PDA

View Full Version : Moderated: С варицела съм и имам пъпки и по интимните части



04-30-2007, 06:06
Здравейте! От няколко дни съм с шарка (варицела)... Горе-долу съм добре, но има само едно нещо, което е ужасно! Имам пъпки чак и в .... интимните части .... :? И там много сърбиии. По принцип мажа другите със спирт, но там не знам с какво да се намажа... #-o Страх ме е да пробвам с нещо да не направя някоя глупост. Навсякъде ги трая пъпките, но там не се трае :oops: И почнах да се чеша, чеша,чеша... Не мога да спра! Та въпроса ми е ЗНАЕТЕ ЛИ НЕЩО, С КОЕТО МОГА ДА СЕ НАМАЖА ТАМ?! :smt010

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

iNsaNE`giRL
04-30-2007, 09:03
При шарка най много пъпки излизат по интимните части и зад ушите така че споко съвсем нормално е само недей да ги чешеш, мажи ги със спирт и ще минат, защото аз като ги чесах ми останаха белези по стомаха"/

sladoled
04-30-2007, 11:37
Да, права си, че е много гадно от пъпките по интимните части. не можеш да ги мажеш със спир там- ще умреш от болка. Просто ги изполивай с хладка вода да се облекчаваш и това е. Само още ден - два и ще ти стане по-добре.

SwEeT_pAiN_F
04-30-2007, 12:56
Напълно подкрепям мнението на m.j.a. че в никакъв случай не трябва да ги мажиш със спирт, ужасно много боли особено щом си ги чесала вече. Изплаквай ги със хладко вода и ще се успокои мястото, като усетиш че те сърби, просто вземи едно памуче напоено със предарена и изстинала вода или ако имаш лайка можеш да свариш такава вода и като изстине хем е и антибактериална основа. Повече недей ги чеса.
Хайде дано по-бързо оздравееш и повече търпение ти желая. :)