PDA

View Full Version : В мене ли е проблема или тя не знае какво иска



04-29-2007, 17:30
Здравейте приятели . Днеска претърпях много тежка раздяла . Та историята е следната (момче съм ) . Запознах се въпросното девойче в мирк . Разменихме си скайповете и почнахме да си пишем . Всичко много хубаво , минаха няколко месеца и аз прецених че е дошло време за нещо по сериозно и я поканих да излезем . Тя прие поканата ми . Излезнахме 3-4 пъти . Говорихме си , смяхме се от сърце ,аз умеех да я забавлявам и нямаше моменти в които да мълчим идеално си беше просто . На четвърта среща аз и предложих да тръгнем . Стори ми се че тя доста се спече ( притесни ) и изчерви :) . След няколко дена тя ми съобщи отговора си . Беше "не" заради разстоянието ( забравих да подчертая че уча в друг град , но се прибирам всяка седмица от четвъртък ) . Отказвах да повярвам че това е причината . Същата вечер обмислих и реших че в такъв случай е най - добре повече да не се пишем . На следващия ден преди и кажа това я попитах дали и тя изпитвала чувства сходни на моите , а тя каза : че не може да каже че е хлътнала чак толкова . Говорихме много и в крайна сметка и 2-мата стигнахме до извода че не знае какво иска ( тя също се съгласи с това ) . Аз и казах че не трябва повече да си пишем щото аз ще се наранявам така . Все пак аз и дадох още 2 дена шанс да си помисли . До тогава никакво писане ( така се разбрахме ) . На следващия ден тя беше написала нещо в профила си което привлече вниманието ми и нямаше как да не и пиша . Тогава тя ми каза че се е посъветвала с приятелки , пита ме директно дали съм с нея заради секс и дали това искам . Естествено отговорих че не е така и то наистина не е така заклевам се . После тя ми каза че ще ми даде шанс и че в петък ще ми каже окончателното решение . В петък я питах директно "Приключва ли всичко м/у нас или тепърва започва . Тя каза "let's the show begin" и се взехме . Вчера излязохме . Беше 1 от най щастливите дни в живота ми . Гушкахме се , прегъщахме се , целувахме се , разхождахме се хванати за ръка , наслаждахме се на залеза . Невероятно беше изживяването . И днеска тя влиза в скайп , пишем си и в 1 момент тя ми сервира че съм бил всякакъв ( много скъп , добър , мил ) , но тя не ме чувствала повече като приятел и някво такова . В такав случай аз и казах че не трябва повече да си пишем и да преустановим връзката си ( с много мъка ) . И вече 4 часа не сме си писали .

П.С. Аз - 19 ; Тя - 16 ;

Та отговорете аз ли греша или в нея е проблема ( или май момичето се подигра с мене :) )

Моля за адекватни отговори че не ми е мн до шеги

bungle
04-29-2007, 17:35
Тоя Интернет е дяволска работа.
Разваля връзките, от опит зная.
Стига с тия чатове, мирк и кю.
А тя е малка, ти пък май си доста наивно парче...
Нямате шанс заедно, така като гледам. Разбира се, може и да греша, дааа, дори аз греша понякога. Та, слушай хубава музика и си намери момиче, което наистина да те харесва.

04-29-2007, 17:45
bungle , мисля че вече всичко изгубено и не съм се и надявал вече да сме заедно...

Witch NOT Bitch
04-29-2007, 18:14
Или се опитва яко да те зариби като ти се прави на интересна (ти много и позволяваш, опитай с малко безразличие), или наистина те чувства повече като приятел и го е осъзнала, когато сте тръгнали, а може би се притеснява от това, че учиш в друг град... обаче може и просто да не знае какво иска, така че... тегли и една майна.

bungle
04-29-2007, 19:50
bungle , мисля че вече всичко изгубено и не съм се и надявал вече да сме заедно...

Момичето яко се ебава с теб. Заеби я тая пикла, ама тотален игнор и дай. Да види, че не се интересуваш от нея - така ще и стане много гадно.

Nassgerrack
04-29-2007, 20:14
Много време си се проточил в свалката .Момиче не се сваля за няколко месеца , а за няколко дни. Момиче не се сваля в интернет. Момиче се сваля със ясна стратегия,каквато явно си нямал.После си и позволил да ти каже,че "ще ти даде шанс".Това е недопустимо за един мъж,+това поне за мен е обидно.

За толкова много време ти си и станал приятел,а това става,когато си пишете прекалено много време. Няма значение дали си богат,забавен,самоуверен,к асив и т.н след като тя те мисли просто за ... приятел :) .

Като по-активната част от човечеството смея да кажа ,че ти сам си си виновен за бездействието. Следващия път не се бави толкова със срещите.По дяволите толкова ли е трудно да признаеш сам за себе си,че искаш да чукаш жената ,с която излизаш???? Приеми го! И действай ;)

sun_flower
04-29-2007, 21:18
Spored men ne znae kakvo iska i te izprobva dokude 6te ti stigne turpenieto.Purviq put ti kazva,4e si i samo priqtel,posle govori s priqtelki i kato i kazva6,4e ne si samo za sexa,tq 6te ti dade 6ans.Ako naistina te 4uvstva kato priqtel,nqma vuob6te da zapo4va vruzka,a ako ima 4uvstva, spored men 6te se ostavi s vremeto da razbere 6to za 4ovek si izvun mirk i dali si s neq zaradi sexa.

MoHuTo
04-29-2007, 21:24
Тя наистина нe знае какво иска...просто се прави на интересна докато наистина съвсем хлътнеш по нея и после пак сигурно ще те отреже... [-X Та..както написаха по нагоре - дай й игнор и не се занимавай повече с нея, колкото и да ти е кофти :?

koalka
04-30-2007, 05:31
Не се занимавай с нея, съгласна съм, че не знае какво иска.

iLoveChocolate
04-30-2007, 08:02
ами определено проблема не е в тебе /за което евала ти права/,
явно, че тва момиче за годините си е много неореантирано,
ти не си виновен, щом така иска-така да бъде. след време ще
се усети какво изпуска и ще съжалява, повярвай ми.

djeini
04-30-2007, 08:14
Ami da oburkana e neznae kakvo iska ,i da ti v nikakuv slu4ai ne si vinoven.No dali nemoje6 tova koeto napisa na nas da i go kaje6 na neq i da q pita6.Se mi se struva 4e tq naistina te xaresva ,no re6enieto si e tvo ako iska6 q zareji i davai napred,ako ne pogovori s neq za vsi4ko za koeto pita tuk.Kusmet :D

04-30-2007, 12:55
Благодаря за съветите и окуражението :-)

@djeini - еми каквото написах по - горе всичко сме си го говорили . Както казах в 1 момент и 2-мата стигнахме до извода че тя не знае кво иска .

Мисля да ви послушам и ще и дам тотален игнор , за щастие раните ми бързо се лекуват колкото и трудно да е . Живота продължава и не мисля да почна да се самосъжалявам , плача или пък да и се моля да се съберем . Не доставям това удоволствие на момичетата :) . Благодаря ви още веднъж ;-) .

Buhtaaa
04-30-2007, 14:26
spored mene tq se ebala dosta gadny s tebe ...

JaklinA
04-30-2007, 14:33
i spored men tq prosto se e podigrala s teb

sherry
04-30-2007, 14:40
Ясно е, че не те възприема като гадже. Още отначало си е личало, разстоянието е само оправдание. Искала е да пробва, но все пак не е изпитала влечение към теб и затова е решила да скъсате. Моят съвет е да я оставиш, недей да си мислиш за миговете, които сте прекарали заедно или да си чертаеш още планове с нея, защото е очевидно, че чувствата ви не са взаимни.
Ти я искаш, но тя не те обича по начина, по който ти би искал. А насила хубост не става! Остави я, недей повече да й се оплиташ в мрежите, само още страдание те очаква, нищо повече. Давай напред и я забрави. Ако ти е по - добре, недей да чатиш с нея, поне докато ти мине напълно и я разкараш от мислите си.

Valserp
04-30-2007, 15:21
2 съвета:
1- Следващия път, когато някое момиче ти каже, че "ще ти даде шанс" и "ще си помисли известно време", просто продължи нататък. Твой избор е дали да й кажеш, че времето й за мислене е точно 10 секунди. И не, няма значение колко си хлътнал по нея, щом работата се е стигнала до там, че тя трябва да размишлява със дни дали да ти дава някакъв шанс, то значи вече си изгубил всичко, освен достойнството си. А то ще ти трябва за следващата ;)

2- Изтрий думата "гушкам" от речника си.

П.С. Имам чувството, че тя се е опитала да хвърли топката в твоя двор на 2-3 пъти, ама ти нещо не си зацепил. Може би даже не успяваш да ни предадеш намеците й правилно, след като не си ги разбрал, така че и ние не можем да разберем какво точно не е наред. Възможно е да не е искала да си говорите за връзка, а просто да я "вземеш" без да питаш.

gostenka
04-30-2007, 15:22
vqrno e tova 4e neta razvalq vruzki, dori i kogato se vijdate vseki den, tam e po lesno da kaje6 na nqkoi ne6to, pri mene li4no imah strahotna vruska no to4no tova pisane po skype ni razdeli :smt010
taka kato ti pro4etoh istoriqta, bih kazala 4e moje bi se e opla6ila ot ne6to ili moje i da si e pravila maitap s tebe, za6toto edno momi4e nai-dobre pravi nomera kogato edno mom4e e ludo vlubeno v neq, no kogato tq se vlubi istinski stava lo6o, za6toto idva momenta mom4eto da si otmysti

malkoto_sladur4e
04-30-2007, 15:44
Opredeleno neznae kakvo iska! 4estito,popadnal si na lapi6onka! :P

mid_get
04-30-2007, 15:51
Ами, пич, какво да ти кажа :-k Мисля, както всички останали, че момичето просто все още не знае какво иска и мисли, че може да си разиграва коня както си пожелае :!: А на теб бих казала да я забравиш :| Знам, че няма да е лесно, на никой никога не е лесно да направи такава стъпка, но това е решението според мен \:D/ А и по дяволите, ти си все пак човек :!: :!: :!: Нима ще позволиш на една пикла(извинявам се за епитета, ама много се ядосах ](*,) ), която колкото и да обичаш, да продължава да си играе с теб :?: :!: :-$ Вземи се в ръце :!:

04-30-2007, 16:20
Благодаря за съветите и окуражението :-)

@djeini - еми каквото написах по - горе всичко сме си го говорили . Както казах в 1 момент и 2-мата стигнахме до извода че тя не знае кво иска .

Мисля да ви послушам и ще и дам тотален игнор , за щастие раните ми бързо се лекуват колкото и трудно да е . Живота продължава и не мисля да почна да се самосъжалявам , плача или пък да и се моля да се съберем . Не доставям това удоволствие на момичетата :) . Благодаря ви още веднъж ;-) .

Еми пак ще се цитирам . Наистина ми вдъхнахте сила :)

2- Изтрий думата "гушкам" от речника си.
Това пък защо ? :?