PDA

View Full Version : Тайната на хубавата гъста,дълга коса само ТУК!



Страници : [1] 2 3

nP0c70_A3_
04-29-2007, 15:30
Преди 2 години и нещо ми я каза една колежка на майка ми! Много просто - ТРИВИТАМИНОЛ му е майката.Косата става гъста,блестяща и расте много бързо.От моята рядка коса като слама дето винаги съм се нервела колко бавно расте и като порасне малко веднага нацъфтява сега имам дълги хубави гъсти и блестящи коси и много хора са ме питали как ? Ами ето как :)

edit:Начин на употреба:
Преди къпане се нанася в корените на косата ,а после и по дължината и.Стои се 2 часа и после измивате.Странични ефекти НЯМА.Видим ефект има след 3-4 месец

UnaBletoLoVeU
04-29-2007, 15:36
Какво е туй точно? :oops: Не се смейте..много :oops:

nP0c70_A3_
04-29-2007, 15:43
Какво е туй точно? :oops: Не се смейте..много :oops:Не няма нищо смешно аз забравих да спомена какво е Тривитаминол-а :) Ами значи това е едно като олио с което се мажат козината на овцете и други животни и тя расте.Продава се във ветеринарните аптеки и под името витамин АДЗЕ.Няма вреден ефект ,защото са само 3 витамина А Д и Е май бяха и даже аптекарката веднага позна ,че е за косата и ми каза как точно да го изпоулзвам.Повтарям няма странични ефекти :)

shefkata91
04-29-2007, 15:55
А на колко време се прави и кога се слага на измита коса или на суха....плс обясни сичко по-подробно,защото и аз съм чувала за това и май се навих да пробвам ;)

UnaBletoLoVeU
04-29-2007, 16:06
Абе хора ебавате ли се :smt005 Да си слагам на косата олио за овча козина :-D Чесно, ако е ебавка недейте, че е гадно.

nP0c70_A3_
04-29-2007, 16:53
Не не се ебавам сериозно това не е олио ,но е на такава основа като бадемовото маслко например,защото витамините са във течно състояние.Ако не вярваш провери в гугъл и там ще видиш същото :) Ами значи начина на употребата е преди къпане поне 2 пъти в седмицата си намазваш косичката в корените и по дължина.Стоиш така 2 часа и измиваш със хубав шампоан.Една опаковка струва около 5 лева и стига за 4-5 процедури на средно дълга коса и около 7 или повече на къса коса :))

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-29-2007, 16:55
hahahhaha ot ofca li e ne shta i da probvam... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 cc azvu4i si kato ebavka.. :)

nP0c70_A3_
04-29-2007, 17:03
Намерих ви нещо от където да разберете ,че не е ебавка и да имате повече инфо по темата (има цели 9 части на темата даже и снимки май после и аз ще почета малку :) ) :
http://archives.zavinagi.com/archive/index.php?topic=96859

mp3f
04-29-2007, 17:29
Какво е туй точно? :oops: Не се смейте..много :oops:Не няма нищо смешно аз забравих да спомена какво е Тривитаминол-а :) Ами значи това е едно като олио с което се мажат козината на овцете и други животни и тя расте.Продава се във ветеринарните аптеки и под името витамин АДЗЕ.Няма вреден ефект ,защото са само 3 витамина А Д и Е май бяха и даже аптекарката веднага позна ,че е за косата и ми каза как точно да го изпоулзвам.Повтарям няма странични ефекти :)

takova za ufce vyrhu moqta kosa - NE ! :smt014 OMG mn sym happy 4e si imam hubava i zdrava kosa :smt035

Ниго
04-29-2007, 17:44
Браво, браво. После да не се сърдите, че ви казваме "оФце". хехе.
А това преди години се е продавало и за хора, но под друго име (мама ми разправяше, как на млади години 70 и някоя си зимали). Обаче сега като има 1000000 вида балсами, лосиони и прочие не е популярно.

04-29-2007, 18:25
Браво, браво. После да не се сърдите, че ви казваме "оФце". хехе.
А това преди години се е продавало и за хора, но под друго име (мама ми разправяше, как на млади години 70 и някоя си зимали). Обаче сега като има 1000000 вида балсами, лосиони и прочие не е популярно.да ама тези балсами и т.н незнаеш ко има вътре а тва е 100 % витамини само

oops!
04-29-2007, 18:27
попринцип ми звучи няк'во странно да се мажа с олио за "овце"... :-s ама знам ли,може и да има ефект! ;D

Kisses_P
04-29-2007, 18:37
Това за тривитаминола е така.стига с тези подмятания "няма да се мажа с олио за овце".

Swinkenhoffer
04-29-2007, 18:46
бях го чела из този форум това... мисля да изпробвам. :)
и, верно, ставате смешни... какво олио, ебати?! момичето се опитва да помогне. като е за овце - голяма работа. :shock:

пP0c70_A3_
04-29-2007, 18:47
Това за тривитаминола е така.стига с тези подмятания "няма да се мажа с олио за овце".мда и не е олио ,а е като олио,защото витамините са течни и ефекта наистина е забележителен - моята коса растеше едвам едвам , а сега поне 2 ,2 и нещу см на месец ми расте . ( аз съм авторката на темата ,но нещо не мога да се логна ;[ )

nP0c70_A3_
04-29-2007, 18:48
Това за тривитаминола е така.стига с тези подмятания "няма да се мажа с олио за овце".мда и не е олио ,а е като олио,защото витамините са течни и ефекта наистина е забележителен - моята коса растеше едвам едвам , а сега поне 2 ,2 и нещу см на месец ми расте . ( аз съм авторката на темата ,но нещо не мога да се логна ;[ )мм вече стана :)

648541
04-29-2007, 19:24
eeeeeeee ubedihte me :-D ytre si vzimam i go po4vam....zna4i samo da vidime dali sum razbrala....2 puti v sedmicata,2 4asa predi kupane tva li e cqlata filosofiq... :)

04-29-2007, 20:24
мен ме е страх да не ми опада косата :-k

648541
04-29-2007, 20:37
мен ме е страх да не ми опада косата :-k

e ot kvo 6te ti opada.....vij ako naistina go izpolzvat za ovcete tva,edva li 6tqha da imat tolkova mn kozina....puk i kato gledam dosta hora sa go polzvali..taka 4e nqma kakvo da se strahuva6 :wink:

04-30-2007, 08:38
мен ме е страх да не ми опада косата :-k

e ot kvo 6te ti opada.....vij ako naistina go izpolzvat za ovcete tva,edva li 6tqha da imat tolkova mn kozina....puk i kato gledam dosta hora sa go polzvali..taka 4e nqma kakvo da se strahuva6 :wink:Mda zna4i kupuva6 si go ot veterinarnata apteka i daje moje da poiska6 syvet4e ot veterinara kak to4no da go polzva6 .2 4asa predi kypane se maje6 i posle izmiva6 :)

04-30-2007, 13:43
nP0c70_A3_ косата ти получава само блясък и здравина или пък се и сгъстява ? Моята коса е много рядка :( и какво ли не съм и слагала и не съм я мазала за да се сгъстии ноо нямаше ефект от нищо дори и от хининовата вода :| та искам и да те попитам само с Тривитаминол-а ли я мажеш или добавяш още нещо към него :-s

i'm so excited!
04-30-2007, 13:59
аз съм го пробвала преди време, много хубава става косата от него.
но вече трудно се намира

djeini
04-30-2007, 15:40
"Тайната на хубавата гъста,дълга коса само ТУК!"
Prozvu4a mi kato reklama i se pak mislq da go probvam 8)

04-30-2007, 15:51
на мен пък не ми стиска да си сложа на косата нещо за овце... [-( нз как се навивате :-k и аз искам да ми порасне и да ми се сгъсти косата ама не смея с това,замислете се щом става и за хора,защо не се предлага в нормалните аптеки или в козметичните магазини,ами само във ветеринарните ](*,) .Абе както си решите ама аз не бих го пробвала [-X

Buhtaaa
04-30-2007, 15:59
predstavqm si ako go sloji nqkoi s gusta kosa kakvo shtee stane ... :)))

04-30-2007, 17:06
Я пуснете снимки,тези,които сте го направили,да видим ефекта.

nP0c70_A3_
04-30-2007, 17:09
nP0c70_A3_ косата ти получава само блясък и здравина или пък се и сгъстява ? Моята коса е много рядка :( и какво ли не съм и слагала и не съм я мазала за да се сгъстии ноо нямаше ефект от нищо дори и от хининовата вода :| та искам и да те попитам само с Тривитаминол-а ли я мажеш или добавяш още нещо към него :-sРасте по-бързо (мноогоо по-бързо) ,сгъстява се,има блясък,мекота и квото ти дойде на ума става направо супер.А снимки аз лично нямам ,но във сайта ,който бях пастнала има :)

Ice_Queen_
04-30-2007, 17:45
Айде сега,кво толкова..най-много после да заблеем.. :-D

HeCu
04-30-2007, 18:02
мхм аз имам един въпрос :)
като се мажеш с Тривитаминол-а смесва ли се с нещо друго или само с него се втрива в коренети и по дължината на косата ? :-k

04-30-2007, 18:25
ами по принцип не но ако искаш може да си смесиш малко със натрошен аспирин или да добавиш розова вода както си поискаш стига да е нещу полезно за косата :)

lil4eto
04-30-2007, 19:20
Не ми пречи че е за овци или за каквото и да е било само искам да знам само с него ли се мажете и как по точно защото някъде пишеше че се смесва с разни неща като газ мас и т.н ????????????///////////////

04-30-2007, 20:27
абе не ви ли е страх с това нещо за овце ако ви стане нещо на косите аз съм чувала че ако объркаш дозата или го смесиш с нещо неподходящо,може да има обратен ефект :!: Как се наемата незнам,ама внимавайте да не останете без коси ](*,) ,
мн сте доверчиви,някой ви казва нещо и айде...точно като овцете,то неслучайно ще се межете с нещо за овце :smt017
нз ама аз не рискувам да си слагам такова нещо на главата,при наличието ан толкова мн козметични продукти като маски,шампоани,балсами,мас а,кристали и тн,вие ще се мажете с олио за овце ](*,)
незнам как се навивате,ама вие ще си болите главите после... :smt006

648541
05-01-2007, 07:21
e to kato otide6 da si go kupi6 purvo 6te popita6 prodava4kata...edvali te te izluje....puk 6tom i nqkakva friziorka i go e kazala se sumnqvam da ni luje tuka...nqma za kakvo [-X

lil4eto0
05-01-2007, 07:30
Някой вече пробва ли го това олио за овце защото смятан да го пробвам но жсе пак искам да знам ддали някой може да каже със сигурност как действа

05-01-2007, 07:55
ot tva lekarstvo sgastqva li se kosata ... 4e az ne darja da mi raste mn barzo oba4e v posledno vreme mnogo gi pada :smt010 i drugo nqkoi zapitval li se e : 6tom kosata stava tolkova hubava ot nego za6to go nqma p normalnite apteki ? moje pyk da ima nqkvi strani4ni efekti koito da se zabelqzval v po dalgosro4en plan

05-01-2007, 09:49
ot tva lekarstvo sgastqva li se kosata ... 4e az ne darja da mi raste mn barzo oba4e v posledno vreme mnogo gi pada :smt010 i drugo nqkoi zapitval li se e : 6tom kosata stava tolkova hubava ot nego za6to go nqma p normalnite apteki ? moje pyk da ima nqkvi strani4ni efekti koito da se zabelqzval v po dalgosro4en plan

е най-накрая някой да разсъждава по-трезво и да зададе нормален въпрос =D>
ай кажете защо го няма в нормалните аптеки? :-k

05-01-2007, 10:31
ot tva lekarstvo sgastqva li se kosata ... 4e az ne darja da mi raste mn barzo oba4e v posledno vreme mnogo gi pada :smt010 i drugo nqkoi zapitval li se e : 6tom kosata stava tolkova hubava ot nego za6to go nqma p normalnite apteki ? moje pyk da ima nqkvi strani4ni efekti koito da se zabelqzval v po dalgosro4en plan

е най-накрая някой да разсъждава по-трезво и да зададе нормален въпрос =D>
ай кажете защо го няма в нормалните аптеки? :-k


Виж, то една камара наркотици са по ветеринарните аптеки и стават за хора, пък ги няма в нормалните.

А иначе - защото едва ли ще наминават овце да си копуват.

05-01-2007, 11:03
Abe mnogo ste tapi,be! Tova sa vitamini,kakvi ovce ,kakvi gluposti.Da - polezni sa za kosata ,no ne moje da o4akvate ogrmno podobrqvane.A i za6to ka4estvenite i evtinite produkti gi nqma razprostraneni na pazara - za6toto si nqmat reklama i za da probivat skupite!

05-01-2007, 11:23
dobre de iskah da se zaqjdam ... dori mislq da si go kupq oba4e se samniavah malko
a nqkoi 6te mi otgovori li dali se sgustqva kosata ot nego i kak si go majete? samo trivitaminol ili si pravite maska s nego

05-01-2007, 11:24
*ne iskah da se zaqjdam :roll:

nP0c70_A3_
05-01-2007, 12:41
Не ми пречи че е за овци или за каквото и да е било само искам да знам само с него ли се мажете и как по точно защото някъде пишеше че се смесва с разни неща като газ мас и т.н ????????????///////////////Ами незнам ,но аз лично не го смесвам с нищо макар,че може с хининова вода,аспирин и т.н,но не ги знам рецептите :)


абе не ви ли е страх с това нещо за овце ако ви стане нещо на косите аз съм чувала че ако объркаш дозата или го смесиш с нещо неподходящо,може да има обратен ефект Как се наемата незнам,ама внимавайте да не останете без коси ,
мн сте доверчиви,някой ви казва нещо и айде...точно като овцете,то неслучайно ще се межете с нещо за овце
нз ама аз не рискувам да си слагам такова нещо на главата,при наличието ан толкова мн козметични продукти като маски,шампоани,балсами,мас а,кристали и тн,вие ще се мажете с олио за овце
незнам как се навивате,ама вие ще си болите главите после... Ами виж сега на мене фризиорката ми ми го каза и тогава не съм се и съмнявала в нейния съвет.И на мои приятелки съм го казвала и няма странични ефекти нито с моята коса нито с тяхната,а го ползвам от година и нещо.Но всеки си решава аз само ви давам съвет,защото виждам ,че има много теми със проблеми със косата и за тва ви казвам :)А тва за шампоани ,балсами и т.н незнаеш просто колко вредни неща има във тях.От шампоан Пантен ми падаше косата ,а от Wash&Go получих пърхот,а Head&Shoulder (нз дали така се пише) въобще не ми махна пърхота ,а стана по зле.Тривитаминола ми заздрави кожата на глават,спря да ми пада,почна да расте бързо и т.н може да звуча малко като някоя рекламна агенция ,но си е така :)




e to kato otide6 da si go kupi6 purvo 6te popita6 prodava4kata...edvali te te izluje....puk 6tom i nqkakva friziorka i go e kazala se sumnqvam da ni luje tuka...nqma za kakvo Ами точно ако не ми вярвате може да попитате някой ,а и нямам никаква причина да ви лъжа



ot tva lekarstvo sgastqva li se kosata ... 4e az ne darja da mi raste mn barzo oba4e v posledno vreme mnogo gi pada i drugo nqkoi zapitval li se e : 6tom kosata stava tolkova hubava ot nego za6to go nqma p normalnite apteki ? moje pyk da ima nqkvi strani4ni efekti koito da se zabelqzval v po dalgosro4en plan Ами да сгъстява се просто си нямаш представа каква перушина имах като на майка ми.За 1 година стана поне 2-3 пъти по гъста от преди самият косъм стана по-дебел и почнаха да ми растат нови косъмчета :) Аз го ползвам от година и нещо и не съм забелязала странични ефекти ,а и питах продавачката в аптеката и тя ми каза ,че няма ,защото Тривитаминола представлява само 3 витамина във определено съотношение.Защо го няма в нормалните аптеки ли ?Ами ,защото (поне според мен) ,ако го пуснат на пазара много фирми ще загубят ама незнам може би има друга причина питайте някой продавач и сигурно той те ви обясни



Abe mnogo ste tapi,be! Tova sa vitamini,kakvi ovce ,kakvi gluposti.Da - polezni sa za kosata ,no ne moje da o4akvate ogrmno podobrqvane.A i za6to ka4estvenite i evtinite produkti gi nqma razprostraneni na pazara - za6toto si nqmat reklama i za da probivat skupite!Виж сега от части си права ,но наистина има голямо подобряване просто си нямаш напредстава каква коса имах порасне ли ми до раменете и цялата нацъфтява - не можех да си я пусна дълга,беше адски рядка и стоеше като на клечки,от някои шампоанчета бях получила даже пърхот и се омазняваше бързо и растеше бааааааааавно.Абе ужас беше направо я мразех.И мояа фризиорка тогава ми каза да ползевам тривитаминола и ефекта беше ,че косата ми стана гъста,почна да расте бързо,косъма не беше толкова тънък- станата по дебел,просто живна като ,че ли и се сгъсти :)

05-01-2007, 13:06
nP0c70_A3_
mislq da go probvam i ako ima takyv porazitelen efekt 6te te 4erpq.... ma srz govorq :D

05-01-2007, 15:55
попринцип ми звучи няк'во странно да се мажа с олио за "овце"... :-s ама знам ли,може и да има ефект! ;D
ima efekt poznavam edna moq fr po qka kosa ne sum vijdala mislq da si kupq samo 6toto iskam da iam hubava kosa sega se uvredi a katy bqh malka... ooh

648541
05-01-2007, 16:51
ako naistina ima efect i az 6te te 4erpq da znae6 :-D ;-) :smt016

05-01-2007, 17:04
ok o6te edin vapros samo s tva ne6to li se maje6 ili si pravi6 nqkva maska...
6toto vav formuma kym koito si ni dala link ima nqkva recepta ama na mene ne mi se maje sas gas ... :) :-k

malkoto_sladur4e
05-01-2007, 17:15
Ama tfa lekarstvo ili kvoto e kolko struva,k1de moga da go namerq? :-k

coteto
05-01-2007, 18:11
ama tva naistina li i az sam kat teb iskam sq da si pusna po dalga kosa ama se nacaftqva i ne stava taka.a v aptekata ima li go ili samo vav veterinarnata apteka.pls otgovori mi
ako tva podeistva napravo nz 6te umra ot 6tstie \:D/

nP0c70_A3_
05-01-2007, 18:26
ok o6te edin vapros samo s tva ne6to li se maje6 ili si pravi6 nqkva maska...
6toto vav formuma kym koito si ni dala link ima nqkva recepta ama na mene ne mi se maje sas gas ... Мда само с тва :)


Ama tfa lekarstvo ili kvoto e kolko struva,k1de moga da go namerq? Ами витамини под форма на нещо като олио,но не е олио ;]Струва между 4 и 5 лева - зависи от аптеката.Продава се във ветеринарните аптеки :)


ma tva naistina li i az sam kat teb iskam sq da si pusna po dalga kosa ama se nacaftqva i ne stava taka.a v aptekata ima li go ili samo vav veterinarnata apteka.pls otgovori mi
ako tva podeistva napravo nz 6te umra ot 6tstie
Да наистина .Мисля ,че го има само във ветеринарните аптеки ,но не пречи да попиташ и в обикновенната :)

05-01-2007, 18:27
ами на аз въпреки всичко не се наемам... :-k
вие като искате пробвайте успех :smt006
и пишете кво е станало :!:

coteto
05-01-2007, 18:27
misi mn \:D/
ti si varxa
dano podeistva
:D

krisi_l@loka
05-01-2007, 18:41
Ами виж сега на мене фризиорката ми ми го каза и тогава не съм се и съмнявала в нейния съвет

Не беше ли няква колежка на майка ти... щото нещо мн оплетено и се струва... пък и линка, който си дала, някво момиче е описало същото нещо ??? Нз мое мнение

nP0c70_A3_
05-01-2007, 19:14
Ами виж сега на мене фризиорката ми ми го каза и тогава не съм се и съмнявала в нейния съвет

Не беше ли няква колежка на майка ти... щото нещо мн оплетено и се струва... пък и линка, който си дала, някво момиче е описало същото нещо ??? Нз мое мнениеМда тя е бивша колежка на мама и работи като фризиорка ;]

malkoto_sladur4e
05-01-2007, 19:25
Ole ama tova 6tom e za ovce nqma li ne6to da povredi na na6ata kosa?Kajete,4e mnogo se zaribih da go pot1rsq ama predi tova iskam vsi4ko da razbera za nego :wink: :roll:

sexi_lady_666
05-01-2007, 22:10
q kaji dali moje da povredi boqta za6toto az sum bqlo rusa samo 4e boqdisana

05-02-2007, 07:15
а колко месеца се маже и коко се прави по4ивка?

malkoto_sladur4e
05-02-2007, 10:50
Сега съм ви подготвила една изненада ! :smt005 Значи баща ми е лекар,аз го питах за това нещо и той каза,че мн добре го знае и всички хора които го вземат след време получавали обилно окосмяване по цялото тяло!Дори има мн голяма вероятност на момичетата да им пораснат брада и мустаци ( а иначе обилно окосмяване по цяяяяяяяяялото тяло да се очаква...) е успех...аз със сигурност няма да си го взема :wink: :smt038

mery_andjela
05-02-2007, 12:52
аз нещо не схващам

white_chik
05-02-2007, 13:50
Сега съм ви подготвила една изненада ! :smt005 Значи баща ми е лекар,аз го питах за това нещо и той каза,че мн добре го знае и всички хора които го вземат след време получавали обилно окосмяване по цялото тяло!Дори има мн голяма вероятност на момичетата да им пораснат брада и мустаци ( а иначе обилно окосмяване по цяяяяяяяяялото тяло да се очаква...) е успех...аз със сигурност няма да си го взема :wink: :smt038
Хахаха стига ве,тъкмо се навих да си го купя.Само да питам в ква доза трябва да се използва(ако изобщо се престраша)

nР0c70_A3_
05-02-2007, 14:15
Сега съм ви подготвила една изненада ! :smt005 Значи баща ми е лекар,аз го питах за това нещо и той каза,че мн добре го знае и всички хора които го вземат след време получавали обилно окосмяване по цялото тяло!Дори има мн голяма вероятност на момичетата да им пораснат брада и мустаци ( а иначе обилно окосмяване по цяяяяяяяяялото тяло да се очаква...) е успех...аз със сигурност няма да си го взема :wink: :smt038да бе и за тва ся сиг трябва да съм цялата в косми хахаха ама не съм нали ;]

05-02-2007, 14:34
Сега съм ви подготвила една изненада ! :smt005 Значи баща ми е лекар,аз го питах за това нещо и той каза,че мн добре го знае и всички хора които го вземат след време получавали обилно окосмяване по цялото тяло!Дори има мн голяма вероятност на момичетата да им пораснат брада и мустаци ( а иначе обилно окосмяване по цяяяяяяяяялото тяло да се очаква...) е успех...аз със сигурност няма да си го взема :wink: :smt038да бе и за тва ся сиг трябва да съм цялата в косми хахаха ама не съм нали ;]

еми чакай,момичето е написало СЛЕД ВРЕМЕ ако можеш да четеш,така че споко ще станеш в косми,щом не си :wink:

05-02-2007, 16:18
хаха не може да станеш цялата в косми,защото все пак си мажеш само косата а не цялото тяло :)

648541
05-02-2007, 17:06
awe q ne govorete gluposti .....malkoto_sladur4e moga li da popitam ba6ta ti kakuv lekar e 6toto az v4era pitah susedkata koqto e veterinar.....i kaza 4e e to4no za kosa puk i na ovcete se dava vutre6no....super glupavo 6te e da se okosmi6 po cqloto tqlo pri polojenie 4e si maje6 samo kosata ](*,)

gabrielka@a
05-02-2007, 18:05
Тва с Тривинаминола съм го чувала някъде............... :smt017 И се канех да си го купя,ама забравих :) Мерси ,че ми напомни!

05-02-2007, 18:08
oh molq mi kajete mi 4e tova s okosmqvaneto ne e vqrno... tykmo misleh da si go kupq a kosata mi naistina ima nujda ot nqkvo takova val6ebno sredstvo
ne go li e polzval nikoi dryg ot toq forum :?: :cry:

648541
05-02-2007, 18:17
az ytre sum na kozmetik i 6te pitam kozmeti4kata(tq e mnogo ve6ta v teq raboti)i 6te vidime kakvo 6te kaje tq...

malkoto_sladur4e
05-02-2007, 18:58
hahaha pravete kakvoto iskate ! Az vi kazvam 4e sled vreme celite 6te stanete kato gorili ve4e pitah i drygi lekari... uspeh kosmati f 4eta

nP0c70_A3_
05-02-2007, 19:50
nР0c70_A3_ написа:
malkoto_sladur4e написа:
Сега съм ви подготвила една изненада ! Значи баща ми е лекар,аз го питах за това нещо и той каза,че мн добре го знае и всички хора които го вземат след време получавали обилно окосмяване по цялото тяло!Дори има мн голяма вероятност на момичетата да им пораснат брада и мустаци ( а иначе обилно окосмяване по цяяяяяяяяялото тяло да се очаква...) е успех...аз със сигурност няма да си го взема
да бе и за тва ся сиг трябва да съм цялата в косми хахаха ама не съм нали ;]


еми чакай,момичето е написало СЛЕД ВРЕМЕ ако можеш да четеш,така че споко ще станеш в косми,щом не си Да бе точно.. ползвам го от година и нещу и нищо ми няма и няма и да ми стане до ся при никой не е имало страничен ефект.Аз го мажа на косата си не на лицето или тялото ;]



хаха не може да станеш цялата в косми,защото все пак си мажеш само косата а не цялото тяло Еми точно...


awe q ne govorete gluposti .....malkoto_sladur4e moga li da popitam ba6ta ti kakuv lekar e 6toto az v4era pitah susedkata koqto e veterinar.....i kaza 4e e to4no za kosa puk i na ovcete se dava vutre6no....super glupavo 6te e da se okosmi6 po cqloto tqlo pri polojenie 4e si maje6 samo kosata Ами при овцете те им го инжектирват ,а и тва ,че си мажа косата няма нищо общо с космите по тялото ми или лицето


Тва с Тривинаминола съм го чувала някъде............... И се канех да си го купя,ама забравих Мерси ,че ми напомни!no problem :)



oh molq mi kajete mi 4e tova s okosmqvaneto ne e vqrno... tykmo misleh da si go kupq a kosata mi naistina ima nujda ot nqkvo takova val6ebno sredstvo
ne go li e polzval nikoi dryg ot toq forum Влез във гугъл и пиши там Тривитаминол или Витамин АДЗЕ и ще видиш мнениея и на други хора.И да тва окосмяване е пълен абсурт!



az ytre sum na kozmetik i 6te pitam kozmeti4kata(tq e mnogo ve6ta v teq raboti)i 6te vidime kakvo 6te kaje tq...Оки мацко ще чакам да кажеш какво е казала тя :)


hahaha pravete kakvoto iskate ! Az vi kazvam 4e sled vreme celite 6te stanete kato gorili ve4e pitah i drygi lekari... uspeh kosmati f 4eta
Що наистина не земеш да кажеш баща ти къф лекар е??

malkoto_sladur4e
05-03-2007, 10:56
awe q ne govorete gluposti .....malkoto_sladur4e moga li da popitam ba6ta ti kakuv lekar e 6toto az v4era pitah susedkata koqto e veterinar.....i kaza 4e e to4no za kosa puk i na ovcete se dava vutre6no....super glupavo 6te e da se okosmi6 po cqloto tqlo pri polojenie 4e si maje6 samo kosata ](*,)
Ами да те светна баща ми е най-добрия лекар в града и има най-много пациенти...и говорех за това нещо под формата на витамини които се приемат през устата а не за лосион с втриване ! :smt013 :smt019

melito_94
05-03-2007, 12:00
малеее ама ти си много проста бе 5 страници са изписаха по темата ти още не си разбрала че никой не е трагнал да ги пии мн си простичка :smt019 че моля ти са и вика космати ф-чета .абе я бягай парво разбери за ко стаа вапрос после пи6и глупости.а и тва баща ти бил най- добрия лекар в града хахахаа да не сте от град мелник случайно

white_chik
05-03-2007, 13:58
Пак питам ква доза слагаш,една,две супени лъжици?

Ани`
05-03-2007, 16:26
И аз го ползвам...наистина е добро!

nР0c70_A3
05-03-2007, 16:26
Пак питам ква доза слагаш,една,две супени лъжици?ами зависи от косата колко е гъста,дълга и т.н иначе трябва да сложиш толкова ,че да имаш навсякъде по скалпа и после тва от главата го понамазваш и надолу по косата иначе не се слага например напрао от шишенцету и по дължината на косата ,а във корените и после кото остане по дължината на косата май не успях много добре да го убясня :mrgreen:




Ами да те светна баща ми е най-добрия лекар в града и има най-много пациенти...и говорех за това нещо под формата на витамини които се приемат през устата а не за лосион с втриване !


Еми браво като е най-добрия лекар в града с нищо не мога да помогна ,но недей поне да говориш като незнаеш щото ние говорим за едно ,а наща за витамини ми разпрая...

nР0c70_A3
05-03-2007, 16:27
Пак питам ква доза слагаш,една,две супени лъжици?ами зависи от косата колко е гъста,дълга и т.н иначе трябва да сложиш толкова ,че да имаш навсякъде по скалпа и после тва от главата го понамазваш и надолу по косата иначе не се слага например напрао от шишенцету и по дължината на косата ,а във корените и после кото остане по дължината на косата май не успях много добре да го убясня :mrgreen:




Ами да те светна баща ми е най-добрия лекар в града и има най-много пациенти...и говорех за това нещо под формата на витамини които се приемат през устата а не за лосион с втриване !

Еми браво като е най-добрия лекар в града с нищо не мога да помогна ,но недей поне да говориш като незнаеш щото ние говорим за едно ,а наща за витамини ми разпрая..

648541
05-03-2007, 17:00
awe q ne govorete gluposti .....malkoto_sladur4e moga li da popitam ba6ta ti kakuv lekar e 6toto az v4era pitah susedkata koqto e veterinar.....i kaza 4e e to4no za kosa puk i na ovcete se dava vutre6no....super glupavo 6te e da se okosmi6 po cqloto tqlo pri polojenie 4e si maje6 samo kosata ](*,)
Ами да те светна баща ми е най-добрия лекар в града и има най-много пациенти...и говорех за това нещо под формата на витамини които се приемат през устата а не за лосион с втриване ! :smt013 :smt019

haha :lol: :lol: :lol: a az da te svetna pilence 4e tuka nikoi ne govori za tova pod formata na vitamini koito se vzemat PREZ USTATA....a tova 4e ba6ta ti e nai-dobriq lekar v vas6to selo VUOB6TE NE ME INTERESUVAAAAAAAAAA #-o #-o :lol:

nP0c70_A3_
05-03-2007, 17:06
awe q ne govorete gluposti .....malkoto_sladur4e moga li da popitam ba6ta ti kakuv lekar e 6toto az v4era pitah susedkata koqto e veterinar.....i kaza 4e e to4no za kosa puk i na ovcete se dava vutre6no....super glupavo 6te e da se okosmi6 po cqloto tqlo pri polojenie 4e si maje6 samo kosata ](*,)
Ами да те светна баща ми е най-добрия лекар в града и има най-много пациенти...и говорех за това нещо под формата на витамини които се приемат през устата а не за лосион с втриване ! :smt013 :smt019

haha :lol: :lol: :lol: a az da te svetna pilence 4e tuka nikoi ne govori za tova pod formata na vitamini koito se vzemat PREZ USTATA....a tova 4e ba6ta ti e nai-dobriq lekar v vas6to selo VUOB6TE NE ME INTERESUVAAAAAAAAAA #-o #-o :lol:хаххаах остая я тая сигурно не може да чете :-D

Buhtaaa
05-03-2007, 17:16
pri mene nishto ne stana ;(;(;(

Exothermic
05-03-2007, 17:42
ха ха за овце! :smt043 не бе то ,ако действа е на далавера,ма за овце хе хе х о

05-03-2007, 18:53
ае мн сте злеее :smt019

ultra
05-03-2007, 23:59
Абе тривитаминола се купува повече за маски за коси,отколкото за овце,коне и др.животни.Четох в един сайт известен и там има мноооого страници за точно тази рецепта.И аз аз се зарибих,купих си -струва 3,60лв. Намазах се,ама явно прекалих с маста и трудно си измих косата след това. :lol: От тогава шишенцето си седи в хладилника и не съм го барнала,щот ме мързи да се клепам с тия маски,не заради друго.Няма нищо вредно в това,естесвено без да прекалявате с него.

lil4eto0
05-04-2007, 09:17
Абе тривитаминола се купува повече за маски за коси,отколкото за овце,коне и др.животни.Четох в един сайт известен и там има мноооого страници за точно тази рецепта.И аз аз се зарибих,купих си -струва 3,60лв. Намазах се,ама явно прекалих с маста и трудно си измих косата след това. :lol: От тогава шишенцето си седи в хладилника и не съм го барнала,щот ме мързи да се клепам с тия маски,не заради друго.Няма нищо вредно в това,естесвено без да прекалявате с него. kak e to4no receptataaaa ii ako go polzvash 4esto molq te kaji dali ima efekt

neusan88
05-04-2007, 15:40
обмислям да опитам...но все пак е доста пари за толкова малко пъти ...

05-05-2007, 11:20
обмислям да опитам...но все пак е доста пари за толкова малко пъти ...мне не е кой знай колко скъпо даже е евтино и ефектът е прекрасен :)

miss m bitchez
05-05-2007, 18:05
a nqkoi moje li da mi kaje na angliiski kak se kazva tova mazilo? 6ttotoo ne jiveq v bulgaria, ta kakvo mu e imeto na angliiski?

nP0c70_A3_
05-06-2007, 13:10
pri mene nishto ne stana ;(;(;(
Как нищо колко време си го ползвала ? Щото не може да очакваш от първия път след като си го сложиш и да ти порасне и се сгъсти косата.Видими резултати се постигат поне след 3-4 месеца иначе още след първия втория месец косата става по-мека и хубава и почва нали да са опрая ама забелевим резулатата е след 3-тия и 4-тия месец :)


ха ха за овце! не бе то ,ако действа е на далавера,ма за овце хе хе х оЕми незнам защо е за овце ,но наистина действа ,а и са само три витамина което значи ,че не пречи и за хора ;]


Абе тривитаминола се купува повече за маски за коси,отколкото за овце,коне и др.животни.Четох в един сайт известен и там има мноооого страници за точно тази рецепта.И аз аз се зарибих,купих си -струва 3,60лв. Намазах се,ама явно прекалих с маста и трудно си измих косата след това. От тогава шишенцето си седи в хладилника и не съм го барнала,щот ме мързи да се клепам с тия маски,не заради друго.Няма нищо вредно в това,естесвено без да прекалявате с него.
Така е ,а цената е различна в зависимост от града и аптеката



kak e to4no receptataaaa ii ako go polzvash 4esto molq te kaji dali ima efektМоля те чети темата и непитайте сички по едно и също 100 пъти


обмислям да опитам...но все пак е доста пари за толкова малко пъти ...
Ами ако косата ти е дълга ще е за по-малко пъти,но ако е късичка става за повечко пъти ,но и не е много скъпи честно да ти кажа :) ,защото спестяваш пари от маски,стимуланти,балсами,к истали и т.н



a nqkoi moje li da mi kaje na angliiski kak se kazva tova mazilo? 6ttotoo ne jiveq v bulgaria, ta kakvo mu e imeto na angliiski?Незнам потърси в гугъл и може да намериш нещо :)

г
05-06-2007, 13:31
а, косата става ли по-мазна след този тривитаминол?

nP0c70_A3_
05-06-2007, 15:22
а, косата става ли по-мазна след този тривитаминол?ne

LaFee
05-06-2007, 16:34
Слагам си на косата Хининова вода,която има същото действие като гореспоменатото лекарство. Освен това мирише много хубаво.

648541
05-06-2007, 17:23
Слагам си на косата Хининова вода,която има същото действие като гореспоменатото лекарство. Освен това мирише много хубаво.

malko se sumnqvam 4e ima su6toto deistvie :roll: :roll: :?

neusan88
05-06-2007, 17:48
ми и аз използвам Хининова Вода но за ся...нямам кои знае кав резултат освен че мирише добре(не винаги)но за дължината съм категорична че действието на хининовата коса е доста бавно и след г/д 6 месеца ползване само не ми се омазнява както преди.

ultra
05-06-2007, 18:06
Абе тривитаминола се купува повече за маски за коси,отколкото за овце,коне и др.животни.Четох в един сайт известен и там има мноооого страници за точно тази рецепта.И аз аз се зарибих,купих си -струва 3,60лв. Намазах се,ама явно прекалих с маста и трудно си измих косата след това. :lol: От тогава шишенцето си седи в хладилника и не съм го барнала,щот ме мързи да се клепам с тия маски,не заради друго.Няма нищо вредно в това,естесвено без да прекалявате с него. kak e to4no receptataaaa ii ako go polzvash 4esto molq te kaji dali ima efekt

Оригиналната маска:
2 суп.л. тривитаминол
1 суп.л. свинска мас
1 суп.л. ракия
1 суп.л оцет
2-3 капки газ
Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави кисело мляко, мед, яйце, аспирин.
Нанася се в корените и се разнася по цялата дължина. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа. След 2 часа се измива.
Прави се 2-3 пъти семично (зависи от честотата на миене) за период от 2 месеца (една опаковка тривитаминол/АД3Е е достатъчна за около месец при посочентите по - горе количества на продуктите), след което се почива месец - два, за да не се пренасити косата и да се предизвика обратен ефект.

Копирах я от форума на bg-mama.Желаещите да научат всичко могат да го посетят-има 10 теми с по много мнения относно точно тази рецепта.Момичето,което я е пуснало за първи път всъщност май живее в Турция и е модел...Даже писа,че е снимала реклама на шампоан там и че всъщност дължи красотата на косата си имено на тази маска. :)
Само да вметна,че газ не се слага,ако косата ти е изрусявана,понеже газта изсушава косъма,а както знаете перхидрола прави същото.

nP0c70_A3_
05-06-2007, 18:59
Абе тривитаминола се купува повече за маски за коси,отколкото за овце,коне и др.животни.Четох в един сайт известен и там има мноооого страници за точно тази рецепта.И аз аз се зарибих,купих си -струва 3,60лв. Намазах се,ама явно прекалих с маста и трудно си измих косата след това. :lol: От тогава шишенцето си седи в хладилника и не съм го барнала,щот ме мързи да се клепам с тия маски,не заради друго.Няма нищо вредно в това,естесвено без да прекалявате с него. kak e to4no receptataaaa ii ako go polzvash 4esto molq te kaji dali ima efekt

Оригиналната маска:
2 суп.л. тривитаминол
1 суп.л. свинска мас
1 суп.л. ракия
1 суп.л оцет
2-3 капки газ
Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави кисело мляко, мед, яйце, аспирин.
Нанася се в корените и се разнася по цялата дължина. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа. След 2 часа се измива.
Прави се 2-3 пъти семично (зависи от честотата на миене) за период от 2 месеца (една опаковка тривитаминол/АД3Е е достатъчна за около месец при посочентите по - горе количества на продуктите), след което се почива месец - два, за да не се пренасити косата и да се предизвика обратен ефект.

Копирах я от форума на bg-mama.Желаещите да научат всичко могат да го посетят-има 10 теми с по много мнения относно точно тази рецепта.Момичето,което я е пуснало за първи път всъщност май живее в Турция и е модел...Даже писа,че е снимала реклама на шампоан там и че всъщност дължи красотата на косата си имено на тази маска. :)
Само да вметна,че газ не се слага,ако косата ти е изрусявана,понеже газта изсушава косъма,а както знаете перхидрола прави същото.Не слагайте оцет ,защото той пречи на тривитаминола и няма ефект,а за руса коса (боядисана) мисля ,че не се препоръчваше газ.Препоръчвам ви да не слагате мляко ,защото после косата мирише на повръщано - същата работа е и със яйцето :)

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
05-06-2007, 19:02
А от него има ли някакви странични ефекти...нпр. напълняване, обриви?
Колко струва? Ии как се нанася на косата....предполагам в корените на мокра коса, ама все пак да питам.

nP0c70_A3_
05-06-2007, 19:04
А от него има ли някакви странични ефекти...нпр. напълняване, обриви?
Колко струва? Ии как се нанася на косата....предполагам в корените на мокра коса, ама все пак да питам.Странични ефекти НЯМА.Нанася се върху суха коса преди къпане първо в корените и после по дължината.Стоиш 2 часа и след тва измиваш.Моля ви четете темата преди да питате plsss :P

ultra
05-06-2007, 19:07
А от него има ли някакви странични ефекти...нпр. напълняване, обриви?
Колко струва? Ии как се нанася на косата....предполагам в корените на мокра коса, ама все пак да питам.
Маската се слага преди да си измиеш косата.Няма противопоказания.Тривитам нола представлява само витамини.Струва към 4 лв.(в зависимост от вет.аптека и населеното място).

gr
05-07-2007, 20:58
e ae de, nqkoi nqma li da mi kaje kak e na angliiski, potursih v google nqma takova ne6to. nikva pomo6t ne mi pravite, su6to i hininova voda sum tursila nqma

hip Hop Mace
05-08-2007, 18:29
Az toku shto si go slosjih za purvi put i izchetoh vsichki mneniq no edno ne razbrah - kato si izplakna kosata posle da slagam li shampoan ili ne ?

05-08-2007, 18:51
Az toku shto si go slosjih za purvi put i izchetoh vsichki mneniq no edno ne razbrah - kato si izplakna kosata posle da slagam li shampoan ili ne ?slagai

neusan88
05-09-2007, 09:34
e ae de, nqkoi nqma li da mi kaje kak e na angliiski, potursih v google nqma takova ne6to. nikva pomo6t ne mi pravite, su6to i hininova voda sum tursila nqma
ами търси трите витамина съставящи продукта и мисля че в аптеките ще ти кажат как му е името :smt006

06-10-2007, 13:01
zdr :) iskam da pitam za na4ina na upotreba
kato si go sloja trqbva li da stoq s kurpa ili s ne6to dr

DESISLAVINA
06-10-2007, 14:47
6TE VI KAJA EDNA RECEPTA KOQTO PRI MEN DADE MNOO GOLQM REZULTAT I NE E OPASNA.
KUM 350-400 ML RAKIQ DOMA6NA SLAGATE 2 SREDNO GOLEMI LISTA OT ALOE STOI 15 DNI NA TUMNO I HLADNO MQSTO I SLE TVA SE MAHE6 VSQKA VE4ER PREDI LQGANE.NA SUTRINTA S NININOVA VODA I V KRAI6TATA NA KOSATA I BADEMOVO MASLO AMA NE MNOO DA NE STANE MAZNA
A AKO ISKATE MOGA DA VI KAJA KAK AZ ZA EDIN MESEC KOSATA MI STANA OT DO U6ITE PO4TI DO RAMENETE:
1.STIMULANT ZA KOSA IKAROV SMESEN S BADEMOVO MASLO NA SU6TATA FIRMA PREDI VSQKO KUPANE
2.MIQ SUS 6AMPOAN V KOITO IMA 7 8 KAPKI BADEMOVO MASLO
3.BALSAM ZA OTMIVANE NA SU6TATA MARKA KATO 6AMPOANA PAK VUTRE S KAPKI BADEMOVO MASLO
4.MAJA S RAKIQTA I ALOETO I MALKO BEDEMOVO MASLO V KORENITE VSEKI DEN
TOVA E1 PRI MEN IMA NEVEROQTEN REZULTAT. :lol:

little-wild-lady
06-10-2007, 15:48
I az sum 4uvala 4e pomaga i 6te vzema da probvam.Oba4e moje li da kajete kolko struva?

06-10-2007, 16:34
I az sum 4uvala 4e pomaga i 6te vzema da probvam.Oba4e moje li da kajete kolko struva?
aide chetete prednite postove weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee po-skypo ot 5lv ne e !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

06-10-2007, 17:50
a teq koito se naviha i polzvaha ima li nqkakuv efect q kajete

uBa
06-11-2007, 05:36
За по-бърз растеж на косата аз използвам Хининова вода и също помага но само за растеж....що се отнася до Тривитаминол тва че хората са му намерили приложение за козината на овцете НЕ означава че е направено от овце...разликата е огромна...по тая логика не трябва да ядем сол, защото точно животните я обичат ..... :wink:

06-11-2007, 15:52
bonboneno^mace,в предните постове беше споменала,че ще ходиш на козметик,какво стана,нещо каза ли ти ? :)

rali4ka91
06-11-2007, 16:38
Витамин А,Е и Д съдържа и Геритамин-а, така че много по лесно е да пиеш таблетки(Геритамин се пие 3 месеца) отколкото да се клпеш с нещо и да си го държиш на главата 2 часа, ноо ... личен избор

06-11-2007, 17:52
Витамин А,Е и Д съдържа и Геритамин-а, така че много по лесно е да пиеш таблетки(Геритамин се пие 3 месеца) отколкото да се клпеш с нещо и да си го държиш на главата 2 часа, ноо ... личен избор
и същия ли е ефекта като при травитаминола?Само на косата ли действа?

06-11-2007, 17:58
забравих да ви кажа че на мен една фризьорка ми каза че хининовата водата не е полезна за косата-даже напротив от нея цъфтяла

rali4ka91
06-11-2007, 18:15
Витамин А,Е и Д съдържа и Геритамин-а, така че много по лесно е да пиеш таблетки(Геритамин се пие 3 месеца) отколкото да се клпеш с нещо и да си го държиш на главата 2 часа, ноо ... личен избор
и същия ли е ефекта като при травитаминола?Само на косата ли действа?
Геритамин Нео действа на косата, кожата и ноктите.
Заздравява ноктите, укрепва косата и тена на кожата.
Всяка опаковка съдържа 2 блистера с по 10 капсули, пие се по една на ден и не е скъп - 3лв. и нещо за опаковка

06-12-2007, 16:03
Витамин А,Е и Д съдържа и Геритамин-а, така че много по лесно е да пиеш таблетки(Геритамин се пие 3 месеца) отколкото да се клпеш с нещо и да си го държиш на главата 2 часа, ноо ... личен избор
и същия ли е ефекта като при травитаминола?Само на косата ли действа?
Геритамин Нео действа на косата, кожата и ноктите.
Заздравява ноктите, укрепва косата и тена на кожата.
Всяка опаковка съдържа 2 блистера с по 10 капсули, пие се по една на ден и не е скъп - 3лв. и нещо за опаковка
Благодаря ти!

06-13-2007, 07:44
a tozi trivitaminol moje li da se polzva na boqdisana kosa? zashtoto az sym rusa .. i pada li boqta ot nego?

rali4ka91
06-13-2007, 07:50
Витамин А,Е и Д съдържа и Геритамин-а, така че много по лесно е да пиеш таблетки(Геритамин се пие 3 месеца) отколкото да се клпеш с нещо и да си го държиш на главата 2 часа, ноо ... личен избор
и същия ли е ефекта като при травитаминола?Само на косата ли действа?
Геритамин Нео действа на косата, кожата и ноктите.
Заздравява ноктите, укрепва косата и тена на кожата.
Всяка опаковка съдържа 2 блистера с по 10 капсули, пие се по една на ден и не е скъп - 3лв. и нещо за опаковка
Благодаря ти!
Подобно действия на Геритамин Нео има и Мерц, обаче Мерц са около 12 лева.
За Геритамин знам че се пият 3 опаковки(т.е.60 хапченца и после се прекъсва за един месец.И ако искаш пак можеш да почнеш да го пиеш.Но след 3-тата опаковка го спри

`Death`Whore``
06-13-2007, 07:53
Само да ви светна, че косата ви по-гъста няма как да стане. Като че ли да си направиш космите на краката повече. :smt017

etka
07-03-2007, 10:51
moje da stane po-gusta!!!! moqta be6e rqdka (ne prekaleno) i predi 2 godini polzvah hininova voda uj za da mi porasne na duljina, ama ne porasna. za tva puk se sgusti dosta :P :) a i sestra mi e frizior i mi go e kazvala su6toto (4e se sgustqva :D )

find_m3
07-03-2007, 11:46
Абе вие добре ли сте бе.Като някой е казал че е за овце и са откачихте.Само витамини си а някоя умна глава е видяла ефекта и си е намазала овцата първо за да не й стане нещо и така са почнали да си ги мажат перманентно :lol: .Нищо няма да ви стане и никой няма да разбере какво е така че кво се тръшкате тука че се ползва с успех само че от овци най-често?Който иска да си сложи и да види какво ще му стане аз гарантирам че нищо!Не съм го ползвала по единствената причина че имам хубава коса и така иначе са ми казвали за него.Дава ефект :wink:

07-03-2007, 17:43
някой може ли да ми каже от Пловдив къде да намеря травитаминол?

sweet_bubka
07-03-2007, 21:01
v obiknovenite aptekii ima li go ili samo vyv veterinarnite ?

07-04-2007, 06:37
v opilnpvennite apteki ilma li go tozi travitaminol ? abe ti negramotna li si kvo? ne ne ne mi kazvay ni6to nqma da ti raz4eta :smt019 :smt019 :smt019 :smt019

GLeZoRanA
07-04-2007, 14:12
От тривитаминола косата се омазнява много хубаво и за много дълго :lol:

sweet_bubka
07-04-2007, 14:14
v opilnpvennite apteki ilma li go tozi travitaminol ? abe ti negramotna li si kvo? ne ne ne mi kazvay ni6to nqma da ti raz4eta :smt019 :smt019 :smt019 :smt019

Moje bi ti si negramotnata!Kakvo 6te kaje6 aaaa??????? Kakvo 4ovek ve4e nemoje da se obyrka li a?????
1-vo az ne ti kazvam a go pi6a #-o
2-ro tova 4e nemoje6 da 4ete6 si e tvoi problem
ok?????????????????????

p.s. Mnogo me tvarqt takiva kato tebe,koito se mislqt za mnogo obrazovani i gramotni i samo gledat da se zaqjdat!Bahti gibonite :smt021

07-04-2007, 14:40
v opilnpvennite apteki ilma li go tozi travitaminol ? abe ti negramotna li si kvo? ne ne ne mi kazvay ni6to nqma da ti raz4eta :smt019 :smt019 :smt019 :smt019

Moje bi ti si negramotnata!Kakvo 6te kaje6 aaaa??????? Kakvo 4ovek ve4e nemoje da se obyrka li a?????
1-vo az ne ti kazvam a go pi6a #-o
2-ro tova 4e nemoje6 da 4ete6 si e tvoi problem
ok?????????????????????

p.s. Mnogo me tvarqt takiva kato tebe,koito se mislqt za mnogo obrazovani i gramotni i samo gledat da se zaqjdat!Bahti gibonite :smt021 kaji mi "gramotnice"kakvo ozna4avat dumite opilnpvennite i ilma

07-11-2007, 21:18
кои витамини съдържа?сори ама не мога да преровя всичките страници

07-12-2007, 04:07
съдържа А Д З Е :)
а искам да попитам ако косата е вече достатъчно гъста, това нещо ще я згасти ли повече :?: :?:

07-12-2007, 17:14
Мерси!
Иначе не вярвам да ти сгъсти косата-колкото ти е толкова!Една ли ще ти поникнат нови косми :P

07-12-2007, 17:16
а това 3 какво е?

miki4kata_
07-12-2007, 17:35
kvo kat e za ovce ?!nikoi ne spomena 4e e za da raste kozinata na ofcete.mn ste ograni4eni ebasi.az bih probvala,oba4e prosto nemoga sqka sutrin da visq po 2 4asa s hiper mazna kosa:D..sega nqmam vreme a kamoli kato zapo4na daskalo,koeto e sled po-malko ot 3 meseca :smt012

ralica94
07-12-2007, 19:08
Ееей супер мерси.Мойта коса е три косъма и половина (много тънка и ще е супер да го пробвам .Теенкс :D

FairyNymph
07-13-2007, 10:55
И аз трябва да го пробвам пък и кво овцете са супер сладкиииииииииии.....вижте овцете какви сладки къдрички имат :smt026

PaMit0
07-13-2007, 22:56
ee ne stava vupros za taina koito si ima zdrava gusta i dulga kosa si q ima koit q nqma q nqma i tolkoz probvaite maski nz i az ma razlikata nqq da e osobenno golqma,li4no mnenie :P

07-14-2007, 13:51
nqkoi da mi kaje toq trvitaminol dali izshushava kosata :smt009 zashtoto moita i bez tva e mn izsushena ot boqdisvaneto..plsssssssss otgovorete :smt010

07-15-2007, 14:55
abe i az se navih,ae nqkoi ne si li go e vzel ve4e da kaje,kvo stana?

Ellie-InF@m0u$
07-15-2007, 14:59
ee ne stava vupros za taina koito si ima zdrava gusta i dulga kosa si q ima koit q nqma q nqma i tolkoz probvaite maski nz i az ma razlikata nqq da e osobenno golqma,li4no mnenie

Не говори така!!!Като не си изпитала,не знаеш,найстина я подхранва,дава еластичност,по-дебел става косъма,блясък.Не е като чудо още от първия път-но трай моме за хубост.


nqkoi da mi kaje toq trvitaminol dali izshushava kosata zashtoto moita i bez tva e mn izsushena ot boqdisvaneto..plsssssssss otgovorete

не я изсушава,но от маската газта я изсушава,така че не слагай газ.(вярно че е само 2-3 капки,но...по-добре недей като е суха.)

tedinkata_
07-15-2007, 15:38
az q polzvam i ima efekt nishto 4e samo dva pati sam slagala..zasega kosata mi e po meka i blqskava.. da se nadqvame s vremeto i 4e rasteja shte e po burz :roll: samo e minus4e 4e mn gadno mirishe..pone men me drazni mn taq mirizma :twisted: no shte turpq nqma kak :-D

07-15-2007, 20:03
a moga li da go smesvam s bademovo maslo,za6toto ot okolo 2 meseca se maja s bademovo maslo,1-2 pyti sedmi4no i ne mi se iska da spiram... :-k ,ama ina4e i na nego pi6e 4e sadarja vitamin A,E i F,i da ne stane mn...nz :roll:

07-15-2007, 20:42
a moga li da go smesvam s bademovo maslo,za6toto ot okolo 2 meseca se maja s bademovo maslo,1-2 pyti sedmi4no i ne mi se iska da spiram... :-k ,ama ina4e i na nego pi6e 4e sadarja vitamin A,E i F,i da ne stane mn...nz :roll:
aide ako nqkoi znae da kaje pls [-o<
aaa sa6to i dali se omaznqva kosata ot nego :roll:

&lt;black soul&gt;
07-15-2007, 21:05
Това за тривитаминола е така.стига с тези подмятания "няма да се мажа с олио за овце".
точно така! кво като е за овце... то и прасетата ядат моркови примерно, ама не казвате : няма да ям храна за прасета ...
иначе добре че имам гъста коса, че да не използвам подобни лосиони, лекарства и т.н. :-)

07-15-2007, 21:15
omaznqva li se kosata ot nego?

tedinkata_
07-16-2007, 06:29
omaznqva li se kosata ot nego? :arrow: malko :roll:

07-16-2007, 08:08
omaznqva li se kosata ot nego? :arrow: malko :roll:
uff tova e lo6o :smt009 a nqkoi moje li da mi kaje s kakvo da go smesvam ili s kakvo da go otmivam posle za da ne se omaznva :roll:

Ellie-InF@m0u$
07-16-2007, 11:03
omaznqva li se kosata ot nego? :arrow: malko :roll:
uff tova e lo6o :smt009 a nqkoi moje li da mi kaje s kakvo da go smesvam ili s kakvo da go otmivam posle za da ne se omaznva :roll:

Ако го омтиваш добре не се омазнява,Примерно слагай шампоан,отмивай,балсам на връхчетата,после пак шампоан и после отмий и не трябва да се омазни.

Ами ползвай маската,която е написана на предните страници,така в минималко да се омазни.

Ellie-InF@m0u$
07-16-2007, 11:05
a moga li da go smesvam s bademovo maslo,za6toto ot okolo 2 meseca se maja s bademovo maslo,1-2 pyti sedmi4no i ne mi se iska da spiram... :-k ,ama ina4e i na nego pi6e 4e sadarja vitamin A,E i F,i da ne stane mn...nz :roll:
aide ako nqkoi znae da kaje pls [-o<
aaa sa6to i dali se omaznqva kosata ot nego :roll:

може да слагаш всякакви такива подхранващи неща,не е минус и няма да се изтощи косата.Само,че тази маска я прави така:

2 месеца 2 пъти седмично,после месец,месец и половина почивка и така повтаряш една година тази процедура и после само веднъж месечно.

fuck_off_bastard
07-19-2007, 21:09
А да ви питам може ли това прословуто лекарство/витамин/нз си кфо др. да се ползва за момче с малко по-рядка коса :?

07-22-2007, 14:36
А да ви питам може ли това прословуто лекарство/витамин/нз си кфо др. да се ползва за момче с малко по-рядка коса :?
da to sgstqva kosata,no e i sa6o za rastej :wink:

MimityYy
07-22-2007, 18:24
tui 4udo v obiknovenite apteki prodava li se ? :D mn imena mn ne6to :D

LuCkY_YoU
07-22-2007, 19:09
tui 4udo v obiknovenite apteki prodava li se ? :D mn imena mn ne6to :D
ne,za jivotni e..

07-23-2007, 18:19
А да ви питам може ли това прословуто лекарство/витамин/нз си кфо др. да се ползва за момче с малко по-рядка коса :?
da to sgstqva kosata,no e i sa6o za rastej :wink:
mersi :) zna4i do kolkoto razbrah 2 pyti v sedmicata po 2 4asa predi kypane stoq namazan s nego nali :?:

bobka
07-23-2007, 18:41
бях го чела из този форум това... мисля да изпробвам. :)
и, верно, ставате смешни... какво олио, ебати?! момичето се опитва да помогне. като е за овце - голяма работа. :shock:
naistina takiva podmqtaniq sa izli6ni. vie kato ne iskate da go izpolzvate nikoi ne vi kara.tq prosto dava suvet koito moje da e ot polza na nqkoi.to na men ne mi trqbva ama nqma za kfo da se ebavate i da go othvurlqte samo 6tot e za ovce.
=D> br 4e si se setila da pusne6 takava tema 6toto naistina moje da e ot istinska polza na nqkoi!!!

bibi90
10-15-2007, 14:13
Abe za6to zaebahte hubavata tema za Trivitaminola? :?
Daite pak da si govorim za nego :) Kvo stana nqkoi polzva li go? :roll:

pretty_cat
10-16-2007, 16:45
Аз ползвам хининова вода.

FairYoFdaRknEsS
10-16-2007, 18:28
Аз ползвам хининова вода.

И? действа ли?

UnaBletoLoVeU
10-16-2007, 18:45
Аз ползвам хининова вода.

И? действа ли?

Ползвах я няколко пъти и ник'ва разлика. После почна да ме мързи да се занимавам и така...Пък и ти да си забелязала косата ми да е лъщяща, видимо по-гъста и да се вее малко под кръста ми? :-s :smt016

hungry_vampire_f
10-16-2007, 19:39
Как по-точно нанасяш Тривитаминола? С памуче ли?

LuCiFersAngeL
10-17-2007, 07:06
Как по-точно нанасяш Тривитаминола? С памуче ли?
Забъркваш си някакав маска и към нея добавяш от Тривитаминола. След това се клепаш, увиваш си косата и след 2 часа се къпеш. Тва е! :wink:

^dishdogz^
10-17-2007, 10:14
ще си го взема :wink: щом казвате 4е има ефект

DisciplineAndOrder
10-17-2007, 11:32
Едва ли ще пробвам...

peteto89
10-17-2007, 13:23
trqbva da se probv pak togava 6te vidim haide nqkoi ako ve4e e zapo4nal upotrebata mu da kaje ima li efekt...?

bibi90
10-18-2007, 14:01
Ami az go polzvah 2 meseca i naistina mi porastna kosata,no nemoga da kaja dali e to4no ot Trivitaminola,za6toto prez tova vreme izpolzvah i drugi ampuli,kakto i maska za rastej :-k
A ina4e go sprqh,za6toto go otmivah MNOGO mi pada6e kosata,i mi se struva6e,4e vmesto da porastne i da se sgasti tq 6te okape :smt009
i sega se 4udq da se maja li pak ili ne.Zatova ako nqkoi go e polzvah da spodeli dali e imal podoben problem [-o<

Liar
10-18-2007, 14:37
Като че ли и на мен ми капе повече косата,но не знам травитаминола ли е причината ,или от това,че ми се сменя(ше) косата.
И аз го ползвах два месеца ама за растеж не мога да кажа нищо,или поне не съм забелязала значителен такъв :roll:
И все пак всички,които имат слаби коси е добре да го използват,това са витамини .Проблема е,че се отмива доста трудно,ама според мн хора си струва,но аз нз.

Liar
10-18-2007, 15:31
Аз проучих защо при някои хора пада косата от тази маска. А и аз съм от тях, така че мога да потвърдя, че е вярно. Значи такива маски - наситени с мазнини и мастноразтворени витамини, особено вит А - са подходящи само за суха коса, изтощена коса и за хора с лошо хранене и отслабнал организъм. Иначе, ако човек има здрава коса - нормална, нецъфтяща и сравнително лъскава, такива маски буквално задушават косъма. Освен това пренасищат скалпа и корените умират. Така пада косата...А вит.А в превишени дози има обратен ефект - наблюдава се силен косопад. Това го пише на всяка листовка на чистия вит. А. Та според мен изводът е, че за хора със здрава коса маската не е хубаво да се прави повече от 1 път в месеца. А при косопад е противопоказна - корените на косата при косопада са много отслабнали и като се намаже тази мазнота по тях освен, че се претоварват и задушават, от самото намазване на маската като механичен процес даже, се отделят от скалпа. Ето - аз имам косопад след раждане. Косата ми от маската наистина става още по-лъскава, но пада в много по-солидни количества. Похарчих мнооого пари за ампули на керастас - от тях ми спря косопада, но при всяко слагане на маската тръгвам от нулата, т.е. пак започва да ми пада косата...
Хората с много гъста коса с дебел косъм или пък къдравите са явно тези, които имат положителен ефект от маската. Също и тези, които много третират косата си химично и топлинно и я изтощават непрекъснато.
От форума на бг мама

Хм,вече ще си правя маската веднъж месечно. :roll:

flowerlina
10-18-2007, 16:05
Не смятам да го ползва, :smt012 Най-много да си навлека някакво окосмяване [-X

zvezdichkaaa
10-18-2007, 17:54
Не смятам да го ползва, :smt012 Най-много да си навлека някакво окосмяване [-X

Да и мен от това ме е страх нали си го слагаш като маска за да ти порастне косата,а после като го отмиваш нали има контакт с лицето и тялото ти тази маска,та да не вземе да подейства и после да ходя като оранготан.

kalinadelinda
10-18-2007, 18:38
:smt005 :smt005 :smt005 :wink: :wink: :wink: :smt006 :smt006 :smt006

sapphirr
10-18-2007, 20:23
не искам да от4айвам желаещите да си направят маска,но вит Е се натрупва в организма (попринцип влияе добре на косата и ноктите,но не и на другите органи).аз бих препоръ4ала стимуланта на икров - бързо,ясно,то4но...изисква само хубаво отмиване

Loshotia
10-19-2007, 07:10
Това става ли за косопад или да ходя на дерматолог вече?

tuterka
10-19-2007, 09:22
Ami vsy6tnost i az sym 4ela iz neta 4e Travitaminola pomaga i 4e imalo mn dobri efekti. I sega kato 4eta i tuka i mislq da go probvam da vidq dali 6te ima efekt (predpolagam 4e nqma da ostana razo4arovana :wink: ) ina4e eto i ot men edna maska s Travitaminol, no tq e po-slowna za izpylnenie... ne sym q probvala, no sym 4ela 4e mn pomagala

Маска за блясък и растеж с Тривитаминол /много ефикасна /

2 суп. л. Тривитаминол /комплекс от Витамини А, Д3 и Е, продава се във ветеринарните аптеки/
1 суп. л. свинска мас
1 суп. л. ракия
1 суп. л. оцет
2-3 капки газ
Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави кисело мляко, мед или жълтък.

tuterka
10-19-2007, 09:29
A ina4e ako se raztyrsite iz neta 6te namerite nqkoi mn hubavi maski za kosa (i to ne samo za rastew, ami i za suha, izt6tena, mazna... abe z avsqkakva kosa) ето това е един сайт с мн маски за коса (измежду тях има някои мн хубави)

http://forum.fema-bg.com/viewtopic.php?t=60

Liar
10-19-2007, 16:12
Това става ли за косопад или да ходя на дерматолог вече?
Абе не прочете ли по-горе ясно е обеснено защо за косопад не става :smt019

Dark_Angel_F
10-19-2007, 21:55
Аз такова не слагам на косата си ..... В хуманитарните аптеки си има достатъчно масла и стимуланти з аксоа на Икаров и т.н .......

bibi90
10-20-2007, 08:05
Az ne mislq da prodalja da go izpolzvam,qvno na moqta kosa ne se otrazqva dobre :(
A taka se nadqvah da mi porasne ot nego kosata,za6toto predi da zapo4na da go izpolzvam samo poljitelni mneniq bqh 4ela za nego,no s tova padane na kosata seriozno se upla6ih i go spiram =;

МаЛкА КуКлА
10-21-2007, 14:58
bibi_bibi плс кажи какви други продукти си използвала

bibi90
10-29-2007, 10:04
bibi_bibi плс кажи какви други продукти си използвала

4ak sega vidqh vaprosa ti,
ami izpolzvah bademovo maslo na ampuli 1 put sedmi4no,sa6to taka i nekvi drugi ampuli ama ne im znam imeto :?
I maska na Denise za rastej (mnogo e dobra) :)

ve6ti4ka
10-31-2007, 06:21
super qko zvu4i..! oba4e dali to4no taka deistva na vseki 4ovek.. :-|

siLenT_scReaMs
11-23-2007, 20:14
Незнам обаче не мога да ви разбера..Момичето просто обясни че се купува от ветеринарни аптеки защото се мажело на козината на овцете..Това че се маже на животни не значи че е нещо кои знае колко ужасно.Ние да не сме нещо мн по-специално..Ааа да и някой беше питал: "Вие плешива овца виждали ли сте?!" :? .. Аз лично се зарибих 8-) определено звучи много добре :P мерси :-P
аа да и да ви кажа друго..нашата козметика на която сме свикнали е страшно наблъскана с химия,консерванти и прочие.А това явно е само витамини.което го прави и много по полезно.просто никой не може да си помисли че ще сложи нещо като олио на главата си и като се продавало еди къде си всеки си вади някакви изводи..

MiMcHeToOo
11-24-2007, 08:34
Преди 2 години и нещо ми я каза една колежка на майка ми! Много просто - ТРИВИТАМИНОЛ му е майката.Косата става гъста,блестяща и расте много бързо.От моята рядка коса като слама дето винаги съм се нервела колко бавно расте и като порасне малко веднага нацъфтява сега имам дълги хубави гъсти и блестящи коси и много хора са ме питали как ? Ами ето как :)

edit:Начин на употреба:
Преди къпане се нанася в корените на косата ,а после и по дължината и.Стои се 2 часа и после измивате.Странични ефекти НЯМА.Видим ефект има след 3-4 месец

Леле много, много мерси.. Ше го пробвам тва :smt008

ralica94
11-24-2007, 17:59
Добре де и аз се зарибих много , ама там където търсих немаше.Аз съм от София и някой ако знае някъде около ендекато да се продава ?? или около красно село ? ?Много ще съм ви благодарна. :oops:

RunawayLove
11-24-2007, 18:24
izob6to ne me interesuva kakvo si mislite, dali e Za ovce i tn :D ako pomaga 6to da ne probvam s moite pery6inki :cry: bih probvala, 6tom nqma strani4ni efekti :---)

anonimna^ood
11-24-2007, 20:13
И сега какво? Последно помага ли или не? :( На мен косата ми не е тооолкова тънка, по-точно е нормална, но и аз съм примамена от идеята за буйна, дълга грива. 8) Кажете дали да го ползвам или не? :smt001

Liar
11-25-2007, 09:12
Абе ей,я четете поне 1-2 страници назад!
При всеки човек действа различно,може да ти подейства добре,а може и не.Трябва да се пробва просто.

_BoSSy_
11-25-2007, 09:48
Аз го позлвам тривитаминола вече.Бебето ми купи преди 2 седмици(5.50лв. е)..смесвам го с маска и стоя с нея 2 часа.Отмивам я с шампоан и балсам.После се сплитам на рибена-кост,подсушавам си косата леко и си лягам..
Като цяло косата става перфектна..мека..с блясък.Използвам го 2 пъти седмично(сряда и неделя-даже днеска пак трябва да се мажа).
Когато забеляжа искания ефект(дължина и гъстота) ще пиша \:D/ :)

anonimna^ood
11-25-2007, 12:09
А с каква маска трябва да го смеся, когато го използвам? :roll:

Kisses_P
11-25-2007, 16:09
Кажете ветеринарна аптека от където да купа тривитаминол... някъде в центъра или света тройца като район.. мерси предварително

ето малко и за маската
Оригиналната маска:
2 с.л. тривитаминол (ново име- АД3Е/мастна основа, Виалитон/водна основа)- купува се от ветеринарна аптека, струва около 4-5 лв за 100 мл.
1 с.л. свинска мас - заменя се с бадемово масло (най - мощният стимулант за израстване на коса); зехтин; масло от гроздови семена (за регулиране на омазняването); масло от пшеничен зародиш (за много суха, накъсана, цъфтяща коса), масло от шеа/карите , масло от жожоба, .... Информация за маслата тук
1 с.л. ракия - или друг алкохол - водка, ром, коняк
1 с.л оцет - за да се избегне миризмата на салата, можете да замените с лимонов сок
2-3 капки газ - ако е с изтекъл срок на годност мирише по - слабо. Купува се от железария или евентуално магазин за домашни потреби.

Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави:
кисело мляко - за еластичност на косъма
мед – за всеки тип коса, прави косата мека и подхранена
жълтък - подхранва, но „извлича” боята от боядисаната коса , затова ще се наложи да се боядисвате по – често. Изсушава леко. Да се измива внимателно с хладка вода, тъй като ако започнете с гореща, ще се пресече и „свари” – ще останат малки топченца, които трудно се премахват и започват да гният в косата.
аспирин – за растеж и п-в пърхот
хума - за мазна коса (има различни видове хума - зелена, жълта, бяла, розова, синя, ....информация) - консистенцията е подобна на кашичка. Ще е необходимо по - голямо количество, за да се покрие цялата коса.


Маската се нанася в корените и се разнася по цялата дължина на суха коса, преди миене. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа или се увива в потопена в гореща вода и добре отцедена кърпа. След 2 часа се измива.
Прави се 2-3 пъти седмично (зависи от честотата на миене) за период от 2 месеца (една опаковка тривитаминол/АД3Е е достатъчна за около месец при посочените по - горе количества на продуктите), след което се почива месец - два, за да не се пренасити косата и да не се предизвика обратен ефект.

Маската може да се редува с готови маски. След измиване, при желание се нанася подходящ балсам в краищата на косата. За по - лесно разресване може да се втрият две-три капки кристали/масло от жожоба/карите. Против цъфтящи връхчета е подходящо втриването на пшенично масло (има лек "мокър" ефект).

LitTlE_BeBsIiI
11-25-2007, 17:31
Ааа да бе... :shock: 2 4аса да стоя с олио за овце на главата...не не не....после ще взема да остана без коса и незнам. #-o

_BoSSy_
11-25-2007, 19:20
Аз слагам:
1с.л. Тривитаминол
1ч.л. оцет
1с.л. ракия
1 жълтък
1с.л. кисело мляко..

Не е вреден,поради простата причина,че това са само витамини.
И на мен ми стана смешно като разбрах,че това е за животни и си казах,че няма да си сложа такова нещо на главата,ама ето.... :neutral:

monka
12-01-2007, 09:09
Iskam da popitam , tazi maska s trivitaminol lesno li se otmiva???

Kisses_P
12-01-2007, 14:09
еми мазничка е,но като се сложи 2 пъти шампоан се отмива

sladkoto_bonbonche
12-01-2007, 14:29
Da verno e!Dori i friziorkata na maika mi i go kaza! :grin:

bebotity
12-01-2007, 17:40
Преди 2 години и нещо ми я каза една колежка на майка ми! Много просто - ТРИВИТАМИНОЛ му е майката.Косата става гъста,блестяща и расте много бързо.От моята рядка коса като слама дето винаги съм се нервела колко бавно расте и като порасне малко веднага нацъфтява сега имам дълги хубави гъсти и блестящи коси и много хора са ме питали как ? Ами ето как :)

edit:Начин на употреба:
Преди къпане се нанася в корените на косата ,а после и по дължината и.Стои се 2 часа и после измивате.Странични ефекти НЯМА.Видим ефект има след 3-4 месец
Ам само един път ли се използва

СлАдКуУ_ИзКуУшЕнИе
12-03-2007, 18:08
Хм... Може и да го пробвам ... Дано да има ефект от ТРИВИТАМИНОЛ-а :-D :grin: :P

~Jenito93~
12-04-2007, 15:36
Аз слагам:
1с.л. Тривитаминол
1ч.л. оцет
1с.л. ракия
1 жълтък
1с.л. кисело мляко..

Не е вреден,поради простата причина,че това са само витамини.
И на мен ми стана смешно като разбрах,че това е за животни и си казах,че няма да си сложа такова нещо на главата,ама ето.... :neutral:
Хмм/... тва ми звучи като някаква рецепта :lol:
Аз лично не бих го ползвала тва... :?

otka4ena
12-04-2007, 17:13
И аз си го взех този Тривитаминол,но го ползвам веднъж седмично,т.к. разнообразявам мазилата,а и си мия косата два пъти в седмицата.В сряда вечерта я мажа с бадемово масло на Икаров,седя 2 часа и отмивам хубаво,след което слагам ампула за разтеж на Seri,която се отмива.В неделя слагам от Тривитаминола,седя 2 часа,измивам хубаво и на влажна коса слагам Хининова вода и втривам в корените.А между двете измивания на суха коса пръскам Seboral forte.Но понеже го правя от две седмици само,забележимия ефект е ,че нямам пърхот вече,а беше доста.Косата ми наистина има блясък.Само,че май от тривитаминола ми пада косата и на мене.Не е толкоз фатално количество,ама е някак си непроятно,затова мисля да си взема маската на Miosotis и да смесвам Тривитаминола с нея.Пък да видим кво ще стане.Това е от мен.След месец-два ако има видим резултат,говоря главно за разтеж,ще докладвам веднага :P

puakenikeni
12-05-2007, 05:07
Стигнах до 5та страница на темата и не ми се четат още 7 :oops: и искам да попитам нещо много съжалявам ако някой друг е питал преди мен
значи как мирише това нещо :)

thirteen
12-05-2007, 11:00
Аз също използвам Тривитаминола..
:-P Има ефект..
Ами от газта има малко списифичен мирис, лек е и го неотрализирам с хубав парфюм... ;) На другия ден от самосебе си се е измирисало! Поне при мен!

bibi90
12-05-2007, 11:06
Na nikoi drug li ne mu pada kosata ot Trivitaminola :shock:

puakenikeni
12-05-2007, 12:44
Дълбоко се колебая дали да не си купя и аз обаче искам да попитам по-бързо ли расте отколкото с хининова вода
Аз в момента ползвам хининова вода и ако в Травитаминола раста по-бързо 100% щ си го купа :?: 8-[ 8-[

otka4ena
12-05-2007, 15:24
Na nikoi drug li ne mu pada kosata ot Trivitaminola :shock:
Абе четете преди да пишете бе мамка му!Нали по-горе казах,че и моята пада.... :-x

tedinkata_
12-09-2007, 05:59
tova smurdi ujasno i nqma osoben efekt... i na men malko mi poopada kosata i zatova sled 3tiq pat ne go slagam izobshto :?

Amy lifestyle =]
12-09-2007, 15:09
:-s Само тук и в още няколко форума я има рецептата за тази маска. Не бих си го сложила на главата [-X

black_mamba
12-09-2007, 19:43
аз съм ЗА тривитаминола...косата която ми расте е мн по-здрава

LiCk|It_OfF
12-10-2007, 17:08
Сега съм с маска на главата.След половин-един час ще влизам да се къпя-ще си едит-на мнението ко има някчви препятствия :oops:

lina1707
12-10-2007, 17:13
Добре де, колко време трябва да се ползва тва? Мойта коса е .... средна дължина и като порасне и нацъфтява и :-# :-# и наистина искам да направя нещо вече. АМА СИГУРНИ ЛИ СТЕ, ЧЕ ДЕЙСТВА?

rakiQ
12-11-2007, 07:41
Сега съм ви подготвила една изненада ! :smt005 Значи баща ми е лекар,аз го питах за това нещо и той каза,че мн добре го знае и всички хора които го вземат след време получавали обилно окосмяване по цялото тяло!Дори има мн голяма вероятност на момичетата да им пораснат брада и мустаци ( а иначе обилно окосмяване по цяяяяяяяяялото тяло да се очаква...) е успех...аз със сигурност няма да си го взема :wink: :smt038
Хахаха стига ве,тъкмо се навих да си го купя.Само да питам в ква доза трябва да се използва(ако изобщо се престраша)
оо кат го прочетох тва нема!! нема си го зимам :D 8-)

Decu
12-11-2007, 09:47
Сега съм ви подготвила една изненада ! :smt005 Значи баща ми е лекар,аз го питах за това нещо и той каза,че мн добре го знае и всички хора които го вземат след време получавали обилно окосмяване по цялото тяло!Дори има мн голяма вероятност на момичетата да им пораснат брада и мустаци ( а иначе обилно окосмяване по цяяяяяяяяялото тяло да се очаква...) е успех...аз със сигурност няма да си го взема :wink: :smt038
Хахаха стига ве,тъкмо се навих да си го купя.Само да питам в ква доза трябва да се използва(ако изобщо се престраша)
оо кат го прочетох тва нема!! нема си го зимам :D 8-)

... Добре че си ми е хубава косата... :-D
Много си противоречат мненията ви обаче.. :? деа знам..сигурно не действа еднакво при всички.

bibi90
12-11-2007, 14:54
Na nikoi drug li ne mu pada kosata ot Trivitaminola :shock:
Абе четете преди да пишете бе мамка му!Нали по-горе казах,че и моята пада.... :-x


Eii q po-krotko i takiva izrazi kato "mamka mu" za men nqma da gi izpolzva6 8)

otka4ena
12-11-2007, 15:21
A ти на мене няма да ми заповядваш!А това за брадата и мустаците е пълна простотия.

bibi90
12-12-2007, 19:00
A ти на мене няма да ми заповядваш!А това за брадата и мустаците е пълна простотия.


Ooo taka li,ami mai se opitvam :razz:

otka4ena
12-13-2007, 18:17
Не се и опитвай няма да можеш 8) .А за Тривитаминола,той е истинско чудо,наистина косата ми расте и блести.За гъстота още не мога да говоря,но мажете се няма страшно!

bibi90
12-14-2007, 10:09
Не се и опитвай няма да можеш 8) .А за Тривитаминола,той е истинско чудо,наистина косата ми расте и блести.За гъстота още не мога да говоря,но мажете се няма страшно!


E ok de hem si kazala,4e ti pada kosata,hem raste i blesti,tova padane ne te li pritesnqva malko :shock:

Kisses_P
12-14-2007, 14:26
На мен пък от маската с тривитаминола спря да ми пада косата.Доволна съм.Продължавам да я използвам

otka4ena
12-15-2007, 08:47
Ами bibi_bibi първия път ми падна малко повече коса от обикновенното.Малко се стресирах щото нали четох тука темите за косопада.Но чист тривитаминол си сложих само 1вия път.Следващите пъти слагах Тривитаминол на око и две чаени лъжички мед,а понякога и балсам за да не мирише толкова,ако имам примерно да излизам след това.От тази комбинацийка коса не пада.Ако съм доволна от тривитаминола и по-нататъка видя резултати,лятото ще си го слагам чист,защото няма да ми се налага да го увивам в наилон и кърпи.Според мен това е причината за косопада,защото от наилона корена на косъма се задушава и умира.Остана ми в шишенцето колкото за още един път-димек днес ще се мацам-стигна ми за 1 месец.Мисля сега един месец да се мацам с друго,например маската Miosotis ili Denisse,за да не ми свиква косата.И така...това от мен;)

rauchen
12-15-2007, 11:12
мен пък ме е страх да си сложа такова нещо да не вземе да ми опада косата :-D предпочитам купените маски :!:

vikito_kikito
12-15-2007, 15:49
Eiii tfa ne e ebavka.4uvala sam mn pati za tfa ama vse ne mi stigashe vreme da probvam,no maika mi probva.Rezulatata beshe strahoten,za tfa i az she probvam.Em sorrry ama ne sam sigurna dali e za sashtoto tam neshtu(to4no teq vitamini) :oops: ,no znam 4e behse da go vzima ot veterinarq na ku4eto mi :D .Ama deistva :-D :-D

bibi90
12-15-2007, 19:11
Ами bibi_bibi първия път ми падна малко повече коса от обикновенното.Малко се стресирах щото нали четох тука темите за косопада.Но чист тривитаминол си сложих само 1вия път.Следващите пъти слагах Тривитаминол на око и две чаени лъжички мед,а понякога и балсам за да не мирише толкова,ако имам примерно да излизам след това.От тази комбинацийка коса не пада.Ако съм доволна от тривитаминола и по-нататъка видя резултати,лятото ще си го слагам чист,защото няма да ми се налага да го увивам в наилон и кърпи.Според мен това е причината за косопада,защото от наилона корена на косъма се задушава и умира.Остана ми в шишенцето колкото за още един път-димек днес ще се мацам-стигна ми за 1 месец.Мисля сега един месец да се мацам с друго,например маската Miosotis ili Denisse,за да не ми свиква косата.И така...това от мен;)

Aha qsno.Ina4e i az bqh dovolna ot tova kak izglejda kosata mi sled Trivitaminola,edinstvenoto,koeto me pritesnqva6e be6e tova padane,napravo si misleh,4e 6te okape.No az slagah samo trivitaminol ,6te probvam taka kakto kazva6,dano da spre da mi pada. :)
A na Denisse maskata e mn hubava 8)

otka4ena
12-15-2007, 19:17
Ок bibi_bibi,ако я намеря определено ще си я взема.
Eiii tfa ne e ebavka.4uvala sam mn pati za tfa ama vse ne mi stigashe vreme da probvam,no maika mi probva.Rezulatata beshe strahoten,za tfa i az she probvam.Em sorrry ama ne sam sigurna dali e za sashtoto tam neshtu(to4no teq vitamini) ,no znam 4e behse da go vzima ot veterinarq na ku4eto mi .Ama deistva
На майка ти не са и пораснали мустаци и брада нали :lol: :lol:

bebeto0o
12-29-2007, 12:06
Offffffff si4ki sa ligavite - bilo ot ovce, bilo za ovce.. emi hodete si sas 5 kosala na glavata :@ Do avtorkata ms se pak za infoto ;)

miglencheto_
01-27-2008, 07:41
ami iskam da popitam dali e vazmojno da se zasili okosmqvaneto i na drugi 4asti ot tqloto, ne samo na glavata ????

donkihot
01-27-2008, 08:58
ползвам го от два месеца и има ефект...без пърхот,косата расте по-бързо и въобще е по-здрава...ако искате снимки може да пусна! но найстина има ефект..

Liar
01-27-2008, 10:06
ползвам го от два месеца и има ефект...без пърхот,косата расте по-бързо и въобще е по-здрава...ако искате снимки може да пусна! но найстина има ефект..
Да пусни снимки от преди и глед употребата!

miss_survivor
01-27-2008, 12:30
mi to nali sme si ovce :lol:

LuCiFersAngeL
01-27-2008, 12:59
Ползвах това овчото няколко пъти през лятото, но не забелязах особен ефект. Вчера обаче се сдобих с едно истинско чудо на козметиката - маска за коса МИОСОТИС с костен мозък и плацента! Леле тва е нещо страхотнооо. Косата ми стана видимо по-мека и гладка още след еднократна употреба. Определено мога да кажа, че това е най-добрият продукт за коса, който някога съм ползвала, а косицата ми иначе е меко казано отвратителна - суха, късаща се , къдрава и боядисана. Със сигурност ще повторя покупката! :-)

pyfpaff
01-27-2008, 13:39
mda i az polzvam trivitaminola,no pod drugo ime VIALITOL..za rasteja nz..polzvam go ot skoro no sled izmivane kosata mi e mn mekichka i s poveche obem..dovolna sum

_BoSSy_
01-28-2008, 13:17
ami iskam da popitam dali e vazmojno da se zasili okosmqvaneto i na drugi 4asti ot tqloto, ne samo na glavata ????

Не е възможно,защото това се нанася на определена част от тялото.Друго е вече ако ти се бие подкожно-така се слага на животните. :)
За косопада след маската не трябва да се притеснявате-това са вече увредените и изтъняли косми,които нямат място на главата..
8-) 8-)

Kisses_P
01-28-2008, 13:19
Ползвах това овчото няколко пъти през лятото, но не забелязах особен ефект. Вчера обаче се сдобих с едно истинско чудо на козметиката - маска за коса МИОСОТИС с костен мозък и плацента! Леле тва е нещо страхотнооо. Косата ми стана видимо по-мека и гладка още след еднократна употреба. Определено мога да кажа, че това е най-добрият продукт за коса, който някога съм ползвала, а косицата ми иначе е меко казано отвратителна - суха, късаща се , къдрава и боядисана. Със сигурност ще повторя покупката! :-)
А забелязваш ли обема ти на косата да е заминал?На мен от тази маска косата ми буквално се сплесква.. иначе за мекота и блясък няма смисъл да си говориме.Има ги

Liar
01-28-2008, 13:22
Ползвах това овчото няколко пъти през лятото, но не забелязах особен ефект. Вчера обаче се сдобих с едно истинско чудо на козметиката - маска за коса МИОСОТИС с костен мозък и плацента! Леле тва е нещо страхотнооо. Косата ми стана видимо по-мека и гладка още след еднократна употреба. Определено мога да кажа, че това е най-добрият продукт за коса, който някога съм ползвала, а косицата ми иначе е меко казано отвратителна - суха, късаща се , къдрава и боядисана. Със сигурност ще повторя покупката! :-)
А забелязваш ли обема ти на косата да е заминал?На мен от тази маска косата ми буквално се сплесква.. иначе за мекота и блясък няма смисъл да си говориме.Има ги
Даа и на мен така ми се струва...

LuCiFersAngeL
01-28-2008, 16:03
Ползвах това овчото няколко пъти през лятото, но не забелязах особен ефект. Вчера обаче се сдобих с едно истинско чудо на козметиката - маска за коса МИОСОТИС с костен мозък и плацента! Леле тва е нещо страхотнооо. Косата ми стана видимо по-мека и гладка още след еднократна употреба. Определено мога да кажа, че това е най-добрият продукт за коса, който някога съм ползвала, а косицата ми иначе е меко казано отвратителна - суха, късаща се , къдрава и боядисана. Със сигурност ще повторя покупката! :-)
А забелязваш ли обема ти на косата да е заминал?На мен от тази маска косата ми буквално се сплесква.. иначе за мекота и блясък няма смисъл да си говориме.Има ги
Даа и на мен така ми се струва...
Ох не знам. Не мога да преценя,защото моята коса е къдрава и от всичко най-много мразя да имам обем :x Заприличвам на зелка или нещо такова 8-) Сплескващ ефект не съм забелязала, но ако има нещо такова определено ще ми допадне много!

08mdam__
02-03-2008, 21:01
Я кажете в София къде може да се намери това чудо? Откъде сте го купували? Може ли да ми дадете някакъв адрес?

Kisses_P
02-04-2008, 06:42
Има го в един зоомагазин на Солунска, в посока от Славейков към витошка.Пада се от дясно

08mdam__
02-04-2008, 07:46
Мерси много ;)

Lo_Lo_LOvE_me
02-04-2008, 15:36
Vsi4ko tva za trivitaminola mi izglejda mn hubavo i bi bilo 4udesno ako e istina , no nz ne sum go probvala ..ta ako naistina ima deistvie togava , za6to vs zvedi , manekeni , modeli etc .. 6te si prisajdat kosa , taka mogat da si slojat trivitaminol :D :D :D tva ne moga da razbera i mi e stranno ...puk i az se zaribih vupreki vsi4ko ..ta trugnah da go tursq po centura na Sf , cql den go tursih , pitah , razpitvah , no polza nuleva , nikude ne go namerih , za6toto nikude nqma6e veterinaren magazin , ako nqkoi zn kude ima po Sf da pi6e ..mn 6te se razdvam :) :D :D :-) aaa i zabravih da vi kaja dokato turseh , nali razpitvah i popadnah na edna jena , koqto e lekar i mi kaza , 4e 6tom e ot veterinarna apteka zna4i ne se zn kakuf 6te e efecta i dali 6te pomogne i me rqazubedi , no az pak se zapalih i mn iskam da go probvam puk kfot 6te da stava :grin: :grin: :grin: KOSA RASTE !!! :? 8) :lol: :P

Kisses_P
02-04-2008, 16:31
^^ хлапета.. и ти се чудиш защо манекенките си слагат изкуствена коса,вместо тривитаминол ли?Еми ето защо: 1во трябва постоянство с тривитаминола, да отделяш по 2 4аса 2 пъти в седмицата да седиш с него.Изисква време и грижи косата.2ро като правиш маска с тривитаминол косата не расте с по 10см на ден,а става доста по-бавно, доакто с изкуствената коса отиваш в салона и ти я слагат за едва ли не 5 минутки и вече си с 30см по-дълга коса.Друг е въпросът колко по-добре е да имаш естествена,здрава и лъскава коса :wink: продължавам.. относно тази жена... много хора са против тривитаминола.. и то само защото е за овце и е от ветеринарна аптека.Е няма такова нещо.това са просто витамини.И не мисля,че е удачно човек който не е пробвал да излага мнение
и накрая.. вече съм писала къде в софия има тривитаминол- Солунска в посока от славейков към витошка.5,80 е шишенцето

bolutica
02-04-2008, 16:39
Малии,моме,обичам те :-) мерси ще го пробвам :grin:

foreverr
02-05-2008, 12:28
Aham а тва нещо в аптеката има ли го?

_BoSSy_
02-05-2008, 13:39
Aham а тва нещо в аптеката има ли го?

Миличка ти не прочете ли,че го има само във ветеринарните аптеки..?? :-D ??

a3a3ia3
02-07-2008, 05:45
Браво, браво. После да не се сърдите, че ви казваме "оФце". хехе.
А това преди години се е продавало и за хора, но под друго име (мама ми разправяше, как на млади години 70 и някоя си зимали). Обаче сега като има 1000000 вида балсами, лосиони и прочие не е популярно.
ААхахааххаАХаАх :razz: :razz: :razz: :razz:

•._.•No_NaMe•._.•
02-07-2008, 20:36
ne bih probvala,ima mn losioni i t.n. 4e da polzvam kozmetika za OVCE. :D :) :?

Lo_Lo_LOvE_me
02-08-2008, 09:36
(do avtora) V4era si vzeh trivitaminol , i o6te ne sum go probvala bihte li mi kazali po kolko to4no da slagam v maskata ot trivitaminola ? Pitah taq det mi go dade , no tq ni6to nz ...i sa nz kfo da pr :S plss kajete ?

varnen4e
02-08-2008, 11:27
Имам и аз 1 въпрос относно Тривитаминола. Значи: Искам да попитам дали, може да се мажеш само с него ( в смисъл такъв, че нали казвате, че трябва да е част от някаква маска, в която има и други продукти; не може ли само той да се използва ) и ако може, задължително ли е косата ти да е покрита с неща (например кърпа) или може да се намажеш и така да си стоиш?

Kisses_P
02-08-2008, 15:03
ne bih probvala,ima mn losioni i t.n. 4e da polzvam kozmetika za OVCE. :D :) :?
да права си.. химии колкото искаш на пазара.

Lo_Lo_LOvE_me принципно аз слагам по 2 ч.л. тривитаминол,но косата ми е по-дълга и гъста.Ако ти си с къса коса слагай 1ч.л.

varnen4e трябва да е и с други продукти.Иначе задължително слагай найлонова торбичка или шапка за баня.Може отгоре и кърпа

Undying
02-08-2008, 15:59
Не ми се четът 14 страници,та я кажете това не мирише ли неприятно? :?

Lo_Lo_LOvE_me
02-08-2008, 18:25
Samo iskam da vi kaja , 4e skoro si vzeh tribitaminol i izob6to NE E SAMO ZA OVCE :razz: :razz: , zn li kfo pi6e 4e stava za muleta , kone , kravi , agneta , praseta , koko6ki , magareta i dr... i se slaga podkojno , no ne e gnusno tva spored men :D :-D e pone taka pi6e na opakovkata ina4e az 6te si go nabutam v kosata i 6te gledam da ne mi poniknat kosmi na u6ite :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 8-) 8-) :shock: :-D :-D :-D

Kisses_P
02-08-2008, 18:30
Не ми се четът 14 страници,та я кажете това не мирише ли неприятно? :?
Не усещам никаква миризма.А и като се смеси с други съставки по-скоро може да усетиш тях..

Lo_Lo_LOvE_me няма да ти поникнат косми на ушите :o по-скоро след редовна употреба ще почне да ти расте нова косичка и ще ти се сгъсти

Carnival Of Rust
02-08-2008, 19:20
А ами ако имам хубава гъста коса и искам да порасне????Има ли вероятност да стане хубава рядка дълга коса :(

Kisses_P
02-09-2008, 10:46
^Няма вероятност

kiksan
02-09-2008, 11:29
мн бих искал да ви попитам аз сам мъж и ми е танка косата и ми се омазнява след мн-то шампоани кои сам ползвал ако сам разбрал правилно това ше ми помогне моляви кажете

Kisses_P
02-09-2008, 12:57
1во избери шампоал,който да регулира омазняването.Икаров имат масло/ако не с елъжа от гроздови семена/ което регулира омазняването.За маската незнам дали ще ти помогне.Като цяло тя подхранва косата и расте малко по-бързо.

so_far_away
02-09-2008, 14:00
И аз щях да питам ако косата ми е гъста а искам само да порасне но виждам че вече са ме испревалили ако някой има снимка на продукта нека да я сложи та като ида да си го купя да не сгреша с продукта мерси предварително...

bibi90
02-09-2008, 15:13
А ами ако имам хубава гъста коса и искам да порасне????Има ли вероятност да стане хубава рядка дълга коса :(

Az pak 6te ti kaja,4e IMA veroqtnost :?

Kisses_P
02-09-2008, 15:36
^^Аз пък ще кажа,че нишо не разбираш и бас лова че не си правила маската нито веднъж. Ето малко повече информация за маската

Оригиналната маска:
2 с.л. тривитаминол (ново име- АД3Е/мастна основа, Виалитон/водна основа)- купува се от ветеринарна аптека, струва около 4-5 лв за 100 мл.
1 с.л. свинска мас - заменя се с бадемово масло (най - мощният стимулант за израстване на коса); зехтин; масло от гроздови семена (за регулиране на омазняването); масло от пшеничен зародиш (за много суха, накъсана, цъфтяща коса), масло от шеа/карите , масло от жожоба, .... Информация за маслата тук
1 с.л. ракия - или друг алкохол - водка, ром, коняк
1 с.л оцет - за да се избегне миризмата на салата, можете да замените с лимонов сок
2-3 капки газ - за блясък ако е с изтекъл срок на годност мирише по - слабо. Купува се от железария или евентуално магазин за домашни потреби.

Съставките, които може да добавите по свое усмотрение към оригиналната маска, по своето действие се делят условно на два вида: регулиращи омазняването и изсушаващи.

Регулиращи:
Всички видове масла
- бадемово масло (най - мощният стимулант за израстване на коса);
- масло от гроздови семена (силен антиоксидант, подходящо за мазна коса и кожа)
- масло от пшеничен зародиш (за много суха, накъсана, цъфтяща коса - нанасяйте предимно в краищата)
- масло от шеа/карите
- масло от жожоба
- кокосово масло
- маслиново масло
Изсушаващи:
- кисело мляко - за еластичност на косъма
- мед – за всеки тип коса, прави косата мека и подхранена
- жълтък - подхранва, но „извлича” боята от боядисаната коса , затова ще се наложи да се боядисвате по – често. Изсушава леко. Да се измива внимателно с хладка вода, тъй като ако започнете с гореща, ще се пресече и „свари” – ще останат малки топченца, които трудно се премахват и започват да гният в косата.
- аспирин – за растеж и п-в пърхот
- хума - има различни видове хума - зелена, жълта, бяла, розова, синя, - консистенцията е подобна на кашичка. Ще е необходимо по - голямо количество, за да се покрие цялата коса.информация) - консистенцията е подобна на кашичка. Ще е необходимо по - голямо количество, за да се покрие цялата коса.

Маската се нанася в корените и се разнася по цялата дължина на суха коса, преди миене. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа или се увива в потопена в гореща вода и добре отцедена кърпа. След 2 часа се измива.
Прави се 2-3 пъти седмично (зависи от честотата на миене) за период от 2 месеца (една опаковка тривитаминол/АД3Е е достатъчна за около месец при посочените по - горе количества на продуктите), след което се почива месец - два, за да не се пренасити косата и да не се предизвика обратен ефект.

Маската може да се редува с готови маски. След измиване, при желание се нанася подходящ балсам в краищата на косата. За по - лесно разресване може да се втрият две-три капки кристали/масло от жожоба/карите. Против цъфтящи връхчета е подходящо втриването на пшенично масло (има лек "мокър" ефект).

Какво съдържа тривитаминолът?


VITAMIN AD3E

Активни вещества:
Vitamin A palmitate 1 500 000 IU
Cholecalciferol /Vitamin D3/ 2 000 000 UI
Alpha Tocoferol Acetate /Vitamin E/ 1. 0 g

Помощни вещества:
Chlorocresol
Sunflower oil

След отваряне се съхранява 4 седмици в хладилник.
Пише Витамин АД3Е, но в аптеките като кажеш,че искаш тривитаминол, те знаят и го дават. Шишето е кафяво, а етикета с жълт и зелен надпис, 100мл. Отдолу има снимки на разни животни. Няма значение, че пише, че е за овце, най- често се купува за маски.


Източник Форум БГ-мама

kiksan
02-09-2008, 15:51
добре ако си слагам само тривитаминол ше помогне ли това искам да знам

Kisses_P
02-09-2008, 15:53
На твое място с проблемите които имашне бих пробвала.Тънката коса.. не би трябвало да е проблем за едно момче,колкото до оманяването ти казах-избери правилен шампоан

kiksan
02-09-2008, 16:09
ем мерси много за савета ма нз и аз просто сам се загледал в тая коса и това е :(