PDA

View Full Version : Moderated: Да се съглася или да му кажа "Не"?



04-30-2007, 14:35
ta zna4i az sym na 14 a gadjeto mi e na 17 toi iska da pravim sex a az ne se 4ustvam gotova ne me e strah 4e ako mu kaja NE 6te me ostavi ne mi puka tam, e vyprosa 4e me zapla6i 4e ako ne se syglasq 6tql da razpraa na si4ki 4e sme go pravili kvo sym praial nqkvi takia ne6ta 4e sym k***a i t.n. kajete kvo da praq da se syglasq ili da mu kaja NE???

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

AngelOfDarkness
04-30-2007, 14:41
Тоя не заслужава нищо от теб! Мислиш ли, че след като спиш с него, няма да разправя глупости по твой адрес?
Затова те съветвам-не му обръщай внимание повече. По-добре нямайте нищо общо-той те унижава! Ако говори неверни неща, винаги има начини да докажеш, че не са верни.

Ако си девствена, даже ще е смешно да твърди обратното 8)

Горе главата и му бий шута!

Leave_me_alone
04-30-2007, 14:41
Щом като те заплашва с такива глупости представям си що за човек е и какво пък ще разправя ако спиш с него. Секса все пак е нещо, за което трябват двама желаещи го хора. Не се поддавай на изнудване, че не се знае как ще продължи и докъде ще го докарате. Ако го искаш и си готова, тогава да. Иначе за него ти си поредната жертва, с която знае как да се изгаври.

djeini
04-30-2007, 14:43
Zaebi go toq ne6tastnik da ne ti puka za nego estestveno 4e nqma da mu pusne6 i da te kara,ax kak se qdosax :smt013

stra6no_sexy
04-30-2007, 15:01
Ако му пуснеш на тоя идиот просто незнам....ти акал в главата нямаш ли не виждаш ли,че той те принуждава да го направиш....ако е човек,който те обича никога няма да каже такива неща

N0_feAR
04-30-2007, 15:20
Ау естесвено че отговорът ти трябва да е НЕ! Ти к'во очакваш от тая връзка щом те кара да правите секс и на всичкото отгоре те заплашва и то с глупости.Щом не си готова,а той настоява и те заплашва просто бий шута на т'ва леке.Леле как се ядосах.Мани го тоя и по-далеч от него.

krem4et0
04-30-2007, 16:48
Аз на тоя 1 ритник по задника и толкова ще му дам. долен изнудвач. А какво ти пука какво ще казва пред другите? ти си знаеш за теб, че не е истина и толкова!

koalka
04-30-2007, 16:50
Чисто изнудване е това, а аз не знам какво правиш с този боклук още...
Наистина не трябва да ти пука, а и още по-малко, когато това са пълни глупости.Иска секс от теб без да съзнава, че си още малка и не искаш да го правиш.Не се съгласявай на изнудването му и се махни от него.

gafinka
04-30-2007, 18:25
toia samo zaslujava da mu podari6 edin pistolet i da mu kaje6 da se ak4i an poslednia etaj na bloka i da se zastrelq

UnBornKb
04-30-2007, 19:26
Я направо го зарязвай тоя .. как може да те изнудва с някви простотии за секс... Боже, какво им става на хората, бе!! ](*,) ](*,)

jony
04-30-2007, 19:39
Зарежи го тоя и после разкажи на останалите, че е искал да го правите и затова си го зарязала и че ти го е показал и му е бил 10 см. :mrgreen:

sh3_1s_7h3_0n3
04-30-2007, 19:42
той ако тръгне да разправя такива глупости...ти пък разнеси мълвата, че му е малък и тънък пишока...и понеже не е могъл да си свърши мъжката работа и да те задоволи...ти се е наложило да му изневериш...и той от злоба, яд и заради наранено мъжко его...говори така за теб... :mrgreen:

'курва, курва...ама само ти не можа да ме задоволиш' :-D