PDA

View Full Version : Спах с най-добрата си приятелка... :(



Mr.White
04-29-2007, 08:06
Вчера бях на хижа с едни приятели. Там беше и най-добрата ми приятелка. Беше някво яко нали, танци, алкохол, ние двамата почти не пихме бяхме може би най-трезви от всички. И по някое време решаваме да си легнем. Неизвестно кой обаче беше полял леглото ми с бира и затова се наложи да спя в нейното. Лягаме и аз съм си я гушнал най-приятелски, без никакви подсъзнателни помисли, щото /въпреки че изпитвам някакво физическо привличане/ тя ми е най-добрата приятелка и просто не ми е и минавало през ума да правим секс или нещо такова. Както си лежим обаче тя нещо почна да се върти, щото наистина не беше много удобно на такова тясно легло да спят 2-ма човека и се обръща с лице към мен /а то е зверската тъмнина нищо не се вижда/ и нещо случайно си докосваме главите. И тогава, не знам какво ме накара да го направя /предполагам че алкохола/, я целунах. Първо по челото, после по носа, и накрая по устата. Тя обаче не ми отвърна. Тогава почнах да я целувам по врата, съблякох и блузата и остана по сутиен, продължих с целувките си по цялото и тяло, накрая и свалих панталона и бикините и с пръсти и език я доведох до оргазъм. Тогава сякаш и двамата осъзнахме какво сме направили и си легнахме този път с гръб един към друг и заспахме. След 1-2 часа се събудихме и почнахме да обсъждаме какво е станало. И двамата не можехме да повярваме че се е случило и тогава разбрахме че приятелството ни е застрашено и то изключително сериозно. Аз и казах че каквото и да стане аз ще продължа да бъда най-добрия и приятел, тя обаче каза че ще и трябва време да помисли какво е най-добре да правим и всичко това звучеше така сякаш нещата от тук нататък просто няма да бъдат същите. И сега просто не знам какво мога да направя за да я убедя, или да й помогна тя самата да се убеди, че приятелството ни не трябва да бъде разрушавано, въпреки тази наистина голяма грешка.
Моля ви се ако сте имали нерви да прочетете тази на пръв поглед обикновена сапунена драма /всъщност тя може би наистина е такава/ и ако имате някакво поне частично решение на проблема - посъветвайте ме, защото наистина се чувствам ужасно при мисълта че мога да изгубя човека, който най-много обичам. Благодаря предварително.

jony
04-29-2007, 08:10
Еми, приятелствата много често завършват с връзка.
При мен винаги е така, почти.
Всичи казват, че при евевнтуално разделяне, не може да останете приятели, но аз съм опровергавал тази теория. Иначе иди при нея и я убеди, че това е било просто от възбуда. Когато човек е възбуден, не мисли трезво/ама никак :mrgreen: / и може да свърши ебати глупостите...
Убедиш ли я в това, всичко ще си дойде на мястото...

Golf_fenka
04-29-2007, 08:17
най-честото оправдание на мъжете-алкохола ;)
и както отбелязаха и възбудата ;) та кажи и че като си ги смесил....се е получило така, и че приятелството ви е по-важно за теб от всичко друго, дори и от секса ;)

koalka
04-29-2007, 08:28
Ти обичаш ли я, приятел ли си й?Това не можах да разбера.Пич, приятелство между момиче и момче не може да има или ако има, то е много рядко срещано.

Mr.White
04-29-2007, 08:38
aми обичам я обаче като приятел. В смисъл когато съм трезвен и въобще в нормално състояние не изпитвам физическо привличане, или поне не голямо. Обаче между това да ходим и да сме приятели мисля че ще избера второто. jony, и аз съм имал връзки с приятелки, обаче това наистина ми е най-най-добрата приятелка и нещата са малко по-различни. Иначе това за алкохола и възбудата наистина би трябвало да свършат работа, така че мерси много. :)

A_Loving_Girl
04-29-2007, 08:40
Ти обичаш ли я, приятел ли си й?Това не можах да разбера.Пич, приятелство между момиче и момче не може да има или ако има, то е много рядко срещано.

Вярно е приятелство не може да съществува нещо повече винаги има.

bqsna_teenagerka
04-29-2007, 10:14
ами възбудил си се приискало ти си е.....е голям праз...обясни й 4е е било моменнт на възбуда :smt005 ....и 4е все пак искаш да сте си приятели!.. :roll: :oops: кажи й 4е съжаляваш....и все пак й е харесало така 4е какво се прави.... :-D ммможе да же накрая като шега да я питаш "е как бях все пак?"

fulldelight
04-29-2007, 10:17
най-сериозна връзка в живота ми беше с най-добрата ми приятелка...бяхме само фр около година и после тръгнахме и ходихме почти 2 години...сега можете или да тръгнете или да оставите нещата както са - приятели, които веднъж са се оправили. В крайна сметка не е кой знае ква причина да спрете да сте приятели...случило се е и толкоз. А ако имате по-задълбочени чувства няма лошо да ги превърнете в нещо по-така....

martyivanova
04-29-2007, 10:27
Ne razbiram za6to priqtelstvoto vi ne prerastne a trqbva da bude razru6eno ???

iLoveChocolate
04-29-2007, 10:33
звучи ми много мило и сладко, сякаш е станало неволно. обясни и преди да е сложила край на вашето приятелство, че е било под влияние на алкохола и че трезвен не изпитваш физическо влечение към нея. а все пак на нея явно и е харесало щом не се е дърпала и затова не вярвам чак така да сложи край с лека ръка. спокойно :wink:

Unknown-19
04-29-2007, 11:57
Вчера бях на хижа с едни приятели. Там беше и най-добрата ми приятелка. Беше някво яко нали, танци, алкохол, ние двамата почти не пихме бяхме може би най-трезви от всички. И по някое време решаваме да си легнем. Неизвестно кой обаче беше полял леглото ми с бира и затова се наложи да спя в нейното. Лягаме и аз съм си я гушнал най-приятелски, без никакви подсъзнателни помисли, щото /въпреки че изпитвам някакво физическо привличане/ тя ми е най-добрата приятелка и просто не ми е и минавало през ума да правим секс или нещо такова. Както си лежим обаче тя нещо почна да се върти, щото наистина не беше много удобно на такова тясно легло да спят 2-ма човека и се обръща с лице към мен /а то е зверската тъмнина нищо не се вижда/ и нещо случайно си докосваме главите. И тогава, не знам какво ме накара да го направя /предполагам че алкохола/, я целунах. Първо по челото, после по носа, и накрая по устата. Тя обаче не ми отвърна. Тогава почнах да я целувам по врата, съблякох и блузата и остана по сутиен, продължих с целувките си по цялото и тяло, накрая и свалих панталона и бикините и с пръсти и език я доведох до оргазъм. Тогава сякаш и двамата осъзнахме какво сме направили и си легнахме този път с гръб един към друг и заспахме. След 1-2 часа се събудихме и почнахме да обсъждаме какво е станало. И двамата не можехме да повярваме че се е случило и тогава разбрахме че приятелството ни е застрашено и то изключително сериозно. Аз и казах че каквото и да стане аз ще продължа да бъда най-добрия и приятел, тя обаче каза че ще и трябва време да помисли какво е най-добре да правим и всичко това звучеше така сякаш нещата от тук нататък просто няма да бъдат същите. И сега просто не знам какво мога да направя за да я убедя, или да й помогна тя самата да се убеди, че приятелството ни не трябва да бъде разрушавано, въпреки тази наистина голяма грешка.
Моля ви се ако сте имали нерви да прочетете тази на пръв поглед обикновена сапунена драма /всъщност тя може би наистина е такава/ и ако имате някакво поне частично решение на проблема - посъветвайте ме, защото наистина се чувствам ужасно при мисълта че мога да изгубя човека, който най-много обичам. Благодаря предварително.



Ами незнам готин.При мене поне секса винаги ме сближава с момичетата.И м-у другото на колко години сте ?

jony
04-29-2007, 12:02
Ти обичаш ли я, приятел ли си й?Това не можах да разбера.Пич, приятелство между момиче и момче не може да има или ако има, то е много рядко срещано.

Вярно е приятелство не може да съществува нещо повече винаги има.
Не съм съгласен. Аз си имам 2 много добри приятелки и не изпитвам абсолютно нищо повече от приятелство към тях. Ама нищо. :smt004

LetiCherry
04-29-2007, 12:13
Ми като гледам тя хи4 не се е дърпала...И за такова не6то трябват двама, така 4е не може да каже, 4е за тва си "виновен" само ти! А за6то не станете гаджета? А какъв й е на нея проблема със станалото?! И тя тогава не е мислела!

_Sweet_Love_
04-29-2007, 12:22
Живей си живота и продължавай по този начин. Още повече ако ти е харесало.

aniezina
04-29-2007, 12:23
до тук бе казано всичко което и аз бих ти казала :wink: Погооворете, обясни и че са виновни алкохола и нейната красота и т.н....не вярвам да развали едно толкова хубаво приятелство заради нещо което и е харесало и на нея :wink: но лично аз те съветвам наистина да си останете просто приятели...оправяйте се от време на време ако искате, и ви харесва, но не тръгвайте, защото ще се задълбочи, и после ако се нараните връщане към това хубаво приятелство няма! Поговорете, тя ще ти прости, а и ти трябва да простиш на нея че не те е спряла все пак :wink:

AliceSw
04-29-2007, 12:56
Ти обичаш ли я, приятел ли си й?Това не можах да разбера.Пич, приятелство между момиче и момче не може да има или ако има, то е много рядко срещано.

Вярно е приятелство не може да съществува нещо повече винаги има.

тва е тъпо, и аз съм спала в едно легло с най-добрия си приятел, но нищо не се е случило, защото никои не изпитва привличане към другия (за сексуално говоря)

авторът, казваш, че не те привлича или че не те привлича много последно, защото поне според мен е ясно, че от тва приятелство няма да стане, ама за връзка има шанс

tqqqqqqqqqq
04-29-2007, 16:58
Ei priqtel4e,zdravei. Nali znae6,4e 1 muj moje da pravi sex s edna jena bez da q obi4a. Che 1 muj moje da byde privle4en ot mnogo jeni,bez da gi obi4a. Znaesh li...az imam edin problem mai podoben...imam 2-ma mn dobri priqteli, imam si i gadje. Ne znam za6to ama ako 1 ot tezi dvama priqteli poiska da napravi ne6to takova s men, 6te otkaja samo za6toto imam gadje i iskam da sym mu vqrna. Ama ina4e ne bih otkazala,6toto si me kefqt i fizi4eski i kato hora [logi4no sled kato sa mi priqteli]. Sa sigurnost oba4e ne6tata sled 1 takova izpulnenie 6te bydat razli4ni mejdu nas. Izqsni si pyrvo sam na sebe si - dali si go napravil 6toto tva momi4e te kefi kato jena i gadje ili prosto ot hormonkite i nagona...sexualnia...
Ako si daden qsen i to4en otgovor,4e ne iska6 takiva otn. ot neq - nqma6 problem. Kaji i ei tova - 4e jivotinskoto v teb se e sybudilo,4e si bil zagorql.Az dokolkoto razbrah 4ak koitus ne e imalo,ama vse pak...Tova,4e si q celunal ne govori dobre - 4ovek celuva, nai-4esto, kogato ne mu se pravi prosto sex...

Pomisli si hubavo...sigurna sam...4e ako izvestno vreme i pokaje6,4e nqma6 pove4e takiva jelaniq...6te se opravi vsi4ko.

shivacheva
04-29-2007, 18:54
Ами малко гадно се е получило...ддзн..ако тя реши,че трябва да обвини теб за станалото и почне да си измисля разни глупости няма да е мн весело,но пък и може да разбере ако и обясниш...нз какъв човек е. :|

1921
04-30-2007, 11:53
ууу гадну :| Мен лично нямаше ми пука, ако занех, че и на приятелката ми не й пука, обаче, ако един от двамата не го е направил само за спорта, се получава суупер кофти... абе дръж се мъжки, тва ми е свътетът. Не се размеквай там тя ми е приятелка, чувства, ала бала :wink:

SINDEL
04-30-2007, 12:59
Явно за теб тя е все пак нещо пове4е от най-добра приятелка. Още пове4е, 4е говориш и за физи4еско привли4ане. Много 4есто такива приятелства прерастват в сериозни връзки. Не знам, според мен и ти и тя имате 4увства един към друг. Ти ясно защо, тя - ами 4исто и просто защото те е оставила да направиш това, което си направил. Ако й беше просто и само приятел, тя никога нямаше да ти даде да стигнеш толкова дале4. Щеше да те спре още при първата целувка. Фактът, 4е не го е направила поне според мен озна4ава, 4е го е искала. Може би моми4ето не е съвсем наясно с 4увствата си и затова се е притеснила и отдръпнала след това, както ти казваш.
Мисля, 4е трябва да вземете да поговорите, а не да продължавате все едно нищо не се е слу4ило.

undrewater
05-01-2007, 14:50
ами пич поговорете пак иначе нищо няма да излезе и ще стане така 4е после и двамата ще си обърнете гръб и най-ве4е си изясни свойте 4увства,струваш ми се объркан,то е нормално ама трябва да си избистриш мозъка! :-)

Leave_me_alone
05-01-2007, 15:12
Май почти всичко е казано. Вижда се, че без разговор няма да минете, но си помисли добре какво искаш от нея. Аз също съм на мнение, че няма приятелство между мъж и жена без нещо повече. Рано или късно, от единия или от другия. Дали ще е под влияние на алкохола или на някой слънчев лъч в косата й не е толкова важно. Има неща, които отключват подсъзнателните желания. Може и да не се случи нищо, но все някой ще го иска. Другата страна на нещата е, че според мен трудно ще продължите с приятелството си. Или ще се чудите какво би станало ако сте заедно и ще се изкушавате да проверите, или ще се чувствате гузно и неприятно заради случилото се и това ще тежи на отношенията. Дано да бъркам, но при мен не е имало изключения :?

Krem4eto
05-01-2007, 15:25
Може би тя е искала нещо повече...Явно и ти си го искал!!!Просто стига глупости!Ае отвай там да се разбереш с нея тръгнете и със здраве!!! ;)

no0k1e
05-02-2007, 15:17
Прецакал си се, човече...поне така ги виждам аз нещата.
Все пак не сте се били напили много,че да тръгнеш да правиш такива неща с нея...като си я целунал и тя не ти е отвърнала е трябвало да се усетиш, а не да продължаваш натам! Все пак тя не се е дърпала(или поне не си писал за такова нещо) така че може да не е чак толкова сериозно, но все пак си мисля, че си объркал нещата.Но ако сте много добри приятели си мисля, че ще ти прости...просто с времето нещата ще отминат, макар че ти си и бъркал ебаси!! почти секс!
Сложна работа - трябва да си поговорите и най-вече ТИ да решиш каква е тя за теб - само приятелка, приятелка към която имаш привличане, или дори нещо повече?
Ако тя ти беше само приятелка обаче и не е пила много би трябвало да те спре - така че изяснете си ситуацията, за да сте наясно с нещата!