PDA

View Full Version : ne moga...



04-30-2007, 06:15
skasahme :smt010 :smt010 :smt010 ste umra. :smt010 Ve4e edna sedmica sum bez nego a sqka6 e cql vek..Kazah mu ne6ta koito ne mislq,dori ne sa vqrni...tolkova sajalqvam :smt010 Taka si go iskam obratno, :x Nai izri4no mu kazah"tragvai si,az ne pla4a,nqmam kakvo da ti kaja" :smt010 :smt010 :smt010 Tapanarka! :smt010 A sega si pla4a,umiram ot bolka..A i pusta gordost,ne mi pozvolqva da mu se obadq,ste izglejdam kato idiotka...Ne moga se primerq 4e vsi4ko svar6i,mamka mu ne moga!Kakvo da napravq,vremeto ne uspqva da go zali4i,a samo naranqva po silno... :smt010 Ujkim si kazvam,4e nqma vra6tane nazad...a ne moga.postoqnno se obra6tam nazad i spomenite me rovi4kat ot vatre.. :smt010 kak da zabravq nai hubavoto ne6to v jivota..mi :smt010

koalka
04-30-2007, 07:18
Обади му се.Така е най-добре-ако си направила грешка му се извини и му кажи, че го обичаш.

kuber
04-30-2007, 07:25
Обади му се.Така е най-добре-ако си направила грешка му се извини и му кажи, че го обичаш.

Не съм съгласен...!

По темата: Грешката е направена... не е късно да си го върнеш, но не прави поредна грешка като бягаш зад него... провокирай го, изиграй го...
нека той сам дойде при теб и той пойска прошка... за целата трябва малко да се абстрахираш от чувствата си и да помислиш трезво...

Какво точно се е случило, в смисал какво си направила ил какво е направил за да се разделите?

sherry
04-30-2007, 07:26
Ти ли скъса с него? Ако знаеш, че и той те обича, няма какво да се замисляш! Животът е много кратък, не се отказвай от обичта си. Гордостта ти няма да те направи щастлива! Ако го искаш, върни си го! С теб съм! Звънни му и му кажи, че го обичаш. Късмет.

iLoveChocolate
04-30-2007, 07:43
ми и аз съм вече седмица без бившия. ти явно си изчакала тва време заради гордостта си. но мисля,че това време е било достатъчно. най-добре му кажи всичко защото от опит знам, че е най-гадно когато имаш да кажеш на някой нещо, ама не можеш. направи сичко възможно да се видите и да му кажеш сичко в очи /тва е само ако искаш да си с него все още/.

koalka
04-30-2007, 07:47
Обади му се.Така е най-добре-ако си направила грешка му се извини и му кажи, че го обичаш.

Не съм съгласен...!

По темата: Грешката е направена... не е късно да си го върнеш, но не прави поредна грешка като бягаш зад него... провокирай го, изиграй го...
нека той сам дойде при теб и той пойска прошка... за целата трябва малко да се абстрахираш от чувствата си и да помислиш трезво...

Какво точно се е случило, в смисал какво си направила ил какво е направил за да се разделите?За какво той да я търси и да й се извинява?Тя е направила грешка, не той!Чети темата.Тя го обича, кой ти говори за изиграване. [-X

lLady_MooN_RaiN
04-30-2007, 09:07
Любовта ни кара да правим чудеса. Ако наистина обичаш това момче и си го искаш обратно, няма място за гордост. Би трябвало да си я преглътнала вече.

miss_survivor
04-30-2007, 09:22
:shock: obicha6 go az si skysala s nego.....e tva ne go razbiram ako go obi4a6e mnooogo nqma6e da se opravdava6 s "pustata" si gordost =;

tuzaro
04-30-2007, 09:22
Обади му се.Така е най-добре-ако си направила грешка му се извини и му кажи, че го обичаш.

Не съм съгласен...!

По темата: Грешката е направена... не е късно да си го върнеш, но не прави поредна грешка като бягаш зад него... провокирай го, изиграй го...
нека той сам дойде при теб и той пойска прошка... за целата трябва малко да се абстрахираш от чувствата си и да помислиш трезво...

Какво точно се е случило, в смисал какво си направила ил какво е направил за да се разделите?За какво той да я търси и да й се извинява?Тя е направила грешка, не той!Чети темата.Тя го обича, кой ти говори за изиграване. [-X
точно! повечето момичета си мислят че като зарежат някое момче то е виновно и после ако искат да си го върнат искат то да им се извинява което е пълна простотия :!:

djeini
04-30-2007, 09:28
Az smqtam ,4e kuber e prav .Nakarai ga toi da ti se izvini gordostta e vajno ne6to i ne biva da se prenebregva ,ako ti mu se obadi6 sega toi 6te znae 4e kakvoto i da napravi za v bude6te ti 6te mu prosti6 vednaga,za6toto go obi4a6.Ne trqbva da e taka neka toi pruv da doide pri teb,kusmet mili4ka :wink:

lips_of_anegel
04-30-2007, 09:38
той 6те разбере 4е си допуснала гре6ка и 4е се разкайваш искрено за нея.кажи му какво 4увства6 и вси4ко това което мисли6 и което ти е в главата.той 6те те разбере,ако наистина дърви на теб,6те разбере вси4ко :roll:

lips_of_anegel
04-30-2007, 09:40
Az smqtam ,4e kuber e prav .Nakarai ga toi da ti se izvini gordostta e vajno ne6to i ne biva da se prenebregva ,ako ti mu se obadi6 sega toi 6te znae 4e kakvoto i da napravi za v bude6te ti 6te mu prosti6 vednaga,za6toto go obi4a6.Ne trqbva da e taka neka toi pruv da doide pri teb,kusmet mili4ka :wink:
не съм съгласна,6от в крайна сметка,той няма за кво да и се извинява.тя го е скъсала а не той нея.тя трябва да направи първата кра4ка \:D/

Ice_Queen_
04-30-2007, 09:50
Бъди силна миличка.
Само ти сама можеш да си помогнеш!Никой друг!
ДАй време..на него,на себе си,на ситуацията и го потърси отново!
Но не го заливай от първата минута с вс онези мили думи,целувки и т.н. , които искаш да му дадеш..бъди недостъпно-привлекателна!Накарайго да те поиска пак..
Ако не стане-знай само че не си е струвало!
Пусни си го да си ходи..
и посрещни новото слънце,позволи му да огрее личицето ти : )

djeini
04-30-2007, 10:11
Izvinqvai mnogo kak be6e tam lips_of_anegel ili ne6to ot roda ,no tq ne e oto4nila za6to go e skusala,no po duite i "tragvai si,az ne pla4a,nqmam kakvo da ti kaja" ako uburne6 malko vnimanie moje bi ima nqkakva pred istoriq moje bi q e naranil za tova mu go kazva taka.A dali toi 6te q razbere kato mu se obadi sled edna sedmica i mu kaje 4e sujelqva...moje i da go napravi,no posle dali pak 6te se durji s neq po-su6tiq na4in............ :?

BAYO
04-30-2007, 11:08
Ами направила си грешка, извини му се искрено. Ако те обича, ще те разбере, ще му трябва малко време, за да ти прости, но ще се върне. Ако ли не - няма за кво да съжаляваш, така си си го направила, продължи без него.

Buhtaaa
04-30-2007, 14:56
prosto mu zvyni ... moita priqtelka beshe po syshtiq nchin ... ne shteshe da mu kaje che go haresva oshte sled kato bqha skysali ... shtoto shtqla da izglejda kato idiotka ... typo e ... shotm imash chuvstva te trqbva da bydat pokzavani na qve ... !!!

Presley
04-30-2007, 14:58
Обади му се.Така е най-добре-ако си направила грешка му се извини и му кажи, че го обичаш.
Най-доброто решение :!:

04-30-2007, 15:43
според мен не му се обаждай,хората са казали,че казаната дума е хвърлен камък,а и не само ти имаш гордост,той също!И ако много си го наранила като си скъсала с него,най-вероятно няма да ти прости,дори и да иска,поне докато не мине време,помисли си как ще се чувстваш ако му се обадиш и ти каже че не иска да те вижда вече?
Той ако те обича би те потърсил,не вярвам без причина да си скъсала с него,все с нещо те е провокирал да го направиш,по-добре не го търси,а го остави да осъзнае грешката си и ако те обича да поиска да се върнеш при него!
Знам,че мн хора ще ме упрекнат за това,че казвам,че той трябва да те търси след като ти си скъсала с него,но го казвам от опит,няма смисъл да му се обаждаш,не можеш да върнеш времето,станалото станало!При всяко положение и той има вина,хората не зарязват тези които обичат без причина!В края на крайщата по-важно е кой е предизвикал раздялата,какви са били причините да се стигне до там,а не кой си е тръгнал първи!Това че си скъсла с него,не означава,че само ти си виновна,просто ти първа си намерила сили да кажеш край!
Но както за началото така и за края на любовта са нужни двама,така че ако всичко е било наред ти е нямало да го зарежеш,за това недей да съжаляваш,а изчакай да видиш дали няма да те потърси и ако те потърси дали си струва да си пак с него :!:

FireSweet
04-30-2007, 15:55
ti ne si normalna.Koi znai kakvo edin muj ima gi tolkova mnogo i vsi4kite ednakvi.Nqma za kakvo da se pritesnqva6 nqma da oztane6 sama za vseki si ima po nqkoi specialen :) taka 4e gore glavata i ne se pre4upvai!V jivota trqbava da si tvurd da za ocelee6 povqrvai mi

04-30-2007, 20:45
Iskrenno blagodarq za dadenite saveti.Az sum avtorkata na temata...Istoriqta be6e ,4e sled poredno
negovo hlem4ine(pravi se na interesen)stana taka 4e se skarahme i sled celi 4 dni me potarsi i pak zapo4na da mi govori gluposti...kato kolko mnogo me obichal.No na men
mi be6e nqkak si edno takova,pusto,bezrazli4no.Postoqnno si otiva i postoqnno se vra6ta v jivota mi...ne izdarjah i mu kazah da si tragva,4e nqmam kakvo da mu kaja,4e mi e pisnalo ot tiq negovi skandali i inatskki istorii....A toi mi napravi samopriznaniq,4e ne me e obichal tolkova kolkoto kazva.Che sum mu bila samo za razvle4enie....po4ystvah se mnogo gadno,bqh jalka v negovite ochi....naivnica!To4no tova sum az,..a sega kato palna glupa4ka me boli,4e sum mu kazala "sbogum"oprekvam se 4e4 az slojih kraq na edna bezsmilica...boli me mnog,za6toto si go obicham i SUM GOTOVA DA PROSTQ pak i pak i pak..samo da e do men,akomi se obadi i mi kaje"sajalqvam"nqma da se po4udq...dori ste se zaradvam,i ste go priema.Trohi4ka gordost ne moga da si zapazq...no ne moga da priema 4e lubovta ni e bila prosto miraj.. :smt010 :smt010 taka si go iskam obratno...no nikoga nqma da go potarsq,ste si ostana s bolkata,I znaete li ot koe me boli nai mnogo?OT TOVA 4e ne go NE go boli!Za ni6to,edna salza ne proroni,ne kaza sbogum dori,.... :smt010 :smt010 ostavi mi samo laji.. :smt010Obicham go sas cqloto si sarchice!!! :smt010 :smt010