PDA

View Full Version : Edno momi4e-za svirkite,lizaneto i 4uvstvata...



BL!-beauty loves pain
04-29-2007, 17:45
zdr na vs ,izvinqvam se 4e pi6a na latinica no burzaqm.. ta az mb 6te sam porednata,koiatyo ne znae za6to dafdeno ne6to taka se e polu4ilo,trqbvalo li e ili ne...?! ta s mom4eto,koeto obi4am,ne go nari4am gadge za6toto smqtam , 4e ne prosto gadge... ima ne6to razli4no nz kakvo.. stranno e no e taka ..poznavame se ot 2 godini hodim ot 6 m eseca nqkude ,4esto se karame za nezna4itelni ne6tai dvamata sme silni harakteri mb zaradi tova ...bqh mu trurdo kazala ,4e do 16-17 godini nqma da legna s kogoto i da e bilo (v momenta sam na 15,navur6ih gi skoro)no onzi den be6e v nas ,bqhme sami nz kakvo ni stana no .. purvo pusnahme muzika toi zapo4na da me celuva posle legnahme posle me suble4e do krusta az nego ...,abe pravihme ne6to kato peting ii mu kazah ,4e iskam da mu"duham" toi ne dava6e bqh mu kazvala 4e nikoga ne bih pravila tova .. no kato vsqko mom4e ne sled dulgo se suglasi i taka napravih go nz kolko e bilo kato horata za6toto mi be6e za purvi put i taka si trugna posle .. pogleda mu be6e strannen.. i mi kaza "sledva6tia put e moi red} toez 4e sledva6tia put 6te me "lige" ta nz kak da gledam na vs tova ne smqtam 4e e ne6to lo6o ili gnusno ,kogato obi4a6 4oveka do teb no .. govoreh 4e nikoga nqma i t.n puk.. strah me e nqkoi put da ne izvur6im glupost ii sledva6tia put da mui dam li da me "lige" ili kak da se durga .. mb zvu4a sme6no sig e taka no molq vi pomognete mi sus suvet..
blagodarq na tezi,koito pro4etoha, i moiata sapunka...
LEKA VE4ER I USPEH NA VSI4KI!

malka_sladuranka
04-29-2007, 18:11
Ами ако това желаеш, няма нищо лошо да му дадеш да го направи. Сама си прецемяваш. Иначе аз лично не вижам нищо лошо в нещата които правите, стига да ги правите....разумно.

sh3_1s_7h3_0n3
04-29-2007, 18:17
страдаш от предразсъдъци... какво от това, че си казала, че докато не навършиш 16-17 няма да правиш секс.... ами ако изведнъж толкова много се възбудите и ти, и той... и какво? ще спрете... въпреки че и 2мата много го искате? няма нищо лошо в това да му дадеш 'да ти върне жеста' и да те лиже или пък нещо повече... ако пък психически не се чувстваш готова за секс... просто няма да го правите... казваш, че не си готова и толкова... няма какво да му мислиш/притесняваш и т.н.... още повече и че той е наясно с това твое желание(решение) и ще го уважи... 8)

Успех! ...и умната 8)

ThePainIsReaL
04-30-2007, 06:55
Миличка, защо се чувстваш гузно за нещо, което ви е сближило още повече. Ако му имаш доверие и го обичаш, защо не му дадеш да ти се "отблагодари". Няма нищо лошо в това. Пък и не си малка, освен ако не се чувстваш малка. Не виждам смисъл да се възбуждате взаимно, да се искате, и да не правите нищо, защото си си обещала еди какво си.
Ако вече не мислиш, че си готова, ясно ми е. Но ако си готова и го искаш, дай му го. Позволи му да ти достави удоволствие.

kuber
04-30-2007, 07:18
страдаш от предразсъдъци... какво от това, че си казала, че докато не навършиш 16-17 няма да правиш секс.... ами ако изведнъж толкова много се възбудите и ти, и той... и какво? ще спрете... въпреки че и 2мата много го искате? няма нищо лошо в това да му дадеш 'да ти върне жеста' и да те лиже или пък нещо повече... ако пък психически не се чувстваш готова за секс... просто няма да го правите... казваш, че не си готова и толкова... няма какво да му мислиш/притесняваш и т.н.... още повече и че той е наясно с това твое желание(решение) и ще го уважи... 8)

Успех! ...и умната 8)

Съгласен съм...
Кофти е да го "надървиш и зарежеш" , като и на тебе ти се иска

artilerista_vlad
04-30-2007, 09:17
не вижадам проблем да му духаш, а той да те лиже, ако не си готова за повече,а това ти харесва няма нищо лошо! напротив според мен това може само да ви сближи!

krem4et0
04-30-2007, 10:08
Самото ти мнение показва, че всякави по-интимни отношения биха навредили на психиката ти. Ти си казала-никога свирки, а си направила и при най-лекият намек за това. Имаш доста разстроена ценностна система и сексът би задълбочил този проблем!

SneJna_
04-30-2007, 12:20
emi kato te lije i 6te ti se pripravi seks i posle 6te pravite seks

kuklata_90
04-30-2007, 12:39
gledai sega pri mene be6e su6toto predi kato bqh na 15.
bqh si obe6tala 4e nqma da vodq polov jivot predi 16-17 god ama s priqtelq mi kat si legnahme ii ve4e bqh na drugo mnenie.
spoko tezi ne6ta e napulno normalno da gi pravite. nqma zna4enie vuzrasta a dali go jelae6.ako go iska6 napravi go s nego samo nedei da go pravi6 "za6toto taka e moderno"

gPa3HuTeJl
04-30-2007, 12:47
Научи се да пишеш, било то дори и на латиница..

По Темата :
Нищо лошо не виждам в това което си направила, и в това което той ще направи :smt109

mp3f
04-30-2007, 13:25
6tom si poiskala da mu "duha6" za4i naistina si go obiknala istinski i iska6 da mu dostavi6 udovolstvie i v tova nqma ni6to lo6o

<black soul>
04-30-2007, 19:52
Самото ти мнение показва, че всякави по-интимни отношения биха навредили на психиката ти. Ти си казала-никога свирки, а си направила и при най-лекият намек за това. Имаш доста разстроена ценностна система и сексът би задълбочил този проблем!

:smt005 :smt005 ... 8-[ .... :-D :-D разцепих се от смях! щом си си обещал че до еди-каква си възраст няма да го правиш и си решил твърдо значи си болен!?!? :shock: :-D :-D :-D
шегата на страна .. krem4et0 , донякъде си права , да искаш нещо обаче да имаш некви предразсъдъци и да си решил кога е момента заради некви странни идеи си е ...странно! :-k