАТ ЗА ПОБЕДИТЕЛ

КАЗАХ СЛОЖАТ, А НЕ КОЙ ЩЕ СПЕчЕЛИ.

04-29-2007, 13:17
Еми то истината е, че в сайта на Биг Брадър БГ във форума почти всички са на мнение, че победителката е уговорена. Сиктир.

04-29-2007, 13:23
Нова Телевизия започна бавно, но сигурно да затъва след като я купиха гърците.

Според мен става по-добра

[quote="Анонимко"]Спомням си как, през 90-те и до 2001 г. някак си Нова Телевизия беше нова и различна, а сега какво й е различното от БТВ?

На фона на Канал 1 и Ефир 2 естествено че ще блести с класа
А к'ъв ти е проблема с БТВ!?

[quote="Анонимко"]Аз ще спра да я гледам заради продукции като "Отечествен Фронт", "Календар", "Един Срещу Всички" и "Биг Брадър".

Че някой го боли хуя точно за тебе

[quote="Анонимко"]"Отечествен фронт" - не може да се показват такива неща, във ефирно време, когато и малките са пред екрана.

Защо не?

[quote="Анонимко"]"Календар" - прекалено много взеха да вдигат кръвното на хората, тъй като се фокусират главно върху лошото. Няма ли добри новини?

Ми няма
Или по-скоро има но те не са интересни и не се продават

[quote="Анонимко"]"Един срещу всички" - ами стига с тоя водещ, че ми омръзна от него. Той води половината продукции на Нова.

Предаването е хубаво
Водещия е добър но наистина започна да се изтърква
Трябваше да вкарат някой бивш футболист както Шмайхел води датското издание :)

[quote="Анонимко"]"Биг Брадър" - още като вкараха Пеньо се зарекох, че тая помия няма да я гледам повече,

То си беше помия и преди това
Аз спрях да го гледам още като изгониха Найден в първия сезон
От т'ва последното гледах само откриването и финала

[quote="Анонимко"]но когато и Христина победи (а с нея Здравко) съвсем вече няма да го гледам това предаване.

Духай бе, чалгар
Много по-добре е да дадат парата на тая мома отколкото на някакво леке което се има за голяма работа понеже има зад гърба си шайка зомбирани идиоти с педалски дънки и островърхи ботушки

[quote="Анонимко"]Остава само "Спортен свят" да гледам.

К'во има да му гледаш? Крум Савов е ебати педераста!
Много ме дразни!

[quote=Анонимко]Какво толкова се промени в Нова телевизия, та престана да излъчва продукции като от периода 1995-2001?

Всъщност почти не се е променила оттогава
Вкараха някои нови продукции (тъпи и просташки но се продават) и запазиха по същество старата си програма

04-29-2007, 13:37
Нова Телевизия започна бавно, но сигурно да затъва след като я купиха гърците.

Според мен става по-добра

[quote="Анонимко"]Спомням си как, през 90-те и до 2001 г. някак си Нова Телевизия беше нова и различна, а сега какво й е различното от БТВ?

На фона на Канал 1 и Ефир 2 естествено че ще блести с класа
А к'ъв ти е проблема с БТВ!?

[quote="Анонимко"]Аз ще спра да я гледам заради продукции като "Отечествен Фронт", "Календар", "Един Срещу Всички" и "Биг Брадър".

Че някой го боли хуя точно за тебе

[quote="Анонимко"]"Отечествен фронт" - не може да се показват такива неща, във ефирно време, когато и малките са пред екрана.

Защо не?

[quote="Анонимко"]"Календар" - прекалено много взеха да вдигат кръвното на хората, тъй като се фокусират главно върху лошото. Няма ли добри новини?

Ми няма
Или по-скоро има но те не са интересни и не се продават

[quote="Анонимко"]"Един срещу всички" - ами стига с тоя водещ, че ми омръзна от него. Той води половината продукции на Нова.

Предаването е хубаво
Водещия е добър но наистина започна да се изтърква
Трябваше да вкарат някой бивш футболист както Шмайхел води датското издание :)

[quote="Анонимко"]"Биг Брадър" - още като вкараха Пеньо се зарекох, че тая помия няма да я гледам повече,

То си беше помия и преди това
Аз спрях да го гледам още като изгониха Найден в първия сезон
От т'ва последното гледах само откриването и финала

[quote="Анонимко"]но когато и Христина победи (а с нея Здравко) съвсем вече няма да го гледам това предаване.

Духай бе, чалгар
Много по-добре е да дадат парата на тая мома отколкото на някакво леке което се има за голяма работа понеже има зад гърба си шайка зомбирани идиоти с педалски дънки и островърхи ботушки

[quote=Анонимко]Остава само "Спортен свят" да гледам.

К'во има да му гледаш? Крум Савов е ебати педераста!
Много ме дразни!

[quote=Анонимко]Какво толкова се промени в Нова телевизия, та престана да излъчва продукции като от периода 1995-2001?

Всъщност почти не се е променила оттогава
Вкараха някои нови продукции (тъпи и просташки но се продават) и запазиха по същество старата си програма
Да ти исъхне хуя, а пък ти да умреш!

04-29-2007, 13:39
[quote="Анонимко"]"Отечествен фронт" - не може да се показват такива неща, във ефирно време, когато и малките са пред екрана.

Защо не?
Защо пък да? Никой не е длъжен психично болни псевдо-журналисти да гледа, още по-малко децата.

Василка
04-29-2007, 13:42
Тя Нова телевизия вече не съществува, така, че няма смисъл от тази тема. За неща, които вече са демоде и пълни с лъжи не се говори, не се мисли. Край. Не пишете повече в тази тема, не е нужно да правим на тази вече бивша телевизия незаслужена реклама.

04-29-2007, 13:52
[quote=Анонимко]"Отечествен фронт" - не може да се показват такива неща, във ефирно време, когато и малките са пред екрана.

Защо не?
Защо пък да? Никой не е длъжен психично болни псевдо-журналисти да гледа, още по-малко децата.

Никой не го задължават да гледа Нова ТВ когато го дават
Да не те връзват пред телевизора?
Като не те кефи сменяш канала
Не е сложно упражнението

04-29-2007, 14:00
[quote=Анонимко]"Отечествен фронт" - не може да се показват такива неща, във ефирно време, когато и малките са пред екрана.

Защо не?
Защо пък да? Никой не е длъжен психично болни псевдо-журналисти да гледа, още по-малко децата.

Никой не го задължават да гледа Нова ТВ когато го дават
Да не те връзват пред телевизора?
Като не те кефи сменяш канала
Не е сложно упражнението
Леле колко си оригинален.

04-29-2007, 14:01
Нова Телевизия вече е с нисък рейтинг. Чао, Нова! Но, вие си бяте виновни.

Изтомник - вижте форума в официалния сайт на Биг Брадър БГ, че 95% от хората са недоволни.

GossipGirl89
04-29-2007, 14:33
Нова Телевизия вече е с нисък рейтинг. Чао, Нова! Но, вие си бяте виновни.

Изтомник - вижте форума в официалния сайт на Биг Брадър БГ, че 95% от хората са недоволни.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Преди малко като си превключвах каналите попаднах на Спортен свят и въпроса, за който трябваше да се гласува беше нещо от сорта на "Според Вас трябваше ли Христина да спечели Вип Брадър?" :arrow: Отговорилите с "НЕ" бяха 70 и няколко процента 8) Сами си правете изводите.

_donna_
04-29-2007, 15:46
и кога да го дават "Отечествен Фронт" като повечето хора се връщат уморени от работа и заспиват..нека се стреснат малко тия българи..

а малките деца така или иначе никой не ги контролира.
пък и едва ли предаване като това би привлякло вниманието им.

специалисти сте всичките,бе ей..
и кво плюете сега?като не ви кефи не включвайте телевизора
и готово..и какви толкова ВЪРХОВНИ продукции е имало преди по Нова,че нещо не се сещам..

навсякъде са едни и същи лайна.

05-01-2007, 15:21
Чао, Нова!

airy
05-01-2007, 15:28
"В България няма звезди" както казва слави...но все пак има известни и успели.И с какво е известна и успяла Христина?С това, че се е омъжила за Здравко??Не харесвам чалгата, но предпочитам Деси Слава да беше спечелила.
Хах интересното е, че изобщо не знаех какво е станало-туко що прочетох статията в гбг...

Да бе!Баси!Тая известна ли е?!И аз предпочитам ДесиСлава!

05-01-2007, 15:29
"В България няма звезди" както казва слави...но все пак има известни и успели.И с какво е известна и успяла Христина?С това, че се е омъжила за Здравко??Не харесвам чалгата, но предпочитам Деси Слава да беше спечелила.
Хах интересното е, че изобщо не знаех какво е станало-туко що прочетох статията в гбг...

Да бе!Баси!Тая известна ли е?!И аз предпочитам ДесиСлава!
Освен това, детето на Христина сякаш чувстваше, че Христина се чувства странно и че нещата са нагласени. До края повтаряше: "Деси, Деси. Десиии."