PDA

View Full Version : ..крем за лице Dove..



nP0c70_A3_
04-29-2007, 15:39
Ползвали ли сте го и харесал ли ви е резултата?Имам една съученичка с много хубава кожа и все я питах как я постига и тя най-накрая ми каза ,че използва крема на Дав (кое му беше толкоз сложното да ми каже де още в началото... [отклоних се малко] ) и аз оня ден си го купих .Първо си мия лицето със тоалетни трици от кестени,после със някав крем сапун Фиона май и накрая с крема на Дав и да ви кажа много съм доволна.Кожата ми е смесена и по челото постоянно ми се появяваха едни дребни пъпчици и между двете вежди ,а с кво ли не съм се мазала и нищо не помогна.Сега всички се махна абсолютно всичко направо съм изумена от ефекта утре ще си купя и сапунчето за лице наистина много съм доволна - кожата ми стана гладка с равномерен тен и сияе :D ( да чукна на дърво...) ;] .Кажете си и вие мнението относно крема или други продукти на Dove :)

eXtRaoRdinaRy
04-29-2007, 15:42
Лелеее ти си нещо като рекламна агенция за промиване на мозъци. 8-[

ive_to
04-29-2007, 15:59
Krema e mnogo smotan , na men li4no mi izlqzoha papki ot nego . Da ne govorim za 6ampoanite - ujas :} Poqvi mi se parhot ot nego , edin takyv hvyr4a6t , taka 4e vnimavaite s kvo se majete

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-29-2007, 16:58
hahahha .. az v4era pitah baba mi dali ima nqkakuv da mi dade 4e ne si vzeh moq :roll: i tq mi dade toq dav.. ama .. .kato go vidqh na kvo prili4a se otkazah da si slagam #-o #-o #-o

nP0c70_A3_
04-29-2007, 17:06
Лелеее ти си нещо като рекламна агенция за промиване на мозъци. 8-[ем тей то аз съм от една секта хахаха дето ви дава хубави съвети ;P

AliceSw
04-29-2007, 18:08
сапуните и душ геловете на Дав са мн хубави, шампоаните и дезодорантите са що годе добри

но кремът е просто ужасен, имам свръхчувствителна кожа и имах неблагоразумието да си намажа лицето с това, на сутринта имах рани по лицето, същото ми се е случвало и с Нивеа :smt011

nP0c70_A3_
04-29-2007, 18:50
ами незнам при вас как е за това питам ,защото при всеки е различно ,но при мен действа много добре =)