PDA

View Full Version : Вашите трикове :)



Yuna
04-30-2007, 13:14
Интересно ще ми е да разбера.. какви са вашите трикове,намеци.. и всякакви други неща за да си поискате една страстна нощ от вашият/вашата приятел/приятелка ... ;-) :D

gPa3HuTeJl
04-30-2007, 13:16
В1прос1т който задавам е :

"Заета ли си тази вечер.. " :smt016

SINDEL
04-30-2007, 13:18
Аамии.. то не е като да има някъв трик. В смисъл, гушвам му се, целувам го и той си се сеща накъде вървят нещата :-D

bungle
04-30-2007, 13:28
"Много ми се прави секс, бейби.. " + мазна усмивка.

gPa3HuTeJl
04-30-2007, 13:29
"Много ми се прави секс, бейби.. " + мазна усмивка.

ToBa рулира XhaXHaHXaHX =D>

Mastodont
04-30-2007, 13:30
"Знаеш ли каква е разликата между нас и ония двете тухли ей там?"
"-Каква?"
"-Тухлите няма да правят секс довечера"
:mrgreen: :-D

Yuna
04-30-2007, 13:40
"Знаеш ли каква е разликата между нас и ония двете тухли ей там?"
"-Каква?"
"-Тухлите няма да правят секс довечера"
:mrgreen: :-D

хахаха , супер :}}}} !

lo_flo
04-30-2007, 15:05
Разговор обикновен:
-Бебчо,донеси ми еди кво си!
-Няма!
-Що?
-Щото още не си ми обърнал внимание! :D

Ice_Queen_
04-30-2007, 15:25
Амии,примерно почне да ме гушка и аз започвам да го близкам по врата,или започвам да го гъделичкам,той инстинктивно вече ме хваща за китките да спра ии аз измънквам нещо от сорта " Ооо на лоши ли ще се правим,ррр" :lol:

blz'baby
04-30-2007, 15:55
Поглеждам я страстно в циците и е моя ;)
Изпитано.

Или пък я цепя с тухли, докато не я сваля в безсъзнание, отвличам я и \:D/

krem4et0
04-30-2007, 16:45
Няма такива реплики-в повечето случаи се знае предварително, защото има терен. Ако много ми се прави, а знам, че терен няма му казвам-вземи колата. Той сам си се сеща. И защо изобщо трябва да му казвам или да правя намеци-просто аз винаги искам секс и той също. Има ли възможност-без да питаме другия го правим. Ненаситни сме!

koalka
04-30-2007, 16:47
Хах, понякога и само с поглед се разбираме. :wink:

AzureDiamond
04-30-2007, 18:25
Еми....сядам в него....цункам го мн нежно по вратлето...гушкам го....и той схваща ;)

04-30-2007, 19:50
celuvam go super strastno i vazdi6a6to kato pritiskam cqloto si tqlo v negovoto i leko se otarkvam

SneJna_
04-30-2007, 19:52
tova po gore bqh az

Glezanka
04-30-2007, 20:00
Razgowor:
-Bebe kakwo shte prawim?
-Neznam bebcho kakwo iskash da prawim?
-Ami neznam ...
-Az wednaga moga da ti kaja kakwo shte prawim ...

Ili puk go blizwam po ustnichkite i po tochno po gornata i toi si znae che e jelan :)

mad_dog
05-01-2007, 00:31
Интересно ще ми е да разбера.. какви са вашите трикове,намеци.. и всякакви други неща за да си поискате една страстна нощ от вашият/вашата приятел/приятелка ... ;-) :D

Ехо, авторката, сподели и ти, какво само искаш? :))
Кажи да чуят хората и за твоя опит! \:D/

KiLLeR_InSTiNkT
05-01-2007, 01:26
Просто го барваш лекичко за оная работа и виждаш как те поглежда с недоумение за няколко секунди и после зацепва намека... Ахахаха :lol: Това е забавно :-D

Sisilota
05-01-2007, 06:42
xax..malko typichko amaa Si imame edno takova "Shta Skysam" ii uSmiFka sled tfa iii kato Sme Si samo dfamata... ii dam :-D

Yuna
05-01-2007, 07:17
Интересно ще ми е да разбера.. какви са вашите трикове,намеци.. и всякакви други неща за да си поискате една страстна нощ от вашият/вашата приятел/приятелка ... ;-) :D

Ехо, авторката, сподели и ти, какво само искаш? :))
Кажи да чуят хората и за твоя опит! \:D/

Е, какво да споделям.. ти нали си знаеш как те съблазнявам ..:Р ..Мъърррр....

mad_dog
05-01-2007, 07:21
Еми, точно затова... да научат хората твоя майстьорлък. Добре се справяш, и затова... да предадеш знанията си! :wink:

lips_of_anegel
05-01-2007, 09:43
Няма такива реплики-в повечето случаи се знае предварително, защото има терен. Ако много ми се прави, а знам, че терен няма му казвам-вземи колата. Той сам си се сеща. И защо изобщо трябва да му казвам или да правя намеци-просто аз винаги искам секс и той също. Има ли възможност-без да питаме другия го правим. Ненаситни сме!
и при нас е абсолютно същата работа,евалата \:D/ \:D/ \:D/

SuN4o_F
05-01-2007, 09:48
vseki pat razli4no..

mi6ani
05-01-2007, 10:39
ami 4estno kazano trikove nqmam kato se pribera ot rabota i ako tq se e pribrala i ne sme mn izmoreni... no razbira se nikak ne e lo6o da i napravq romanti4na iznenada i togava e po-ve4e ot strahotno :-D

Yuna
05-01-2007, 13:28
ami 4estno kazano trikove nqmam kato se pribera ot rabota i ako tq se e pribrala i ne sme mn izmoreni... no razbira se nikak ne e lo6o da i napravq romanti4na iznenada i togava e po-ve4e ot strahotno :-D

Еееее, супер! Само така - романтика и нежност! :}}}

Sexapilna_kukla
05-01-2007, 19:19
Казвам му: "Идвай, че искам да ми свършиш една работа..." :twisted: :lol:

miloto_girl_4e
05-01-2007, 19:28
Еми то си се разбира :wink:
Като сме си някъде сами и като се почнем... и така :Р
От целувки и гушкане, ако имаме желание(а ние бая си го имаме :mrgreen: ) се продължава нататък :) Лесно мога си получа това, което искам :D

kesperte
05-01-2007, 19:59
Няма такива реплики-в повечето случаи се знае предварително, защото има терен. Ако много ми се прави, а знам, че терен няма му казвам-вземи колата. Той сам си се сеща. И защо изобщо трябва да му казвам или да правя намеци-просто аз винаги искам секс и той също. Има ли възможност-без да питаме другия го правим. Ненаситни сме!
и при нас е абсолютно същата работа,евалата \:D/ \:D/ \:D/
хахах станахме 3-ма :lol:

Yuna
05-01-2007, 20:09
Няма такива реплики-в повечето случаи се знае предварително, защото има терен. Ако много ми се прави, а знам, че терен няма му казвам-вземи колата. Той сам си се сеща. И защо изобщо трябва да му казвам или да правя намеци-просто аз винаги искам секс и той също. Има ли възможност-без да питаме другия го правим. Ненаситни сме!
и при нас е абсолютно същата работа,евалата \:D/ \:D/ \:D/
хахах станахме 3-ма :lol:

E, хубаво.. аз нямах в предвид реплики.. а просто .. как действате :)))..Явно всичко е точно.. и замислено предварително :)

mad_dog
05-01-2007, 20:13
ХМ, аз да се похваля... на мен ми мъркат... и получавам най-нежните целувки и прегрътки. Рядко умея да устоя! :)

krem4et0
05-01-2007, 20:17
Няма такива реплики-в повечето случаи се знае предварително, защото има терен. Ако много ми се прави, а знам, че терен няма му казвам-вземи колата. Той сам си се сеща. И защо изобщо трябва да му казвам или да правя намеци-просто аз винаги искам секс и той също. Има ли възможност-без да питаме другия го правим. Ненаситни сме!
и при нас е абсолютно същата работа,евалата \:D/ \:D/ \:D/
хахах станахме 3-ма :lol:

E, хубаво.. аз нямах в предвид реплики.. а просто .. как действате :)))..Явно всичко е точно.. и замислено предварително :)
Ами като сте от типа двойки, коитомного много не си ходя по домовете на другия, а предимно на разходки как да стане. И ако си мислиш, че е лошо-не е! за мен е готино, защото да речем го чакм 1-2 дни или няколко часа и желанието и възбудата ми расте! А и да не расте-пораств като съм с него!

krem4et0
05-01-2007, 20:19
Няма такива реплики-в повечето случаи се знае предварително, защото има терен. Ако много ми се прави, а знам, че терен няма му казвам-вземи колата. Той сам си се сеща. И защо изобщо трябва да му казвам или да правя намеци-просто аз винаги искам секс и той също. Има ли възможност-без да питаме другия го правим. Ненаситни сме!
и при нас е абсолютно същата работа,евалата \:D/ \:D/ \:D/
хахах станахме 3-ма :lol:

E, хубаво.. аз нямах в предвид реплики.. а просто .. как действате :)))..Явно всичко е точно.. и замислено предварително :)
за действие-затваряме входната врата е още докато си събуваме обувките се нахвърляме като диви животни. След 2 минути няма помен от дрехи, а около нас е една бъркотия................

shadow4e
05-01-2007, 20:23
Нахвърлям му се :D

`Death`Whore``
05-02-2007, 05:58
Налазвам го и толкова, става му ясно. Къде ще използвам трикове, мъжете и без това от намеци хептен не разбират :)

Yuna
05-02-2007, 10:40
Налазвам го и толкова, става му ясно. Къде ще използвам трикове, мъжете и без това от намеци хептен не разбират :)

Хихи.. и в това има нещо вярно :D

tin4eto91
05-02-2007, 20:23
ami....to po4ti vinagi se use6tame :) kato mu kaja milo dove4era ako iska6 ela u nas i toi razbira 4e trqbva da mine prez aptekata za prezervativi ili puk ako ne u nas....abe ddzn kato po4nem da se gu6kame, da se celuvame,da se poopipame tuk tam i.......qsna rabotata