PDA

View Full Version : Кой отбор ще триумфира с титлата тази година?



teenkopele
04-30-2007, 01:57
Временно класиране:

1. Левски (Сф) 64
2. ЦСКА 60
3. Локомотив (Сф) 60


Предстоящи мачове

:arrow: Черноморец Бургас - ЦСКА
:arrow: Левски (Сф) - Черно море
Беласица - Локомотив (Пд)
Марек - Спартак (Вн)
Вихрен - Рилски спортист
Родопа - Литекс
Берое - Ботев (Пд)
:arrow: Локомотив (Сф) - Славия
Славия - Черноморец Бургас
:arrow: ЦСКА - Вихрен
Рилски спортист - Марек
Спартак (Вн) - Родопа
Литекс - Беласица
Локомотив (Пд) - Черно море
:arrow: Берое - Левски (Сф)
:arrow: Левски (Сф) - Локомотив (Пд)
Черно море - Литекс
Беласица - Спартак (Вн)
Родопа - Рилски спортист
:arrow: Марек - ЦСКА
Вихрен - Славия
Черноморец Бургас - Ботев (Пд)
:arrow: Локомотив (Сф) - Берое
Локомотив (Сф) - Левски (Сф)
Берое - Черноморец Бургас
Ботев (Пд) - Вихрен
Славия - Марек
:arrow: ЦСКА - Родопа
Рилски спортист - Беласица
Спартак (Вн) - Черно море[/b]

JusT_aBsoLuT
04-30-2007, 11:00
Ми според мен Левски сиурно защото ся кат гледам к'фи са трагични Цска напра0 ми се плаче.. ](*,) ](*,) иначе с1м цесекар :П

the_o.c_girl
04-30-2007, 14:10
ЦСКА много ясно :!:

djeini
04-30-2007, 15:14
Mda i az se nadqvam da e cska

teenkopele
04-30-2007, 17:41
Локо Сф има и гостуване на Ботев,което си го изпуснал!...

На коя дата е мачът?

hamilcar
04-30-2007, 19:18
От Левски съм, но искам Локомотив София да спечели. Имат добри футболисти и са сплотен отбор.

**BLUE_EYES**
04-30-2007, 20:04
Левски оле оле :) Те ще са шампиони.Вчера малко се поизложиха срещу Ботев ПД,но карай..

Fena
04-30-2007, 21:33
ЦСКА много ясно :!:
Кое е ясното? Нямате директен мач с Левски вече,загубихте ги и двата... Кви шампиони ще ставате?

е и ?! Последните три кръга на Левски са съответно срещу двата Локомотива и Литекс, а повярвай ми доста ще се поизпотят надутите манекенчета от Левски

the_o.c_girl
04-30-2007, 21:46
ЦСКА много ясно :!:
Кое е ясното? Нямате директен мач с Левски вече,загубихте ги и двата... Кви шампиони ще ставате?Кой го казва фена на Атака-САМО ЦСКАААА

GLeZoRanA
05-01-2007, 15:30
Ми според мен Левски сиурно защото ся кат гледам к'фи са трагични Цска напра0 ми се плаче.. ](*,) ](*,) иначе с1м цесекар :П :smt005

the_o.c_girl
05-01-2007, 16:26
Ми според мен Левски сиурно защото ся кат гледам к'фи са трагични Цска напра0 ми се плаче.. ](*,) ](*,) иначе с1м цесекар :П :smt005
ти си тъп/а

GLeZoRanA
05-02-2007, 10:18
Ми според мен Левски сиурно защото ся кат гледам к'фи са трагични Цска напра0 ми се плаче.. ](*,) ](*,) иначе с1м цесекар :П :smt005
ти си тъп/а Доживях и цесекарка да каже на цесекарка , че е тъп ей бахти народа . Абе момиче я се осъзнай бе .. първо разбери защо се изсмях на детето "Ми според мен Левски сиурно " Айде мисли малко преди да пишеш ! :-s

GLeZoRanA
05-02-2007, 10:20
Ми според мен Левски сиурно защото ся кат гледам к'фи са трагични Цска напра0 ми се плаче.. ](*,) ](*,) иначе с1м цесекар :П :smt005

:arrow: Феновете са още по-трагични :!:


Защо на трибуните всички ви правят СМЕШНИ ? Ако БГ футбола продължава в същия дух скоро и фенове няма да има...
Ам КОЙ ни прави смешни :-s

GLeZoRanA
05-02-2007, 12:22
Ми според мен Левски сиурно защото ся кат гледам к'фи са трагични Цска напра0 ми се плаче.. ](*,) ](*,) иначе с1м цесекар :П :smt005

:arrow: Феновете са още по-трагични :!:


Защо на трибуните всички ви правят СМЕШНИ ? Ако БГ футбола продължава в същия дух скоро и фенове няма да има...
Ам КОЙ ни прави смешни :-s

Освен на дербито ,където само ние се чувахме ,бяхте надвикани и в мачовете срещу Ботев и Локо !
На 3-те мача бяхте домакини :idea:

Аз агитката на левски на мача не я чух, че тия около мене много викаха , така че тука няма да споря
за Ботев и Локо ще кажа ..На мача с Ботев мислехме изобщо да влизаме в Сектора и си траехме , защото протестираме .. на мача с ЛОКО RSS не се спряха през целия мач както и по - голямата част от агитката , другите заедно с TP продължаваха да протестират незнам дали забеляза знамето , което от няколко мача насам е обърнато.. и незнам дали си забелязал , че на последните мачове има само 2 - 3 знамена и сме страшно малко хора по стадионите и най-вероятно така ще е и до края на сезона ... Но следващия сезон ще видите коя агитка е номер 1 ;) както винаги тази на ЦСКА ! 8)

the_o.c_girl
05-02-2007, 14:48
Ми според мен Левски сиурно защото ся кат гледам к'фи са трагични Цска напра0 ми се плаче.. ](*,) ](*,) иначе с1м цесекар :П :smt005
ти си тъп/а Доживях и цесекарка да каже на цесекарка , че е тъп ей бахти народа . Абе момиче я се осъзнай бе .. първо разбери защо се изсмях на детето "Ми според мен Левски сиурно " Айде мисли малко преди да пишеш ! :-s Ами точно...бахти цскарката е :smt011 :smt011

IRRIDUCIBILI
05-02-2007, 15:13
Ми според мен Левски сиурно защото ся кат гледам к'фи са трагични Цска напра0 ми се плаче.. ](*,) ](*,) иначе с1м цесекар :П :smt005

:arrow: Феновете са още по-трагични :!:


Защо на трибуните всички ви правят СМЕШНИ ? Ако БГ футбола продължава в същия дух скоро и фенове няма да има...
Ам КОЙ ни прави смешни :-s

Освен на дербито ,където само ние се чувахме ,бяхте надвикани и в мачовете срещу Ботев и Локо !
На 3-те мача бяхте домакини :idea:

Аз агитката на левски на мача не я чух, че тия около мене много викаха , така че тука няма да споря
за Ботев и Локо ще кажа ..На мача с Ботев мислехме изобщо да влизаме в Сектора и си траехме , защото протестираме .. на мача с ЛОКО RSS не се спряха през целия мач както и по - голямата част от агитката , другите заедно с TP продължаваха да протестират незнам дали забеляза знамето , което от няколко мача насам е обърнато.. и незнам дали си забелязал , че на последните мачове има само 2 - 3 знамена и сме страшно малко хора по стадионите и най-вероятно така ще е и до края на сезона ... Но следващия сезон ще видите коя агитка е номер 1 ;) както винаги тази на ЦСКА ! 8) hahah po-golemi sme6ki ot rss ne s1m vijdal!!! na derbito bqhte nadvikani FAKT!!! vagon4etata sa6to vi nadvikaha,a za botev uj 6tqhte voab6te da ne vlizate ama vlqzohte i kvo pak ne vi se 4y glasa!!!NE STE FENOVE A M1R6A!!!!

GLeZoRanA
05-02-2007, 16:54
Ми според мен Левски сиурно защото ся кат гледам к'фи са трагични Цска напра0 ми се плаче.. ](*,) ](*,) иначе с1м цесекар :П :smt005

:arrow: Феновете са още по-трагични :!:


Защо на трибуните всички ви правят СМЕШНИ ? Ако БГ футбола продължава в същия дух скоро и фенове няма да има...
Ам КОЙ ни прави смешни :-s

Освен на дербито ,където само ние се чувахме ,бяхте надвикани и в мачовете срещу Ботев и Локо !
На 3-те мача бяхте домакини :idea:

Аз агитката на левски на мача не я чух, че тия около мене много викаха , така че тука няма да споря
за Ботев и Локо ще кажа ..На мача с Ботев мислехме изобщо да влизаме в Сектора и си траехме , защото протестираме .. на мача с ЛОКО RSS не се спряха през целия мач както и по - голямата част от агитката , другите заедно с TP продължаваха да протестират незнам дали забеляза знамето , което от няколко мача насам е обърнато.. и незнам дали си забелязал , че на последните мачове има само 2 - 3 знамена и сме страшно малко хора по стадионите и най-вероятно така ще е и до края на сезона ... Но следващия сезон ще видите коя агитка е номер 1 ;) както винаги тази на ЦСКА ! 8) hahah po-golemi sme6ki ot rss ne s1m vijdal!!! na derbito bqhte nadvikani FAKT!!! vagon4etata sa6to vi nadvikaha,a za botev uj 6tqhte voab6te da ne vlizate ama vlqzohte i kvo pak ne vi se 4y glasa!!!NE STE FENOVE A M1R6A!!!!
Пак ще го кажа ... за дербито не мога да споря , защото тези около мене викаха и незнам до колко са викали левскарите ... А ти момченце ПОЧНИ ДА ЧЕТЕШ КАКВО ПИША , за да не се повтарям (На мача с Ботев мислехме изобщо да влизаме в Сектора и си траехме , защото протестираме .. на мача с ЛОКО RSS не се спряха през целия мач както и по - голямата част от агитката , другите заедно с TP продължаваха да протестират незнам дали забеляза знамето , което от няколко мача насам е обърнато.. и незнам дали си забелязал , че на последните мачове има само 2 - 3 знамена и сме страшно малко хора по стадионите и най-вероятно така ще е и до края на сезона ... ) А колкото до RSS може да отрепки , може да всичко , но винаги са на стадиона и подкрепят отбора !!!

GLeZoRanA
05-02-2007, 16:56
http://www.vbox7.com/play:6d1c713d - Точка по въпроса за дербито !

рсс и турците от пловдив СА ЖАЛКИ !
Ебати простеста ... Опитахте се да пеете ,но бяхте заглушени от ГОСТУВАЩИТЕ агитки !

СЕКТОР Б, ВИНАГИ Е НОМЕР 1 ! Опитаха се да пеят да, 20-30 човека , но тъй като видяха , че агитката няма да пее си замълчаха :-s за това бяхме надвикани

maldini
05-02-2007, 22:27
Абе Левски ще спечели титлата,макар и да съм цесекар гледам реално на нещата...
Вярно е ,че "сините" имат доста тежка програма докрая,но не вярвам да загубят веднъж и да направят едно равенство докрая.
Още повече ,че двете локота ще им легнат яко ,берое не са кой знае какво и остава да се надяваме само на Литекс и Черно море ,ама те по никакъв начин няма да вземат 5 точки,така че Левски е шампион тая година...догодина ЦСКА може и да постигне повече,ако играе така,както игра срещу локото...

DoPye
05-03-2007, 05:00
Левски София 10х ЦСКА :D :D :D :-D

PaRkInSoN
05-03-2007, 07:29
ЦСКА имат шансове айде армейци мачкайтееееееее

IRRIDUCIBILI
05-03-2007, 17:29
Ми според мен Левски сиурно защото ся кат гледам к'фи са трагични Цска напра0 ми се плаче.. ](*,) ](*,) иначе с1м цесекар :П :smt005

:arrow: Феновете са още по-трагични :!:


Защо на трибуните всички ви правят СМЕШНИ ? Ако БГ футбола продължава в същия дух скоро и фенове няма да има...
Ам КОЙ ни прави смешни :-s

Освен на дербито ,където само ние се чувахме ,бяхте надвикани и в мачовете срещу Ботев и Локо !
На 3-те мача бяхте домакини :idea:

Аз агитката на левски на мача не я чух, че тия около мене много викаха , така че тука няма да споря
за Ботев и Локо ще кажа ..На мача с Ботев мислехме изобщо да влизаме в Сектора и си траехме , защото протестираме .. на мача с ЛОКО RSS не се спряха през целия мач както и по - голямата част от агитката , другите заедно с TP продължаваха да протестират незнам дали забеляза знамето , което от няколко мача насам е обърнато.. и незнам дали си забелязал , че на последните мачове има само 2 - 3 знамена и сме страшно малко хора по стадионите и най-вероятно така ще е и до края на сезона ... Но следващия сезон ще видите коя агитка е номер 1 ;) както винаги тази на ЦСКА ! 8) hahah po-golemi sme6ki ot rss ne s1m vijdal!!! na derbito bqhte nadvikani FAKT!!! vagon4etata sa6to vi nadvikaha,a za botev uj 6tqhte voab6te da ne vlizate ama vlqzohte i kvo pak ne vi se 4y glasa!!!NE STE FENOVE A M1R6A!!!!
Пак ще го кажа ... за дербито не мога да споря , защото тези около мене викаха и незнам до колко са викали левскарите ... А ти момченце ПОЧНИ ДА ЧЕТЕШ КАКВО ПИША , за да не се повтарям (На мача с Ботев мислехме изобщо да влизаме в Сектора и си траехме , защото протестираме .. на мача с ЛОКО RSS не се спряха през целия мач както и по - голямата част от агитката , другите заедно с TP продължаваха да протестират незнам дали забеляза знамето , което от няколко мача насам е обърнато.. и незнам дали си забелязал , че на последните мачове има само 2 - 3 знамена и сме страшно малко хора по стадионите и най-вероятно така ще е и до края на сезона ... ) А колкото до RSS може да отрепки , може да всичко , но винаги са на стадиона и подкрепят отбора !!! ti za rss nedei da mi kazva6 kakvi sa i kakvo pravqt,6toto mogata da ti razkaja takivai istoriiki za tqh,koito sa mi gi kazvali `hora` ot rss,4e 6e te hvane sram!!!

IRRIDUCIBILI
05-03-2007, 17:31
Ми според мен Левски сиурно защото ся кат гледам к'фи са трагични Цска напра0 ми се плаче.. ](*,) ](*,) иначе с1м цесекар :П :smt005

:arrow: Феновете са още по-трагични :!:


Защо на трибуните всички ви правят СМЕШНИ ? Ако БГ футбола продължава в същия дух скоро и фенове няма да има...
Ам КОЙ ни прави смешни :-s

Освен на дербито ,където само ние се чувахме ,бяхте надвикани и в мачовете срещу Ботев и Локо !
На 3-те мача бяхте домакини :idea:

Аз агитката на левски на мача не я чух, че тия около мене много викаха , така че тука няма да споря
за Ботев и Локо ще кажа ..На мача с Ботев мислехме изобщо да влизаме в Сектора и си траехме , защото протестираме .. на мача с ЛОКО RSS не се спряха през целия мач както и по - голямата част от агитката , другите заедно с TP продължаваха да протестират незнам дали забеляза знамето , което от няколко мача насам е обърнато.. и незнам дали си забелязал , че на последните мачове има само 2 - 3 знамена и сме страшно малко хора по стадионите и най-вероятно така ще е и до края на сезона ... Но следващия сезон ще видите коя агитка е номер 1 ;) както винаги тази на ЦСКА ! 8) hahah po-golemi sme6ki ot rss ne s1m vijdal!!! na derbito bqhte nadvikani FAKT!!! vagon4etata sa6to vi nadvikaha,a za botev uj 6tqhte voab6te da ne vlizate ama vlqzohte i kvo pak ne vi se 4y glasa!!!NE STE FENOVE A M1R6A!!!!
Пак ще го кажа ... за дербито не мога да споря , защото тези около мене викаха и незнам до колко са викали левскарите ... А ти момченце ПОЧНИ ДА ЧЕТЕШ КАКВО ПИША , за да не се повтарям (На мача с Ботев мислехме изобщо да влизаме в Сектора и си траехме , защото протестираме .. на мача с ЛОКО RSS не се спряха през целия мач както и по - голямата част от агитката , другите заедно с TP продължаваха да протестират незнам дали забеляза знамето , което от няколко мача насам е обърнато.. и незнам дали си забелязал , че на последните мачове има само 2 - 3 знамена и сме страшно малко хора по стадионите и най-вероятно така ще е и до края на сезона ... ) А колкото до RSS може да отрепки , може да всичко , но винаги са на стадиона и подкрепят отбора !!! ti za rss nedei da mi kazva6 kakvi sa i kakvo pravqt,6toto mogata da ti razkaja takivai istoriiki za tqh,koito sa mi gi kazvali `hora` ot rss,4e 6e te hvane sram!!! da ne govorim za Toilet Paper ili prosto turcida plovdiv

IRRIDUCIBILI
05-03-2007, 17:37
a i o6te ne6to razglezena minet4iike, ne ti li pisna da se pravi6 na golqma razbira4ka aide s1s zdrave!!!!!

puhisamolevski
05-14-2007, 19:12
Levski Shampion Ale Aleeeeeeeeeee

teenkopele
05-17-2007, 06:40
Марек е един много симпатичен отбор. :-D

PR0
05-17-2007, 18:32
Бием ли Локо сме шампиони ! Ако пък и бием Литекс за купата СУПЕР!

teenkopele
05-18-2007, 07:10
Бием ли Локо сме шампиони ! Ако пък и бием Литекс за купата СУПЕР!

Абре ти ме подсети да ви питам, какви са ви прогнозите за Локо-Левски?

:arrow: 1:2. :wink:

xOtkiSsSs
05-18-2007, 17:25
Левски

gangbang
05-18-2007, 17:48
Ученик преди матура
трудна - по литература

с том дебел на Достоевски
тъпан бие: "Кyр за Левски" :-D

ЛОКОМОТИВ - СОФИЯ, тази година е ШАМПИОН!!! 8)

PR0
05-19-2007, 17:01
ЛЕВСКИ ШАМПИОН!!!!!!! ПОЗДРАВЯВАМ ВСИЧКИ ЛЕВСКАРИ С ПОБЕДАТА!

gigi_00
05-19-2007, 18:38
ШАМПИОНИ СМЕ ОЛЕ

IRRIDUCIBILI
05-19-2007, 20:37
are nadyvaite 6AMPIONI SME!!! 4ESTITO NA VS LEVSKARI

Fena
05-19-2007, 21:00
Честита ви титла :)

IRRIDUCIBILI
05-20-2007, 09:35
da jerveni kyrvi za6to mal4ite sega nali mn pompahte myskyli ama se vidq 4e ste v1zdyh pod nalqgane da ne govorim za priqtelkite vi ot selo nadejda aide s1s zdrave i da znaete 4e vinagi 6e vi ebem! SINI 6AMPIONI

SladkataVoleybolistka
05-20-2007, 12:07
Вече е факт,станахме шампиони,честито на всичкилевскари,а цска-то да си сърба новия позор :P

Th3MaN
05-24-2007, 13:50
А така левски вече сме шампиони!!! Сички дето не са го вярвали да го повярват щото вече е факт !

KuPO
05-24-2007, 14:27
Ми според мен Левски сиурно защото ся кат гледам к'фи са трагични Цска напра0 ми се плаче.. ](*,) ](*,) иначе с1м цесекар :П :smt005

:arrow: Феновете са още по-трагични :!:


Защо на трибуните всички ви правят СМЕШНИ ? Ако БГ футбола продължава в същия дух скоро и фенове няма да има...
Ам КОЙ ни прави смешни :-s

Освен на дербито ,където само ние се чувахме ,бяхте надвикани и в мачовете срещу Ботев и Локо !
На 3-те мача бяхте домакини :idea:

Аз агитката на левски на мача не я чух, че тия около мене много викаха , така че тука няма да споря
за Ботев и Локо ще кажа ..На мача с Ботев мислехме изобщо да влизаме в Сектора и си траехме , защото протестираме .. на мача с ЛОКО RSS не се спряха през целия мач както и по - голямата част от агитката , другите заедно с TP продължаваха да протестират незнам дали забеляза знамето , което от няколко мача насам е обърнато.. и незнам дали си забелязал , че на последните мачове има само 2 - 3 знамена и сме страшно малко хора по стадионите и най-вероятно така ще е и до края на сезона ... Но следващия сезон ще видите коя агитка е номер 1 ;) както винаги тази на ЦСКА ! 8)

Ти на колко 2 мача си ходила през живота си :smt005 Големи фенки тука ей кво стана...

KuPO
05-24-2007, 14:29
Ученик преди матура
трудна - по литература

с том дебел на Достоевски
тъпан бие: "Кyр за Левски" :-D

ЛОКОМОТИВ - СОФИЯ, тази година е ШАМПИОН!!! 8)

3:5 :::

HardcorE_AFA
05-24-2007, 16:26
e kak koi...levski mnogo qsno a za6to izob6to ima cska v anketata?!?!?!?!!?



samo levski ole!!!