PDA

View Full Version : kavaler na bala



Nadelina
04-30-2007, 15:35
Ole Boje.. kfo mi se sluchi.. Razkysvam se ot vytre.. Istoriata e slednata.. Imam si kavaler za bala.. ot moq klas e.. Predi 2 dni myja koito obicham izqvi jelanie da mi e kavaler.. shtqh da umra.. Momcheto na koeto sym obeshtala mi e prosto syuchenik.. nishto drugo ne me svyrzva s nego.. i moje bi nikoga poveche nqma da go vidq.. Nai golqmata mi mechta e do men da stoi nai gotinia myj.. myja koito obicham.. da go dyrja pod ryka.. cqla vecher da sedi do men.. vsichkite mi snimki da sa s nego.. vsichkite mi spomeni da bydat s nego.. ta tova e nai cennia mi chovek.. tolkova mnogo iskam da byda s nego.. a ne moga da precakam syuchenika mi.. :( :( :( :( :(

djeini
04-30-2007, 15:44
Am da ti kaja tozi 4ovek ,taka i taka e do teb, taka i taka se obi4ate ni6to nqma da ti stane ako otide6 sus su4enika si.Ama ko da ti kaja "malka sum nerazbiram" :-D

~ShaDoW~
04-30-2007, 15:45
ami za6to ne pogovori6 otkrito s nego i ne mu izqsni6 ne6tata taka kakto i na nas (ot foruma)? a znae li se... moje i vaprosnoto mom4e da nameri druga dama ;) aide uspeh

Buhtaaa
04-30-2007, 15:47
neznam ne sym sig no ti si 12 demek 18-19 godihna ot kyde znaesh che si namerila istinskiq chovek s koito da svyrzvash moje bi edna ot nai hubavite si noshti ...

Nadelina
04-30-2007, 15:51
Ne kazvam che e choveka s koito she sym cql jivot.. Toi dori ne mi e gadje.. Priatel mi e.. Bifshe gadje mi e.. koeto ne sym sprqla da obicham.. Ne znam do koga shte go obicham.. no na tozi etap toi e tolkova jaduvan blqn.. tolkova iskam tazi specialna nosht da prekaram s tozi specialen myj..... Razbirate li me.. vyobshte?! :(

djeini
04-30-2007, 15:54
Mda togava ~ShaDoW~ e prav/a govori tam s nabora ti otkroveno obesni mu kak stoqt ne6tata toi 6te razbere predpolagam.I gotova vsi4ko 6te e tip -top aide kusmet macka

04-30-2007, 15:57
Vij sq....trqbva da misli6 purvo za sebe si, za6toto nikoi nqma da go pravi vmesto teb...pogovori sus su4enika si,dokato o6te ne e stanalo mn kusno...ima o6te nqkolko sedmici do balovete...koi znae, sus sigurnost ima nqkoq tvoq suy4eni4ka koqto nqma kavaler za bala...i bi iskala da otide sus tvoq suy4enik.nameri mu druga dama i sus spokoina suvest otidi na tvoq bal s tvoq si 4ovek....koi znae,moje i da se suberete togava...a dori i da ne stane taka,pone 6te bude6 do nego,makar i samo za edna ve4er....sus sigurnost 6te bude nezabravimo...
uspeh i se bori za me4tite si!

mid_get
04-30-2007, 16:01
Ами, аз те разбирам напълно, или поне така мисля :wink: Та, щом искаш да си с "твоя" си човек на бала, не виждам къде е проблема :?: :!: :-s Няма значение, че вече си обещала на твоя съученик. Та нали това си е твоята вечер, в която всичко ти е позволено и в която е направо закон да си изкараш невероятно \:D/ :wink: Затова предлагам да поговориш с твоя съученик и да му кажеш желанието си, не вярвам да се засегне... :) От друга страна обаче, съм чувала от "опарили се", че не е много хубаво да си с твоя приятел на бала си(е, освен ако не е от твоя клас, разбира се), защото много често се случва той да не познава съучениците ти и така се чувства малко или много неловко в цялата тази ситуация :| Не знам-избери: Или да отидеш с човека, на който вече си обещала и непрекъснато да мислиш как е щяло да бъде ако си с твоя приятел, или кавалер да ти е твоя човек и да ти е гадно, че по някакъв начин си зарязала съученика, с който имаш уговорка...Не знам..Избора е твой :wink: Успех при решението :)

koalka
04-30-2007, 16:30
Трябва да направиш, каквото ти искаш, а не да си нещастна в този щастлив ден.Обясни на съученика си ситуацията и го помоли за разбиране, кажи му, че го обичаш много и искаш да си с него в този ден. :-)

iLoveChocolate
05-01-2007, 07:54
пробвай и с двамата да идеш. ще си сензацията на вечерта :wink:

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 07:59
Еми глей са.. седнете говорете с твоя с1ученик, разкажи му как седят нещата.. и опитай да се разберете, помоли го да пот1рси друга дама за бала ако евентуално не намери остани с него се пак неможе да се уговориш с него и накрая да го заебеш като парцал.. ако не си намери той друга дама за бала говори с този твоя м1ж който обичаш... кажи му за случая... и дано те разбере..

Jump Around
05-01-2007, 08:11
Не знам какво толкова всички откачат по тъпия бал.. ден като ден, ебаси аз ли съм единственият, който не е в предбална истерия? :lol: А и като си искала да си с тоя дето обичаш, защо не си изчакала? За да не останеш капо нали? :lol: Е сега ще прецакаш съученика ти нали :?: Браво =D> Пък и не виждам какво ти пречи да отидеш с него, а там да си с "любимия" ти и какво подяволи ти пречи да се снимаш с него, абе направо питам къде ти е проблема :shock:

05-01-2007, 08:43
^^^ и аз мисля така. имам си дама, имам си и приятелка =P~
ти какво си представяш, че като ти е кавалер трябва да се държите за ръка и да ходите в кенефа заедно ли :) с дамата съм в шератон, а после с приятелката (и дамата) на диско. + тва аз съм казал на дамата да не очакво мн от мен. стига и тва, че ще и дам цветя и ще я взема от тях.

sun_flower
05-01-2007, 08:52
--------------------------------------------------------------------------------

Vij sq....trqbva da misli6 purvo za sebe si, za6toto nikoi nqma da go pravi vmesto teb...pogovori sus su4enika si,dokato o6te ne e stanalo mn kusno...ima o6te nqkolko sedmici do balovete...koi znae, sus sigurnost ima nqkoq tvoq suy4eni4ka koqto nqma kavaler za bala...i bi iskala da otide sus tvoq suy4enik.nameri mu druga dama i sus spokoina suvest otidi na tvoq bal s tvoq si 4ovek....koi znae,moje i da se suberete togava...a dori i da ne stane taka,pone 6te bude6 do nego,makar i samo za edna ve4er....sus sigurnost 6te bude nezabravimo...
uspeh i se bori za me4tite si!

suglasna sum,vajnoto e ti da se 4uvstva6 vuzmojno nai-dobre.Smqtam,4e tvoqt suy4enik 6te te razbere i dori da ne mu stane osobeno priqtno,6te pokani dr dama.
aide uspeh

honda^
05-01-2007, 09:05
След като 666те ти е по-приятно с бив666ето ти гадже, бъди с него :) (все пак трябва да направи666 вси4ко възможно, за да ти е максимално приятно). Е, вярно на твоя съу4еиник 666те му стане много неприятно :roll: , но... няма как :-k .

miloto_girl_4e
05-01-2007, 09:14
Наистина ще е гадно да прецакаш съученика си, защото все пак той си е направил сметката, че ще е с теб и нито си е търсил друго момиче, нито нищо ...
Сега ако искаш поговори с него и му кажи как седят нещата, не е невъзможно и при него да се е появило момиче, което да иска да е с него на бала му, но той да не ти казва, защото ти е обещал да ти е кавалер .. Поговорете, пък той може да няма нищо против да си намери и друга мацка за бала :wink: