PDA

View Full Version : Daskalo



lidekeep
04-28-2007, 21:13
zdr hora ! zna4i problema mi e takyv 4e v daskalo mi e syper sky4no i to ne e edin dva dena ot na4aloto da godinata. taq godina vleznah vav toq kirliv klas i nz za6to vleznah ... to po cql den vs okolo mene sedat po 4inovete i ... tfa e :( . syper skyka puk daskaloto ni ne e nqkvo hybavo , ne se smqta za elitno a pak vs sa prosto oteg4ava6ti :[ . ako ste se sblaskvali sas sa6tiqt problem pls razkajete ili mi pomognete sas ne6to 6o to ve4e seriozno izdivqvam ot skyka...

fak_you_maafaka
04-28-2007, 22:17
Адската скука, ето кво прая аз:
- слушам музика на mp3-то
- драскам си
- чета списания за коли
- играя на карти с някой

shadow4e
04-28-2007, 23:39
Раздвижи ги тези хора и на тях им е скучно. :)
От моя клас има 2 момичета, които не стават от сутринта докато не свършим. Е едното по-става, особено ако е с менструация /ходи до тоалетната/, другото-дори и това не съм го виждала да прави.
Обаче понякога отивам пир тях и ги раздвижвам, не е трудно стига да имаш желание. Редовните са ми "айде с мен до тоалетната да ми подържиш еди си кво" и там казвам "айде сега за айрянче с мен" и така.. :)

Buhtaaa
04-29-2007, 20:20
be napraite ein kupo v klasnata staq na chinovete shte stane cool xaxax :D:D

sladurana2319
04-30-2007, 10:45
vij az ot tazi godina sam v nov klas i novo daskalo...i da ti kaja vinagi ima takia det sa po stesnitelni po skromni i gi e sram ama....pokaji im 4e na tebe ne ti pyka ot ni6ty prei si kfoto si znaesh otpysni se i te i te 6te te posledvat...pone pri mene tei stana i do den dneshen za tqh oshte sam nai lydata v klasa :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2007, 13:46
vuui lele :) i na men mi be6e taka v na4aloto.. hvani si tam nqkoe drugar4e i go karai da pravite neshto prez mejdu4asiqta :lol: az taka napravih.. i eto sega ot 2ma sme 6 :lol: :lol: :smt005

Cerealkiller
05-01-2007, 14:27
"айде с мен до тоалетната да ми подържиш еди си кво" :smt082 пхахаха ако си момче обаче при тва предложение определено ще се раздвижат!

А по темата ми прави се на идотче и се лигави по цяло междучасие повечето ще те намразят щот ще им пилиш нервите ,а тея дет се кефят занчи си заслужават и се влачи с тях насам натам! Но ако тва не стане ..значи са мн zaluхани-изгори им дневника да ги избавиш от мъките поне :mrgreen:

even_in_death
05-01-2007, 15:46
Значи аз не съм в ново даскало но почти като цяло класът ми е нов... Естествено вс се притесняват отначало но аз и едно момче направихме така че да не е скука в даскало...Постоянно пускаме музика ,танцуваме, пеем, викаме, или се заяждаме, но трябва да става нещо в тия часове и най-вече междучасията(освен ако не сме някаде да пушим) иначе тия хорица ще изтъпеят...Намери си някои на твоя ъкъл и деистваи ;)

maybelline
05-02-2007, 04:52
zdr hora ! zna4i problema mi e takyv 4e v daskalo mi e syper sky4no i to ne e edin dva dena ot na4aloto da godinata. taq godina vleznah vav toq kirliv klas i nz za6to vleznah ... to po cql den vs okolo mene sedat po 4inovete i ... tfa e :( . syper skyka puk daskaloto ni ne e nqkvo hybavo , ne se smqta za elitno a pak vs sa prosto oteg4ava6ti :[ . ako ste se sblaskvali sas sa6tiqt problem pls razkajete ili mi pomognete sas ne6to 6o to ve4e seriozno izdivqvam ot skyka...

Другите поне седят около теб,а при мен е същото - адска скука,но НИКОЙ не седи около чина ми,или около мен,всички са се пръснали по групички и иди ги разделяй :) Иначе,да,аз съм в този клас от 2 години и имам още 3 години с тях...имаш няколко възможности:
а) СВИКВАЙ
б) намери си приятели от другите класове
в) премести се в друго училище
Лично аз се спрях на вариянти а) и б),но за някои хора в) е по-удачният избор.Късмет!