PDA

View Full Version : Райски газ?



Fanatichka
04-30-2007, 12:22
Искам да попитам има ли хора тук, които са опитвали райски газ.Какво е чувството, последиците, яко ли е?И откъде мога да намеря :-D

Buhtaaa
04-30-2007, 13:42
немам си и представа

04-30-2007, 14:21
диазотен оксид. N2O
Инхалант, ефектите варират силно в зависимост от дозировката- от замаяност и хилеж през обща анестзия до наркоза.
при 4еста употреба може да се наблюдава както физи4еско, така и психи4еско пристрастяване.

все още се използва в хуманитарната и ветеринарната медицина като упойка, а освен това се използва и като аерозол във флаконите със сметана на пяна ;)

Tryptamine
05-01-2007, 10:02
Да има хора пробвали райски газ.
Чувството е изключително приятно. Самия факт, че газа е леко сладникав допринася за него. Общо взето се изразява в силна еуфория и неконтролируем смях, последвани от леко замайване. Последиците при несистемна употреба на чистото вещество са незначителни.
Лично го добих чрез домашен синтез, но това беше във времената, когато бях млад и безрасъден и тъкмо навлизах в химията и общо взето се радвам, че не съм си причинил някви пермаментни увреждания на белия дроб. Защото самия процес макар да не е особено труден изисква точно определена постоянна температура, за да не се получат нежелани азотни оксиди (NO, NO2) които са силно токсични...

IdiOtKa
05-01-2007, 13:46
не загрях темата ?!

xCool
05-02-2007, 17:38
други за автомобилни нитросистеми го ползват, вие го дишате :-D

Fanatichka
05-04-2007, 23:28
оТ Къде мога да намеря?имате ли идея?

ABSOLUTme
05-05-2007, 23:07
ако се бъркам,поправете ме-тва не е ли упойката,с която те тръшват преди операция? :-s

ако да,то ми е интересно как става надрусването?

последния път,когато го дишнах беше преди 4 месеца,не бих казала,че е особено яко :lol:

Rzarekta
05-08-2007, 09:35
Tryptamine, можеш ли да ми опишеш процедурата че и аз си падам зарибен по химията. Пробвал съм се да изкарам газа от флакони със сметан, но неефикасно. В интернет продават патрончета, т.нар. cartridges, със райски газ, ползват се за разбиване на сметана, ама пък се оскъпява поръчката заради таксите по доставката, пък и не знам дали носят до България, май повечето фирми беха американски

Tryptamine
05-09-2007, 16:02
Tryptamine, можеш ли да ми опишеш процедурата че и аз си падам зарибен по химията. Пробвал съм се да изкарам газа от флакони със сметан, но неефикасно. В интернет продават патрончета, т.нар. cartridges, със райски газ, ползват се за разбиване на сметана, ама пък се оскъпява поръчката заради таксите по доставката, пък и не знам дали носят до България, май повечето фирми беха американски

Ми, ако имаш акаунт драсни едно лично съобщение, че не искам да пиша масово, че току виж някой де си няма понятие решил да си прави експерименти...