PDA

View Full Version : Moje li takova ne6to???



;(
04-30-2007, 14:42
mom4eto koeto mn ama super mn haresvam e pulen kreten... kfo da napraq vupreki si4ko ne moga da si kaja SPRI!!! V na4aloto si misleh 4e si4ko e prosto pri6tqvka ... no ve4e minaha 2 meseca... i tfa po4va da stava po-silno i po-silno... toi mi e frend prosto i ne moga pove4e da izdurjam kato go slu6am kak govori za drugi momi4eta..kolko hubavi bili i t.n. i t.n. A ne moga da mu kaja ..mn dulga istoriq... nz kfo da praq.. toi e navsqkude v mislite mi i me4tite... znam 4e zvu4a kato pulna tapa4ka...no za jalost tfa e istinata ;(

04-30-2007, 14:43
mn se izvinqvam za povtorenieto

stra6no_sexy
04-30-2007, 14:47
Щом не можеш да му кажеш,че това те дразни то направи така,че да те забележи т.е. да му попаднеш в полезрението и да започне да говори така и за теб.....постарай се да му направиш впечатление...промени нещо в себе си например облечи се толкова секси,че очите да му изпаднат УСПЕХ!

SaSeTo
05-01-2007, 05:45
Щом не можеш да му кажеш,че това те дразни то направи така,че да те забележи т.е. да му попаднеш в полезрението и да започне да говори така и за теб.....постарай се да му направиш впечатление...промени нещо в себе си например облечи се толкова секси,че очите да му изпаднат УСПЕХ!


МмМ дам и това е вариант :wink:
[0баче преди да направиш каквото и да било - трябва да си изясниш, сама на себе си,какви са чувствата ти към него] :-)

Witch NOT Bitch
05-01-2007, 06:37
Пффф и аз съм в някакво такова гадно положение... Или му кажи, че го харесваш, или се опитай да го забравиш. Аз опитвам второто, не е никак лесно, но май ще е по-лесно, отколкото да му кажа, че го харесвам... голям идиот е... :smt009

koalka
05-01-2007, 06:41
Такава тема има- http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=91350