PDA

View Full Version : Moderated: Махате ли си космите отдолу? И ако да - как?



04-29-2007, 14:38
Махате ли си космите отдолу?И ако да как?А кога почнахте да ги махате(това за мен е най-важно от въпросите)Защото аз съм 6 клас и още не съм ги погнала чудя се кога е нормално да се започне :oops: :oops: :roll:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

eXtRaoRdinaRy
04-29-2007, 14:40
Напълно нормално е.Трябва да спазваме някаква лична хигиена все пак. :wink:

LiCk|It_OfF
04-29-2007, 14:41
Нормално е.Започвай.Първия пък обаче по-добре да идеш на кола маска.

04-29-2007, 15:26
какво зна4и "нормално"??
Не, не е "нормално"(защото нормално възрастните сапиенси имат косми там) но в наши дни е "общоприето" и ако не искаш да те гледат като АЛФ, като си смъкнеш гащите, тогава ги амхай. Не, няма връзка с "хигиената", просто в наши дни се с4ита за естети4но да ги няма.

от 4исто практи4ни съображения обезкосмяването е наложително ако искаш да те ЦЕЛУВАТ на някое място,
аз съм мъж, не ми пука дали някой ще ме целува по бузките, затова имам брада. Но понеже мн оби4ам някой да ми сму4е топките, затова си ги бръсна, преди да каня приятелката си на ве4еря, капиш?
а ина4е т. нр 'триъгълник" (не отдолу, ами отпред, между гениталите и пъпа) по-добре не ги бръсни, а само ги подстригвай
;)

04-29-2007, 15:45
оф не Ви питах дали трябва да си ги махам попринцип то си е ясно че всяка жена която иска да бъде желана и привликателна ще си ги махне.Попитах Ви вие кога сте започнали да си ги махате.Не съм от онези пикли дето на 13 загубват девствеността си.Наясно съм с процедурите за обезкосмяването на интимните части.Просто се почудих дали вече ми е време :roll: Ама Вие явно не ме разбрахте и започнахте да ми развивате някакви тези дето аз ги знам... :roll:

eXtRaoRdinaRy
04-29-2007, 15:50
оф не Ви питах дали трябва да си ги махам попринцип то си е ясно че всяка жена която иска да бъде желана и привликателна ще си ги махне.Попитах Ви вие кога сте започнали да си ги махате.Не съм от онези пикли дето на 13 загубват девствеността си.Наясно съм с процедурите за обезкосмяването на интимните части.Просто се почудих дали вече ми е време :roll: Ама Вие явно не ме разбрахте и започнахте да ми развивате някакви тези дето аз ги знам... :roll:
Какво общо има "всяка жена, която иска да бъде желана и привлекателна ще си ги махне" :shock: :shock: :shock: :shock: .За да си желана и привлекателна не е нужно да си бебешко дупе отдолу.....да не би там да те гледат 1во?? :roll: ... :smt005 :smt005 :smt005
Аз лично от 5 клас, началото на 6ти започнах да си ги махам(какво значение има не мога да разбера?? :-# ).
А и още нещо не можах да разбера-Какво общо имат онези пикли, които си загубват девствеността си на 13 години и обезкосмяването?? :?
Въобще знаеш ли какво питаш ?
1во казваш, че си наясно, а след това друго твърдиш.....абе лапешка му работа.
Прави каквото искаш.Личната хигиена си е твоя.Ти й поддържаш нивото. :smt006
Айде мацка \/

04-29-2007, 16:00
Я по-спокойно! Или ще й обясниш нормално или хич не пиши!

eXtRaoRdinaRy
04-29-2007, 16:04
Какво трябва да обясня?Нали си наясно?? :roll:

_^_krisa_^_
04-29-2007, 16:25
tva za "piklitena 13 koito si gubqt devstvenosta"be6e atski tupo edva li sa pikli da ti kaja i misli 4e tova 4e nesi kakto kazaha v nqkoi ot"bee6ko dupe'ot dolo ne ozna4ava 4e nqma da si jelana prosto pravi kakvoto iska6 ako iska6 se brasni ako isa6 varvi na kola ako iska6 si pravi nqkva pri4es4ica ...........i povtarqm tva za piklite mislq 4e e atski ama adsni glupavo seki s pravi smetka koga kakvo da pravi nedei da budi6 sudnik na drugite [-X :smt012

05-05-2007, 19:48
az s16to s1m 6 klas i ve4e ot 1-2 godini si gi maham s depilatoar O:)

[m!s$_k@pr!$]
05-06-2007, 19:59
Какво общо има "всяка жена, която иска да бъде желана и привлекателна ще си ги махне" Shocked Shocked Shocked Shocked .За да си желана и привлекателна не е нужно да си бебешко дупе отдолу.....да не би там да те гледат 1во?? Rolling Eyes ...
Аз лично от 5 клас, началото на 6ти започнах да си ги махам(какво значение има не мога да разбера?? Silenced ).
А и още нещо не можах да разбера-Какво общо имат онези пикли, които си загубват девствеността си на 13 години и обезкосмяването?? Confused
Въобще знаеш ли какво питаш ?
1во казваш, че си наясно, а след това друго твърдиш.....абе лапешка му работа.
Прави каквото искаш.Личната хигиена си е твоя.Ти й поддържаш нивото.
Айде мацка \/
брао! Много правилно 8)

ThePainIsReaL
05-07-2007, 17:17
5-6 клас за първи път. После в осми на кола-маска за първи път. Сега не ми остава време да ходя (щото пък и нова козметичка трябва да си търся и ала-бала истории още), затова карам със епилатор на седмица веднъж.. и наистина е ужасно. Отвратително е. Но все не мога да ги изтърпя да се появяват наново до определен размер, за да отида на кола най-сетне.

Предпочитам да махам всичко, но само аз си знам колко ме боли с този епилатор. На теб ти препоръчвам да отидеш на кола-маска.

malkoto_sladur4e
05-07-2007, 18:02
Ами аз почнах в 6 клас и си ги бръсна и до сега :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
05-07-2007, 18:16
оф не Ви питах дали трябва да си ги махам попринцип то си е ясно че всяка жена която иска да бъде желана и привликателна ще си ги махне.Попитах Ви вие кога сте започнали да си ги махате.Не съм от онези пикли дето на 13 загубват девствеността си.Наясно съм с процедурите за обезкосмяването на интимните части.Просто се почудих дали вече ми е време :roll: Ама Вие явно не ме разбрахте и започнахте да ми развивате някакви тези дето аз ги знам... :roll:


Заглавието на темата и това, което си се опитала да питаш нямат много общо...

05-14-2007, 05:54
оф не Ви питах дали трябва да си ги махам попринцип то си е ясно че всяка жена която иска да бъде желана и привликателна ще си ги махне.Попитах Ви вие кога сте започнали да си ги махате.Не съм от онези пикли дето на 13 загубват девствеността си.Наясно съм с процедурите за обезкосмяването на интимните части.Просто се почудих дали вече ми е време :roll: Ама Вие явно не ме разбрахте и започнахте да ми развивате някакви тези дето аз ги знам... :roll:


Заглавието на темата и това, което си се опитала да питаш нямат много общо...

ъъъъ ти кьорава ли си не виждаш ли че заглавието темата на момичето е редактирано

SINDEL
05-14-2007, 06:02
Кога запо4нах.. оф, ми не помня. Май към 15 бях, знам ли.
Ина4е да, махам ги редовно с епилатор или пинсети :-D

live2beCooL
05-14-2007, 15:03
momi4e mahai si4ko! a kosmite se mahat kogato se poqvqt ;) nqma vuzrast!

Ani_girl
05-15-2007, 09:57
mi az po4nah ot 7 klas za6toto togava po4ustvah 4e e vreme da po4na da se obezkosmqvam a i togava po4naha da stavqt nqkak po tumni i gusti ako i ti imash ose6tane 4e ve4e ti e vreme da po4nesh da gi mahash davai :)

oTPoBHa
05-15-2007, 11:52
ако се чувстваш некомфортно или просто защото искаш да си махнеш космите по каквато и да било причина , можеш да го направиш - за това няма възраст както се изказа един новак по нагоре :) Аз ги махам с електрическа самобръсначка, на кола-маска ако ида - срам ме е, а и там кожата е много нежна, бог знае как ще ме осакатят. При това има още една малка подробност - боли :lol: правих си на краката само веднъж и знам, че не искам да си причинявам това нещо отново. :-)

strange_soul
05-15-2007, 12:55
ako se pak re6i6 da si gi maha6 az li4no ti preporu4vam s edna pinseta
sled 2-3 puti ni6to ne use6ta6 i pone ima efekt za po-dulgo vreme
P.S. a i ne otnema koi znae kolko mnogo vreme