PDA

View Full Version : Mn obi4am da masturbiram



Alenata_M
04-28-2007, 23:06
Az sam momi4e i mn se kefq da biq 4iki na mom4etata, samo 4e ponqkoga stavat :smt014 za6toto mn sam barzala i gi bolqlo 4ak, nai me kefi kato se izhvarlqt. [-o< daite savet, az li po bavno da daistvam ili da ne im obra6tam vnimanie i samo da praq svirki bez da im biq 4ikii, 6toto to tva e nai qkoto pak seki se oplakva

Golf_fenka
04-29-2007, 06:30
намали малко темпото...и го увеличи като го усетиш че става по-твърд.....а и докато му правиш чекии, от време на време си помагай с езика ;)

n03
04-29-2007, 06:39
Обичаш да правиш чекии на момчета.... ама ти на колко момчета си правила :lol: звучи ми като на много :-D иначе намали малко темпото, прави го по-страстно така :twisted:

jony
04-29-2007, 07:18
намали малко темпото...и го увеличи като го усетиш че става по-твърд.....а и докато му правиш чекии, от време на време си помагай с езика ;)
:smt005 Да, баш като му стане по-твърд да засили?! Ти чуваш ли се?
Не, маце, засили като почне да омеква...(ако почне) и накрая стискаш повече :mrgreen:

Golf_fenka
04-29-2007, 07:30
намали малко темпото...и го увеличи като го усетиш че става по-твърд.....а и докато му правиш чекии, от време на време си помагай с езика ;)
:smt005 Да, баш като му стане по-твърд да засили?! Ти чуваш ли се?
Не, маце, засили като почне да омеква...(ако почне) и накрая стискаш повече :mrgreen:
точно преди да свърши, членът става по-твърд и чувствителен, тогава се забързва за макс удоволствие.....на теб ако ти умеква значи имаш проблем, или момичето ти е с вързан език

jony
04-29-2007, 07:36
намали малко темпото...и го увеличи като го усетиш че става по-твърд.....а и докато му правиш чекии, от време на време си помагай с езика ;)
:smt005 Да, баш като му стане по-твърд да засили?! Ти чуваш ли се?
Не, маце, засили като почне да омеква...(ако почне) и накрая стискаш повече :mrgreen:
точно преди да свърши, членът става по-твърд и чувствителен, тогава се забързва за макс удоволствие.....на теб ако ти умеква значи имаш проблем, или момичето ти е с вързан език
:?
Нито ми Омеква, нито девойката ми е с вързан език, дори напротив, но не е там работата.
1.В първия си пост, не си споменала "точно преди да свърши" сещаш ли се?
2.По твърд-да, по-чувствителен става, след като "свършиш"
3.Предпочитам сам да си го правя това... според мен момичето никога не може да усети точно кога да засили и кога да забави, кога момчето го боли и кога не...