PDA

View Full Version : слаби или...?



04-28-2007, 18:04
какви момичета харесвате по-вече много слаби или по-пухкави (закръглени).Не ми казвайте нормално то е ясно,представете си че може да избирате само между мн слаби и пълнички :?:

04-28-2007, 18:16
добре изглеждащи независимо от кг. Така ли си избираш мадами???

Ниго
04-28-2007, 18:25
Спортни с характер. Много слабите и кокалестите са за кучетата и за мтеросексуалните "пичове". Тая жена няма само по кафета да я водя я. Деца трябва да се раждат :lol:

04-28-2007, 19:56
slabi finni i elegantni... nqma da izlizam s divo prase q

LiCk|It_OfF
04-28-2007, 20:09
Ами аз като момиче си казвам мнението.
Оточнявам че говоря само за външен вид!!!

Не харесвам момичета с наднормено тело-за мен това показва,че не се занимават с фигурата си и не полагат грижи да отслабнат.
Не харесвам и много слаби кокалести момичета-за мен това е грозно.
Харесвам момичета с нормален външен вид и тегло.

П.П.Отново казвам,че мнението ми е само за външен вид.Две от мои доста добри приятелки са и от двата вида. :wink:

Swinkenhoffer
04-28-2007, 20:11
на някои момичета им отива да са пухкави. :) не съм мъж (за жалост :lol: ), но, според мен, е важно какво излъчване има като цяло, лицето най-вече.
а, ако трябва да избирам, това повече по-слаби ми звучи като някъв скелет, така че пълнички (не свиня) е добре.

e_l_i_z_a
04-28-2007, 22:04
Да са съразмерни,да са стегнати и да са елегантни.
Момиче съм,но си казвам мнението :wink:

Drakthul
04-28-2007, 22:09
С една дума - поддържани. Няма по-лошо от една жена/момиче да не се поддържа външно, независимо от душевната красота.

iLoveChocolate
04-29-2007, 09:56
ами аз обичам да гледам манекенки /но не отвратително слаби/ и честно казано им се възхищавам и ми харесва,че бяха измислили вече да не стават манекенки прекалено слабите. харесват ми примерно дълги краченца със стегнато дупенце и съръзмерни гърди-тва ми е идеала просто. а пък иначе ако има закръглени жени те примерно компенсират с чаровна усмивка и лице. за мен едно не стегнато тяло говори за мързел или липса на желание за поддържане на добра фигура.

04-29-2007, 11:37
не харесвам прекалено слаби момичета... :-k

Sarabi
04-29-2007, 11:51
Е, и аз нямам щастието да съм момче... но и аз ще кажа, че съразмерните форми са най- важни. На мен ми харесват момичета с талия и ханш... което не ги прави дебели, а женствени. Но и смятам, че момиче с повечко форми е по добре от стърчащи кокали... не че нещо пречи да имаш талия и ханш без да имаш сланинки по тях,ама... абе не съм фенка на кокалите :lol: .

Th3WildAng3l
04-29-2007, 12:24
Едно момиче макар и малко кокалесто може да изглежда много по-добре от едно пълно момиче. Естествено не говоря висша степен на слабост - то тогава вече е по-скоро болестно състояние (както и висша степен на пълнота).