PDA

View Full Version : Дама на бала



beautiful.soul
04-30-2007, 06:39
МОМИЧЕТА, в следната ситуация сте: имате гадже сериозно, с което не сте в едно у- ще, той е абитуриент, ще имате ли нещо против той да си има дама за бала или искате това непременно да сте вие?

sh3_1s_7h3_0n3
04-30-2007, 06:55
първо ще го питам к'во разбира под 'дама за бала' и после ще преценя :-k :::

koalka
04-30-2007, 07:12
По принцип нали бала е за класа и според мен е по-добре да не водиш гадже, не знам.Не съм наясно как точно седят нещата, но може и ти да отидеш-не ми се вярва да има против.Ако е само дама на бала-не мисля, че има проблем.Ще потанцува с нея, ако държи на теб, нищо сериозно няма да има.

bungle
04-30-2007, 07:14
Глупости са това. За какво ми е да го мъкна с мен, само да се покаже за половин час и после да си ходи..
После ще съм си с него. Имаме цяла вечер на разположение. ;)

kuber
04-30-2007, 07:37
На абитюренските се случват доста неща и после всичко е простено...
Аз с мойта дама на бала парвихме такъв секс че самият бал бледнееше пред изживяното... Беше яко, ние нямахме чувства един към друг и тя си имаше сериозем авер и аз имах там някаква приятелка, но на бала .....
Работата е там, че ние не бяхме единствените които бяха така...
Искам да ти кажа че изневярата на бала (ако има такава, не е 100%), не се води за изневяра, поне аз така мисля...
Аз със въпросното момиче съм се вижадал след бала само 2-3 пъти.
След бала всеки хуква навсякъде, животат го грабва...!
Не се притеснявай, ако приятелят ти прави секс на бала с друга, то било просто щото така се е случило, без чувства, без продължение... каквото е, атм си остава!

iLoveChocolate
04-30-2007, 07:45
ако дама на бала включва и някой секс услуги след бала примерно, ест. че ще искам да съм си аз, а не няква друга фльорца

bungle
04-30-2007, 07:45
Не се водело изневярва...
Абе, яяяя...

LetiCherry
04-30-2007, 08:09
Дама на бала...ама ми естествено, 4е 6те си ти!!! Ако за дама се разбира да отиде6 у тях, да се вози6 с него в колата до у4или6те, в у4или6те да сте си двамата, (да ходи6 или не в ресторанта, според мен е тъпо да си в ресторанта, при положение, 4е това му е последната ве4ер с класа..) и после да си с него в дискотеката! При положение, 4е сте сериозни гаджета, не смятам, 4е е нормално да си има друга дама. И кво представа едната - е те т'ва ми е дамата, а тая там гаджето... :-k Не6то не ми харесва...Миналта година на бала на гаджето ми аз му бях дама, и бе6е много готино, но той не иска6е и друга...При мен бе6е по съ6тия на4ин...И какво е това, което 4ета за изневярата?!!? Луди сте ве!!! Естествено, 4е е изневяра, а бала тъпо оправдание!

beautiful.soul
04-30-2007, 08:17
Той ме пита дали ще бъда с него на бала и аз казах да, но незнам за кое попита за в дискотеката или за в даскалото

LetiCherry
04-30-2007, 08:34
Той ме пита дали ще бъда с него на бала и аз казах да, но незнам за кое попита за в дискотеката или за в даскалото

Еми супер, ама попитй го просто, как 6те станат не6тата, 6те ходи6 ли в тях, после в диското и така! Все пак ти е приятел, трябва да обсъдите не6тата, за да знае6! И да си купи6 хубава рокля! :wink:

beautiful.soul
04-30-2007, 08:40
Той ме пита дали ще бъда с него на бала и аз казах да, но незнам за кое попита за в дискотеката или за в даскалото

Еми супер, ама попитй го просто, как 6те станат не6тата, 6те ходи6 ли в тях, после в диското и така! Все пак ти е приятел, трябва да обсъдите не6тата, за да знае6! И да си купи6 хубава рокля! :wink:
задължително ли трябва да съм с рокля? и в дискотеката ли?

LetiCherry
04-30-2007, 08:54
Той ме пита дали ще бъда с него на бала и аз казах да, но незнам за кое попита за в дискотеката или за в даскалото

Еми супер, ама попитй го просто, как 6те станат не6тата, 6те ходи6 ли в тях, после в диското и така! Все пак ти е приятел, трябва да обсъдите не6тата, за да знае6! И да си купи6 хубава рокля! :wink:
задължително ли трябва да съм с рокля? и в дискотеката ли?

Е, няма да си с дънки, а той с костум, нали?! Еми трябва да си официална, а за дискотеката, еми за6то не пак с рокля, ако се ре6и6 да си с рокля де!

beautiful.soul
04-30-2007, 09:00
Ми аз нямам намерение да ходя в училището му... интересно дали ще бъде с костюм в дискотеката :-D

sh3_1s_7h3_0n3
04-30-2007, 09:24
сигурно ще е с разкопчана риза... без вратовръзката, без сакото... но с панталона.. и ще върти щури гюбеци :mrgreen: пък с вратовръзката може да прави перверзни изпълнения (в повечето случаи пиянски) :-D

cherinka
04-30-2007, 09:58
Не е ли забранено да си водиш дама на бала...

SINDEL
04-30-2007, 10:03
Дама на бала...ама ми естествено, 4е 6те си ти!!! Ако за дама се разбира да отиде6 у тях, да се вози6 с него в колата до у4или6те, в у4или6те да сте си двамата, (да ходи6 или не в ресторанта, според мен е тъпо да си в ресторанта, при положение, 4е това му е последната ве4ер с класа..) и после да си с него в дискотеката! При положение, 4е сте сериозни гаджета, не смятам, 4е е нормално да си има друга дама. И кво представа едната - е те т'ва ми е дамата, а тая там гаджето... :-k Не6то не ми харесва...Миналта година на бала на гаджето ми аз му бях дама, и бе6е много готино, но той не иска6е и друга...При мен бе6е по съ6тия на4ин...И какво е това, което 4ета за изневярата?!!? Луди сте ве!!! Естествено, 4е е изневяра, а бала тъпо оправдание!

И аз съм за тоя вариант. Ако ходите сериозно, би рябвало ти да си му дамата

Ice_Queen_
04-30-2007, 10:04
МММММММММ мн съм мислила и съм разкъсана...
принсипно на момчето ми ще му е тъпо с моя клас..а ако той е там аз няма да мога да си правя селянийте с мацките от класа..
обаче пък от друга страна..тва е един уникален ден,веднъж в живота и искам той да е до мен..пък и знам че ще му е неприятно ако др момче танцува с мен-най -малкото...

ама имам една година да реша... 8)

sh3_1s_7h3_0n3
04-30-2007, 10:08
МММММММММ мн съм мислила и съм разкъсана...
принсипно на момчето ми ще му е тъпо с моя клас..а ако той е там аз няма да мога да си правя селянийте с мацките от класа..
обаче пък от друга страна..тва е един уникален ден,веднъж в живота и искам той да е до мен..пък и знам че ще му е неприятно ако др момче танцува с мен-най -малкото...

ама имам една година да реша... 8)


пък аз имам 20 дена да го реша, макар че той май го е решил преди мен :roll:

Ice_Queen_
04-30-2007, 10:17
МММММММММ мн съм мислила и съм разкъсана...
принсипно на момчето ми ще му е тъпо с моя клас..а ако той е там аз няма да мога да си правя селянийте с мацките от класа..
обаче пък от друга страна..тва е един уникален ден,веднъж в живота и искам той да е до мен..пък и знам че ще му е неприятно ако др момче танцува с мен-най -малкото...

ама имам една година да реша... 8)


пък аз имам 20 дена да го реша, макар че той май го е решил преди мен :roll:
и какво е решил все пак? :?

sh3_1s_7h3_0n3
04-30-2007, 10:25
МММММММММ мн съм мислила и съм разкъсана...
принсипно на момчето ми ще му е тъпо с моя клас..а ако той е там аз няма да мога да си правя селянийте с мацките от класа..
обаче пък от друга страна..тва е един уникален ден,веднъж в живота и искам той да е до мен..пък и знам че ще му е неприятно ако др момче танцува с мен-най -малкото...

ама имам една година да реша... 8)


пък аз имам 20 дена да го реша, макар че той май го е решил преди мен :roll:
и какво е решил все пак? :?

че ще бъде с мен...той се вълнува за абитуриентската ми n-пъти повече от мен :roll:

BAYO
04-30-2007, 10:38
Ами зависи и от това, дали даскалите ще ви позволят да си водите приятели, щот по мое време имаше нек'фа такава тъпа забрана, даже после и в хотела, дет изкарахме вечерта не пускаха ... добре, че вс. се оправи с по 10 леа на охраната :mrgreen:

bungle
04-30-2007, 10:57
МММММММММ мн съм мислила и съм разкъсана...
принсипно на момчето ми ще му е тъпо с моя клас..а ако той е там аз няма да мога да си правя селянийте с мацките от класа..
обаче пък от друга страна..тва е един уникален ден,веднъж в живота и искам той да е до мен..пък и знам че ще му е неприятно ако др момче танцува с мен-най -малкото...

ама имам една година да реша... 8)


пък аз имам 20 дена да го реша, макар че той май го е решил преди мен :roll:
и какво е решил все пак? :?

че ще бъде с мен...той се вълнува за абитуриентската ми n-пъти повече от мен :roll:

И моят приятел се вълнува повече от мен за тоя пусти БАЛ. :shock:

RoSsY88
04-30-2007, 10:58
Много ясно,че ще му дам да има дама за бала...нали имате сериозна връзка и си имате доверие..аз с моя си имаме огромно доверие и много се обичаме...той излиза с други и на кафета ина дискотеки и аз излизам с други...тва че ми е гадже не нзачи че трбва да няма приятелки...Пка за бала аз съм 12 клас и след 3 седмици ще имам бал :) Моят бале на Албена и няма как да викна приятеля си...се пак бала е да си с класа си а не с гаджето ... тва за мен е ебаси простотията да отидеш на бал и да си с гаджето...и ко трябва да си с него постоянно а не с класа си ... бала е един път в живота...само няколко часа твоя ще е с друга :) голяма работа тва са само танци и забавление

BAYO
04-30-2007, 12:21
Е за кво пък да не джойна и гаджето към общата забава ... нали я обичам, искам да споделям с нея и нещата от живота, не бъди егоист деа 8)

Buhtaaa
04-30-2007, 15:18
zavisi ot momcheto ako e nqkoi po takyv jenkar i go revnuvam mn ... shte imam protiv no ako ne e takyv shto pyk ne ..... ne e v nqkyv zatvor na koi az sym shefkata