PDA

View Full Version : може ли малко помощ



Fight_muSic
04-30-2007, 12:59
Преди около седмица скъсах с предишното си гадже (беше на 17 аз съм на 15), но докато ходех с него се запознах с едно момче от неговата компания..(да кажеме Х и той е на 17 :D ;) ) Сега когато сктсах с първото момче усещам, че Х се интересува от мен :P , но има и още едно момче, с което съм в една компания от 5 години и всеки ден сме заедно и в училище и изван него ( той е с 2 месеца по-малък от мен, но това не е пре4ка сега и двамата сме на 15).. лятото опитахме да тръгнеме, но не се получи, а и той ми изневери, но сега когато скъсах с първото момче ми предложи да тръгнеме.. аз му отказах с предтекста, че още ми е рано не са минали и 2 седмици от последната ми връзка и му нямам вяра, но той каза, че ще чака...
та.. въпроса ми е кой да избера.. Х или момчето от моята компания (за Х чувам, че е мн свесно и точно момче, но 5 години са си доста време...)
знам че е малко тъпичко тук да пускам подобна тема за такъв личен избор но на истина нз с кой да поговоря за това, а ми е много трудно да избера.. не искам да нараня момчето от моята компания, но чесно да си кажа тои е доста сдухан и като скъсам с него нз дали после ще мога да си намеря свесно гадже, а с другото момче си се разбираме доста добре и ми харесва...
ако може някой да даде свесно мнение ще сам ви много благодарна :P

BAYO
04-30-2007, 13:14
...та.. въпроса ми е кой да избера.. Х или момчето от моята компания (за Х чувам, че е мн свесно и точно момче, но 5 години са си доста време...)



.. не искам да нараня момчето от моята компания, но чесно да си кажа тои е доста сдухан и като скъсам с него нз дали после ще мога да си намеря свесно гадже, а с другото момче си се разбираме доста добре и ми харесва...


Щом мислиш, че с тоя пич дет се познавате от скоро и ви е забавно заедно, харесваш го, а сигурно и той теб, може да опиташ с него.

За Х; какво са годините за теб, споделени спомени или нещо друго??? Имали ли сте нещо, флиртчета и такива глупости?? Даже и 10г. да са изминали, ко от това като нищо освен приятелство не ви свързва.

Оня пък като е сдухан, моеш да му кажеш на 2 на 3, че просто не си готова за него и тва е. Не знам защо от страх, че ще изпадне той в няк'ви състояния, ти е трудно си намериш гадже след тва??? Просто всичко зависи от тебе, как ще подходиш. Изясни си се със себе си.

Buhtaaa
04-30-2007, 13:31
na tvoe mqsto bih izbrala X ... shtom e gotin svesten i se kefitedvata trygvaite ... momcheto ot tvoqta kompaniq ... predstavi si sled kato skysate kakvo bi bilo ... sig shte skysate s ugovorkata da si ostanete priqtlei ... no nqma da e syshtoto ... povqrvai mi sluchvalo mi e e podobno neshto ...

Fight_muSic
04-30-2007, 13:32
ами не просто исках да отбележа годините, за да сте запознати с разликата :P

''Щом мислиш, че с тоя пич дет се познавате от скоро и ви е забавно заедно, харесваш го, а сигурно и той теб, може да опиташ с него.

За Х; какво са годините за теб, споделени спомени или нещо друго??? Имали ли сте нещо, флиртчета и такива глупости??''

ами да имали сме флиртчета даже е идвал в мои часове само, за да си говориме, а преди 2 дена и в скаип ми се вписа и говориме с часове и ми прави всякакви намеци (а тоя пич дето сме се запознали от скоро и Х са един и същи човек казвам защото останах с впечатлението, че не си разбралс)


а за другото момче дето е от моята компания...ами ще трябва да си смъкна летвата след него... както казва един приятел като ме видят с него и ще се чуват приказки от рода ''На тоя па как му е вързало така'' или ''тая па как се е фанала с тоя''.. само, че все пак доста държа на него...а с него сме ходили както казах но той ми изневери но и никой не знаеше, че ходиме защото беше доста з кратко и се се виждахме или в нас или в тях и още сме си приятели така че нямам проблем с това

djeini
04-30-2007, 13:41
Ox kato napi6ete takivi edni dulgi temi i kato me domurzi da gi 4eta.Kak da si dam "kompetetnoto" :-D mnenie

Fight_muSic
04-30-2007, 13:44
Ox kato napi6ete takivi edni dulgi temi i kato me domurzi da gi 4eta.Kak da si dam "kompetetnoto" :-D mnenie

еми изобщо не пишеш и готово.. то е близко до акъла :P 8)

radito
04-30-2007, 14:09
Аз едва ли бих избрала Х, защото все пак е приятел на бившия ми. Не обичам когато съм ходила с някой, после да тръгвам и с приятелите му

Fight_muSic
04-30-2007, 14:14
бившия ми ме скъса, а не аз него.. така ,че не мисля, че това че са приятели е проблем.. пък и не се обичахме толкова с бившето

Ice_Queen_
04-30-2007, 14:18
Не ти прочетох целия пост,но нахвърлих поглед..и тва което забелязах беше " момчета,МОМЧЕТА,МОМЧЕТА , МОМЧЕТА.."..
Седни си на Дто и си избери едно!

JaklinA
04-30-2007, 14:22
ami nikoi ne moje da ti kaje koi da izbere6 ti sama trqbva da re6i6 s koi ot dvamata ti e po priqtno

Fight_muSic
04-30-2007, 14:36
момчетата са точно 2 и едно бившо.. вервам, че всеки е имал подобен проблем поне веднъж или ако не, гответе се.. се ще ви се случи

аз не мога да избера.. това е проблема 8-[ во с тоя от мойта компания се познаваме от 1000000000 години, а с тоя другия тепърва се опознавам супер приятен ми е и т.н. ... дано ме разбирате

djeini
04-30-2007, 14:39
Mne ne te razbirame tva s koi da si re6ava6 ti .Koito ti iska6 trqbva da e do teb :evil:

Fight_muSic
04-30-2007, 15:17
ама аз вас ви питам затова я пуснах темата

BAYO
04-30-2007, 15:46
Еми ние нито сме ги виждали, нито ги познаваме нито нищо? Как да изберем вместо теб :shock: :shock: :shock:

koalka
04-30-2007, 16:28
Като е сдухан и не ти харесва поведението му, не тръгваш с него.Не може на всички да угодиш, така че просто му обясняваш как седят нещата.А щом Х. се интересува от теб, а и ти също го харесваш-тръгни с него.

04-30-2007, 16:32
просто попитах за съвет.. казах ви как стоят нещата, а и никой не решава вместо мен.. питах за съвет,а вие ми обяснявате как решавате вместо мен....

SaSeTo
05-01-2007, 06:16
Хъм .. еми аз не мога да преценя кой от двамата да те посъветвам да избереш,поради простата причина,че Х е приятел на бившият ти и са в една компания и ми изглежда някак си странно единя да ходи с бившата приятелка на другия,а момчето,което познаваш от 5 години явно не ти харесва достатъчно,а и вече сте пробвали и нищо не се е получило .. Еми не знам на теб колко ти е трудно да избереш,ама аз съвсем се оплетох :-)

iLoveChocolate
05-01-2007, 07:50
избора си е твой. но факта, че тоз господинчо веднъж ти е изневерил, говори че нямаш никва гаранция, че тва няма да се повтори.

BAYO
05-01-2007, 12:08
:D Избери оня новия :D :D

Нали тва искаш от нас да изберем, ето аз си избрах!