PDA

View Full Version : Къде мога да си намеря метан ?



JusT_aBsoLuT
04-30-2007, 09:49
Здравейте ако някой знае от къде мога да си набавя.. Или ако имате допълнителна информация за него драснете един коментар.. 10хх предварително 8)

galaba_vg
04-30-2007, 10:31
abe pi4,metan moje6 da si nameri6 v po4ti vsqka apteka ili magazin za hranitelni dobavki!!!!!ama samo s metan ni6to nqma da napravi6!!!!toi se kombinira sas SUSTANON ili RETABOLIL (DECA)......Nedei da burza6 s "himiqta",trenirai si 4istoi rezultatite 6te doidat!!!!!!!! TVURDO PROTIV STEROIDITE!!!!!!!!!!

JusT_aBsoLuT
04-30-2007, 10:50
Амиии ддз до ся с1м взимал само протеин.. :П на 15 с1ммм ии искам б1рзо да кача килца.. ходя на фитнес сериозно без да спирам от половин година и няма много голям ефект и 1 френд ме нави да си купя метан. Каза ми че за 3 седмици с 200 хапчета ще кача к1м 7-8 килограма.. Ае само с метан нищо ли няма да стане.. ?

vankata10
05-01-2007, 16:29
Амиии ддз до ся с1м взимал само протеин.. :П на 15 с1ммм ии искам б1рзо да кача килца.. ходя на фитнес сериозно без да спирам от половин година и няма много голям ефект и 1 френд ме нави да си купя метан. Каза ми че за 3 седмици с 200 хапчета ще кача к1м 7-8 килограма.. Ае само с метан нищо ли няма да стане.. ?

ми то не зависи само от метана :) трябва да си направиш хранителен режим иначе няма да качиш нищо :D а и да качиш няколко килограма то ще е вода и след като спреш метана ще ги свалиш.а и на 15 години ти е малко рано ама ако си решил да зимаш нещо ето ти един форум където ще ти отговорят по точно само кажи че си на 18 години :-D :-D :-D http://www.gohard.org/forum/