PDA

View Full Version : НЕИСКАМ ПОВЕЧЕ У ДОМА!



LastNightOnEarth
04-29-2007, 05:12
Хора какво да ви говоря писна ми.. толкова ми е тъжно и съм толкова объркана.. вчера през деня майка ми и баща ми се скараха на центъра псуваха се и така.. добре.. после в къщи татко каза на майка да си събиира багажите и да отива при родителите си.. (Това става пред мен) каза й че няма кво да прави тук,а аз казах че ако тя се махне и аз се махам (въпреки че не се разбирам много с нея, но я съжелявам заради тва даржание на баща ми) След което всичко мина и аз си събирах багажа и тъкмо си тръгвах от къщи майка застана до мен и се разплака, а аз и казах и да плаче и да не плаче тва е положението..(Нараних я много) няма да съм в къщи и тя ми вика каде 6те отиде6 аз й казах че по улиците ще спя но няма да съм в къщи и тя каза че ако тръгна аз и тя тръгва и почна да си събира работите... Обаче ми стана много гадно и й казах че 6те си стоя в къщи само 6те изляза да се видя с гаджето.. ОК.. но прибирам се те седят двамата с баща ми и си говорят.. майка пак плачеше.. и пак нищо не ми казаха..Легнахме си(майка ми спи в мойта стая а баща ми в др стая) и цяла вечер през 10мин той идваше и обиждаше майка искаше и някакъв номер.. после чух майка да казва"Защо ме риташ?" замълчах си и се правех че спя. ПОсле той каза "Ела отатака да се разберем кво ще правим" и я дръпна отидоха в др. стая и нещо викаха.. Аз станах и ги слушах от вратата и доколкото разбрах майка е изневерила на татко.. Стана ми мн мн ама много гадно :(
Ама той се държеше с нея мн гадно тя само плачеше.. После чух нещо за развод..НЕМОГА ДА ОПИША КАК СЕ ПОЧУВСТВАХ.. и после баща ми излезе някаде и ми се обади по телефона..и каза че бил при родителите на майка ми, да съм и кажела да знае... незнам какво е правил там.. аз го напсувах и му затворих тел-а.. Сега незнам какво да правя никой нищо не ми казва подминават ме.и нишо нз какво става.. майка плаче.. с татко не си говоря и нямам такова намерение въпреки че по принцип е много добър винаги ме пуска до късно и ми дава много пари.. макар че нямаме много.. докато майка е точно обратното..
И ако се разделят .. КакВО ДА ПРАВЯ.. ПРИ КОЙ ДА ОТИДА...
но аз неискам да се разделят искам да стигнем до разумно решение и да продължим живота си като нормални хора.. Кажете ми вие какво бихте направили в тази ситуация към кого бихте застанали.. ? Много ме е страх.. МНОГОООООООО :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:


П.С. - Благодаря на тези които са прочели всичко това.. исках с някой да споделя.. аа с гаджето.. много ми е тъпо да му кажа такива неща..:(
и се извинявам за правописните грешки, но просто в момента.. не ми е точно до тях .. моля ви разберете ме..

hforce
04-29-2007, 07:18
pro4etoh go, naistina e mnogo kofti tva koeto e stanalo ama ba6ta ti e prav, 4e maika ti trea da se iznasq (ako e negov apartamenta de), a ina4e az li4no bih te posuvetval da ostane6 pri ba6ta ti, a i ot kolko vreme hodite s gadjeto ti, ako hodite ot mnogo vreme moje da mu spodeli6 i da izmislite kakvo 6te pravite, a spored mene ne e lo6o i da ostane6 1-2 dena pri nego da spi6

Mimka_sweet
04-29-2007, 09:07
Mного съжелявам за това,което се е случило. Аз не знам какво да те посъветвам ,но най добре е да отидеш да живееш при някоя баба или дядо ....... макар че по разказа ти разбрах че баща ти е един вид "по-добрия",така че аз бих застанала на негова страна,ако бях на твое място :roll:

fulldelight
04-29-2007, 10:02
Мн мн мн гадно..до известна степен те разбирам напълно - наще са същата картинка и ми е ясно колко ти е гадно! Ти няма какво да направиш - те трябва сами да се разберат като големи хора. Единственето, което можеш да направиш е някой път докато се карат да отидеш при тях и да им се скараш - да има кажеш да се държат кат големи хора и т.н...

Disrespect
04-29-2007, 20:54
УАУ! Това беше доста покъртителна история. Не е било много добре, че си се развикала на баща си, защото...просто не е било правилно! Все пак тя му е изневерила...ако я е бил не е направил добре, но все пак това, че си се скарала с него е много лошо. Тук мисля, че майка ти е виновна и не мисля, че след тази случка ще продължите живота си нормално. Съжалявам за което. До развод може и да се стигне, но можеш и ти да помогнеш това да НЕ се случи. Ако се опиташ да говориш с баща си и да го помолиш да ти обясни всичко каквото става с тях, можеш да пробваш след това да говориш с двамата и да споделиш това, което става и с теб. Мисля, че ще те изслушат и ще се замислят над това, което им кажеш и може да се замислят над решението за развода.
Може и да няма голям смисъл в приказките ми, но и аз в момента съм малко изнервен, защото малкия ми брат има температура и съм под напрежение и аз.

Едно голямо УСПЕХ от мен! Съчувствам ти.

ivan4oooo
05-01-2007, 08:14
oleee gorkata. kat go 4etox mi stana mnogo kofti. no izmislix na4in da razbere6 kvo stava.suberi gi i dvamata i gi zapla6i 4e 6te napravi6 ne6to sus sebe si i 6te ti izpeqt si4ko do poslednata duma. siguren sam 4e mnogo te obi4at . probvai nqma kvo da zagubi6 pone az taka gledam na ne6tata

djeini
05-01-2007, 08:40
oleee gorkata. kat go 4etox mi stana mnogo kofti. no izmislix na4in da razbere6 kvo stava.suberi gi i dvamata i gi zapla6i 4e 6te napravi6 ne6to sus sebe si i 6te ti izpeqt si4ko do poslednata duma. siguren sam 4e mnogo te obi4at . probvai nqma kvo da zagubi6 pone az taka gledam na ne6tata
Abe ti dobre li si da gi zapla6va lele nai-mnogo da si iskara6 edin perdax.Moje da sum surova no ostavi ne6tata da se slu4vat 6tom ne mogat pove4e da sa zaedno ti ne trqbva da gi prinujdava6 [-X [-X [-X [-X [-X [-X

mp3f
05-01-2007, 13:19
#-o momi4e ti ba6tati za kinti li go smu4i6 samo :smt011 q otivai da mu se izvinqva6 i tova 4e 6te se razvejdat ne e koi zna kvo nito si 1-ta nito poslednata :smt018

Th3MaN
05-02-2007, 17:37
В много семейства се случват такива работи. Разбирам те много е гадно. Според мен за седмица две ще им мини и сико ще е наред, но за съжаление може и да не стане. За това те съветвам да вземеш страната на някой. Ако се разделят ще има при кйо да останеш. Разбирам те и виждам че ти е много гадно съчувствам ти дано нещата се оправят. Опитай се да направиш нещо. Недей да се караш с тях.

DeaD_SouL
05-02-2007, 18:34
mn kofti sluchka...nashte sa bili pred razvot okolo 17 pati za poslednite 16 godini no vsichko se e opravqlo.ako maika ti naistina e izneverila na bashta ti trqbva da govorish s bashta si i da go nakarash da i prosti...taka do nqkakva stepen jivota ti shte proticha normalno...saberi gi dvamata na edno mqsto na masata naprimer i im kaji da ti kajat kvo stava shtoto i ti si chast ot tova semeistvo po dqvolite i trqbvq da znaesh kakvo se sluchva... mislq che do razvot nqma da se stigne ako sednat da pogovorqt kato normalni hora....sq za skandala i za ubidite otpraveni kam maika ti normalno e bilo zashtoto bashta ti e bil naranen...zapomni samo che vinagi ima proshka bez znachenie za kakvo...nakarai gi da proumeqt tova!!! USPEH!!!!!!

nasty_f
05-02-2007, 18:51
Знам,че не е редно винаги да се успокояваме с мисълта "охх,не съм единствена",но трябва да го направиш :? .Найстина доста критично положение.И майка ми и баща ми бяха в доста не добри отношения в продължение на почти целия им брак.Венаги намират за какво да се карат.Но въпреки това са си заедно.Спомням си,че когато бях много малка баща ми изневеряваше много на майка ми и всяка вечер се караха,понеже и майка ми спеше в мойта стая.Удрял я е...
Но се оправиха.А и майка ми понеже е добра и всички и се качват на главата и и говорят зад гърба,дори пред нея,а тя само си мълчи(което не одобрявам,но няма значение).Сега се карат само за глупости и не сериозно.Просто не може да живееш с един човек и да не се караш с него.Почти невъзможно е да намериш точния човек,с който да сте на едно мнение в абсолютно всяко отношение.....
Бих те посъветвала да идеш при някои баба и дядо,а ако нямаш иди при някоя приятелка за известно време,или във гаджето ти...Докато решат родителите ти какво ще правят.Ако се разведат дори може да е по-добре.Няма да слушаш вече караници,викове...Родителит е ти осъзнават ли,че по този начин те нараняват психически и може да зависи здравето ти от това по нататък,че така ти причиняват стресове,стресират те.Кажи им това нещо.Да не бъдат толкова големи егоисти,а да помислят и за теб!

LastNightOnEarth
05-04-2007, 19:24
pro4etoh mneniqta i mn blagodarq na vsi4ki koito sa mi otgovorili i sa mi dali savet, no az pro4etoh mneniqta vi dosta kysno..
no vapreki tova sam dobre za6toto ne6tata zatihnaha
az ne sam govorila s tqh izob6to po tazi tema te sa si govorili ot vreme da vreme gi 4uvah kvo si govorqt, no mislq 4e te vse o6te neznaqt 4e az znam vapreki vsi4ko mai ne6tata se opravqt za6toto si govorqt ot vreme na vreme normalno kakto predi si govoreha
az malko gi stresnah za6toto onazi ve4er kato se karaha si sabrah bagaja i kazah 4e neiskam da jiveq pove4e v tazi ka6ta i 4e mi vredqt psihi4eski maika mi se razplaka stana i tapo i q sajelih i se opravihme
dano ne6tata da se opravqt napulno ako stane ne6to pak 6te pi6a
naistina mn blagodarq na vsi4ki koito sa si napravili truda da pro4etat temata mi i da mi dadat savet blagodarq i za sa4ustviqta {}
Iskreno vi pojelavam na nikogo da ne se slu4va tova i da jiveete jivota si kato horata
Blagodarq vi o6te vednaj !

gabrielka@a
05-11-2007, 10:38
Уф!Горката!Много гадно се е получило...На мен ми се случи почти същото,само,че с баща ми,но всичко сега е наред!Съветвам те да поизчкакаш няколко дни,да видиш дали няма да се оправят,а ако не се сдобрят им кажи,че ако не престанат си заминаваш и отиди да спиш ден-два при гаджето....Успех!

S!n PaRaD!s3
05-13-2007, 09:00
Наистина много гадна ситуация, но според мен не трябва да се месиш в отношенията им. Знам, че не искаш да се развеждат и т.н., но трябва да помислиш и за тях... Дори сега да се сдобрят и известно време нещата да вървят гладко не вярвам, че с това ще се приключи... След известно време пак ще се скарат и тогава ще ти е още по-гадно. Нито майка ти, нито баща ти са постъпили добре...Но това са тяхните отношения. Пробвай да се поставиш на тяхно място... Да разбереш, че гаджето ти е изневерило и т.н. Не знам, това е моето мнение, ти си решаваш как да постъпиш.