PDA

View Full Version : Абитуриенти



_Jessy_
04-29-2007, 22:27
Здравейте хора, интересно ми е, просто така, дали има абитуриенти в тва форумче. От доста време не съм влизала, та не знам на каква възраст са мнозинството...
И ако има абуригентчета, как мислите ще си прекарате на бала? Аз, не знам защо, можеби защото съм непоправима песимистка, имам чувството, че всичко ще се сгрумоляса и това ще е най-скапаната вечер в живота ми, въпреки всичките приготовления... ](*,)

hamilcar
04-29-2007, 22:38
Аз съм абитурент тази година. Бала ще протече горе-долу така - изпращане от вкъщи, ще взема няколко човека от класа, после бившата класна и тази, която ни е сега. Мисля, че в 19:00 трябваше да сме пред училището от там към ресторанта. Идва време за дискотеката свалям сакото и от там нататък не ми се мисли.

teenkopele
04-30-2007, 06:17
Тази година и аз съм абитуриент да го ева! :-D
Как ще протече...определено няма да е така, както би било в България.
Рано сутринта трябва да сме в залата, в която ще се проведе церемонията за някакви финални глупости. Тя ще започне към обяд и ще е някъде 2 часа, 2 часа и нещо. След това нямам и идея какво ще се прави. На банкета няма да ходя, съответно и на "танците", така че...почти пълна импровизация. Най-вероятно ще се запива някъде. :-D
Абре каквото стане. Важното е да запомня този ден...с добро! \:D/

Swinkenhoffer
04-30-2007, 06:54
и аз завършвам след месец. оооофф, в чудо се видях. :lol: кръв ми капе от сърцето всеки път, когато ми кажат 3465384 лева за това, още толкова за онова и то защо?!? за няколко часа гъзария. малко след началото на бала всички ще са толкова фиркани, че никой няма да помни кво/що. дразня се. има далеч по-важни неща от туй.
обмислях да не ходя или поне да не се хвърлям толкова, ама няма как... :?
а самото протичане на бала... де да знам. лицемерие в най-чистата му форма. сълзи, сополи и ексцесии между хора, които никога не са се понасяли и си дуднат зад гърба. в школото към 7 вечерта, мотане там, после си хващаме някакъв трамвай от тея "древните" и с него до Японския (тва не го разбрах много), там пък за ядене заешки щрудел или подобна простотия :lol: и после, за капак, в Син Сити. хубавото е, че ще затворим училището сутринта. детска радост :lol:
може и да е яко. поне се надявам.

bungle
04-30-2007, 07:10
Пишете ме и мен.
Какви ти приготовления? Гхахаха, моят бал е след 20 дена, а аз нито рокля, нито обувки имам. За другото да не говорим. Няма смисъл просто. Знам единствено, че ще сме в "Шератон" ... после уж на дискотека. Да, бе, каква ти дискотека. Ще си хвана чантичката/раничката и айде където ме отвее вятъра.

HopeLesss
04-30-2007, 07:49
Оф и аз завършвам тази година. Тази събота и неделя бях за 89475984 път в София да си купувам рокля за втората бална вечер, но така и не успях. 8 часа обикаляне първия ден и след това още толкова втория. Писна ми.

Относно бала... нищо особено според мен няма да е. Яко ще е, защото има 2-3 индивида от класа, които по принцип са много обикновени момичета, а на бала ще се барнат и ще е хубаво да ги видим и в друга светлина. Като цяло съм доста позитивно настроена, защото целия ни випуск е много готин. Класа се разбираме отлично. Излизаме си всяка седмица почти, няма интиги, лицемерие и тем подобни, така че наистина ще е сантиментално преживяване ( :lol: ).

Иначе програмата (поне моята) е следната:
21.05.2007
19.00-??? - Серенада на класната + запиване в тях

22.05.2007
20.00-??? - Купон в моя (наша + на сестра ми) чест в някакъв ресторант - наши приятели + на майка ми.

23.05.2007
14.00-15.00 - Маникюрист :-$

24.05.2007
9.00-12.00 - Изпращане в училище. Ще раздават някакви медали на хората с отлична диплома, зайците ще ни подаряват цветя и т.н.

25.05.2007
13.00-14.00 - Фризьор
15.00-16.00 - Грим
17.00-18.30 - Лудница вкъщи с цялата рода плюс разни други навлеци
19.00-20.00 - Приятеля ми трябва да дойде да ме вземе от вкъщи, след това отиваме на Конниците. Там 'трябва' да ни обсъдят едно хубаво всичките клюкари, които са се събрали - кой с каква рокля е, кой колко е дебел, кой колко смешно се е гримирал и т.н. :x След това ще повтаряме онази идиотщина: "1,2,3,4,5,...12"...
20.00-3.00 - Ядене в Интер хотела + напиване
03.00-??? - Дискотека
06.00- Посрещане на изгрева в романтичната компания на класната :lol:
08.00-??? - Почивка

27.05.2007-30.05.2007
Екскурзия до Слънчев бряг... за там планове нямам :lol:

Малко се олях... извинете ме :twisted:

Swinkenhoffer
04-30-2007, 08:23
^ брутално. http://kolobok.us/smiles/standart/swoon.gif

Th3WildAng3l
04-30-2007, 08:53
И аз и аз :)
Нямам кой знае какви очаквания. Иначе програмата ми е нещо подобно на тази на Cool^Girl^^^.

Disorder
04-30-2007, 11:00
Ами и мен ме пишете :) Никак не ми се иска да идва този бал, защото ще падне голям рев :) Класната ни е едина и съща от първи клас и просто я имаме като майка... та ще бъде много тежка раздяла, а колкото до самата вечер ще бъде интересно мисля. Ех да беше само бала, ами после изпити и т.н. мнооооого кофти работа е това завършване.

Boot
04-30-2007, 16:18
Хм. Аз мисля, че всичко ще мине... ъм, нормално. А на мен така не ми се занимава. То не са рокли, обувки, чанти, гримове, прически лайна. Ако можех да мина без всичко това може би щеше да ми е по-добре. То не че и сега много съм се впрегнала - с едни обувки и сутиен съм в момента, роклята се шие, а прически и гримове... изобщо не знам : :mrgreen:
В тоя ред на мисли - Куул гъръл е е луда ](*,)

Ще се изпонапием още в ранните часове, ще потанцуваме босички, ще поревем дружно, ще заключима даскалото (традиция е) и после - кой от къде е. Нищо, че всички ще си повтарят как ще се виждат всеки ден, едва ли не. :D смях. Ноо... дамз, яко ще е. Като за последно ;)

Лорка
05-15-2007, 11:57
аз сам абитуриента и ви моля ако можете да ми напишете някакво поздравително писмо към учители,ученици и първокласници!Уча в гимназия на изкуствата и паралелките са 3 вида-музикална,хореографска и изобразителна.Моля ви помогнете ми да напиша някакжи поздравления към училищтето!!!! 8-[ 8-[ 8-[

Valar
05-15-2007, 13:48
И аз съм!
Каква е наградата !?
Диплома без усилия с герберов печат ли!? :-D

shadow4e
05-15-2007, 13:58
Бънгъл, нали щеше да ни покажеш роклята, която си купи? :)


А иначе най-добрата ми пирятелка, ще е дама на бала на ТУЕС и ще ходя с нея в събота да я гримира съседката, която с това се занимава.

bungle
05-15-2007, 14:05
Бънгъл, нали щеше да ни покажеш роклята, която си купи? :)


А иначе най-добрата ми пирятелка, ще е дама на бала на ТУЕС и ще ходя с нея в събота да я гримира съседката, която с това се занимава.

Ще се снимам тия дни и ще кача снимките. ;)

krizbeto_zleto
05-15-2007, 16:31
i az sam abituriend tazi godina ne mi e i4 na kureco ama sam se spretnal (glavno na6te me spreetnaha de :lol: ) i posle kvoto izleze 6te se poveselq 6te po tancuvamvajnoto e da mi e veselo

gavra1
05-15-2007, 20:35
хаха и аз съм абитурент :)
моята програмата е мн мн сложна :)
Изпращане в даскало на 22... предавам знамето :) после някаква церемония там ще ни правят.. после купонче като по филмите във физкултурния салон със шведска маса а у :) украсен от 12-токласниците мания :)
23 вечерта БАЛ във Слънчев бряг. хотел "Поморие" :) ходене със "?" кола :) не се знае още модела :), но знам че ще имам екскорт от 2 патрулки ;)
след бала на дискотека "Мания" на сутринта релакс във хотела :smt015
24 връщане у дома във Бургас пак релакс :) вечерта ходене на 2-ри бал :) после пак дискотека "Мания"
25 заминаване за о-в "Тасос" Гърция ;)
26 - не искам и да си мисля :mrgreen: :mrgreen:
27 - тежък ден \:D/
28 - завръщане към Бургас ;)
29 - рожден ден на гаджето ;)
30 - ходене до Варна. Як запой
31- релакс - връщане към Бургас
1 юни деня на детето ОГРОМНО ПАРТИ със всички познати и приятели абитуренти главно :)
2 юни дано да съм жив :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Живот и здраве това се очертава :mrgreen:

HopeLesss
05-16-2007, 06:11
Гавра, не че нещо, ама от 28 нататък не се счита към бала :lol:

no_martyr
05-16-2007, 08:59
^ брутално.

Аха.
И аз ще минавам през този процес тази година. Не ми се мисли...имам зверски много неща за учене, а някакви подли индивиди се опитват да ме разсейват с разни странични дейности. Не мисля, че е честно!
Иначе очаквам едно 80 процента да се напият подобаващо до третия час...
Балът ни е в Шератон (въх на трета степен), после сме в Син Сити. Ако някой знае дали е добро там, да казва... :lol:

quench
05-16-2007, 09:01
ако не слушаш члага, ще ти направят brain surgery

no_martyr
05-16-2007, 09:08
ако не слушаш члага, ще ти направят brain surgery

Опа...
Чувствам се излъгана :lol:
А "ретро" залата да не би да е обитание на турбо-фолк носталгичните напеви от началото на последното десетилетие на миналия век?

Иначе, Ex, че са грандомани - спор няма...имаше предложения да отидем на руски ресторант (все пак руска гимназия се водим) -стори им се твърде "постно"...

_[LiFe-StiLe]_F
05-16-2007, 09:08
ау, и аз съм абитуренка тази година :-D
нямам представа какво ще е на бала, но досега това завършване е страхотно :-D то в даскало не са бири, музика в двора, крещене... :-D изпращането ми е след 5 дена и просто откачам какво ще стане тогава :-D еуфорията е тотална :-D всичко вече ми е купено от роклите, обувките, парфюма... до чорапите :-D остава да се притеснявам само за това как ще ми направят грима и прическата на деня точно :roll: дано всичко мине по вода, защото от толкова тресене покрай тоя бал нещо взех да се плаша вече :lol:

teenkopele
05-17-2007, 15:43
Има вероятност да къркам с руснаци. :-D

rosskata
05-18-2007, 09:59
Има вероятност да къркам с руснаци. :-D

Мен пък ще ме водят на някаква мноооого яка руска кръчма... :smt016
И да не съм офтопик- абитурeнтската е мнооого яко, но после те заболява сърцето като си
помислиш колко пари си дал за нищо, така че по- добре да не се ижвърля много човек...