PDA

View Full Version : Moderated: Кажете нещо ефикасно против пъпки и стрии



lil4eto0
04-28-2007, 20:09
Може би тази тема сте я повдигали 1000000000000 пъти,но аз не мога да намеря решение!!!! На 13 години съм- всяко моми4е на тази възраст иска да се чувтства красиво.Да обаче аз имам пъпки - те са единият проблем ама вече ходя на козметик мажа се с разни неща и малко по малко може и да се отърва от тях, а другият са СТРИИТЕЕЕ!!! Мазах се с ДЕВА с масло на ИКАРОВ , После с едно гръцко -ПЕРКУТАЛФА ! от 1 и2 нямаше ефект а от 3 го използвах малко време защото следващяи път го няаше в аптеката и взех други-на регал и едно kolastyna-сега съм с тях!! НЯма особен ефект! та исках да помоля да ми кажете нещо ефикасно.Все пак нито един тийнеджър(особено ако е момиче) не сика да има такива гадориииии Дори с баща ми съм говорила и той каза че ако ми гарантират нещо добро колкото и да струва мое е!! ПОмогнете ми моля виииииииииии

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

LiCk|It_OfF
04-28-2007, 20:12
Ами аз мога да ти препоръчам:

:arrow: Сауна
:arrow: Масаж

За кремове не мога да ти кажа.Аз нямам такъв проблем и не съм компетентна,но това е моето мнение. :wink:

lil4eto
04-28-2007, 20:14
Ами аз мога да ти препоръчам:

:arrow: Сауна
:arrow: Масаж

За кремове не мога да ти кажа.Аз нямам такъв проблем и не съм компетентна,но това е моето мнение. :wink:
Благодаря много !!До колкото знам обаче трябва да се предприеме нещо пове4е за вече образували се сртий!! Ако някой знае да ми помогне а и така ще помогне на много други момичетата защото знам че е често срещат проблем

emilythestrange
04-28-2007, 20:19
и пак
Ами аз мога да ти препоръчам:

:arrow: Сауна
:arrow: Масаж

За кремове не мога да ти кажа.Аз нямам такъв проблем и не съм компетентна,но това е моето мнение. :wink:

vlubchivo
04-28-2007, 20:33
Те стрии не се появяват току така. :-k Иначе има едно на кое беше. На живанши ако не бъркам. Една бяла туба със зеленичко. Преди много години струваше 37 лв. Нещо помня такива неща, сестра ми имаше и остана доволна от него. Но една туба не и помогна, защото тя имаше наистина много и на много места. Надебеля драстично и после драстично свали килограми (адски много)

lil4eto0
04-28-2007, 20:37
Те стрии не се появяват току така. :-k Иначе има едно на кое беше. На живанши ако не бъркам. Една бяла туба със зеленичко. Преди много години струваше 37 лв. Нещо помня такива неща, сестра ми имаше и остана доволна от него. Но една туба не и помогна, защото тя имаше наистина много и на много места. Надебеля драстично и после драстично свали килограми (адски много) i pri men se poqviha zaradi smqna na kilogramite ia mi kji po podrobno za tovaa za krema na sestra ti molq te

lil4eto0
04-28-2007, 20:45
Айде моля ви кажете нещо ефикасно та може би и вие имате този проблем така сами ще си помогнете споделетее моля виииии

04-28-2007, 23:59
Ох и аз съм със същия проблем.Попринцип се мажа с някакъв крем независимо какъв е,трябва да е мазен но нищо не помага.По точно помага да не се образуват нови но старите с нищо не се махат.Кажете нещо че и аз съм дотса отчаяна :roll:

sladko`eFche
04-29-2007, 05:50
i az imam,ve4e mai se primirih de no...na men pari4ki mi lipsvat za da si napravq operaziq.6tom ba6ta ti bi platil gi mahni s lazer (:

mrsy
04-29-2007, 06:29
И аз имам стрии и се мажа с контрактубекс :) мажа се вече 3 ден и не знам дали има разлика ... след месец някъде ще разбера; )

влюбчиво
04-29-2007, 15:09
Ми казах това, което си спомних. Тубичката е наистина голяма. Струва си парите. Иначе също знам, че няма да е лошо да се ходи на масаж и след баня сам да си го масажираш по някакъв начин. :-k

lil4eto
04-29-2007, 18:52
blagodarq no s lazer ne si zaslujava zashtoto sam malko i napromer sled kato rodq pak shte se poqvat i t.n a i ne mislq da s e podlagam na takiva neshta

lil4eto
04-29-2007, 18:54
Ми казах това, което си спомних. Тубичката е наистина голяма. Струва си парите. Иначе също знам, че няма да е лошо да се ходи на масаж и след баня сам да си го масажираш по някакъв начин. :-k A kak to4no se kazva krema na sestra ti i tq samata dovolna li e ot nego molq te spodeli zashtoto vijdam 4e ima i drugi s tozi problem

lil4eto
04-29-2007, 18:56
И аз имам стрии и се мажа с контрактубекс :) мажа се вече 3 ден и не знам дали има разлика ... след месец някъде ще разбера; ) ще споделиш ли като мине време

mrsy
04-29-2007, 19:10
И аз имам стрии и се мажа с контрактубекс :) мажа се вече 3 ден и не знам дали има разлика ... след месец някъде ще разбера; ) ще споделиш ли като мине време Ще,ще. Не знам след колко време обаче действа ...

lil4eto
04-29-2007, 19:20
И аз имам стрии и се мажа с контрактубекс :) мажа се вече 3 ден и не знам дали има разлика ... след месец някъде ще разбера; ) ще споделиш ли като мине време Ще,ще. Не знам след колко време обаче действа ... blagodarq redovno shte sleddq za da mi kajesh kak deistva

lil4eto
04-30-2007, 19:28
Моля ви споделяйте мнения