PDA

View Full Version : Тайна



Фче
04-28-2007, 18:36
Тръгнах с едно момче. Обаче той каза че не иска останалите с които се събираме и който и да е да знаят че ходим. Каза ми "Не искам сички да знаят че хоим щото ше почнат да се бъзикат и кво ли още не. Ти ако искаш им кажи, ама аз не искам да знаят". Аз нямам нищо напротив че той не иска останалите да знаят, но според вас защо не иска останалите да знаят :smt017 ?

04-28-2007, 18:41
:shock: 4e kak taka 6te se sramuva ot teb? tva ne e hubavo za edna vrazka... ako darje6e tolkova mnogo na teb nqma6e da te krie... pak i vse nqkoga 6te razberat i drugite

bonboni
04-28-2007, 18:46
mn gadnu tei da te krie [-(

Фче
04-28-2007, 18:48
mn gadnu tei da te krie [-(

Мене не ми е мн гадну щото аз и без тва не моа кажа че съм истински влюбена в него. Ама не моа схвана що иска да се крием от другите :-$

madlencheto:)
04-28-2007, 18:50
Е може да не се срамува момчето, просто да му е неприятно да говорят за вас и да ви обсъждат.. и да се "бъзикат" и за това да не иска много много да се знае.Пък и виж той не ти е казал на всяка цена да не казваш, ти трябва да прецениш.Той просто ти е казал,че няма да му е много приятно да му подхвърлят разни бъзици и да обсъждат и т.н..

Фче
04-28-2007, 18:55
Е може да не се срамува момчето, просто да му е неприятно да говорят за вас и да ви обсъждат.. и да се "бъзикат" и за това да не иска много много да се знае.Пък и виж той не ти е казал на всяка цена да не казваш, ти трябва да прецениш.Той просто ти е казал,че няма да му е много приятно да му подхвърлят разни бъзици и да обсъждат и т.н..

Ми те и без тва тея с коит се събираме квито са, ако разберат ше почнат само за тва да говорят и кво ли да не измислят за нас. Но наистина той само ми каза "Ти ако искаш им кажи, ама аз не искам мноу мноу да знаят" :-k

in love with you
04-28-2007, 19:01
Тръгнах с едно момче. Обаче той каза че не иска останалите с които се събираме и който и да е да знаят че ходим. Каза ми "Не искам сички да знаят че хоим щото ше почнат да се бъзикат и кво ли още не. Ти ако искаш им кажи, ама аз не искам да знаят". Аз нямам нищо напротив че той не иска останалите да знаят, но според вас защо не иска останалите да знаят :smt017 ?
може да желае да го запази в таина или да се срамува от другите и да не иска да те наранят и да си само негова :> това е прекрасно според мен

DarkAngelOfHope
04-28-2007, 19:09
кога навършвате 13 викаш ??

madlencheto:)
04-28-2007, 19:11
Но наистина той само ми каза "Ти ако искаш им кажи, ама аз не искам мноу мноу да знаят" :-k
Емии.. да, точно. В смисъл той не те е задължил да не казваш... просто няма да му е приятно, пък ти вече си решаваш какво да направиш;) а и щом сама казваш,че хората с които се събирате и излизате са леееко интригантчета тогава е разбираемо желанието му;) мм.. не мислиш ли??

Фче
04-28-2007, 19:11
кога навършвате 13 викаш ??

Аз съм на 13, а той на 15!!!!!!!!!!!!

Фче
04-28-2007, 19:12
Но наистина той само ми каза "Ти ако искаш им кажи, ама аз не искам мноу мноу да знаят" :-k
Емии.. да, точно. В смисъл той не те е задължил да не казваш... просто няма да му е приятно, пък ти вече си решаваш какво да направиш;) а и щом сама казваш,че хората с които се събирате и излизате са леееко интригантчета тогава е разбираемо желанието му;) мм.. не мислиш ли??

Те не са лееко интригантчета, а са доооста интригантчета :smt005

DarkAngelOfHope
04-28-2007, 19:14
кога навършвате 13 викаш ??

Аз съм на 13, а той на 15!!!!!!!!!!!!


е той се държи по детински и от тебе ...

vvs_go
04-28-2007, 21:20
6toto golqma 4ast ot teenagerite sa mazni komplexari i 6te vi ebavat zdravo

MoHuTo
04-28-2007, 21:40
Абе може и да го е срам от тебе, ама може и да върти две и да те крие тебе..знам ли... :-k

My_Way
04-28-2007, 22:25
Абе може и да го е срам от тебе, ама може и да върти две и да те крие тебе..знам ли... :-k
Ее, що го издаде пича бе? :-D

Фче
04-29-2007, 06:03
Абе може и да го е срам от тебе, ама може и да върти две и да те крие тебе..знам ли... :-k
Ее, що го издаде пича бе? :-D

Хахахахаха. Той ако ходе6е и с друга аз щях вече да съм разбрала, тъй като града ни е супер малък. Пък и мн не ми се вярва.
Но според мен причината е, че неговите фр се държат ужасно

miss_survivor
04-29-2007, 07:05
SMOTANQK!6tom ne iska nikoi da znae za va6ata vryzka zna4i ne te obi4a 4ak tolkova ili se sramuva da te pokazva.Spored men tova e dostaty4na pri4ina za edin GOLQM SKANDAL! :::

iskamTe_vednaga
04-29-2007, 07:13
Тръгнах с едно момче. Обаче той каза че не иска останалите с които се събираме и който и да е да знаят че ходим. Каза ми "Не искам сички да знаят че хоим щото ше почнат да се бъзикат и кво ли още не. Ти ако искаш им кажи, ама аз не искам да знаят". Аз нямам нищо напротив че той не иска останалите да знаят, но според вас защо не иска останалите да знаят :smt017 ?
На колко години сте че да ги правите тея неща?!? Случайно да не плащате данак обществено мнение..Няма какво да ти пука какво казват другите..Просто го питай какав е проблема че неиска да сте заедно пред останалите..Смис незнам как търпиш да си до него и да неможе да си го цункаш

iskamTe_vednaga
04-29-2007, 07:16
кога навършвате 13 викаш ??

Аз съм на 13, а той на 15!!!!!!!!!!!!


е той се държи по детински и от тебе ...
Ми дали твойте години го притесняват...на тея години(15) момченцата още не са се доразвили и имат малко страни разбирания.Например че не може да ходят с по малки и такива глупости,а след време тичат след младото и свежото...

mechtaq_za_teb
04-29-2007, 07:52
Pri4inite moje da sa nqkolko,no se samnqvam da se sramuva ot teb...ako beshe taka dali shteshe da tragne s teb?!Moje prosto da ne mu e priqtno da govorqt za vas i da vi obsyjdat.

koalka
04-29-2007, 08:06
Говори с него и го питай защо толкова не иска да знаят?Какво има да говорят, че сте заедно ли?Вие не знаете колко време ще ходите, но представи си, че изкарате по-дълго и през цялото това време ще трябва да се криете, което повярвай ми, ще се отрази на връзката ви като цяло.

honda^
04-29-2007, 08:11
Еми може да го е срам от теб и да не иска приятелите му да разберат, за666тото 666те го спукат от ебавки :twisted: , примерно.
Това, 4е ти е казал ако си искала да каже666, ок и т.н., не зна4и ни666то. Той ти казва, 4е не иска да знаят и след това, за да изглежда по-добре цялата ситуация, ти казва ако иска666 да им каже666. Той много добре знае, 4е след това, което ти е казал, няма да си отвори666 устата :mrgreen:

BAYO
04-30-2007, 10:25
Малки сте бе, но ще порастнете. Просто много се влияете от мненията на другите, а не би трябвало да е така. Нали сте си заедно, кфо ви пука кво говорят другите .. според мен не тря да криете, рано или късно ще се разбере и тогава еб*вките ще са по яки и от преди :-k

fulldelight
04-30-2007, 10:59
О, не! Как така ще те крие?? Тва, че не искал да ВИ ебават по-скоро значи, че не иска да ГО ебават! Момиче, той се срамува от теб! Говори с него - не може така...

Buhtaaa
04-30-2007, 14:51
shtoto go e stram ... az taka go vijdam ...

JaklinA
04-30-2007, 14:53
и незнам защо другите ще ви се подиграват