PDA

View Full Version : Shannon Larkin - баннат???



Shadow_Walker
04-28-2007, 17:24
Както си седя на компа и виждам че в скайп Shannon Larkin ми се е включил и ми вика, че бил баннат!
Хора, защо бе??С какво пречи човека на форума??Надявам се админите да му махнат бана...айде подкрепа.

JoeBanana
04-28-2007, 17:32
виж темата в новини
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
така става, когато хората не знаят кога да си затварят устата
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Shadow_Walker
04-28-2007, 17:37
Следните потребители са баннати /с някои прилежащи IP адреси/, заради нарушаване на правилата в темата за снимките:

VankS , BastardOfChrist , scion_of_Storm , punisher , Red.Chil , Ice_Queen , `Death`Whore` , ShannonLarkin
:shock: Та тук са едни от най-редовните потребители бе :(

OtherDimension
04-28-2007, 17:41
Следните потребители са баннати /с някои прилежащи IP адреси/, заради нарушаване на правилата в темата за снимките:

VankS , BastardOfChrist , scion_of_Storm , punisher , Red.Chil , Ice_Queen , `Death`Whore` , ShannonLarkin
:shock: Та тук са едни от най-редовните потребители бе :(

това не значи, че са защитени от бан, както сам виждаш

Mimka_sweet
04-28-2007, 17:42
Следните потребители са баннати /с някои прилежащи IP адреси/, заради нарушаване на правилата в темата за снимките:

VankS , BastardOfChrist , scion_of_Storm , punisher , Red.Chil , Ice_Queen , `Death`Whore` , ShannonLarkin
:shock: Та тук са едни от най-редовните потребители бе :( :shock:

malka_sladuranka
04-28-2007, 17:44
Еее... Ice Queen.... :smt022 :smt022 :smt022 :smt022
Аз я обичам...
:smt022 :smt022 :smt022 :smt022
Тя е добро момиче..не бива така... :cry:

ABSOLUTme
04-28-2007, 17:49
е какво се оказа-че не тези,които започнаха спора и го обърнаха на пазар получиха бан.. :smt011 е тва е българско онлайн правосъдие :lol: 8-[

RoyTheReaper
04-28-2007, 17:49
Еми сереш в темата със снимките - получаваш банан. Такъв е живота.

Сред баннатите има потребители, които ме кефят, но правилата са такива. Да се надяваме, че не са баннати по ИП и ще могат да си направят нов акаунт.

Интересното обаче е, че има хора, които са срали много повече, но им се разминава.

shadow4e
04-28-2007, 17:55
Абе аз си мисля, че ако се помолят поне по Йп адрес ще им махнат бана... Дано.
Добре, ако обещят, че никога повече няма да пишат в тази тема, не би ли могло да им се разреши да си направят нови акаунти и при евентуално решение директно нов БАН и без компромиси?

То сега и нас могат да ни баннат, защото нямаме право да се месим в решенията на модераторите и админите.

Swinkenhoffer
04-28-2007, 17:56
абе, може ли да сте толкова зле?! право вика ABSOLUT`me... с къв акъл банвате scion_of_Storm не мога да разбера! :shock:
написал две мнения без снимка и кво? бан! браво. а разни потребители си акат в темата нон-стоп и кво? нищо!
възмутена съм! въпросът е принципен!
сега и аз очаквам бан, щото изказвам мнение... пффф. :smt011

Mo6no3
04-28-2007, 17:58
Ами то тоя форум става от тъп, все по-тъп. Как можахте да баннете най-култовият потребител (Death Whore)? Не знам за какви правила става дума, но сайта става смотан. Хора, които очевидно со помагали в дадени моменти биват баннати, защото "съгрешили" заради дадени постове, а хора пишещи в смотаният "Фън" и не помогнали на абослятно никого не се баннват.


Аз се надявам, че поради очевидното западане на тийнпроблем. До ебосня, че тийнпроблем запада, въпреки че броя на хората посещаващи го се увеличава. Броят се увеличава, защото все повече хора ползват интернет, а не защото сайтът става по-добър. Та... щах да кажа, че се надявам в скоро време да се яви един найстина добър тийн сайт, които или да смаже тийнпроблем, или поради високата конкуренция тийна най-сетне да тръгне нагоре. Посещавам форума само, защото няма друга добра алтернатива.

04-28-2007, 18:03
Следните потребители са баннати /с някои прилежащи IP адреси/, заради нарушаване на правилата в темата за снимките:

VankS , BastardOfChrist , scion_of_Storm , punisher , Red.Chil , Ice_Queen , `Death`Whore` , ShannonLarkin
:shock: Та тук са едни от най-редовните потребители бе :( :shock:
nali ima web proxyta be ;)


-bastard

Shadow_Walker
04-28-2007, 18:08
абе, може ли да сте толкова зле?! право вика ABSOLUT`me... с къв акъл банвате scion_of_Storm не мога да разбера! :shock:
написал две мнения без снимка и кво? бан! браво. а разни потребители си акат в темата нон-стоп и кво? нищо!
възмутена съм! въпросът е принципен!
сега и аз очаквам бан, щото изказвам мнение... пффф. :smt011Така е!Той пък за какво??





`Death`Whore`
Е браво,бе.... :roll:

Та наистина е много готина и редовна и...абе защо?!

Еее... Ice Queen.... :smt022 :smt022 :smt022 :smt022
Аз я обичам... :smt022 :smt022 :smt022 :smt022
Тя е добро момиче..не бива така... :cry:
Права си!Защо трябва и нея???

И Shannon Larkin - той е толкова печен и точен!

Пофлуудили в темата за снимките...е чак за бан ли е това???
Както казаха другите-има много, които го заслужават повече.
Пък и:


е какво се оказа-че не тези,които започнаха спора и го обърнаха на пазар получиха бан.. :smt011 е тва е българско онлайн правосъдие :lol: 8-[

Mo6no3
04-28-2007, 18:10
nali ima web proxyta be ;)
Прокситата не решават проблема... проблема е в това, че излиза че едва ли не не си желан тук. Честно казано все повече се надявам най-сетне да направят добър тийн сайт, защото тийна все повече и повече затъпява. А и няма как. След като някои от най-умните юзъри биват баннати, а тъпаците от Фън-а и секса седят.

04-28-2007, 18:13
a zashto ne bannahte i evil lady in black ? :-D ili lady death? :)
Ne 4e iamm neshto protiv tqh , prosto govorq principno?
Ima mnogo hora koito narushavat pravilata?
i milito girl4e ili prosto az f, ili tam koito ni predopredi vuv temata za snimkite , i tq narushava pravilata ( da ni ovedomi na LS , kato e na zor) , principno bannete i neq?!
sam se oplitash v pravialta si machoka, sam ... i dokazvash kolko horat apodurjashti site-a go narushavat (banni se i sam i ti ofloodi tam)

-bastard

machoka
04-28-2007, 18:57
Някои от баннатите потребители могат да 'благодарят' на мен /но главно на себе си/, останалите на колежката. Решението тези потребители да бъдат баннати е на основа на неспазването на правилата и многократните предупреждения в темата.
Това не означава, че не са желани тук. Само че нали правилата важат за всички - никой не може да се позволява своеволия в която и да било тема.

Elektra_x
04-28-2007, 19:09
Банн :smt087 е как сега без тях.. punisher и `Death`Whore ми бяха любимки :smt089

Mo6no3
04-28-2007, 19:11
"Не ме гледай какво върша, а ме слушай какво говоря"

Та и при вас е същото. Мачок държиш се и говориш като политик. Нещо, което смешно, особено за тийн форум.

Нека позная, че колежката ти се е застъпила за банна на Дет Хор. Не веднъж е показвал колко "обича" дет хор, но личното отношение не би трябвало да се показва при бановете.

И да те питам нещо конкретно... защо банвате умни и начетени юзъри, а тъпите юзъри пишещи във Фън-а и секс-а биват баннвани?

machoka
04-28-2007, 19:14
Афинитет към политиката нямам. Това, че се изказвам грамотно, на фона на масата и ти прави впечатление - говори зле за много хора.

Дет Хор е човек, който много уважам и мисля не го казвам за пръв път.

Ако се баннат други, а нея не - какво ще излезе, че се ползва със специални преференции?! Никой не се ползва с такива, мод екипа също.

nencuHka
04-28-2007, 19:31
Ice_Queen shte mi lipsva :( Gotino momiche..

Mo6no3
04-28-2007, 19:31
Афинитет към политиката нямам. Това, че се изказвам грамотно, на фона на масата и ти прави впечатление - говори зле за много хора.
Нямах в предвид това, а нещо друго. Цитата ми би трябвало да те подсети. Ти и Цоки говорите едно, а вършите друго. Освен това говориш доста странно. Не съм виждал човек (грамотен или неграмотен), които да говори като теб.

Как обаче изпусна момента с колежката. Дано тя да ми отговори относно него.


Ако се баннат други, а нея не - какво ще излезе, че се ползва със специални преференции?! Никой не се ползва с такива, мод екипа също.
Всъщност, защо се баннват юзърите? Ти самият каза, че не са нежалани тук, но защо тогава бановете на IP са постояни, а не временни? Не съм съгласен и относно специалните преференции. Забелязъл съм, че тук със специални преференции се ползват юзърите пишещи безмислени постове. Иначе щеше ли да го има Фън раздела? Щяха ли да бъдат допуснати толкова много безмислени постове? Просто виждам как тук все повече се стимулира простотията.


Иначе браво, че остана темата отворена, защото преди това не се обсъждаше изобщо, а темата се заключваше. Има напредък.

machoka
04-28-2007, 19:38
Раздел фън е направен специално за това. За да се разпуска в него, а не простотиите да се пишат другаде. Такъв раздел може би нямаше да съществува на друго място - но точно в тийн форум има своето специално предназначение.

По въпроса за ИП бановете - не винаги са постоянни, а в цялостта си бан политиката е приоритет на админ екипа.

Никога не говоря едно, а правя друго. Ако ти не можеш да ме разбереш какво говоря е друг въпрос :)

За пръв път чувам, че съм говорил странно :shock: :roll: :)

За последен път ще кажа, че хора с преференции НЯМА, мисля бановете поставяни на хора с по над 3000 поста от темата за снимките би трябвало малко да подсказва за това. Ако някой си мисли друго - негов проблем. Ясно е, че никога всички няма да сме на едно мнение.

ABSOLUTme
04-28-2007, 19:39
Имам невероятно изострено чувство за справедливост и с риск и аз да си изпрося бана,искам да направя няколко забележки на модераторския екип и главно на мачока,защото все пак той взима най-отговорните решения(бан,изтриване на профила и т.н.) *маз маз* :lol:
Тa уважаем мачок,след като сами сте писали правилата,би трябвало да се придържате към тях.
I.Задължения на модераторите
1.Да наблюдават темите и мненията, публикувани във форумите
2.Да променят, цензурират, преместват и трият мнения и теми,
неотговарящи на общите правила за писане във форумите (Задължения на потребителите)

Къде бяха модераторите,за да цензурират мненията и по-скоро да спрат спора още в зародиш,така да се каже? :-s

II.Задължения на потребителите
2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
Обиждащи и нецензурни мнения ще бъдат премахвани

е,ако някой друг си беше свършил работата,нямаше да се стигне до тука.. :::
3.Да не се месят в работата и решенията на модераторите, освен при
основателна причина(нарушения на модераторските задължения), при което са длъжни да уведомят администраторите.

аз намирам моята забележка за уместна,тъй че според вашите правила не би трябвало да ме банвате..опа,кои са вашите всъщност? :-s
12. Да НЕ публикуват теми или мнения, които подстъргават по какъвто и да било начин към употреба на наркотици, педофилия или насилие.

това никъде не го видях..и ох,май свършиха провиненията,с които можеш да си изпросиш бан.. :::

V.Санкции при нарушения на потребителите
1.Нарушения от ПЪРВА СТЕПЕН - санкционират се с предупреждение при
системно неспазване на точки 1,6,7,9,10,14 от раздел "Задължения на
потребителите"
2.Нарушения от ВТОРА СТЕПЕН - санкционират се с моментално
предупреждение при неспазване на точки 4,5,8,11 от раздел "Задължения на потребителите"
3.Нарушения от ТРЕТА СТЕПЕН - санкционират се с изтриване на профила и евентуално банване от форума при системно неспазване на точки 2,3,12 от раздел "Задължения на потребителите"
Предупреждението се отнася за изтриване на профила и евентуално банване от форума

Тъй че още веднъж ще ви се помолим,всевишни,бихте ли преразгледали решението си? :-D

machoka
04-28-2007, 19:50
ABSOLUT`me,

когато се обърнеш към мен както подобава - нормално, а не с неуместната си ирония - тогава можеш да очакваш и отговор.

Накратко ще ти кажа, че по всяка една от точките не си прав.

Нямаш си и на идея колко поста съм изтрил от темата за снимките. Същото важи и за предупрежденията /дето си ми цитирал за първо-второ и трето предупреждение/... аз съм предупреждавал хиляди.

Задълженията на модераторитЕ, в момента модерирам САМО АЗ в този раздел, така че сори ако нещо не ти допада или ако съм изпуснал 'някой спор да се развие', следователно мога да формулирам следното твърдение:

Който каквото си е надробил - това ще сърба.

Communist
04-28-2007, 19:55
Браво! Много съм доволен от развоя на събитията. Трябва да има по-голям контрол и модераторите си вършат перфектно работата.

ABSOLUTme
04-28-2007, 19:57
Първо съм девойка,и нищо не съм изпуснала.
Второ - уважавам действията ти,но очевидно сам човек не може да се справи с хиляди говеда.Видях,че имаше изтрити много мнения,но заради един флууд,и то провокиран,не мисля,че въпросните потребители заслужават банн.
Точно затова и пледирам за невинността на въпросните потребители,така да се каже. :lol: 8-[
Не бъди лош,знам,че дълбоко,дълбоко ъъъъ в сърцето си си добър човек. :-D :smt008

InitialD
04-28-2007, 20:09
Ми може да се каже че акцията си е справедлива..все пак някоитях само хейтваха и спамеха по теми които не бяха за това!

Mo6no3
04-28-2007, 20:11
Раздел фън е направен специално за това. За да се разпуска в него, а не простотиите да се пишат другаде. Такъв раздел може би нямаше да съществува на друго място - но точно в тийн форум има своето специално предназначение.
Може и да има резон в тази пабота... но защо след като хората пишещи преобладаващо безмислени постове не биват санкционирани за това следва хората пишещи предимно аргументирани постове да биват санкционирани за това, че от време на време нарушавали някои правила. Всъщност абслолютно всички нарушават правилата, дори и модовете.


По въпроса за ИП бановете - не винаги са постоянни, а в цялостта си бан политиката е приоритет на админ екипа.
От една страна не мога да дискутирам с теб за политиката на админите, тъй като ти не си такъв, но от друга страна имам доста големи съмнения за теб, че си администратор в сянка. Винаги говориш все едно ти ни банваш, а не админите. Така че може би и с теб може да се говори за това.


Никога не говоря едно, а правя друго. Ако ти не можеш да ме разбереш какво говоря е друг въпрос :)
Ами няма да споря тук просто, защото не виждам никакъв смисъл. Ти ще си говориш своето, аз моето.


За пръв път чувам, че съм говорил странно :shock: :roll: :)
Сега не говориш странно, но доста често съм виждал във форума да го правиш.


Ако някой си мисли друго - негов проблем. Ясно е, че никога всички няма да сме на едно мнение.
За това няма и да споря повече с теб относно това. Но ми е някак странно как аз говоря за това, че ровечето хората пишещи тъпи постове не биват санкционирани, а ти ми говориш за хората имащи повече от 3000 постта.


ABSOLUT`me - аз самият смятам, че нещата не се вършат както трябва, но постта ти изобщо не е аргументиран.


Communist - Пфхах... личи си, че си комунист. :lol:

shadow4e
04-28-2007, 20:22
Наистина съм разочарована от политика на форума... и ми е мъчно, че не се ценят хората, които помагат за развиването на форума и имат нещо в главите си. Не че на някой му пука за моето мнение.

machoka
04-28-2007, 20:33
Може и да има резон в тази пабота... но защо след като хората пишещи преобладаващо безмислени постове не биват санкционирани за това следва хората пишещи предимно аргументирани постове да биват санкционирани за това, че от време на време нарушавали някои правила. Всъщност абслолютно всички нарушават правилата, дори и модовете.

Някога да си видял някой да е баннат заради писание във фън раздела?!?
Да, там и модове могат да си позволят да спамнат, както и всички останали. Но когато това се случи на друго място - всички си носят последствията.


Но ми е някак странно как аз говоря за това, че ровечето хората пишещи тъпи постове не биват санкционирани, а ти ми говориш за хората имащи повече от 3000 постта.
Да пишеш 'тъпи' постове не е против правилата ;) Все пак не всички са достигнали твоето интелектуално развитие :)


Не че на някой му пука за моето мнение.
.. пука им на повече хора, от колкото си мислиш. Или поне с един повече. ;)

Shadow_Walker
04-28-2007, 21:03
И все пак цялата тази работа с бановете смърди.

machoka
04-28-2007, 21:16
.... очакваме включване в темата след 5...4...3........ :P

ProstoAz
04-28-2007, 21:25
Нека позная, че колежката ти се е застъпила за банна на Дет Хор. Не веднъж е показвал колко "обича" дет хор, но личното отношение не би трябвало да се показва при бановете.
Не се застъпих, а лично го предложих. :wink:
Място за лично отношение няма, срещу фактите не можеш да се изправиш. И тъй като ни най-малко не съм ти длъжна ще ти кажа - сам разгледай профила на въпросната потребителка и ще забележиш, че тя не си е позволила да обижда само в темата за снимките, а в много други. Може да сме си затваряли очите, защото е имала стойностни мнения, но в един момент всичко се насъбира и ето го резултата. Същото важи и за повечето от баннатите потребители.
В самата тема потребителите бяха предупредени два пъти. След което вместо да поправят "грешките си" те продължиха (тук ще кажа, че ShanonLarkin направи изключение, но пък предните му мнения бяха може би най-просташките :? ).
И нещо последно, с което за мен темата е приключена - нямате право да се месите в решенията на модераторите и администраторите, освен при основателна причина, а такава очевидно липсва!

ПП. И както казах в темата за снимките - правилата са за всички - готини или не чак толкова готини хора, със стойностни или не до толкова стойностни мнения, с 20 или 2000 мнения .. това е!

Dr. Kazimbutt
04-28-2007, 21:48
Ако се баннат други, а нея не - какво ще излезе, че се ползва със специални преференции?! Никой не се ползва с такива, мод екипа също.
Много добре знаеш, че има потребители, които са нещо като форумни ВИП-ове. Въпросните индивиди е трябвало да получат забрана да влизат във форума отдавна, но това не е станало. Това дали не е "ползване със специални преференции"?

Има едно нещо, на което винаги съм се чудил. Случвало се е в прословутата тема за снимките да пуснеш мнение, в което да е пишело, че след твоето изказване не е трябвало да има никакъв спам. Странно, но защо съм те виждал да спамиш по въпросната тема? Щом си модератор, не би ли трябвало да даваш пример на хората като не пускаш мнения в онази тема, които биха могли да се причислят към спама?

Колкото до личностите, гризнали банана - сред тях има такива, които верно са си го заслужили, но има и такива, които не са.

machoka
04-28-2007, 21:53
И кои са тия форумни ВИП-ове? :)

Може и да има такива, по смисъла на това - че са едни от по-възрастните и сериозни такива. Това не значи, че няма да получат бан, ако се наложи ;)

Спам - аз съм спамил? Покажи къде и кога, не бъди голословен. Да съм пуснал един - два поста 'бушон' - да, от време на време има нужда. Никога не съм правил забележка за такива постовете - 'красива си, кефиш ме', 'абе не ме кефиш пич, щото прическата ти мяза на разплетена дамаджана' - такива постове-коментари от време на време - няма лошо. Винаги съм повтарял 'стига да не са повече от постовете със снимки на една страница'...

иначе мнго лесно мога да тегля катинара на темата и да се пускат снимките на ЛС и да ги качвам - предложих го, ама нещо не се одобри идеята.

shadow4e
04-28-2007, 22:02
Има едно нещо, на което винаги съм се чудил. Случвало се е в прословутата тема за снимките да пуснеш мнение, в което да е пишело, че след твоето изказване не е трябвало да има никакъв спам. Странно, но защо съм те виждал да спамиш по въпросната тема? Щом си модератор, не би ли трябвало да даваш пример на хората като не пускаш мнения в онази тема, които биха могли да се причислят към спама?


Тази тема не е създадена, зада се обвиняват модераторите, че не са си вършили работата. Целта е била да се покажа, че хората, които ползваме този сайт сме недоволни от взетите мерки. Поне да беше казал основателни неща заради, които да ги обвиняваш. Колкот и да не съм съгласна за банновете, не мога да отреча, че мачока е казвал, че може да се пише в темата и постове без снимки, но просто когато видиш, че на някой вече са направени 2 комплимета, няма нужда да има още 10, а ще чакаш да кажи нова снимка и тогава. За мен това е доста правилно правило.
А за другите преди това... какво като някой, който ние харесваме е бил баннат, дай и висчки от ФЪНА да бъдат баннати. Това е тъпо.

Държа си на мнението, че просто трябваше да им се забрани да пашат в тази тема повече. А относно това, че всички били равни, ами според мен не е нужно всички да са напълно равни, все пак тези, които са си заслужили уважението на другите, заслужават някакъв толеранс.

machoka
04-28-2007, 22:10
Колкот и да не съм съгласна за банновете, не мога да отреча, че мачока е казвал, че може да се пише в темата и постове без снимки, но просто когато видиш, че на някой вече са направени 2 комплимета, няма нужда да има още 10, а ще чакаш да кажи нова снимка и тогава.

Благодаря ти!

Идеята е в това, като искам да разгледам снимки на потребители на този форум - не да отворя темата и да щракам страница след страница препълнени с обиди и детски скандалчета и драми, ами да гледам СНИМКИ. ;)

Mo6no3
04-28-2007, 22:13
Не се застъпих, а лично го предложих. :wink:
Защо ли не се и учудих? Кажи го така... ако не ти беше неприятна нямаше да я баннат.


Място за лично отношение няма, срещу фактите не можеш да се изправиш. И тъй като ни най-малко не съм ти длъжна ще ти кажа - сам разгледай профила на въпросната потребителка и ще забележиш, че тя не си е позволила да обижда само в темата за снимките, а в много други. Може да сме си затваряли очите, защото е имала стойностни мнения, но в един момент всичко се насъбира и ето го резултата.
Единственият човек, на който следя постовете, освен на мен е тя. Така че отлично знам какви са и постовете. Когато 1 потребител е написал 10-11 хиляди постта е съвсем нормално да му се открият много постове нарушаващи правилата, но тя има далеч, далеч повече добри мнения. Това е Нормално. От постовете и се разбира, че тя е по-умна и знаеща от... айде да не се изхвърлям, но бих казал 90-95% потребителите.


Същото важи и за повечето от баннатите потребители. В самата тема потребителите бяха предупредени два пъти. След което вместо да поправят "грешките си" те продължиха (тук ще кажа, че ShanonLarkin направи изключение, но пък предните му мнения бяха може би най-просташките :? ).
Доколко потребителите и доколко екипа е виновен за това, че той няма авторитет сред юзърите и те не се вслушват в него?


И нещо последно, с което за мен темата е приключена - нямате право да се месите в решенията на модераторите и администраторите, освен при основателна причина, а такава очевидно липсва!
Есествено. Вие изобщо не грешите, ама вие сте светци. Покажи ми, колко пъти някой от екипа си е признавал, че екипа греши, особено при по-сериозни обвинения. Само не ми казвай, че вие не правите сериозни грешки и за това не можеш да ми дадеш пример.


ПП. И както казах в темата за снимките - правилата са за всички - готини или не чак толкова готини хора, със стойностни или не до толкова стойностни мнения, с 20 или 2000 мнения .. това е!
Колко "готин" е човек изобщо няма значение. Всеки си има собствени разбирания какво е "готин".
Какво обаче значи правилата са за всички? Ясно е, че трябва да има правила, за да не настъпи анархия, но личното ми мнение е, че правилата може да се нарушават, стига да е в умерени дози. За мен повечето баннове в този форум са абослютно безмислени и неоснователни. Айде обясни ми например колко основателен е банна на LadyDi и колко "опасна" беше, че даже я баннахте по IP?

ProstoAz
04-28-2007, 22:20
shadow4e, въпросът е и до елементарно възпитание. Ти какво ще направиш ако някой утре те напсува на улицата? Това, че той поприницп е добър човек ще промени ли въздейстивето на казаното от него?
Форумът е място, където всеки трябва да се чувства добре, а не място, където да бъдеш наричан "г*й" или "к*рва", само защото си си показал снимки и на някой не си му допаднал.
Да не забравяме и, че всичко се намира от google - ние не искаме нашият сайт да изскочи като резултат на търсенето на "мазен г*й" или "к*рва".

Забавно ми е, в грешка си. Казала съм нещо, а твоите аргументи срещу него не приемам като сериозни такива.

Mo6no3
04-28-2007, 22:26
Забавно ми е, в грешка си. Казала съм нещо, а твоите аргументи срещу него не приемам като сериозни такива.
Хахахахаха...

ами добре, да приемем, че аргувентите ми са несериозни и изобщо не искат обсъждане. Но ми отговори само на един въпрос, за който изобщо не са ми нужни аргументи, за да попитам. Колко пъти сте си признавали, че екипа греши при сериозни обвинения? Моля да ми бъде отговорено с цитати и примери.

ProstoAz
04-28-2007, 22:30
Какво значи екипът да "греши"? Ние се водим от правилата, съществуващи черно на бяло.

Shadow_Walker
04-28-2007, 22:35
Какво значи екипът да "греши"? Ние се водим от правилата, съществуващи черно на бяло. По скоро всеки тълкува правилата както му е изгодно.

ProstoAz
04-28-2007, 22:37
Да наречеш някого "мазен г*й" не е ли нарушение на 2, 9 и 13 точка от правилника? Има ли друг начин за тълкуване на тези думи, освен този?
Спорът е безсмислен, каузата - загубена. :wink:
Лека нощ.

Mo6no3
04-28-2007, 22:40
Какво значи екипът да "греши"? Ние се водим от правилата, съществуващи черно на бяло.
Почакай малко. От къде сте сигурни, че не грешите след като дори не знаете определението на думата "греша" и трябва да ме питате?

Какво значи опраданието, че се водите според правилата? Че може би правилата са грешни? Защото в думите ти може да се открие и това самопризнание.


Спри да ми заобикаляш въпросите и отговори по същество! Държа най-вече да чуя дали някога сте си признавали за сериозни грешки, защото такива със сигурност сте правели.

Shadow_Walker
04-28-2007, 22:46
Да наречеш някого "мазен г*й" не е ли нарушение на 2, 9 и 13 точка от правилника? Има ли друг начин за тълкуване на тези думи, освен този?
Спорът е безсмислен, каузата - загубена. :wink:
Лека нощ. Това е изразяване на лично мнение :-)

Swinkenhoffer
04-28-2007, 22:51
Да наречеш някого "мазен г*й" не е ли нарушение на 2, 9 и 13 точка от правилника? Има ли друг начин за тълкуване на тези думи, освен този?
Спорът е безсмислен, каузата - загубена. :wink:
Лека нощ. Това е изразяване на лично мнение :-)
е, винаги можеш да го кажеш малко по-дискретно... да те обявят за мазен гей не е никак... ободряващо. :lol:
но, това не значи, че банването на някои юзери не беше много мизерна постъпка.

L31h4z
04-28-2007, 23:23
3.Да не се месят в работата и решенията на модераторите, освен при
основателна причина(нарушения на модераторските задължения), при което са длъжни да уведомят администраторите.
И в случая всички (модератори/админи) са на едно мнение.Тогава какво сте се затръшкали?
Прави или не (не коментирам, за да не обидя някого, но не може да се отрече, че флууд имаше в изобилие), хората от екипа са решили така и не е редно, да оспорвате това им решение.
Темата е относно бана на ShannonLarkin и всички флуудили темата със снимките, не за работата на модератори/админи.Направете друга тема, ако мислите да коментирате това.
Може ли някой от вас, които недоволствате заради тази огромна "несправедливост" (живота е същия, душици), да отрече, че имаше флууд от страна на баннатите (конкретно в темата със снимките).Ммм?!?



Какво значи екипът да "греши"? Ние се водим от правилата, съществуващи черно на бяло.
Почакай малко. От къде сте сигурни, че не грешите след като дори не знаете определението на думата "греша" и трябва да ме питате?

Какво значи опраданието, че се водите според правилата? Че може би правилата са грешни? Защото в думите ти може да се открие и това самопризнание.


Спри да ми заобикаляш въпросите и отговори по същество! Държа най-вече да чуя дали някога сте си признавали за сериозни грешки, защото такива със сигурност сте правели.
"Забавно ми е" екипа греши, в някои свои действия СПОРЕД ТЕБ.Но, понеже не си господ, единствено ти се водиш по тази, твоя преценка.
Не можеш да искаш някой да ти се "оправдава", за това, което СПОРЕД ТЕБ е грешка.
Вярваш или не, правилата стоят над твоята дума.Ако не откриеш грешка на екипа, СПОРЕД ПРАВИЛАТА (и все пак, всеки греши), тогава може да твърдиш, че някой от модовете/админите не изпълняват задълженията си коректно.
Тавтологията в горните няколко реда бе умишлена.

P.S.Като толкова ви се спори, относно правотата на решенията и коректното изпълнение на задълженията на модераторите и админите, направете нова тема.Нито в заглавието, нито в първия пост е зададена такава тема за разговор.

machoka
04-29-2007, 00:13
Забавно ми е

Точно пък ти имаш най-малко право да пишеш в тази тема. При положение, че това ти е сигурно 10-тия профил и си банван именно заради това, заради което претендираш, че форума бил заприличал на боклук видиш ли..

именно ти си този, който заявяваш че си тук само заради простащината и лигавщината.

именно ти си този, който във всяка 'скандална' тема взимаш дейно участие, но за сметка на това нямаш нито един смислен и проникновен пост.

именно ти си човекът, на когото съм трил и цензурирал десетки постове.

и именно ти си човекът, който ако бях писал правилата аз /някой ме набеди по-нагоре в темата, че аз съм ги писал/, нямаше да имаш възможност да посещаваш това място /тъй като в момента правилата са прекалено толерантни към потребителите/.

Така че, освен че е леко нагло да се обаждаш в тая тема, е и неподходящо и малко смешно. По-добре ще направиш ако преустановиш участието си по темата.

RoyTheReaper
04-29-2007, 08:01
Да наречеш някого "мазен г*й" не е ли нарушение на 2, 9 и 13 точка от правилника? Има ли друг начин за тълкуване на тези думи, освен този?
Спорът е безсмислен, каузата - загубена. :wink:
Лека нощ. Това е изразяване на лично мнение :-)

Трябва да се прави разлика между лично мнение и откровена простащина.

Shadow_Walker
04-29-2007, 08:23
Да наречеш някого "мазен г*й" не е ли нарушение на 2, 9 и 13 точка от правилника? Има ли друг начин за тълкуване на тези думи, освен този?
Спорът е безсмислен, каузата - загубена. :wink:
Лека нощ. Това е изразяване на лично мнение :-)

Трябва да се прави разлика между лично мнение и откровена простащина.Да баннеш най-активните потребители не е ли такава?

RoyTheReaper
04-29-2007, 08:35
И какво като са най-активните? Трябва да имат имунитет срещу банан? И аз мога да направя 10 000 мнения от 1 буква - това означава, че никой не може да ме банне ли?

Правилата са съвсем ясни - никой не може да обижда и да спами, независимо от това дали се е регистрирал вчера или преди 2 години, или има 1 или 10 000 мнения.

Все пак, смятам, че на баннатите трябва да се даде втори шанс и бана да не е по ИП.

А че има двоен стандарт в налагането на наказания, няма спор. Има потребители, които системно са спамили в тази тема и редовно са псували и са обиждали и им се разминава. Дори и при тази банан-вълна имаше такива, които минаха тънко.

Ellie
04-29-2007, 09:10
Някои от тях сигурно няма да пишат повече тук.По собствено желание.Не съм сигурна, но ако мен ме баннат така не бих си губила времето.

air_J
04-29-2007, 10:08
Чудесна новина! Тъкмо малко да се поразчисти форума (пък за някой това не е първи бан, така че е видно, че не са желани). :-({|=

scion
04-29-2007, 12:10
След което вместо да поправят "грешките си" те продължиха
Знаеш ли, интересното е че имах точно ЕДНО мнение без снимка, а следващото, в което казах на Lady Death, че снимката й е хубава, беше придружено СЪС СНИМКА. Невърдълес, интересно ми е колко други хора, които правят юбър простотиите, не са баннати.
Бтв, заеби, ама 90 % от баннатите сме метъл/хардкористи хD Има конспирация!!! :mrgreen:
С уважения,
scion_of_storm

scion
04-29-2007, 12:13
Извинявам се за двойния поуст, но като гост не мога да си едитна мнението.
Относно псувните, мила просто аз, всеки в този форум псува някога. Хм, интересно, тогава всички нека да бъдат дарени със скъпоценния свети бананко? Айде де :)
Отново с уважение,
scion_of_storm

Shadow_Walker
04-29-2007, 12:14
След което вместо да поправят "грешките си" те продължиха
Знаеш ли, интересното е че имах точно ЕДНО мнение без снимка, а следващото, в което казах на Lady Death, че снимката й е хубава, беше придружено СЪС СНИМКА. Невърдълес, интересно ми е колко други хора, които правят юбър простотиите, не са баннати.
Бтв, заеби, ама 90 % от баннатите сме метъл/хардкористи хD Има конспирация!!! :mrgreen:
С уважения,
scion_of_stormче по тая логика и мене трябва да ме баннат-имах едно мнение със снимка и други, в които коментирам снимките, а и отговорих на въпроси за мен...даже се включих в спора с едно мнение...Ех... :(

ProstoAz
04-29-2007, 12:24
Ванкс, мноу си як, искам да ти меря анално температурата :smt007 кхах
Това забрави ли го? :roll:

Shadow_Walker, на теб мисля, че ти беше отговорено на въпроса. :wink:

scion
04-29-2007, 12:26
О, извинявай, тогава са цели две мнения!!! Прекалено много са, сигурно. Аз искам да попитам защо ние получаваме бан по айпи, а не по акаунт?!
Предишните нарушители на темата, както и другите нарушители (като Мошно 10000 пъти) получаваха бан по акаунт, а не по айпи. Доста яко, но не особено справедливо мисля, м?
С уважение,
scion_of_storm

RoyTheReaper
04-29-2007, 12:28
Бана на scion_of_Storm беше пресилен и несправедлив. Факт. Добре, направил е една издънка, но как така за нея той получава бан, а на някои други персонажи непристойното поведение се толерира с години?

ProstoAz
04-29-2007, 12:37
Първата партида е нормално да получи по-леко "наказание", като не до толкова предупредена и не до толкова наясно какво се случва, когато прекаляваш.
Мошно /или Забавно ми е/ е получавал и бан на АйПи-то, и деактивиране на профила.

Lake_bodom, кои са тези потребители? Кажи. Ще им разгледам профилите и ако има грешка - обещавам ще бъде поправена. Правилата са за всички и ако до сега не сме забелязали някого, това не значи, че той ще си върши дейността безнаказано, все някога ще бъде засечен.

scion
04-29-2007, 12:40
Уау, браво на първите партиди тогава. На следващия написал една дума на криво какво, ще му пращате бойни групировки вкъщи, защото не е като "предишните партиди"?
Айпито ли трябва да си променям, за да посещавам отново форума, какво трябва да направя? Разбирам да бяхме някакви тотални идиоти, че да не ни допускате повече до форума, но ебаси...
Както и да е, как стои въпроса с ботушката (Boot), след като сестра й беше банната и тя е пряко пострадала от това?
Айде помислете малко :)
С уважение,
scion_of_storm

Mo6no3
04-29-2007, 13:04
L31h4z - Абе аз нарушения на правилата съм откривал сумати, ама да почна да търся... не ми се занимава.

machoka - Караш ме да се възгордея, въпреки че се изхвърли с твърдението си, че нямам нито един смислен пост. Зависи какво разбираш под "смислен" и не съм тук само заради "простащината и лигавщината".

И аз бих запитал... Какво е виновна Буут, за дето сте баннали дет хор, която на всичкото отгоре банната, защото просто аз ф има лично отнешение към нея?

Иначе той Мошно има Бан на 2 реални IP-та и на 7-8 проксита. Един път ми бяха баннали IP-то, но не ми бяха деактивирали профила. Деактивираха го чак след 1 месец. Или админа и забравил да ми го банне или някой друг е ползвал същото IP.

scion - просто аз заобикалям бановете. Особено сега открих супер лесен начин да го правя. :mrgreen: Като махна и всичките реклами и тапети имам нормално скорост.

Между впрочем, ако не ме бяхте банали първият може би изобщо нямаше да пиша толкова глупости. Просто след като разбрах как да заобикалям банна се държах единствено според своите правила, защото вашите правила реално не ме санкционират.

ProstoAz
04-29-2007, 13:04
Въртим се в кръг. Отговори на тези въпроси са дадени в темата, давани са и многократно във форума. :wink:

scion
04-29-2007, 13:09
Ок, защото не видях отговор на този въпрос.
Докога сме баннати?

RoyTheReaper
04-29-2007, 13:11
Lake_bodom, кои са тези потребители? Кажи. Ще им разгледам профилите и ако има грешка - обещавам ще бъде поправена. Правилата са за всички и ако до сега не сме забелязали някого, това не значи, че той ще си върши дейността безнаказано, все някога ще бъде засечен.

На този въпрос тактично няма да отговоря, защото:
-ще наруша точка 13 и ще подлежа на директен бан;
-не ме кефи ролята на доносник;
-все пак това е вашата работа - да следите за спазването на правилата. Защо аз да ви я върша?

Просто се огледайте из разделите и ще ги видите. Няма да е толкова трудно, мисля, защото са твърде очевидни.


Между впрочем, ако не ме бяхте банали първият може би изобщо нямаше да пиша толкова глупости. Просто след като разбрах как да заобикалям банна се държах единствено според своите правила, защото вашите правила реално не ме санкционират.

Проблема е в това, че не осъзнаваш значимостта на тези правила.

04-29-2007, 13:18
Доста несправедливо беше. Не мисля, че заслужаваме такова наказание, защото сме пофлъдили темата за снимките. Един временен бан, ако бяхте сложили щеше да е по-приемливо. Плюс това, след предупреждението на ^npocTo^a3^f^ спряхме. Поне някои от нас. Не виждам причината, по която ми цензурирахте последния пост, който гласеше "Айде млъкнете вече наистина" или нещо от сорта. Използвахте цензурите за да ни довършите бановете. Не искам да ползвам проксита и нов акаунт за да посещавам форума. Ние се осрахме, но и вие не постъпихте правилно.

ShannonLarkin

Mo6no3
04-29-2007, 13:27
Проблема е в това, че не осъзнаваш значимостта на тези правила.
Осъзнавам отлично, но погледни форума...

преди време имаше една тема за някакъв дето си бъркал с лъжичка в гъза и след това ял това, което е изкарал от там. Тази тема съществуваше 1 месец, имаше над 30 и еди колко си страници с отговори, но нито един потребител не беше санкциониран, затова че е писал в нея и е провокирал по нататъшното писане в нея.Защо за подобна тема нямаше сонкционирани, а сега има?

Правилата са, за да се спазват, а се спазват, за да се поддържа някакъв ред. Да, но тук няма никакъв ред щом се допускат подобни теми. Така че не виждам смисъл и аз да ги спазвам.

Иначе искам да отбележа, че посещавам 10-15 форума. Някой рядко, някои често, но това е единственият форум, в който съм получавал какъвто и да е бан.

AliceSw
04-29-2007, 13:32
тъпо е, баннахте една част от хората, които пишат що годе смислени неща

а тва за scion of storm е страшна глупост заради 1 мнение, което дори не е явно нецензурно и мнение без снимка сте го баннали, браво, а по колко пъти на ден в разделите Секс или Любов се пише "курва", "кучка", "ходи се е*и" и не знам си кво си още, а никой не е получил бан за това

^npocTo^a3^f^ ти може да си мод, ама аз да те светна, че гей е цензурираният вариант и няма нужда от звездичката :wink:

ProstoAz
04-29-2007, 13:41
Никой не е казал, че бановете са вечни. Аз не съм наясно, но предполагам, че са временни. :wink:

machoka
04-29-2007, 14:07
Нека внеса малко пояснения по темата, с които считам че върви към приключване.

1. Мошно или 'Забавно ми е' получи току-що поредният си бан, заедно със смешното IP заради това: :)

Правилата са, за да се спазват, а се спазват, за да се поддържа някакъв ред. Да, но тук няма никакъв ред щом се допускат подобни теми. Така че не виждам смисъл и аз да ги спазвам.
Аривидерчи. Пп. и едно обръщение към теб:
не ме дърпай за опашката, защото може лесно да се уреди всеки твой пост да изчезва 10 секунди след като си го пуснал, ако ще и през сървър на Конго да го пускаш. Просто не ме предизвиквай да залегна на пс-то като едно време, за да ти показвам че не си прав в наглостта си.

2.

Никой не е казал, че бановете са вечни. Аз не съм наясно, но предполагам, че са временни.
Премахнати са бановете на IP адресите. Мрежата на Дет'Хор, респективно Буут е фиксната. Моите извинения на Буут, ама като ползвате динамична мрежа или един и същи компютър ги има и тези рискове.
Бановете на никовете остават за неопределен период. Който желае от баннатите потребители - да си регне друг и да има предвид, че следващият път ще е на целите им мрежи за постоянно.

3.
Lake_bodom - или казваш кои са преференцираните височайши особи, или просто замълчаваш. Не може туко-така да се хвърля едно 'има и по-равни от равните' и до тук. Аз предлагам да замълчиш, а следващият път като съзреш такава 'несправедливост' да ми драснеш едно ЛС.
Толеранс никой няма, още по-малко пък и да имаше - мислите ли, че щеше явно да се показва??! :idea: Не съм толкова тъп.
И все пак - няма.

Несериозен Потребител
04-29-2007, 14:24
Премахнати са бановете на IP адресите.
Браво. =D>

scion
04-29-2007, 14:33
Мерси за разбирането, ще си направя друг акаунт :) До скоро и поздрави :>

04-29-2007, 14:38
Да не би да сте пропуснали да махнете моя бан? :lol: Все още не мога да вляза.

Larkin

Ice_Queen*
04-29-2007, 14:59
hahahaha..i kakvo..ban..i za kakvo..za6toto vij ti ni se e sly4ilo da budem grybi i tn.n
zna4i sus meseci i sedmici moje da se turpqt uzyri ,kato naprimer : xixi,xixi2,Metoman i t.n. kakto i dr uzyri koito redovno psuvat,pravqt skandali i t.n.,no vie re6avate to4no nas..hah..da ne bi nqkoq moderatorka ,da ne e haresala ne6to koeto sme i kazali?

sujalqvam no moje li da znam po osnovanie SISTEMNO NARY6AVANE na koq to4ka sum bannata????/

i vse pak(ne sum 4ela dr 4 str.) po IP li e ili samo po acc?

P.S.
sry za latinicita

04-29-2007, 15:03
по ай пи сме баннати...мачока каза, че ги е махнал, но все още не мога да вляза...

ProstoAz
04-29-2007, 15:06
За системно нарушение на 2, 3, 9 и 13 точка от правилника в темата за снимките.
Направи си нова регистрация (Васко току-що спомена, че бановете на АйПи-тата са махнати) и ми пиши, за да ти пратя ЛС с твои цитати.

ПП. xixi, xixi2 и Metoman от доста време вече са баннати.

Ice_Queen_
04-29-2007, 15:07
Az si napravih nov reg..

malka_sladuranka
04-29-2007, 15:08
Az si napravih nov reg.. :smt008

04-29-2007, 15:10
вие добре...ама на мен все още ми показва това:

Вие сте изгонен от този форум!
Моля свържете се с администраторите за повече информация.

ShannonLarkin

ProstoAz
04-29-2007, 15:12
вие добре...ама на мен все още ми показва това:

Вие сте изгонен от този форум!
Моля свържете се с администраторите за повече информация.

ShannonLarkin

Не можеш да си влезеш с ника... :-k Трябва да се регистрираш наново.

04-29-2007, 15:18
ами това се опитвам...като дам на линка на форума и ми изписва това:

Вие сте изгонен от този форум!
Моля свържете се с администраторите за повече информация.

като дам на регистрирай се излиза същото :?

Несериозен Потребител
04-29-2007, 15:21
Не можеш да си влезеш с ника... :-k Трябва да се регистрираш наново.
Не си баннвана и не знаеш. Човека иска да каже, че сте забравили да му махните банна по IP.

04-29-2007, 15:23
scion_of_Storm сега по скайп ми каза, че има същия проблем като моя :?

nencuHka
04-29-2007, 18:01
Az si napravih nov reg.. :smt006

Swinkenhoffer
04-29-2007, 18:44
еехх, народът ни да беше така оправен и извън форумите... хах. :lol:

shadow4e
04-29-2007, 19:17
От моето училище също не може да се влезне, явно някой е обиждал и има бан по айпи, което е тъпо, защоот има и други желаещи да влизат, ама... Явно на човекът не му е пукало за другите.


Браво, че сте взели предложенията ни под внимание да им махнете банновете по айпи!

04-29-2007, 19:32
да, но аз ВСЕ още не мога да вляза!

scion
04-29-2007, 19:39
+1, и аз не мога да вляза, още от сайта ми дава, че още съм баннат. Странно...

Reed
04-29-2007, 19:41
От моето училище също не може да се влезне, явно някой е обиждал и има бан по айпи, което е тъпо, защоот има и други желаещи да влизат, ама... Явно на човекът не му е пукало за другите.


Браво, че сте взели предложенията ни под внимание да им махнете банновете по айпи!
:-# и в мойто даскало е така...на какво се дължи тва?

Alcohooligan
04-29-2007, 21:06
Red.Chil е пак в играта,но под псевдоним Alcohooligan. :-D

04-29-2007, 21:10
Red.Chil е пак в играта,но под псевдоним Alcohooligan. :-D

O_O как! още не мога да вляза! и scionofstorm влезе! баааси

scion
04-30-2007, 08:19
Ок, аз влязох вчера вечерта без проблеми. И днес какво гледам- изгонен сте от този форум бла-бла. Втф :D

bungle
04-30-2007, 08:22
Абе, модовете, аре пуснете хората.
К'во се правите на интересни.
Махнете им бана по IP.
Все едно тоя форум е нещо ГОЛЯЯЯЯМОООО. Гхаххаха.
И без това са малко готините потребители.
Голямо правосъдие раздавате, ееееееееееееееееееей. Спуквате ме от смяГх.

ScionOfStorm
04-30-2007, 08:57
Ми нищо де, засега ще го караме от прокси изглежда :> Пък като се оправят нещата- по нормален начин :).

Disrespect
04-30-2007, 09:08
Мен Мачока изглежда просто ме е пропуснал. :lol: Дали нарочно, дали не... :mrgreen:

Shadow_Walker
04-30-2007, 14:20
Йеее бановете по АйПи са махната, йеее :-D
П.П. Искам спИциални благодарности, защото подпомогнах това да се случи като написах темата :lol:
П.П.2.Ем темата вече е изчерпана :-)

Disrespect
04-30-2007, 14:31
Аз вече ти благодарих за темата много. :) Махнати, обаче аз и ScionOfStorm все още имаме проблеми. Писал съм на Мачока, но не е влизал. Ще чакаме.

fake
04-30-2007, 17:50
aе...по темата вземете махнете и мойте най-накрая че ми писна вече :smt012

Swinkenhoffer
04-30-2007, 18:19
aе...по темата вземете махнете и мойте най-накрая че ми писна вече :smt012

като гледам как са се "засилили" да махат банове... не се надявай. :lol:
scion_of_Storm още не може да влиза.
](*,)

*machoka*
04-30-2007, 18:29
Тези, които не могат да влязат да ми пратят на ЛС IP-тата си, ако ги знаят. Отново повтарям, че всички ИП адреси които бяха рестрикнати по този повод ги оправихме.

Несериозен Потребител
04-30-2007, 18:45
Няма ли някой, който да пробута и моето IP и да каже, че това му е второто IP от къдете влиза от някое друго място? :lol:

Ice_Queen_
04-30-2007, 19:03
Аз нямам проблем с ИПто..само с регистрацията...

Boot
04-30-2007, 19:09
aе...по темата вземете махнете и мойте най-накрая че ми писна вече :smt012

като гледам как са се "засилили" да махат банове... не се надявай. :lol:
scion_of_Storm още не може да влиза.
](*,)

И сестрището май не може...

OtherDimension
04-30-2007, 19:15
стига сте ревали ..
като че ли от това ви зависи живота

bungle
04-30-2007, 19:19
OtherDimension, с уникален аватар си, както винаги.

"Шофьор на такси" е ВЕЛИК филм!!! А де Ниро прави невероятна роля!

air_J
04-30-2007, 19:22
Според мен пък изобщо не трябваше да им се махат бановете. И на провинилите се за пръв път иди-дойди, но за банваните повече от 1 път (като Дет Уор) и за системно банваните (като Мошно) така и не разбрах защо имаше милост. :-({|=

Несериозен Потребител
04-30-2007, 19:24
Кога друг път Death Whore е баннвана?

Не бих казал, че за мене има милост. Най-редовно си ме баннват по IP.

bungle
04-30-2007, 19:24
'Щото без тях няма да е същото. :-D

air_J
04-30-2007, 21:18
Кога друг път Death Whore е баннвана?

Не бих казал, че за мене има милост. Най-редовно си ме баннват по IP.
Отдавна, а на теб мачока ти обясни, че не му се занимава да те банне вовеки-веков. :-({|=

Boot
04-30-2007, 21:20
Дет Хор за пръв път я банват ;)

05-01-2007, 08:50
Еми сереш в темата със снимките - получаваш банан. Такъв е живота.

Сред баннатите има потребители, които ме кефят, но правилата са такива. Да се надяваме, че не са баннати по ИП и ще могат да си направят нов акаунт.

Интересното обаче е, че има хора, които са срали много повече, но им се разминава.да,има и такива.Май аз спадам към тях.Признавам си.

nencuHka
05-01-2007, 09:51
Ах как се разпискаха "приятелите" на баннатите и кво да прай мачока...махна им бановете :roll:

Shadow_Walker
05-01-2007, 10:06
Ах как се разпискаха "приятелите" на баннатите и кво да прай мачока...махна им бановете :roll: Повечето от форума ги обичат тея хора така че не се бъркай.

Несериозен Потребител
05-01-2007, 10:24
Ах как се разпискаха "приятелите" на баннатите и кво да прай мачока...махна им бановете :roll:
Виж сега... в повечето случаи банновете (на IP) са тъпо нещо. Казвам го не защото съм баннат, а защото банна е крайна мерка. Според мен той трябва да се прилага само за хора пречещи на форума, а не защото си нарушил няколко пъти някакви правила. Не бих казал, че хората, които бяха баннати пречеха на форума. Е за Ванкс може би, но дори и за него неще щот` ми бише забавно да го гледам отстрани.

Disorder
05-01-2007, 10:24
Ах как се разпискаха "приятелите" на баннатите и кво да прай мачока...махна им бановете :roll:

злобата е лошо нещо :)
Както и анархията...

Disorder
05-01-2007, 10:46
Ах как се разпискаха "приятелите" на баннатите и кво да прай мачока...махна им бановете :roll:

злобата е лошо нещо :)
Както и анархията...

и какво общо има тя??? :shock:
Има общо понеже ако се направи компромис на едни това значи, че трябва да се прави за всички. За какво в крайна сметка са правилата ако не за да бъдат спазвани?

Ice_Queen_
05-01-2007, 10:50
Тая история е леко мътна ..но няма значение.
Нима вс не се отбаннати ?
МЕн лично мн ме е яд за Дет Хор... :x

ScionOfStorm
05-01-2007, 11:47
^^Чети по-добре мода какво каза.
Миналата партида са били по-леко ощетени, само по акаунт. Сега и ние сме само по акаунт, тоест нямаме преференции. Четете малко темите де :)
Мерси, на мен лично сякаш ми е оправен форума. Специални благодарности на всички, подкрепили ни, особено на Сенчестия скитник :) Имаш бира от мен бате хD

Skullbreaker
05-01-2007, 12:02
Кралицата май е с динамично IP .
Мисля , че можеше да им се даде шанс , нз да са били предупреждавани.
Но само модераторския екип може да решава.

machoka
05-01-2007, 13:18
Последно всички ли имат достъп до форума?

ShannonLarkin? Само него не го виждам.


Кралицата май е с динамично IP
аха. Мислех да се махне ИП бана само на някои хора, но така пък отново щеше да има недоволни. За това покрай някои се махнаха ИП бановете и на останалите.

Идеята ми не е някой да бъде прогонван, а да се даде ясен сигнал, че спам в онази, а и в която и да било тема, НЯМА да бъде толериран!

nencuHka
05-01-2007, 14:41
Повечето от форума ги обичат тея хора така че не се бъркай.

И на мен Айс Куийн ми е много приятна,ама не се разписках да търся сметка на модовете...справедливо несправедливо-тяхно решение...Айде са не ме намесвайте в спорове....

machoka
05-01-2007, 14:53
а не зависи ли от темата? :)

защото, ако спама не се толерира съвсем... ](*,)

по-скоро от раздела :mrgreen:
около ФЪН изяснихме ситуацията по-рано )

Останалото - всичко си заминава, зависи кога бъде забелязано )

machoka
05-01-2007, 15:05
..примерно... ;)

Skullbreaker
05-01-2007, 16:06
Да де , ама има места на които не е желателен такъв "забавен" спам..
Отказвам се да отварям вече "Секс" раздела , анонимните са все повече и повече..

Disrespect
05-01-2007, 16:09
Все още съм с бан. :?

iNl0Ve_wItX_liFe
05-02-2007, 10:01
punisher ?
НЕеееееееееееееее! Обичкам си яяяя! :smt010

Muse_of_Madness
05-02-2007, 11:50
BastardOfChrist баннат? Малеее.... гоненията срещу начетените странни индивидулисти (т.е. шматките) продължават... ЗАЩО? :smt010

05-02-2007, 19:34
Ааа да...той влязъл ли е? Щото аз ВСЕ още не мога да вляза нормално. #-o

gavra1
05-02-2007, 20:42
ей махнете и банана, защото знам какво е да си баннат :mrgreen: :---)

Disrespect
05-02-2007, 20:59
Ааа да...той влязъл ли е? Щото аз ВСЕ още не мога да вляза нормално. #-o

Да де...то и Log In имаше...

ScionOfStorm
05-03-2007, 08:24
Абе пичове, аз хубаво имам прокси, ама защо пак съм баннат като се опита да влеза без него?!? о.О

machoka
05-03-2007, 13:46
В момента има технически проблем, в най-скоро време ще бъде оправен и ще се проверят отново Ип-тата, на които потребители твърдят че не могат да се конектнат. Само не знам как някои влизат, а друи не могат.

Мисля да приключваме вече темата?

ексо...
05-03-2007, 13:55
е може и да си поспамим...

:lol:

machoka
05-03-2007, 14:20
значи статичният реален адрес на ShannonLarkin, от който е писал всички си постове си беше наред, динамичната мрежа на scion_of_Storm с масата от постовете му - също.
Мрежата на Буут и Дет-хор беше фиксната наново.

Темата приключва тук - всички са без ИП бан, ако имат проблем с достъпа - е в техния телевизор, да пишат до админ екипа.

Следващият път бановете ще са по ИП.

Лека ден.