PDA

View Full Version : kfo e tfa jivotinsko privli4ane



nz nz nz
04-30-2007, 13:35
u klasa mi doide edna nova .. ama kfo par4e e samo... nz kat q pogledna samo i malkiq se sabujda... onq den tam u petaka kat bqhme na daskalo u toaletnata suvsem slu4aino se sbluskahme i tq zalitna nazad i bez malko da padne az q hvanah..i tei mn ni sa doblijiha telata nali... tq me izdurpa nazad i se zavrqhme u edna toaletna... i tq mi pro6epna na uhoto :" 4e poe4e ne mojela se vazdurja" i posledva edno qko natiskane.... /znam 4e toaletnata hi4 ne e podhodq6to mqsto ama to togava nqma6e zna4enie/ i tei de sq sum super oburkan 6tot do kraq na denq tq se durje6e edno tkova otbqgva6to i po skype daje ne e pisala.. puk mene ne 4e mi puka osobeno ama nali vi vikam 4e mackata si q biva... :-k ne ne mn si q biva nikoq druga do sq ne e karala malkiq tolkoz burzo da se nadiga..

mp3f
04-30-2007, 13:39
Ъ ?!?!

Mastodont
04-30-2007, 13:43
Ще отговоря на въпроса ти кратко и ясно: ти си объркан и умопомрачен индивид, пишещ тук с нагласата да докаже нещо, което впрочем не интересува никой, или да докаже на самия себе си, че фантазиите, които притежава, не са напразни и напротив - имат някакъв смисъл и дори водят до собствено умствено и сексуално удоволетворение без извършването на физически акт със човешко същество от другия пол.

Или казано иначе си гей без гадже :mrgreen:

gPa3HuTeJl
04-30-2007, 13:44
Ти в момента споделяш с нас, не задаваш в1прос..

Ние к'во треа да напраиме в тоя случай.. :smt017

Мацката си е мацка..неможела да изд1ржа... ми к'во чакаш ? Германците да дойдат ?

djeini
04-30-2007, 13:46
Mnogo to4no kazano mp3f podkrepqm

sh3_1s_7h3_0n3
04-30-2007, 13:59
Mastodont, къде ти отиде другата част от подписа? тя беше мн яка :smt006

Mastodont
04-30-2007, 14:08
Mastodont, къде ти отиде другата част от подписа? тя беше мн яка :smt006
Засега я махам, ще сложа още по-добра щом намеря картинките коит ми треат :-D

xCool
04-30-2007, 16:03
u klasa mi doide edna nova .. ama kfo par4e e samo... nz kat q pogledna samo i malkiq se sabujda... onq den tam u petaka kat bqhme na daskalo u toaletnata suvsem slu4aino se sbluskahme i tq zalitna nazad i bez malko da padne az q hvanah..i tei mn ni sa doblijiha telata nali... tq me izdurpa nazad i se zavrqhme u edna toaletna... i tq mi pro6epna na uhoto :" 4e poe4e ne mojela se vazdurja" i posledva edno qko natiskane.... /znam 4e toaletnata hi4 ne e podhodq6to mqsto ama to togava nqma6e zna4enie/ i tei de sq sum super oburkan 6tot do kraq na denq tq se durje6e edno tkova otbqgva6to i po skype daje ne e pisala.. puk mene ne 4e mi puka osobeno ama nali vi vikam 4e mackata si q biva... :-k ne ne mn si q biva nikoq druga do sq ne e karala malkiq tolkoz burzo da se nadiga..

батка много си въобразяваш :)

koalka
04-30-2007, 16:48
Еми, просто мацката те кефи.
Не е нужно да пускаш тема за това.Когато имаш проблем, тогава я пусни.