PDA

View Full Version : искам да помоля някой от вас могат ли да правят аватари



пупана
04-29-2007, 09:46
:smt009 искам да помоля някой от вас искам вурхъ една снимка да напи6а един малък текст някой може ли да ми помогне и ако знаете някви програми плс дайте ми трябва ми спешно искам върху снимка на пламен пътов от мюзик идол да напи6а пламене ти си номер1! Само това искам плс

Ellie
04-29-2007, 09:58
Oтвори я в Пейнт.Ако е прекалено малка, иди на imageshack.us, със Browse... я избери и от падащото меню избери рамер и потвърди.После си я отвори в пейнт, вече по-голяма и отвори поле за текст и пиши.Ако ти трябва малка, пак на imageshack.us и си избери по малък размер, после по-малък размер на текста в пейнт. :wink:

Съмнявам се да не можеш това.

пупана
04-29-2007, 10:02
:lol: много ти благодаря поне един човек да обесни още веднъж мерси

пупана
04-29-2007, 10:30
:roll: Мерси ти направо за малумни обясни, а само да те питам примерно в форума на планета искам да си сложа таз картинка а не само да ми сиди там един надпис сум сложила ще ми помогнеш ли къде да вляза

пупана
04-29-2007, 12:25
моля ви кажете ми къде да вляза спешно е :smt010

BlueDevil
04-29-2007, 16:07
:roll: Мерси ти направо за малумни обясни, а само да те питам примерно в форума на планета искам да си сложа таз картинка а не само да ми сиди там един надпис сум сложила ще ми помогнеш ли къде да вляза
Ъ? :smt017 Я се успокой, глътни малко въздух и си задай нормално въпроса и по възможност ползвай няква пунктуация. Не знам за другите, ама аз нищо не разбрах? Да си я сложиш за аватар... ама къф надпис, къде да не ти седи? :-k

пупана
04-30-2007, 07:56
аз се оправих и сама намерих как мерси все пак за отделентп време :P

05-01-2007, 08:09
Искам да помоля, някой ако може да ми даде линк, за теглене на Photoshop, ама да няма ограничения на времето за ползване. Или ако може някакав крак... Много ще съм му благодарна. :D

Forslor
05-01-2007, 14:33
Искам да помоля, някой ако може да ми даде линк, за теглене на Photoshop, ама да няма ограничения на времето за ползване. Или ако може някакав крак... Много ще съм му благодарна. :D
Пък аз ще съм ти много благодарен ако вместо да постваш смешни и глупави постчета не погледнеш във някоя търсачка (google.com) или във zamunda.net , arena-bg.com , torrents. to .