PDA

View Full Version : Дали любовта е възможна



_Sweet_Love_
04-29-2007, 11:48
Започнах работа като сервитьорка в едно заведения. Имаме постоянни клиенти. Един от тях е 30 годишен мъж, който аз много харесвам, а и той мен. Той има дете, но не е женен. Дали е възможно все пак някога да бъдем заедно. Аз съм на 18. Малко ме е страх... Помогнете. Той е толкова прекрасен.

cherinka
04-29-2007, 12:03
:shock:
Ти ще се омъжваш ли за него, та питаш дали е възможно да сте заедно.
Дори и да нямате общо съвместно бъдеще, нищо не ти пречи да му се порадваш известно време. Смисъл, че може да си поживееш живота с човек като него, пък ако се задълбочите и нещо се бъгнеш - спокойно може да се омъжиш за него.
Живота си е твой, не слушай другите, които ще кажат "Много е възможно да се разочароваш от него", защото ква е гаранцията, че и някой на твоята възраст няма да те разочарова.
Щастливи двойки няма. Евентуално ако имаш някви проблеми с този, ти проблемите винаги ще си ги имаш с който и да си.
Тъй, че пробвай се с него, не е невъзможна любовта.

04-29-2007, 12:04
Излезте веднъж / двапати и вече ако потръгне може и да може да сте заедно -късмет :wink:

_Sweet_Love_
04-29-2007, 12:08
Благодаря ви. Дано сте прави, защото съм много объркана. А и нещата вече станаха доста сериозни, за да се отказвам на този етап.

djeini
04-29-2007, 13:18
Be sa 6te izlqza gadnata ,ama 12 godini razlika na 18 s 30 godi6en durtak kvo da ti kaja :? Nqma li po-mladi za tebe be macka :-k

jony
04-29-2007, 13:25
Be sa 6te izlqza gadnata ,ama 12 godini razlika na 18 s 30 godi6en durtak kvo da ti kaja :? Nqma li po-mladi za tebe be macka :-k
Че има има, ама нали сме "големи" и "съзряли" =D>
Пффф... :smt011
Осъзнай се! Какво бъдеще имаш с този човек? Ниакво! :smt018

koalka
04-29-2007, 13:31
Вече като си на 18 и мъжа е на 30 е по-приемливо.Еми, вижте как ще се развият нещата, щом се харесвате...А той приятелка има ли си?

SHANNEN
04-29-2007, 16:44
ако си сигурна в чувствата си,както и в неговите не трябва да ти пука за нищо..естествено щом той има дете трябва да знаеш дали си готова да бъдеш и майка...

_Sweet_Love_
05-06-2007, 18:32
Много ви благодаря за мненията. Аз все още не знам на кой свят съм, но се надявам нещата да се пооправят.

anti-stefka-kurvata
05-06-2007, 21:48
Здравей Стефке ,
Виждам , че със всеки изминал ден ставаш все по голяма курва е ЧЕСТИТО няма нищо лошо в това , че си грозна и няма кой да те ебе и си търсиш изруди . 1-во беше с някакъв дествен франузин направи му кефа сега пък си намерила тоиа грозен мухйо който търси да наебе някоя , а щом търси теб значи е супер изруд и тъпак щом неможе да си намери едно красиво момиче а отива при грозни дебелани при тебе успех.

BAYO
05-07-2007, 10:50
Да живее българската нация. Само ние можем да раждаме такива теми, такива взаимоотношения и въобще да раждаме неща, които другите нации могат само да мечтаят. Браво, евала =D>

_Sweet_Love_
05-07-2007, 18:16
Здравей Стефке ,
Виждам , че със всеки изминал ден ставаш все по голяма курва е ЧЕСТИТО няма нищо лошо в това , че си грозна и няма кой да те ебе и си търсиш изруди . 1-во беше с някакъв дествен франузин направи му кефа сега пък си намерила тоиа грозен мухйо който търси да наебе някоя , а щом търси теб значи е супер изруд и тъпак щом неможе да си намери едно красиво момиче а отива при грозни дебелани при тебе успех.
Първо се научи да пишеш правилно. Не са ли те учили в училище на граматика и на правопис?! После погледни себе си. Дали всичко в теб е перфектно? Май не е. Когато стане перфектно, тогава обиждай другите по този начин. Приятен ден...