PDA

View Full Version : сексът и изневярата



nepovtorim
04-29-2007, 14:38
Интересно ми е вашето мнение по това дали сексът и изневярата са заимно свързани и дали може да обичаш някой човек и да спиш с друд/а без да го обичаш и дали това е изневярата

jony
04-29-2007, 14:39
Да изневяра е.

krem4et0
04-29-2007, 14:40
Всеки поглед, всеки жест, всяко докосване е изневяра. сексът-във всеки случай. Това не означава, че непременно ще скъсам с човека, но непременно връзката ни ще е подложена на голямо изпитание!

ProstoAz
04-29-2007, 14:49
Сексът с друг ествествено, че е изневяра. Иначе възможно е да обичаш някой, но да спиш и с друг. :wink: Всъщност не само възможно, ами напълно приложимо в практиката.

jony
04-29-2007, 14:51
Сексът с друг ествествено, че е изневяра. Иначе възможно е да обичаш някой, но да спиш и с друг. :wink: Всъщност не само възможно, ами напълно приложимо в практиката.
То по принцип е възможно и да спечелиш от тотото и да се метнеш от някъде и да падне метеорит...

ProstoAz
04-29-2007, 14:52
И?

Sexapilna_kukla
04-29-2007, 15:01
Разбира се, че са свързани. Аз за изневяра приемам единствено секса. Също така е възможно да обичаш някого, но да спиш с друг и това не го смятам за изневяра, защото ти, ако нямаш нищо общо с този човек, как може тогава като спиш с друг да мислиш, че му изневеряваш :roll:

cherinka
04-29-2007, 15:17
Кво стана, бе, философите.
Нали твърдяхте, че любовта е за сърцето и душата, а секса за тялото.
Принципно едно момче спа с мен, а имаше приятелка от 9месеца, и продължава да я има.
Защо го направи с мен? - Защото го привличах и това го измъчваше.
Сега продължава ли да обича приятелката си? - Да, дори и по-силно.
Изневерил ли й е? - Физически да, но психически не(което е много по-важно).
Извода къв е? "Изневяра" е неправилна дума. Ако имаше дума, която да съчетае в себе си "Пропиляно доверие на половинката" щеше да е много по-точна.

04-29-2007, 15:18
И за мен само секса е изневяра.До сега не съм изневерявал но примерно ми се е случвало когато съм много пиян да ми се иска да го направя и когато я няма мойта приятелка като мога ще го направя с друга не за да и изневеря а само за да си задоволя нуждата според мен това сега не е изневяра

04-29-2007, 15:22
Кво стана, бе, философите.
Нали твърдяхте, че любовта е за сърцето и душата, а секса за тялото.
Принципно едно момче спа с мен, а имаше приятелка от 9месеца, и продължава да я има.
Защо го направи с мен? - Защото го привличах и това го измъчваше.
Сега продължава ли да обича приятелката си? - Да, дори и по-силно.
Изневерил ли й е? - Физически да, но психически не(което е много по-важно).
Извода къв е? "Изневяра" е неправилна дума. Ако имаше дума, която да съчетае в себе си "Пропиляно доверие на половинката" щеше да е много по-точна.
Ми лошо няма че е спал с теб ама не мислиш ли че щом ходят 9 месеца иска да разнообрази малко или пък друго може да го привличаш физически и за тва да е спал с теб

jony
04-29-2007, 15:42
Кво стана, бе, философите.
Нали твърдяхте, че любовта е за сърцето и душата, а секса за тялото.
Принципно едно момче спа с мен, а имаше приятелка от 9месеца, и продължава да я има.
Защо го направи с мен? - Защото го привличах и това го измъчваше.
Сега продължава ли да обича приятелката си? - Да, дори и по-силно.
Изневерил ли й е? - Физически да, но психически не(което е много по-важно).
Извода къв е? "Изневяра" е неправилна дума. Ако имаше дума, която да съчетае в себе си "Пропиляно доверие на половинката" щеше да е много по-точна.
Защо да е неправилна?
Изневярата си е изневяра, независимо дали е само физическа или има и чувства в нея. Никой не е казал, че като някой изневери, това означава, че не обича вече човекът до себе си.
Въпросът е дали сексът и изневярата са взаимно свързани и отговорът е "да".
Факт е, че всеки се наранява, ако разбере, че половинката му е изневерила било то физически или психически.
Ти ще кажеш: "е да ама няма да разбере"
Ами на теб няма ли да ти тежи на съвестта, че мамиш човека до теб?
Хубаво, нямаш чувства, само секс. Ами лъжата?

fulldelight
04-29-2007, 15:48
сексът с друг човек е изневяра, естетсвено. Изневярата е много обширно понятие, защото тя може да а и само духовна, но все пак изневяра. Връзката между двама души се гради върху тяхното доверие, откритост и естествено любов, тъй че ако ти насочиш някои от тези чувства към друг, значи си изневерил....

koalka
04-29-2007, 15:54
Кво стана, бе, философите.
Нали твърдяхте, че любовта е за сърцето и душата, а секса за тялото.
Принципно едно момче спа с мен, а имаше приятелка от 9месеца, и продължава да я има.
Защо го направи с мен? - Защото го привличах и това го измъчваше.
Сега продължава ли да обича приятелката си? - Да, дори и по-силно.
Изневерил ли й е? - Физически да, но психически не(което е много по-важно).
Извода къв е? "Изневяра" е неправилна дума. Ако имаше дума, която да съчетае в себе си "Пропиляно доверие на половинката" щеше да е много по-точна.
А ако питаш приятелката му примерно какво мисли?Мислиш ли, че ще й стане приятно.Той я е излъгал, колкото и да я е обичал.Няма такова нещо като психическа и физическа изневяра!Щом те е пожелал, значи това е психическа изневяра.Направил го е с пълното си съзнание за това, което върши.

FleurDelacor
04-29-2007, 16:27
изневяра е... дам от където и да го погледнеш пак е изневяра...