PDA

View Full Version : Cradle of Filth



Whore Of Babylon
04-28-2007, 14:34
http://www.cradlebulgaria.com
Всички фенове на Cradle у нас са добре дошли в новия български портал www.cradlebulgaria.com
Присъединете се към българското Крейдъл общество!

Shadow_Walker
04-28-2007, 14:46
Абе можело е да се постараете още малко :roll:
Иначе е добро сайтчето.

scion_of_Storm
04-28-2007, 16:10
И тука ли налазихте бе, Батори ;p Хах.

Nekasa4a
04-28-2007, 17:16
Сега да се намери някой и да ги покани и ценя няма да има :twisted:

Shadow_Walker
04-29-2007, 12:10
Ако любимият ви албум на крейдъл не е мидиан не пишете там....в техния форум просто има задръстени хора...
Обявиха ме че не съм чувал повече от пет техни песни :lol: след като аз съм баси върлия им фен.

04-29-2007, 12:16
Единствените стойностни неща на групата са Dusk And Her Embrace и EP-то Vempire. От там нататъка тръгват надолу. А, да. Отдавна няма група Cradle Of Filth, има Dani And The Filths.

scion
04-29-2007, 12:34
Shadow-e за какво си мислиш, че не съм там, след като съм фен на групата. Госте, не е точно така, но наистина Дъск-а за мен е най-добрата им творба :)

04-29-2007, 12:51
Ако любимият ви албум на крейдъл не е мидиан не пишете там
е защо пък... аз си пиша там, без това да ми е любимия албум на групата :-D

Shadow_Walker
04-29-2007, 14:01
Shadow-e за какво си мислиш, че не съм там, след като съм фен на групата. Госте, не е точно така, но наистина Дъск-а за мен е най-добрата им творба :)Абе дамнейшъна е добър, и битър суитс ту сукуби, и круелти енд а бийст (добре ги побългарявам а :lol: ) Въпреки че малко круелтито и дъск-а ги меся, защото първия път като ги слушах бяха омесени двата албума :lol:
Иначе наистина ако не е Дани няма крейдъл...той прави групата...
иначе в Торнографи има някои доста добри парчета :twisted:

05-03-2007, 14:30
Ако любимият ви албум на крейдъл не е мидиан не пишете там....в техния форум просто има задръстени хора...
Обявиха ме че не съм чувал повече от пет техни песни :lol: след като аз съм баси върлия им фен.
Ти си бил доста тъп :lol: Пиши си тук-това място па ти отива :lol:

Shadow_Walker
05-03-2007, 18:08
Ако любимият ви албум на крейдъл не е мидиан не пишете там....в техния форум просто има задръстени хора...
Обявиха ме че не съм чувал повече от пет техни песни :lol: след като аз съм баси върлия им фен.
Ти си бил доста тъп :lol: Пиши си тук-това място па ти отива :lol: :lol:
ами ще си пиша тук естествено, няма да се хабя за оня форум...
А и по принцип мразя да се хваля, ама със сигурност не съм тъп :-)
И ако обичаш на обиждай този форум :-)
П.П. Само леко не ме бива днес с печатането :lol:

ScionOfStorm
05-03-2007, 20:52
Уолкъре, я виж това клипче, мисля че групата ще ти хареса :))
http://youtube.com/watch?v=Kz7ksIME6tE
Яки са, и точно в тая песен има малко кредълски мотиви. Иначе кой каквото ще да ми говори, Дъска си ми остава любим :) От Нимфетамин имаше 2-3 хубави песни, макс 4, а Торнографито не го слушах както трябва, нещо не ми хареса :>

05-22-2007, 10:43
Cradle! \m/

Michelle
05-22-2007, 17:04
Не мога да кажа,че съм им огромен фен,но съм слушала някои неща.Последният албум нещо не ме израдва.Единствено Temptation и Under Pregnant Skies She Comes Alive Like Miss Leviathan горе долу ми харесват.От всичко ,което съм слушала Her Ghost In The Fog и Nymphetamine си ми остават любими.

05-28-2007, 09:58
Cradle!!! :-D

06-05-2007, 12:50
:-D