PDA

View Full Version : SrAm Me EeEe ):



SRAMEJLIVKA :]
04-28-2007, 20:00
ami az.....takova.....
ako edno momi4e ne se e celuvalo dosega s mom4e (s ezi4e :smt016 ) dali mom4eto 6te razbere ???? :-D
pLs KaJeTe :smt006
i ako moje i mom4etata da kajat dali biha se usetili :roll:
............i ako moje sa6to da kajete i kak po-mako da si li4i 4e sam neopitna po taq temi4ka :oops:

leko_otkachena
04-28-2007, 20:03
em na dali shte se oseti az kato se celunah za purvi put s ezik toi vobshte ne razbra che nemoga

Just_say_no
04-28-2007, 20:05
:shock: ko se trevoje6 za gluposti ??? vsi4ko 6te doide ot samosebe si 6te vidi6. :wink: nai si li4i 4e nqma6 opit ot tova 4e kogato se celuva6 se vdarvqva6 i nqkak si stava6 skovan.. togava prosto se razvalq kefa ot celuvkata... ina4e ako se otpusne6 i ne misli6 za tova kato za "parviq pat" vsi4ko 6te e ok :)

lamkei
04-28-2007, 20:27
Споко, някъде четох, че на момчето са му нужви поне 4 опита, за да се научи, а на момичетата е вродено! Няма за какво да се притесняваш и при мен беше така притеснения това онова, ама като настъпи момента всичко идва от само себеси. Наслаждавай се.... :P :P :P

hristowow
04-28-2007, 20:27
Мисля че все пак се разбира. Но ако момчето те обича ще се радва да те научи да се целувате

04-28-2007, 20:40
ami syper sa qki napreite si i taq gledanka we xora
1.Напиши името на човек от срещуположния пол
2.Кой е любимият ти цвят от тези:
жълт,черен,червен,син или зелен?
3.Първият ти инициял
4.Месецът ти на раждане?
5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло?
6.Напише името на човека от същия пол като теб
7.Любимото ти число?
8.Калифорния или Флорида?
9.Кое харесваш повиче:езеро или океан?
10.Напиши желание
1.Това е името на човека,в който наистина си влюбен
2.Ако си избрала.................
червено-ти си жив и изпълнен с любов
черно-ти си скромен и агресивен
зелено-твоята душа е щастлива и излъчва спокойствие
син-ти си човек със спонтанен характер
жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора
3.Ако инициалът ти е
А-К-имаш много приятели и любов в живота си
Л-Р-опитваш се да се наслаждаваш на живота и любовтати скоро ще раэцъфти
С-Я-обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро
4.Ако си роден през
Януари-Март-годината ще е добра и ще разбереш,че си се влюбил в човек,който не си очаквал
АПРИЛ-ЮНИ-ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго
ЮЛИ-СЕПТЕМВРИ-ще имаш незабравима година с много проблеми
ОКТОМВРИ-ДЕКЕМВРИ-годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа
5.Ако избереш............
ЧЕРНО-живота ти ще тръгне в различна посока,ще имаш много промени но посли ще се радваш на тях
БЯЛО-ще намериш приятел,който ще ти се доверява ще направи всичко това но може и да не го разбереш
6.Това е най-добрият ти приятел
7.Това е броя на близките приятели,които ще имаш в живота си
8.Ако избереш.......
КАЛИФОРНИЯ-обичаш приключенията
ФЛОРИДА-романтична душа си
9.Ако избереш..............
ЕЗЕРО-верен си на приятелите си,но си малко разсеян
ОКЕАН-ти си спонтанен и обичаш места с хора
10.Желанието ти ще се сбъдне,ако пуснеш това в друг форум в рамките на 1 ча

Hah
Za pyrvi pyt edna ot tiq gluposti se okaza dosta to4na za men
Kiriqta e na max

hforce
04-28-2007, 21:40
use6ta se ama nqma kak da go izbegne6 osven ako ne nakara6 nqkoq tvoq pritelka da te nau4i (na praktika ne na teoriq)

04-28-2007, 22:27
Da oseshta se no samo ako mom4eto ima opit ina4e ne :)

NaSkO_
04-28-2007, 22:28
Da oseshta se no samo ako mom4eto ima opit ina4e ne :)
Tva beh az :oops: :D

sherry
04-29-2007, 06:51
Няма да се усети, ако си спокойна, отпусната и не го хапеш и лигавиш много :-D

Vladokaaa
04-29-2007, 07:02
Гледай я наща за кво се притеснява абе споко това да ти е проблема като немойш ще се научиш много лесно пробваш и толкова то ще си стане нема де да иде а ако не те е срам му кажи:Покажи ми как? и на момчета ще му е гот да те научи :D

BWald0rf
04-29-2007, 07:18
Няма какво да се притесняваш.Всичко ще стане само

mechtaq_za_teb
04-29-2007, 07:44
Zavisi si ot teb dali toi shte razbere.Trqbva da se otpusnesh i da se otdadesh na momenta,togava nqma da se useti :) Ne se pritesnqvai,tova si e neshto napalno normalno.

unexisting
04-29-2007, 07:46
няма да разбере

koalka
04-29-2007, 08:08
Според мен няма да се разбере.

jony
04-29-2007, 08:15
Всеки си има "стил", ако може така да се нарече...
Ако на приятелят ти му е сходен на твоя, може и да не разбере..иначе се разбира..поне според мен :).
П.с. Ако му кажеш, ще е по-добре...100% ще е много на кеф, че ти е "първият" :mrgreen:

hforce
04-29-2007, 09:00
П.с. Ако му кажеш, ще е по-добре...100% ще е много на кеф, че ти е "първият" :mrgreen:
napulno sum suglasen, puk i ne vqrvam da ima ne6to protiv da te nau4i ;) uspeh i da kaje6 posle kak e minalo

bqsna_teenagerka
04-29-2007, 09:14
ами зависи...ако той те целуне а ти стиош като препарина и нищо не правиш най вероятно ще се осети...ни ако и ти действаш и си запозната какво се прави едва ли ще се усети!

Presley
04-29-2007, 10:40
100% ще се усети :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

SRAMEJLIVKA :]
04-29-2007, 11:57
ami az se 4udq dali da mu kaja 4e ne sam mn opitna (dori vaob6te) ama nz kak 6te reagira :roll: dali nqma da mi se izsmee :?

04-29-2007, 12:01
Не се притеснявай за глупости! :wink:

_Sweet_Love_
04-29-2007, 12:16
Няма какво да се притесняваш. на момчето ще му хареса да разбере, че ти епървият.

04-29-2007, 13:52
em na dali shte se oseti az kato se celunah za purvi put s ezik toi vobshte ne razbra che nemoga
кво зна4и 'не мога" бе,
тва е като пеенето и танцуването- някои го могат по-добре от други, някои сякаш са родени нау4ени а други колкото и да се у4ат го правят малко фалшиво,
но малко или много всеки го може.

Fucking_Bitch
04-29-2007, 13:53
според мен всичко става от самосебе си..ако се постараеш едва ли ще разбере

SRAMEJLIVKA :]
04-29-2007, 14:12
a moje li mom4etata da kajat slu4valo li im se e da se celuvat s neopitni momi4eta i kakvo mislqt po temata :roll: ... i nepriqtno li im e :oops:

04-29-2007, 14:16
няма "неопитни", има такива, дето Обичат Да Бъдат Истински
и разни дето се правят на какви ли не.

Истинските се целуват като за последно, дори да им е за пръв път,
а другите са просто "дървени' или "пластмасови"
както искаш го разбирай.

jony
04-29-2007, 14:19
]a moje li mom4etata da kajat slu4valo li im se e da se celuvat s neopitni momi4eta i kakvo mislqt po temata :roll: ... i nepriqtno li im e :oops:
Важното е самата целувка, самият жест, самото чувство.
Как точно си въртиш езика, няма голямо значение :mrgreen:
Може би сега няма да ме разбереш, но се опитай просто да ти е хубаво и да не се притесняваш и ще видиш, че ще стане по-добре.
На въпросът ти-да. Мога да ти кажа, че беше страхотоно, първо, защото знаех, че съм първият(тук може малко и егото да се обажда :mrgreen: ) и второ, защото я харесвах и това беше най-хубавият момент. :)

Fanatichka
04-29-2007, 14:22
Не мисля, че ще разбере по простата пруичина,ч е всеки човек се целува различно.Примерно аз като се целунах за първи път с гаджето ми/преди това е бях целувала/ не се получи кой знае колко добре, щото не си бяхме свикнали на целувките.Тей, че не се спичай и хич да не ти пука

sweet_kiss_f
04-29-2007, 15:37
]ami az se 4udq dali da mu kaja 4e ne sam mn opitna (dori vaob6te) ama nz kak 6te reagira :roll: dali nqma da mi se izsmee :?
mila spoko ne vqrvam 4e 6te ti se izsmee 6tot az sa6to naskoro prejivqh parvata si celuvka i mnogo me be6e strah zatova mu kazah i posle mi be6e po lesno da se otpusna :)

04-29-2007, 15:40
Излъжи го, че наскоро са ти присадили език.

*fool*

prosto az f
04-30-2007, 11:18
men ne me hvanaha.....s vremeto se nau4ih :D :smt005 toi hi4 ne se oseti 4e mi e bil 1 vata {} s nego,ama tva be6e odavana :D

BAYO
04-30-2007, 11:50
Какво като ти е първият. Да не би да ти се разсърди или нещо подобно. Въпросът е да не се сковаваш и да се накефиш на момента. Ако ти е мноо напрегнато , просто му кажи, не го крий, щот ще се разбере, няма как просто. Така хем ще ти е по-забавно, хем ще се чувстваш по-спокойна. Тва мисля :idea:

f1s714e70
04-30-2007, 12:13
xaxxxx edni "priqtelka" uxapa mom4eto s koeto se opita da se celuva parviq pat posle edno momi4e q nau4i i ve4e traa da moji bez da xape nolencata na mom4encata

Buhtaaa
04-30-2007, 14:38
kvo ti puka ... nali vse nqkoga shte ima pyrvi pyt ...

JaklinA
04-30-2007, 14:40
abe mili4ka ne se pritesnqvai vsi4ko 6te doide ot samosebe si

malka_nejna
04-30-2007, 19:11
nqma nachin da razbere!!! Vseki se celuva razlichno i vinagi kogato se celuvash s nov chovek e pochti kato parva celuvka prosto zashto e razlichno...otpusni se i se kefi na momenta! Az na 1viq mu kazah i toi si umrq ot kef che she me nauchi da se celuvam :lol: Davai smelo i da razbere kvo tolkova?! Nai-mnogo da se zaradva che ti e 1vata celuvka shtoto e nezabravim spomen i shte se radva che shte go pomnish cql jivot :smt016

Mimka_sweet
04-30-2007, 19:33
Аз пък почнах да крещя "НЕ МОГА,не могааааааааааа" :-D :-D :-D :-D :-D :-D

TuZAra
04-30-2007, 19:43
Осещасе- момичето почва да те хапи да вади език от остата ти и т.н. няма да навлизам в подробности но се осеща

krem4et0
04-30-2007, 19:46
Когато се целувах за първи път с език трая доста време. после казах на момчето, че ми е за първи път и той не повярва. Уф, защо не мога да върна времато назад и да съм целувала само 1 момче, а трябваше да даря този скъп за мен миг на човек, който не го заслужаваше?

[Fr33land3R]
04-30-2007, 19:51
Споко, някъде четох, че на момчето са му нужви поне 4 опита, за да се научи, а на момичетата е вродено! Няма за какво да се притесняваш и при мен беше така притеснения това онова, ама като настъпи момента всичко идва от само себеси. Наслаждавай се.... :P :P :P
ahahhahahahahhahahahahaha gavraaaa
PP: Kaji mu, 4e ne si se celuvala do sega...

ashi`mutso
05-01-2007, 10:16
ami syper sa qki napreite si i taq gledanka we xora
1.Напиши името на човек от срещуположния пол
2.Кой е любимият ти цвят от тези:
жълт,черен,червен,син или зелен?
3.Първият ти инициял
4.Месецът ти на раждане?
5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло?
6.Напише името на човека от същия пол като теб
7.Любимото ти число?
8.Калифорния или Флорида?
9.Кое харесваш повиче:езеро или океан?
10.Напиши желание
1.Това е името на човека,в който наистина си влюбен
2.Ако си избрала.................
червено-ти си жив и изпълнен с любов
черно-ти си скромен и агресивен
зелено-твоята душа е щастлива и излъчва спокойствие
син-ти си човек със спонтанен характер
жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора
3.Ако инициалът ти е
А-К-имаш много приятели и любов в живота си
Л-Р-опитваш се да се наслаждаваш на живота и любовтати скоро ще раэцъфти
С-Я-обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро
4.Ако си роден през
Януари-Март-годината ще е добра и ще разбереш,че си се влюбил в човек,който не си очаквал
АПРИЛ-ЮНИ-ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго
ЮЛИ-СЕПТЕМВРИ-ще имаш незабравима година с много проблеми
ОКТОМВРИ-ДЕКЕМВРИ-годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа
5.Ако избереш............
ЧЕРНО-живота ти ще тръгне в различна посока,ще имаш много промени но посли ще се радваш на тях
БЯЛО-ще намериш приятел,който ще ти се доверява ще направи всичко това но може и да не го разбереш
6.Това е най-добрият ти приятел
7.Това е броя на близките приятели,които ще имаш в живота си
8.Ако избереш.......
КАЛИФОРНИЯ-обичаш приключенията
ФЛОРИДА-романтична душа си
9.Ако избереш..............
ЕЗЕРО-верен си на приятелите си,но си малко разсеян
ОКЕАН-ти си спонтанен и обичаш места с хора
10.Желанието ти ще се сбъдне,ако пуснеш това в друг форум в рамките на 1 ча

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 10:17
Какво като ти е първият. Да не би да ти се разсърди или нещо подобно. Въпросът е да не се сковаваш и да се накефиш на момента. Ако ти е мноо напрегнато , просто му кажи, не го крий, щот ще се разбере, няма как просто. Така хем ще ти е по-забавно, хем ще се чувстваш по-спокойна. Тва мисля :idea:

Ми и аз т'ва мисля.. :::

SRAMEJLIVKA :]
05-01-2007, 11:16
mi strah me e da ne mi se izsmee :oops: toi e na 16 , a az sam na 13 i vse o6te ne sam se celuvala :roll:

f-ka
05-01-2007, 11:36
]mi strah me e da ne mi se izsmee :oops: toi e na 16 , a az sam na 13 i vse o6te ne sam se celuvala :roll:

Abe kvo se trevoji6? Ta ti si samo na 13 ! Normalno e ! Kvo vi stava na vsa hora mislite 4e ot rano trqbva si4ko da ste praili ... Trqbva da e super tap 4e da ti se izsmee pri polojenie 4e si samo na 13! A toi kat iska da e s po malka, togava 6te te u4i tva e !
Parvata mi celuvka be6e...ah neiskam i da si spomnqqqqqqm !!! No az mu nameknah 4e ne sam se celuvala do sega i toi ni6to mai ne kaza prosto pak opita da me celune... posle mi kaza 4e sam se u4ila barzi4ko...no tai li ina4e do kraq na vrazkata ni ne mi haresvaha xceluvkite s nego i ne mislq 4e se bqh nau4ila neznam pritesnqvah se vseki pat 6tom se celuvahme a v sa6toto vreme iskah pak i pak ... Offf posle pak se pritesnqvah 4e prosto ne me biva v celuvkite i sam obre4ena dda nemoga da se celuvam... No s vremeto se nau4ih..taka4e ne se pritesnqvai ! Ako toi naistina te haresva 6te te razbere i nqma da ima ni6to protiv da te nau4i... a ako e tapak kato nqkoi mom4eta 6te ti se izsmee. No spored men trqbva da opita6 ;) kaji mu 4e ne si mnogo opitna prosto... i gotovo.
Uspeh i ne se pritesnqvai, ne badi darvo kakto az bqh ;) ! celuvkata e ne6to varhovno ne izpuskai momenta ne mislq 4e 6te te 4aka s godini dokat se predstra6i6 ;)

p.s. da razkaje6 kak e minalo...

BAYO
05-01-2007, 11:38
]mi strah me e da ne mi se izsmee :oops: toi e na 16 , a az sam na 13 i vse o6te ne sam se celuvala :roll:

Абе страх те е .... мислиш си .... изключи го главния компютър за малко (мозъкът ти) и нещата ще се оправят , вярвай ми. Ако си мислиш за нещо лошо, то ще се случи, ако си мислиш за нещо хубаво, то ще се случи. Избери си ти за какво да си мислиш, докато си с него, или без. :::

ulqlq
05-24-2007, 20:58
Ahh moita pyrva celuvka beshe kato bqh na 13 ujs ujs ne iskam da si spomnqm... zapochnah da vadq ezika ot ustata mu obyrnah se i zapochnah da kreshtq "nene ne mogaaaaaaaaaaaaaa"

zubi
05-24-2007, 22:13
може би ако си глътнеш езика ще рабере ... :D ./..