PDA

View Full Version : Здравко е голям късметлия



Калин В.
04-29-2007, 13:10
Здравко е голям късметлия. Жените в българия показват колко им е акъла за две стотинки - Калин, който е много по-симпатичен от говедото Здравко е сам и си няма гадже, а тоя папуняк ниското джудже се ореди с Христина. Хриси не е права да го ревнува - Десислава никога не би се загледала по тоя, тя да не е луда. Коя нормална жена би се загледала по такова същество като Здравко - кинта и двайсе, с къси свински крачета и шумен пърдялник.

teenage_drama_queen
04-29-2007, 13:15
dobre :-s

04-29-2007, 13:15
ВИЖДАЙКИ ХРИСА С ДЕТЕТО ВЕДНАГА РАЗБРА , КАКЪВ

ТЕАТЪР ЩЕ СЕ РАЗИГРАЕ......СЪЛЗЛИВА ИСТОРИЙКА

ЗА РАЗКАЯЛИЯ СЕ ГРЕШНИК-ПЛЕЙ БОЙ ,КОЙТО ВЛИЗА

В ПРАВИЯ ПЪТ ,КАТО СЕ ЖЕНИ ЗА МАЙКАТА НА

ДЕТЕТО МУ.....А ТЯ ИЗГЛЕЖДА МНОГО ИЗТОРМОЗЕНА И

НЕЩАСТНА А, ДЕТЕНЦЕТО В РАЦЕТЕ Й ДОПЪЛВА ЖАЛКА-

ТА КАРТИНА..............ТИПИЧНИЯ ОБРАЗ ОТ ЛАТИНО

СЕРИАЛ ............РАЗПЛАКВАЩ ВСИЧКИ НЕщАСТНИ

ЖЕНИЦИ С ДОБРИ СЪРЦА , НО БЕЗ СОПСТВЕННО

МНЕНИЕ ...ОТ НОВА ТВ , КАЗВАТ ,ЧЕ Е ДОБРИЧКА

И КРИЯТ АЛКОХОЛНИТЕ Й ПОДВИЗИ.................

ВЕСКО ЗНАЕШЕ ВЕЧЕ , КОЙ ЩЕ СЛОЖАТ ЗА ПОБЕДИТЕЛ

КАЗАХ СЛОЖАТ, А НЕ КОЙ ЩЕ СПЕчЕЛИ.

04-29-2007, 13:25
Хах
Че ако бяха дали парата на медицинското чудо нямаше да е театър?
Я не се излагайте бе

04-29-2007, 13:36
Всяка себеуважаваща се жена би избягала от Здравко като дявол от тамян!

04-29-2007, 13:47
vseki sabeuvajava6t se 4ovek ne bi vlqzal v ka6tata na big/vip brother taka 4e nqma kvo pove4e da se kaje!

04-29-2007, 13:48
И всеки себеуважаващ се човек не би гледал Нова Телевизия след гаврата.

04-29-2007, 13:50
И никой себеуважаващ се човек не би се пенил по форумите за това какво дават по телевизията, коя с кое джудже излиза и т.н.
Така че си трайте :lol:

iLoveChocolate
04-29-2007, 13:55
kato go obi4a i se e vliubila to4no v nego i daje i detence ve4e si e rodila pak ot nego-ne moje i da iska - surceto q tegli kum nego

04-29-2007, 14:03
И никой себеуважаващ се човек не би се пенил по форумите за това какво дават по телевизията, коя с кое джудже излиза и т.н.
Така че си трайте :lol:
И никой нормален човек не би писал постоянно във форумите, а само временно - нормалните взимат каквото им трябва от форума и повече не се връщат. Явно и ти не си нормален. Съдиш за другите по себе си.

04-29-2007, 14:03
И никой себеуважаващ се човек не би се пенил по форумите за това какво дават по телевизията, коя с кое джудже излиза и т.н.
Така че си трайте :lol:
И никой нормален човек не би писал постоянно във форумите, а само временно - нормалните взимат каквото им трябва от форума и повече не се връщат. Явно и ти не си нормален. Съдиш за другите по себе си.

GossipGirl89
04-29-2007, 14:40
kato go obi4a i se e vliubila to4no v nego i daje i detence ve4e si e rodila pak ot nego-ne moje i da iska - surceto q tegli kum nego

Нейното я влече, ама неговото? :wink: Според мене в най-скоро време или по-вероятно в следващият сезон ще гледаме развода на Здравко и Христина :smt005

krisi_l@loka
04-30-2007, 19:10
Здравко е голям късметлия. Жените в българия показват колко им е акъла за две стотинки - Калин, който е много по-симпатичен от говедото Здравко е сам и си няма гадже, а тоя папуняк ниското джудже се ореди с Христина. Хриси не е права да го ревнува - Десислава никога не би се загледала по тоя, тя да не е луда. Коя нормална жена би се загледала по такова същество като Здравко - кинта и двайсе, с къси свински крачета и шумен пърдялник.

Е, ние кво да напраим... Секи си има мнение по въпроса

krisi_l@loka
04-30-2007, 19:14
Здравко е голям късметлия. Жените в българия показват колко им е акъла за две стотинки - Калин, който е много по-симпатичен от говедото Здравко е сам и си няма гадже, а тоя папуняк ниското джудже се ореди с Христина. Хриси не е права да го ревнува - Десислава никога не би се загледала по тоя, тя да не е луда. Коя нормална жена би се загледала по такова същество като Здравко - кинта и двайсе, с къси свински крачета и шумен пърдялник.

Е, ние кво да напраим... Секи си има мнение по въпроса

Mimka_sweet
04-30-2007, 19:21
Aaaaa гадост

05-01-2007, 15:28
Този Здравко е жена,
Адски хубава жена.
Всичко прави той с финес,
Всичко прави той дъ бест!

05-01-2007, 17:16
Този Здравко е жена,
Адски хубава жена.
Всичко прави той с финес,
Всичко прави той дъ бест!