PDA

View Full Version : Мислех, че съм бременна..



04-29-2007, 11:14
Здравейте, хора. На 16г. съм.
Преди близо две седмици бях на хижа с приятели и познати и там имаше едно момче. И незнайно как всички се бяхме омазали страшно много с алкохол, не помня някога както аз така и другите да сме пили толкова много. То направо взехме, че бяхме прекалили с този алкохол.
Та дъра бъра, взех, че се залюбих с едно от момчетата, и по време на секса поизтрезнях малко (секса беше супер) и усетих, че този пич не си е сложил презерватив. Казах му да си сложи и си продължихме работата. И кво стана преди една седмица ми беше супер лошо, главата много ме болеше, виеше ми се свят, повръщах и обаче, аз, тъпата не се усетих на следващия ден след като се върнахме от хижата да си взема противозачатачни за всеки случай. и преди два дена се усетих, че не съм се усетила. Макар, че и пари нямах за противозачатачните.
Та било квот било, вчера ми дойде мензиса и съм ..как да кажа.. щастлива, че всичко е наред.
И мисълта ми към всички вас е, че винаги трябва да си имате заделени пари за евентуално такива случаи.
Другото нещо е, че винаги трябва да сте предпазливи, и най-важното - ТРЯБВА ДА БЪДЕТЕ СЪС ВСИЧКИЯ СИ КОГАТО ПРЕКАЛЯВАТЕ С АЛКОХОЛА (и евентуално да НЕ прекалявате).
И винаги, ама АБСОЛЮТНО ВИНАГИ да имате презерватив/и в задния си джоб (не във чантичката, а в дрехите, защото знае ли човек кога може да стане нещо такова)
И това, че човек когато сгреши, чак тогава се осъзнава, е абсолютно вярно нещо!
Ще дам всичко от себе си да не повторя грешката си, защото сега явно съм извадила късмет, но недай си боже следващият път да стане гаф..
Секса е хубаво нещо, но нека е с предпазни средства!
Т това исках да споделя със всички вас.
Лек ден ви пожелавам.

djeini
04-29-2007, 11:28
Ne 4e ne6to te pla6a no ima makar i rqdlo sre6tana cvetna bremenost :-k .No 6tom si sigurna 4e ne si ........

SuN4o_F
04-29-2007, 11:36
Ne 4e ne6to te pla6a no ima makar i rqdlo sre6tana cvetna bremenost :-k .No 6tom si sigurna 4e ne si ........
oh aide stiga... ako e cvetna 6te i te4e super malko i 6te useti 4e ne e kakto trqbva

jony
04-29-2007, 12:00
Добра тема. Хубави неща казваш.
Само, че прави ли си изследвания за някакви болести? :?

cherinka
04-29-2007, 12:07
Мама винаги е казвала "Още съм млада за баба" :-D

Sexapilna_kukla
04-29-2007, 15:16
Ти добре не си бременна, само да не ти е лепнал някоя болест... :roll:

malka_sladuranka
04-29-2007, 15:36
Ти добре не си бременна, само да не ти е лепнал някоя болест... :roll: Дано да не е. :roll:
Иначе дам, казваш доста умни неща.
Аз пари винаго почти имам, ама...презерватив... :-s немам.
Трябва да си купя. :-D
Въпреки, че аз секс правя само с приятеля си и обикновено(до сега винаги) сме разумни....знам ли...трябва да имам..въпреки, че той отговаря за тях и почти винаги има. 8-[