PDA

View Full Version : много много сложен проблем



azазаз
04-29-2007, 20:19
значи май харесвам сестрата на най-добрия си приятел... но с него сме най-добри приятели от преди първи клас, той ми е като брат!
но отскоро харесвам сестра му- тя е невероятно момиче, никога досега не съм срещал по-печена от нея, досега се стараех да не гледам на нея като на момиче а просто като сестра на приятел... но всичко се променя и не знам какво да правя

не е шега!

jony
04-29-2007, 20:21
Еми....как какво?!?!? Сваляш я?!
Пък приятелят ти би тряяло да се зарадва, ако сестра му излиза с толкова близък нему човек ;)

olive_oil
04-29-2007, 20:34
и аз съм на същото мнение като в горния пост. Само не я сваляй с някви гадни номерца да не останеш хем без приятел, хем без момиче ;) 8)

04-29-2007, 20:34
ем не знам.. той беше ми казал да не закачам сестра му преди години, та не знам сега

азазаз
04-29-2007, 20:38
а и още нещо, все пак съм още малък и не се знае дали ще се разделя евентуално с нея, а ако тва стане едва ли ще ми остане приятел, а не искам това да се случва- вече 13 години сме като братя, направовсичко бихме направили един за друг (тва е приятелство изпитано не малко пъти във времето) и си мисля че трябва да подтисна чувствата си, и да гледам на нея не по този начин - момичета има много, но такъв истински приятел- много, много трудно се намира

olive_oil
04-29-2007, 20:41
в такъв случай забрави за нея.

jony
04-29-2007, 21:00
Епа, защо да забравя?
КАто ти е толко добър френд, пич, ако евентуално скъсате и ти си виновен-ок ще ти се разсърди. Но ако тя е виновна не вярвам(ако наистина сте толкова близко колкото казваш).
Пробвай вя! \:D/

sun_flower
04-29-2007, 21:22
opitai we ,puk ako tolkova se pritesnqva6 da ne go zagubi6,sled eventualna razdqla,kaji mu pi4 sestrati me kefi svalqm q i tva e surdil se ne surdil se tva e polojenieto,v kraina smetka ne toi re6ava s kogo da izliza sestra mu

koalka
04-30-2007, 05:30
Е, пак добре, че му е сестра, а не приятелка!Еми, кажи му, че я харесваш-предполагам няма да възрази, все пак си му много добър приятел.

iLoveChocolate
04-30-2007, 07:51
нема лошо да се опиташ да я сваляш примерно, просто не и прави некви номера, щото така ще загубиш хем нея, хем най-вероятно и приятеля си.

lLady_MooN_RaiN
04-30-2007, 08:49
Изобщо не виждам проблема в цялата ситуация. Можеш само да се радваш и да опиташ да си с нея, ако тя иска същото.

BAYO
04-30-2007, 11:30
Ами ако и тя те харесва, или изпитва поне няк'ви симпатий, че кво, добре е. Но ако гледа на теб, като на най-добрият приятел на брат й, тогава става мн мн сложно ииии евентуално нишо няма да стане. Но знае ли човек... :-k :::

Buhtaaa
04-30-2007, 15:00
spored men trqbva da pogovorish s priqteli si demek brata na momicheto ... da vidish kakvo mu e mnenieto ...

djeini
04-30-2007, 15:02
Mda i az taka mislq pitai go primerno:Ei pi4 moje li da se eba sus sestra ti,ne6to protiv?"Mda i ako posle o6te si 4itav ni pi6i kakvo e stanalo

mid_get
04-30-2007, 15:31
хах, това ми прилича на неведнъж и два пъти използвана историйка за сюжет в тийн-филмите :smt005 Та, както всички знаем, в такива ситуации по-големият брат много държи да се запознае със приятеля на сестричката си(бтв не знам на колко години сте, затова говоря с "по-голям брат" и "сестричка") :wink: А във вашия случай е още по-лесно-ти казваш, че с този човек сте като братя, което предполага, че се познавате до най-малката подробност и черта на характера, т.е. не виждам къде е проблема. :-k Дори мисля, че той би поощрил и дори насърчил една такава връзка \:D/ Щом толкова дълго време сте приятели, значи то наистина те смята за стойностен човек, а защо не и потенциален приятел на сестра му. O:) Ами, хайде, действай и след това пиши какъв е резултата...Надявам се такъв да има [-o< :) И бтв все пак става въпрос за твоя живот и за този на сестрата на приятеля ти...т.е. той не би трябвало да взема отношение по въпроса... ;-) А и не мисля, че по този начин рискуваш приятелството си с този човек. И все пак внимавай, защото нали знаеш-Big Brother вижда всичко :!: :wink: