PDA

View Full Version : Kolko trqbva da e produljitelnostta na sexa?



Angel4enebesno
04-29-2007, 22:52
Tova e vupros,koito vsi4ki si zadavat,no mai nikoi ne pita!Naistina koe e po-driq variqnt:liybovnata igra da e po-kusa,a seksa po-protqjen,kato vremetraene ili obratnoto!Ne smqtate li,4e sexa sled 40tata min e kato boino pole i vseki si misli"Haide,nqma li ve4e da svur6va?"

Angel4enebesno
04-29-2007, 22:55
I ne e li po-vajna liybovnata igra!Spored men bez neq nqma i sex,za6toto ako i dvamata ne sa dostatu4no vuzbydeni,to nikoi nqma da izpita istinsko ydovolstvie!

gPa3HuTeJl
04-29-2007, 23:03
Научи се да си едитваш постовете, Благодаря ти предварително..

shadow4e
04-29-2007, 23:25
Всички си задавали този въпрос-глупости!
Няма обща формула, както на теб ти е по-приятно така го правиш. Все пак ти ще изпиташ удоволствието, а не ние.

А относно въпроса за 40-те минути, ако е с човек, който знае какво прави, 40- минути ще ди дойдат много добре :wink:

Angel4enebesno
04-29-2007, 23:53
Всички си задавали този въпрос-глупости!
Няма обща формула, както на теб ти е по-приятно така го правиш. Все пак ти ще изпиташ удоволствието, а не ние.

А относно въпроса за 40-те минути, ако е с човек, който знае какво прави, 40- минути ще ди дойдат много добре :wink:
Vuob6te ne si prav,tova 4e ti smqta6 taka e edno na ruka,no spored pove4eto hora sled 40tata min e kato na boinoto pole,vseki se bori za ocelqvane!Be6e mi interesno kakvo mislqt dr po vuprosa+tova ima adski mn ne obraovani sexyalno!Osobenno mom4eta(vse pak tam sum po-kompetentna),koito smqtat 4e 2y4asoviqt sex e mn dobur,dori ne osuznavat,4e na momi4eto tova ne my haresva-za tova govorq!

kuber
04-30-2007, 03:43
Офф незма ся...
На мен ми харесва и дългата игра и дългия секс...
И аз потвърждавам мнението, че а :-k ко си с човек който знае какво прави 40 минути даже идват малко...
Е разбирасе може да се действ и на почивки, кой е тоя/тая дето ще издъжи няколко часа бъхтене без малко почивка...

sh3_1s_7h3_0n3
04-30-2007, 05:03
4 часа 18 минути и 32 секунди - това е най-нормалното време за половата ви игричка... :-D

alkobalko
04-30-2007, 05:28
Няма точно определено време. Всеки избира сам за себе си, всеки човек е различен и му харесват различни неща. Някои предпочитат дълга любовна игра, други не. За някои сексът след 40 минута вече не е приятен, други му се кефят. Страшно много зависи от човека. Лично аз нямам проблем и след час. Важно е не колко време, а как се прави.

koalka
04-30-2007, 05:33
На мен примерно, 40 минути са ми перфектни.Определено време няма, факт.И все пак зависи момчето колко може да издържа, а и желанието на момичето какво е, защото може да се протърка.

nepovtorim
04-30-2007, 06:10
Kaко говорите за 40 минутен секс и повече за кво не пуснахте тема кои е пражвил секс повече от 40 минути,и между другото койлко от вас правят редовно секс над 40 минути.щота аз си мисля че такива маи няма тука :smt017 :smt017

ThePainIsReaL
04-30-2007, 06:16
Хм .. зависи от това с кого съм, какви са обстоятелствата, времето какво е, колко се искаме и т.н.
От много неща зависи.
Времетраенето не е необходимо винаги да е еднакво, за да ми е хубаво. Всякак може да ми е хубаво, ако ми е приятно да съм с човека, който е до мен.
И да - сексът става доста болезнен след повече от 40 мин клатене.. поне при мен. Не е необходимо да пресилваме нещата. Не казвам, че за 10 мин ми е кеф .. но почне ли да става твърде дълго, боли ..

04-30-2007, 07:18
а и желанието на момичето какво е, защото може да се протърка.

ei tova bi li go raztylkuval

shadow4e
04-30-2007, 10:22
Мислите ти са супер хаотични и несвързани!!!


Vuob6te ne si prav
Момиче съм



tova 4e ti smqta6 taka e edno na ruka,no spored pove4eto hora sled 40tata min e kato na boinoto pole!
Добре, след като си мислиш, че знаеш отговорът на въпроса защо тогава пускаш тема??? Тази тема явно е създадена всички да се съгласяваме с теб. А явно си правила друго проучване след като твърдиш "според повечето хора"...



vseki se bori za ocelqvane!
Ххахаххахха Сексът в днешно време се практикува за удоволствие. Ти ако се чукаш само с хора, които си свършват работата и си заминават, не означава, че всички ще седим и ще търпим нещо, което ни е неприятно.


Be6e mi interesno kakvo mislqt dr po vuprosa+tova ima adski mn ne obraovani sexyalno!
Явно аз съм сред тези "необразованите сексуално". И темата ти с какво цели да образова нас по-нисшите? Явно, че ако ми е готино при 50 минутен секс съм сбъркана и трябва да ходя на лекар? Или да се ограничавам да не би случайно да изпитам още малко удоволствие?

Osobenno mom4eta(vse pak tam sum po-kompetentna),koito smqtat 4e 2y4asoviqt sex e mn dobur,dori ne osuznavat,4e na momi4eto tova ne my haresva-za tova govorq!
Точно пък момчетата трудно издържат 2 часа на нашата възраст и повечето от тези, които са ти го казали това, са си измислили, че са имали толкова дълъг акт. А относно момичето, то сливи ли има в устата и не може да си каже. Извинявай, ама аз не съм курва само да ме "тъпчат" и да не си казвам, че ми е неприятно...

Усещанията при различните хора са различни.

krem4et0
04-30-2007, 10:29
Снощи правихме с моя приятел секс. С любовната игра, със сексът всичко беше за 20-тина минути. Аз свърших 4 пъти, а 2 от тях вагинално. Той получи невероятен оргазъм. Кой казва, че дългият секс е хубав. напоследък доста понамалихме времетраенето на заниманията си и да ви кажа ли, след 20-тата минута почва едно претриване, едни болки, едни чудесии. Ако през това време аз свърша пресъхвам и става трагедия. Иначе сме правили секс и 2 часа чисто и 2 минути дето се казва. И в двата случая ми е било хубаво. Всичко си зависи от момента, от предварителната нагласа, от възбудата преди това. Иначе 2/3 от времето за секс се пада на любовната игра. И още нещо-най-хубаво ми е било при кратък секс. При продължителен ми е забавно да сменяме пози, да се търкаляме с часове, но като оргазъм-не помня да съм имала.

Ice_Queen_
04-30-2007, 10:31
4 часа 18 минути и 32 секунди - това е най-нормалното време за половата ви игричка... :-D


:smt005 :smt005 ахахах,визиолизирах гледка - мацка с хронометър,гаджето отгоре я клати ,а тя не го забелязва,не издава звук и само гледа хрономертъра..


Секса- яко е като е по..50 мин- 4ас...ммм :::

Mastodont
04-30-2007, 10:52
Абе ти да няа да легнеш с часовника и кат минат 40 мин да каеш "АЕ ТАЙМС ЪП!" ?!?! #-o :mrgreen:

DarkAngelOfHope
04-30-2007, 11:40
Kaко говорите за 40 минутен секс и повече за кво не пуснахте тема кои е пражвил секс повече от 40 минути,и между другото койлко от вас правят редовно секс над 40 минути.щота аз си мисля че такива маи няма тука :smt017 :smt017

остеи са ... то повечето "компетентни" тука още секс не са правили а и да са правили е било 10-ина пъти и си мислят че знаят всичко

nepovtorim
04-30-2007, 15:13
DarkAngelOfHope мнго си прав =D> .Не знам тия 40 минути каде ви виждат,аз лично съм го прави и над 40 минути и то само ако съм пия а тва е рядко ако не съм не повече от 10-15 минути за тва ми е много стряно от де се изкарват тия хора такива полови атлети при полужение че възраста на повечто тука е от 12 до 17 години

nepovtorim
04-30-2007, 15:13
DarkAngelOfHope мнго си прав =D> .Не знам тия 40 минути каде ви виждат,аз лично съм го прави и над 40 минути и то само ако съм пия а тва е рядко ако не съм не повече от 10-15 минути за тва ми е много стряно от де се изкарват тия хора такива полови атлети при полужение че възраста на повечто тука е от 12 до 17 години

shadow4e
04-30-2007, 15:31
Зависи от това колко често го правиш. Примерно преди с приятеля ми го правехме през ден, а понякога и всеки ден /1 месец на морето/ и тогава си го правехмо по час някъде, ама след това за 2 месеца го правихме 3 пъти само и сега е по към 30-тина минути, ама всеки път е все по-добре :)

No_LiMiTe^f
04-30-2007, 15:56
shadow4e =D> =D> =D> =D> =D> =D> Мн яко намля автора!

А да си кажа и аз моето мнение по тамата!Наистина зависи и от човека и от обстоятелствата и от всичко!С дадено момче след 15-тата минута ми е омръзвало,с друго пък час и половина два да го правим и си мисля че не искам да свършва!

п.п.Не съм от малките деца във форума,които си мислят че след 1-2 пъти и вече знаят всичко за секса

blz'baby
04-30-2007, 15:56
Боцкането да варира от 38,5 минути до час и 11 мин. !

nepovtorim
04-30-2007, 20:11
Имам въпрос към половите атлети скоро разбрах че има някаф тантра секс или нещо подобно дето могат да го правят по 15-16 часа та вие да не сте от тези и ако сте бих искал да ми покажете ако може де щото нещо не ми се вярва момичета и момчета на по 13-14 максимум 15 години да го правят по час два :smt006 :smt006

shadow4e
04-30-2007, 20:45
Не всички сме 13-14 годишни. Аз съм на 18 и чак 2 часа секс не съм имала т.е. случвало се е два пъти да свърши за 3 часа /без любовната игра/ и така ми е добре, защото и без това съм на хапчета и само се измиваме, погушкваме се 5 минутки и пак.
Първите пъти помня, че се е случвало и трети път да го направим, защото свършваше бързичко или по-точно и на двамата не ни стигаше. Често казано и така ми беше готино, защото обожавам да го гледам как свършва. Но той няма проблем с вдигането и затва ми беше все едно.