PDA

View Full Version : Online



fulldelight
04-30-2007, 06:49
Здравейте! Замислих се за запознанствата в интернет - какво мислите за тях? Аз лично съм се срещал с хора, които за мен са много по-истински от хората, с които се виждам всеки ден. Запознавали ли сте се с момчета/момичета, които в последствие са ви станали близки? А може би някой е намерил любовта .. ? :)


ПП: Съжалявам, ако има такава тема - аз не видях...

beautiful.soul
04-30-2007, 06:51
Повечето ми познати са ми били само познати от нета, а сега с някои излизаме на кафе, с някои сме излизали и поддържаме връзки... с други съм имала връзка, от които връзки нищо хубаво не излезна...
Имам приятелка която не е от моя град имаме общи приятели и познати, но сме се виждали веднъж, а се познаваме в чата от 2-3 години... та за нея знам почти всичко, както и тя на мен, точно на такива хора от нета можеш да разчиташ, защото няма как да ти навредят...

sh3_1s_7h3_0n3
04-30-2007, 06:54
до преди година-2 се запознавах с доста хора от mIRC, имам много приятели оттам... ииии 2-3 гаджета... ::: но сега вече чатя единствено с приятели и хора, които познавам... 8)

koalka
04-30-2007, 07:14
Казвала съм го много пъти-с моя приятел се запознахме по интернет и не мисля, че това е лошо, защото сега много се обичаме и вече сме година и половина заедно.Но си има и риск-на какъв човек ще попаднеш.И двамата не сме се надявали на нищо сериозно, нито аз съм си мислела, нито той, просто така се случи.

bungle
04-30-2007, 07:15
Попаднах на един много готин човек - станахме като брат и сестра. Писахме си мнооого дълго време, после се видяхме и сега от време на време се виждаме ( ходим си на гости и гледаме филмиииии )

BAYO
04-30-2007, 11:34
Да , имам такива приятели/приятелки , познаваме се вече 4-5 год. и сме си трепач компания. ТАка че, ЗАЩО НЕ?!

UnBornKb
04-30-2007, 11:37
И аз съм срещала много приятели в нет пространството и да си призная от някои приятелства е прераствало до нещо повече и не съжалявам. Също се оказва, че в нет-а намерих много по-искрени и по-истински хора от някои, с които се виждам почти всеки ден...

Buhtaaa
04-30-2007, 15:16
pyrvoto momche kym koeto imah po takiva izpitvaniq se poznah s irc
kolkoto i strano da zvuchi e taka ... az syshto sym za zapoznanstvata po i.net
kefi me ... dr mislq che nqma kakvo da se kaje


p.s. pedofilite koito si mislqt che se prikrivat dori ne go pravqt i opitno ... !!

sun_flower
04-30-2007, 19:31
ima i qki hora v neta,az li4no imam takiva poznati i priqteli

Presley
04-30-2007, 19:47
Аэ съм ЭА эапоэнанствата в нета!Много е хубаво да се эапоэнаваш със сякакви хора ,от всички краища са СВЕТА! А и аэ лично там си намерих човека,които ОБИКНАх и ОБИЧАМ след като се эапоэнахме лично :::