PDA

View Full Version : Страх ме е от филми на ужасите



Страхливия
04-29-2007, 17:22
Като бях малък и случайно видях една страшна сцена в един филм и явно от тогава ми е останало в съзнанието. От тогава (5-6 годишен) до сега (18 годишен) не съм изгледал нито един филм на ужасите, а като някой случайно ми пусне такъв изпадам в ужас и немога да спя 2-3 нощи. Ето сега без да знам пуснах НОВА ТВ и видях "Интервю с вампир" и някъв озъбен вампир и сега ме е страх да отида до тоалетната дори :smt009 :smt010 :smt010
Ако имате някакви идеи как да се отърва от страховете си - дайте ги :arrow: 8-[

dete_na_prostora
04-29-2007, 17:27
Еми остави се Торбалан веднъж да те отвлече, да ти мине страха, само да ти искара червата с ена кука и нш по страшно няа ти прай :smt005

Victorya
04-29-2007, 17:42
Аз познавам много момчета, които не желаят да гледат филми на уажасите с мен, а аз просто се забавлявам с такива филмчета. Но си има хора, които просто ги е страх и не виждам нищо лошо. Все пак опитай се да си внушиш, че всичко е на филм и няма как да ти се случи в живота и че няма от какво да се боиш. Подобни страхотии не съществуват. Изхили се в очите на вампира или там каквото и да е.Победи го със смях :smt016 :wink:

emilythestrange
04-29-2007, 18:07
пробвай да ги гледаш без музиката...тя много въздейства
представи си екипа,камерите,операторите и сценаристите
и изобщо че този филм е една художествена измислица
гледай някой нискобюджетен ужас и се посмей от сърце :lol:

PaSsioN_GiRL
04-29-2007, 19:02
Най-добре е просто да не ги гледаш ::: Но ако все пак искаш да пробваш,направи го през деня за да е светло,без звук и с някои при тебе, по добре да не си сам.Дано да не те е шубе ;-)

eclipseee
04-30-2007, 09:12
Посрещни страха в лицето. Ако не стане като гледаш няколко филма, наистина по-добре не ги гледай...Може занапред страха да ти мине от самосебе си. :wink:

Sidewinder
04-30-2007, 18:19
Ооо, и мен ме е страх ама от наистина страшни филми. Интервю с вампир не е толкова страшен, да знаеш. Нищо особено ;) Няма смисъл да те е страх :) Успокой се.