PDA

View Full Version : как да се отпусна и да се държа нормално пред него



@delina16f
04-29-2007, 06:18
Накратко: аз съм момиче на 16,ходя с момче на 21(от 4-5 дена).Всеки път като излезем аз някак се сковавам и не се отпускам и усещам,че не съм себе си и не говоря много.Момчето е страхотно и с него се чувствам сигурна(не е в него проблема).Какво да направя за да се отпусна и да бъда по-спокойна и да говоря по-уверено и т.н.?Моля най-вече женската половина за съвет - ако знаете някакъв начин за отпускане в компанията да страхотен човек.

alkobalko
04-29-2007, 06:35
Просто се отпусни и бъди себе си. Няма защо да се сковаваш или да се опитваш да бъдеш човек, какъвто не си. Забрави за всичко останало и се забавлявайте. Ще видиш как много скоро ще забравиш притеснението си.

Nassgerrack
04-29-2007, 06:36
Здравей от мъжката част на форума :)

Винаги има причина,която поражда притеснението.За да се страхуваш да говориш с него значи просто не си го възприела като приятел.Ако не знаеш,гаджетата са ПРИЯТЕЛИ с интимен характер. Не само ти тряа да го почувстваш като такъв,но и той тряа да те предразположи.

Аз винаги съм на мнението ,че за да провеждаш разговор с някой не е задължително да говориш много.Би го почувствала по-близък ако го попиташ за личната страна на живота му.Тайните на човека до теб те сближават.Можеш да му разкажеш и ти нещо по-тайно в теб,което не си казвала на много хора - после ще усетиш човека по-близък.

И съм убеден,че ако правите нещо(да играете баскетбол,мини голф,да бягате и т.н)вместо да стоите по някви опушени кафета,отношенията ви ще се задълбочат.Общия опит стои винаги в основата на връзката.

extazygirl
04-29-2007, 06:36
emi kvo da ti kaja...otidete nqkoq ve4er primerno v nqkvo zavedenie v koeto da nqma mn svetlina da e romanti4no,pora4aite si vino i taka ot alkohola 6te se po4uvstva6 po uverena ama V NIKAKAV SLU4AI NE KAZVAM DA SE NAPIE6!!edna 4a6a e dostata4no ;)

iskamTe_vednaga
04-29-2007, 07:44
Просто трябва да бъдеш себе си..той трябва да те харесва заради самата себе си..опитай се да говориш с него на общи теми по възмозност весели..говорете за неща който го вълнуват него :D Можеш да му разкажеш нещо смешно което ти се е случило

koalka
04-29-2007, 08:09
Не трябва да се чувстваш така.Просто си кажи, че всичко е наред, той те харесва, а и няма за какво да се притесняваш.Ще видиш, че ще си спестиш много нерви.

honda^
04-29-2007, 08:17
Не трябва да се чувстваш така.Просто си кажи, че всичко е наред, той те харесва, а и няма за какво да се притесняваш.Ще видиш, че ще си спестиш много нерви.
=D>

jony
04-29-2007, 08:22
Тя, че не трябва е ясно, ама тя пита как?
По темата: Еми освен да се отпуснеш и да се щракаш с пръсти...с времето ще стане спок ;)

beautiful.soul
04-29-2007, 09:14
в началото винаги е така, ще видиш, че след 1-2 седмици когато го почувстваш наистина близък ще почнеш да споделяш с него, ще го приемеш не само като гадже, но и като приятел... ще ти е много по лесно и ще те задълбочите... при мен беше така... в началото изобщо не говорех.. а сега след 6 месеца устата не може да ми затвори :-D

bqsna_teenagerka
04-29-2007, 09:19
хах ами мили4ка то няма на4ини за отпусканеЧ просто спираш претеснението спира да ти пука за каквото и да било и си готова!

Digital
04-29-2007, 09:25
Въпрос :

как да се отпусна и да се държа нормално пред него
Отговор :

Просто се отпусни и бъди себе си. Няма защо да се сковаваш или да се опитваш да бъдеш човек, какъвто не си.
lol :lol:

BAYO
04-30-2007, 10:13
Вс. ти е в главата. Ти така си мислиш, още докато си в къщи и се готвиш да излизаш с него, почваш с мислите - ама ся кво ш'те си говорим, как да се държа, кво да облека, как да му се харесам и т.н. Т.е. ти се обричаш на провал, още докато си си у вас. Просто не мисли за дефицит в отношенията ви, бъди по-позитивна, усмихната, весела. Другото само ще дойде. Айде върви ся при него :lol:

Buhtaaa
04-30-2007, 14:46
predstavi si che tova e tvoqta nai dobra priqtleka ... i bi trqbvalo da stane ... neznam