PDA

View Full Version : gybi4ki li e



masary
04-30-2007, 05:50
zna4i iskam da popitam...to4no kadeto se zagolva glavi4kata..predi samiq relef na glavi4kata mi izleznaha 6 -7 snp4eta edno do drugo kato edna pyp4ica.no neprili4a na pypka..ne6to kato koko6i tryn..takiva snop4eta..ama neznam kakvo e ..pls pomognete

05-02-2007, 13:23
имам същия проблем приятел .. то4но по ръба на глави4ката ... и ще сам благодарен ако някой помогне и каже за мехлем или нещо такова с което тези гъби4ки могат да се премахнат ... щото ме е срам да отида на лекар ... нз какво 6те си помисли а спазвам много стриктна хигиена ... секи ден се къпя а понякога и по 2 пъти на ден ... :? :? :?

05-03-2007, 21:30
hora i az gi imam , mnogo bih bil blagodaren ako vse pak zaedno razreshim tova neshto s kakvo se opravya ?

Sexapilna_kukla
05-03-2007, 21:44
hora i az gi imam , mnogo bih bil blagodaren ako vse pak zaedno razreshim tova neshto s kakvo se opravya ?
Бягай на лекар, той ще ти предпише най-доброто. Все пак, ние тук не сме специалисти.

05-04-2007, 16:06
i az imam takiva.nqma stra6no.tova sa mastni obrazuvaniq i ne sa opasni.mnogo hora gi imat

05-05-2007, 08:41
абе хора аз пук имам някакви такива подобни но от доло по кожата под главичката!!!Какво е?!?PLS Help :(

05-06-2007, 22:12
и аз имам подобен проблем,само дето тия въпросните пъпчици не са под главичката ,а долу в основата на пениса..на допир са тварди и като ги стиснеш излиза същото както като си стискаш порите на носа.някой има ли идея какво точно е това и дали е опасно,има ли нужда да се ходи специално на лекар или е нещо нормално,което ще отмине с времето??

batkodoki
05-06-2007, 22:24
zna4i iskam da popitam...to4no kadeto se zagolva glavi4kata..predi samiq relef na glavi4kata mi izleznaha 6 -7 snp4eta edno do drugo kato edna pyp4ica.no neprili4a na pypka..ne6to kato koko6i tryn..takiva snop4eta..ama neznam kakvo e ..pls pomognete

ех деца, деца......

нищо не става ясно от тези ви вопли!

1. възраст
2. локализация /над, под, зад, пред ....ръбчето/
3. в 95% от случайте се касае за паника на хлапета (момченца смятащи, че и като мъже ще имат този гладък съвършен лигавичен релеф на пишките си) да ама не. мъжката пишка се различава от момчешката. чисто визуално дори. част от тези различия са и поменатите....."пъпки", "брадавици", "неща".......
...............в общия случай - нищо страшно. просто пораствате!

05-12-2007, 15:55
То и аз го имам абсолютно същия,като по-горе описания проблем! Ако някой знае нещо повече,да казва! Мерси предварително!

JonnyBravo
05-13-2007, 12:10
Вижте тези снимки. Това е нормално и повечето хора ги имат в една или друга степен.

studenthealth.co.uk/advice/advice.asp?adviceID=153

05-14-2007, 08:52
Вижте тези снимки. Това е нормално и повечето хора ги имат в една или друга степен.

studenthealth.co.uk/advice/advice.asp?adviceID=153
Мерси много,пич! Точно за това става въпрос-същото като това на снимките! Само ще те помоля ако можеш на кратко да кажеш какво пише,че не съм много добре с английския...Ако знаеш други такива сайтове,по възможност на български или френски,давай ги :wink:
Имам и още малко въпроси.Значи,щом това не са гъбички,кое са те? Ако има снимки някъде ще е супер...И още нещо.Когато момичето види такъв пенис,няма ли опасност да си помисли,че това са гъбички и да се откаже от секса(обикновен,орален или какъвто и да е) ?

JonnyBravo
05-14-2007, 12:58
На страницата пише това:
“Много мъже се тревожат ненужно за вида на техните гениталии. Вместо да се тревожите вижте тези снимки на здрави мъжки части. Тези са нормални, въпреки че могат да варират в изпъкнатостта. Няма лечение и трябва да ги оставите намира. Ако развиете нови петна или бучки или болезнени места на вашия пенис, или се притеснявате че имате брадавици на пениса, трябва да отидете на лекар. Трябва да посетите лекар и ако имате някакво течение от пениса или изпитвате болка или дискомфорт докато уринирате.”

05-14-2007, 17:12
На страницата пише това:
“Много мъже се тревожат ненужно за вида на техните гениталии. Вместо да се тревожите вижте тези снимки на здрави мъжки части. Тези са нормални, въпреки че могат да варират в изпъкнатостта. Няма лечение и трябва да ги оставите намира. Ако развиете нови петна или бучки или болезнени места на вашия пенис, или се притеснявате че имате брадавици на пениса, трябва да отидете на лекар. Трябва да посетите лекар и ако имате някакво течение от пениса или изпитвате болка или дискомфорт докато уринирате.”
Мерси :wink: А да знаеш случайно някъде да има снимки на гъбички или брадавици по пениса? Смисъл за да знам как изглеждат.