PDA

View Full Version : Дойде и моя ред да питам...



LiCk|It_OfF
04-29-2007, 17:04
Та значи дойде и моя ред да искам съвет от вас. :D

Значи преди 2-3 седмици си харесах едно момче от училище.Взех му телефона от една приятелка и започнахме да си пишем.От тук,от там започнах да осъзнавам,че и той не е безразличен към мен.Един ден ми прати смс и ме попита дали искам се срещнем извън училище.Аз глупачката му отказах.Не знам защо.Може би се чуствам по-добре сама или може би се страхувам от една нова връзка и дали ще съм достатъчно добра за момче,което познавам бегло.Вчера той отново ми писа смс и ме попита дали искам да си останем просто приятели или нещо повече.Аз нищо не му писах,защото не съм сигурна какво искам.

Та как бихте постъпили на мое място?Бихте ли тръгнали с човек,който много харесвате,но познавате бегло?
Предварително благодаря за съветите. :wink:

FaTaLn0t0_LaDy
04-29-2007, 17:17
Ем аз лично имам две мнения по твоя въпрос..
1-во момчето което се оказа моята истинска любов го познавах много бегло отначало но много го харесвах и рискувах..за тва няма нищо лошо да тръгнеш с него..и сега дори и да не сме заедно мога да заявя че двамата с времето станахме супер еднакви и дори се допълваме в изказванията си като излезем на кафе..
2-ро като го познаваш бегло ти незнаеш дали е женкар или не какви връзки е имал и т.н..не те познавам и незнам как мислиш защото има хора които биха се спряли точно от това ако незнаят нищо за този човек..но аз съм от другия тип хора които са подвласни на чуствата всмисъл щом го харесваш много и той теб=>тръгни с него..и с времето ще се опазнаете..
Но има едно нещо което усложнява нещата..щом не го познаваш добре, той може да е момче което е било страдало преди от любовта и ако е така сега ще е с теб само за бройката и мн трудно би почуствал нещо към теб..моя съвет е да тръгнеш с него..а вече от друга страна да проучаваш нещата..макар че ако е свестен би си проличало дали е женкар или не...

bungle
04-29-2007, 17:23
Да, бих тръгнала с човек, когото познавам съвсем бегло.
Нали тепърва ще се опознавате.
А и нищо не губиш.

vladi_addict
04-29-2007, 17:25
Хах.. Еми излезте, опознай го и тогава реши.
Не виждам къде се затрудни ..

mechtaq_za_teb
04-29-2007, 17:38
Az postapih to4no taka sas segashniq mi priqtel.Tragnah s nego,kato go poznavah savsem beglo.Ako iskash opitai.Vse pak go haresvash,a i toi teb taka 4e si struva da opitash. ;) Kysmet

koalka
04-29-2007, 19:44
Да, защо не.Аз да не мислиш, че съм се познавала с приятеля ми много добре. :wink:

Need_A_Girl
04-29-2007, 20:20
Абе да ти кажа, ако така постъпиш спрямо мене - аз да ти пиша, пък ти да не занеш какво искаш и да не ми отговаряш, няма мн дълго да продължа да те питам! ;) Така че побързай, защото едва ли му е приятно на момчето да чака ти да се начудиш! Опознай го и тогава прецени дали става за теб!

sun_flower
04-29-2007, 21:34
i az kato ostanalite sum na mnenie da opita6,puk v posledstvie 6te vidi6 kkavo 6te izleze

tuzaro
04-30-2007, 09:37
опитай няма нищо лошо пак като се срещнете и го опознаеш повече може да ти ареса повече :)

sh3_1s_7h3_0n3
04-30-2007, 09:42
ах, тези училищни любови... :smt060 колко питанки ни поставят :smt016

BAYO
04-30-2007, 11:15
Пъвро си му взела телефона, после си му отказала да се видите !? #-o За чий дявол, бе момиче!? Рискувай, може пък и да спечелиш :::

UnBornKb
04-30-2007, 11:34
Излез, поопознайте се и сама ще си отговориш какво искаш

Buhtaaa
04-30-2007, 15:04
ami bih sednala i razmislila ... syvsem seriozno ... shtom ste ot edno daskaly ti si go vijdala po koridorite kak se dyrji ... izlzete vednyj dva pyti ... opoznai go ... kak se dyrji s momicheto sreshtu sebe si ako ne ti haresa ... prosto mu kaji ... a ako ti haresa ... provai te pyk kakvoto stane ...


a az iskam da te popitam kato mu vze telefona kykv beshe 1 sms koito mu pisa shtoto i az imam podoben sluchai no vse oshte moga da mu se nakanq da mu pisha ... ;)

eleos
05-01-2007, 12:11
i az mislq, che nishto ne gubish ako izlezesh s momcheto. V smisul takyf che dori i beglo da go poznavash vremeto e pred vas shte se opoznaete i t.n.

LiCk|It_OfF
05-01-2007, 16:55
Ем утре ще се видим и квото стане.Мерси за съветите и окуражението.Ще пиша... :-D

BWald0rf
05-01-2007, 16:59
Нищо не ти пречи да опиташ.Пък ако не се получи-не е края на света ;)

shivacheva
05-01-2007, 17:00
Късмет! :wink: :smt050

Fagile
05-01-2007, 20:22
Та значи дойде и моя ред да искам съвет от вас. :D

Значи преди 2-3 седмици си харесах едно момче от училище.Взех му телефона от една приятелка и започнахме да си пишем.От тук,от там започнах да осъзнавам,че и той не е безразличен към мен.Един ден ми прати смс и ме попита дали искам се срещнем извън училище.Аз глупачката му отказах.Не знам защо.Може би се чуствам по-добре сама или може би се страхувам от една нова връзка и дали ще съм достатъчно добра за момче,което познавам бегло.Вчера той отново ми писа смс и ме попита дали искам да си останем просто приятели или нещо повече.Аз нищо не му писах,защото не съм сигурна какво искам.

Та как бихте постъпили на мое място?Бихте ли тръгнали с човек,който много харесвате,но познавате бегло?
Предварително благодаря за съветите. :wink:



KADE U4I6

{Sweety_f}
05-01-2007, 22:22
Според мен си сгрешила много като си му отказала....явно това момче има интерес към теб и няма да изгубиш ако опиташ...а ако не се получи нищо няма за какво да съжаляваш...иамло е за какво да стане..:)