PDA

View Full Version : otnovo za akne(papki) :@



lady{}
04-30-2007, 09:10
Sajalqvam za tova 4e otvarqm tazi tolkova obsajdana tema.Polzvala sym tyrsa4kata mnogo pyti,kupuvala sam si kakvo li ne i efekt nulev.Napravo vze da mi pisva otsqkyde.Sega kato razglejdah pak namerih temi za tova krem4e "Skinoren" :smt010 E tova mi e poslednata nadejda.Kupih si go teq dni i neznam dali da po4na da go polzvam.Nqmam doverie v nishto veche :smt010 Nqkoi moje li da mi dade syvet kakvo da pravq?Ako trygna da go polzvam kak to4no da stane tova i vobshte kakav e efekta i strani4nite efekti ?

04-30-2007, 09:55
**** *****
Като си си го купила има листовка -е тфа в случай, че можеш да четеш :-D

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!

lady{}
04-30-2007, 10:10
**** *****.
Като си си го купила има листовка -е тфа в случай, че можеш да четеш :-DLi4i si koi e *****... naqsno sym 4e ima listovka ! Prosto iskam da znam kolko ot tuk popalvashtite foruma biha mi go prepory4ali .

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!

04-30-2007, 14:00
Не го знам какав е тоя крем, но по-добре отид при кожен лекар, той ще ти помогне, сигурно е!

04-30-2007, 16:23
ми скинорен аз съм го пробвал и да ти кажа имаше ефект донякъде. то зависи от много неща. иди на кожен лекар по- добре, той да ти каже

Buhtaaa
04-30-2007, 17:05
abe akneto ... tyi si e spored kojata ... trqbva da se syvetvash s dermatolog shtoto na razlichniq chovek deistvat razlichni preparati ... ama nai vjanoto e da pazish rycete dalech ... demek da ne stishkash nishto ...